Bahsine TV sayesinde Bahsine'ye üye olun! Hemen Üye Ol×
logo
24 Şubat 2020 Pazartesi 05:14:41
futbol
05:00Albion SC Pros - Los AngelesCanlı
basketbol
04:00Washington State Cougars - Stanford CardinalCanlı
basketbol
04:00Club Deportivo Comercio de Santa Sylvina - Sarmiento de ResistenciaCanlı
basketbol
04:00Martin de Curuzu Cuatia - Club Sol de America de FormosaCanlı
futbol
03:30Deportes Temuco - ÑublenseCanlı
basketbol
03:30Ferrocarril Concordia - Capuchinos de ConcordiaCanlı
basketbol
03:30Zarate Independiente - Club Sportivo EscobarCanlı
basketbol
03:00Domingo Faustino Sarmiento de Formosa - Club Adelante Muchachada Amante del Deporte de GoyaCanlı
basketbol
03:00Pergamino - Estudiantes de La PlataCanlı
basketbol
03:00Union de Mar del Plata - Union Vecinal De La PlataCanlı
tenis
02:35Riske, Alis - Vekic, Donna
tenis
02:45Damir Dzumhur - Alex Bolt
futbol
03:00Weymouth Wales - Deacons
basketbol
03:00Chicago Bulls - Washington Wizards
basketbol
03:00Oklahoma City Thunder - Antonio Spurs
futbol
03:15Once Caldas - Patriotas
futbol
03:30Estudiantes de La Plata - Club Atlético River Plate
futbol
03:45Juarez - Club Santos Laguna
futbol
03:45Tampico Madero - Alebrijes de Oaxaca
futbol
04:00Arnett Gardens - Mount Pleasant Academy
basketbol
04:00Bahamalar - Meksika
tenis
04:00Francesca Di Lorenzo - Usue Maitane Arconada
tenis
04:15Taro Daniel - Marcos Giron
basketbol
04:30Golden State Warriors - Orleans Pelicans
tenis
04:45Xiyu Wang - Anhelina Kalinina
futbol
09:00Istaravshan Ura-Tyube - Lokomotiv Pamir
futbol
11:00Tom Tomsk - Mordovia Saransk
futbol
11:00Income - Police
futbol
11:30Rukh Brest - Rīgas Futbola skola
futbol
11:30Real Kashmir - Indian Arrows
futbol
12:00Ravshan Kulob - CSKA Pomir Duşanbe
tenis
12:00Andrea Vavassori - Sadio Doumbia
tenis
12:00Chun Hsin Tseng - Mathieu Perchicot
tenis
13:00Mikhail Kukushkin - Karen Khachanov
tenis
13:00Christian Samuelsson - Jake Hersey
tenis
13:00Josip Krstanovic - Patrick Foley
tenis
13:00Karl Friberg - Linus Frost
tenis
13:00Kristjan Tamm - Scott Duncan
tenis
13:05Venus/Peers - Paire/Herbert
futbol
13:30Çankaya - Çatalca Spor
tenis
13:30Matteo Viola - Bernabe Zapata Miralles
tenis
13:35Teimuraz Gabashvili - Nicola Kuhn
futbol
13:45Besat Kermanshah - Hamedan
futbol
13:45Esteghlal Molasani - Foolad Novin
futbol
13:45Iranjavan - Chooka Talesh
futbol
13:45Kaspian Qazvin - Shahrdari Fuman
futbol
13:45Melli Hafari - Shohada Babolsar
futbol
13:45Novin Kerman - Atrak Bojnourd
futbol
13:45Milad Mehr - Avalan Kamyaran
futbol
13:45Shahrdari Astara - Shahid Ghandi
futbol
13:45Shahrdari Hamedan - Persepolis Genaveh
futbol
13:45Shahrdari Mahshahr - Naft Omidiyeh
futbol
13:45Shohada Razakan - Naft Gachsaran
tenis
14:00Shuai Zhang - Carla Suarez Navarro
tenis
14:30Kontinen/Struff - Pavic/Soares
tenis
14:30Bart Stevens - Hendrik Jebens
tenis
14:30Brandon Murphy - Sean Hodkin
tenis
14:30Zielinski - George Houghton
tenis
14:30Julius Tverijonas - Jones
tenis
15:00Philipp Kohlschreiber - Mohamed Safwat
futbol
15:00Bomet - Migori
tenis
15:00Arthur De Greef - Sasi Kumar Mukund
tenis
15:00Evgeny Karlovskiy - Hugo Grenier
tenis
15:30Anett Kontaveit - Anastasija Sevastova
tenis
15:30Maria Sakkari - Julia Goerges
tenis
15:30Misaki - Tereza Martincova
tenis
15:30Petra Martic - Barbora Zahlavova Strycova
tenis
15:30Saisai Zheng - Marketa Vondrousova
futbol
15:30Bangladesh Police - Uttar Baridhara Club
futbol
15:30Sheikh Russel - Mohammedan Sporting Club Dhaka
tenis
16:00Andrey Rublev - Lorenzo Musetti
futbol
16:00Marekh Port Said - Suez Montakhab
futbol
16:00Al-Nasr Kahire - Nojom Al Mostabel
futbol
16:00Ceramika Cleopatra - Qanah
futbol
16:00Daklyeh - Tersana
futbol
16:00Petrojet - Zarqa
futbol
16:30Chertanovo Moskova - Riga
tenis
16:30Blaz Kavcic - Borna Gojo
tenis
16:30Pavel Kotov - Tristan Lamasine
tenis
17:00Anastasia Pavlyuchenkova - Yulia Putintseva
tenis
17:00Swiatek - Donna Vekić
tenis
17:00Kiki Bertens - Karolina Muchova
tenis
17:00Su-Wei Hsieh - Vera Zvonareva
futbol
17:00Vital'O - Kayanza United
futbol
17:00Markaz Shabab Al-Am'ari - Markz Balata
futbol
17:00Platanias - Giannina
tenis
17:30Lloyd Harris - Richard Gasquet
tenis
17:30Bencic/Kenin - Barty/Schuurs
futbol
17:45Al-Wathba - Kuwait
tenis
18:00Novak Djokovic - Malek Jaziri
tenis
18:00Hiroki Moriya - Alex Molcan
futbol
18:00Manama Club - Ahed
futbol
18:00Slavia Sofia - Dunav Ruse
futbol
18:00Shabab Al Khaleel - Shabab Alsamu
futbol
18:00Tudu Mighty Jets - Great Olimpiyat Oyunları
futbol
18:00Sertanense - Fátima
tenis
18:30Zdenek Kolar - Jerzy Janowicz
tenis
18:30Dayana Yastremskaya - Kirsten Flipkens
tenis
18:30Jennifer Brady - Alison Riske
tenis
18:30Hradecka/Klepac - Zhang/Zheng
futbol
18:30Csikszereda Miercurea Ciuc - Batrana Doamna
tenis
19:00Marco Cecchinato - Hugo Dellien
tenis
19:00Elina Svitolina - Amanda Anisimova
futbol
19:00Hilal Al-Quds - Al-Jaish Damascus
futbol
19:15Tambov - Shinnik Yaroslavl
tenis
19:30Gael Monfils - Marton Fucsovics
tenis
19:30Mats Moraing - Tung-Lin
tenis
19:30Büyükakçay/Siegemund - Garcia/Mirza
futbol
19:45Alger - Alger
tenis
20:00Duan/Kudermetova - Kudriavtseva/Srebotnik
tenis
20:00Shvedova/Jurak - Alexandrova/Blinkova
tenis
20:00Dabrowski/Ostapenko - Kalashnikova/Christian
futbol
20:00Çaykur Rizespor - İstanbul Başakşehir
futbol
20:00Kasımpaşa - Denizlispor
futbol
20:00Banik Ostrava - Jablonec
futbol
20:00Ç.Rizespor - M.Başakşehir (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00Kasımpaşa - Denizlispor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
20:00Al-Ansar Beirut - Al-Faisaly Amman
futbol
20:00Hapoel Bnei Lod - Hapoel Rishon LeZion
futbol
20:00Hapoel Umm al-Fahm - Maccabi Petah Tikva
futbol
20:00Maccabi Ahi Nazareth - Hapoel Katamon Jerusalem
futbol
20:00George's - Mqabba
tenis
20:30Thiago Seyboth Wild - Facundo Bagnis
tenis
20:30Collin Altamirano - Fabrizio Ornago
tenis
20:30Tobias Simon - Taha Baadi
tenis
20:30Rayane Roumane - Harold Mayot
tenis
20:30Sorana Cirstea - Elena Rybakina
futbol
20:30Bidvest Wits - Chippa United
futbol
20:30Ahly Cairo - Zamalek
tenis
21:00Peng/Han - Linette/Tig
futbol
21:00Horsens - Aarhus
futbol
21:00Sundsvall - Bromharitaojkarna
futbol
21:00Hammarby - Varbergs BoIS
futbol
21:00Raja Casablanca - Renaissance Zemamra
futbol
21:00Botoșani - Politehnica Iasi
futbol
21:15Maccabi Tel Aviv - Hapoel Tel Aviv
tenis
21:30Krejcikova/Siniakova - Ninomiya/Yang
tenis
22:00Roberto Carballes Baena - Jaume Antoni Munar Clar
tenis
22:00Mayer/Molteni - A. Behar/Escobar
tenis
22:00Raymond Sarmiento - Kacper
tenis
22:00Yusuke Takahashi - Robert Quentin
tenis
22:00Mathias Bourgue - Viktor Galovic
futbol
22:00Waterford - Shamrock Rovers
futbol
22:15Naxxar Lions - Andrews
futbol
22:30Eintracht Frankfurt - Union Berlin
futbol
22:30Vicente - Benfica
futbol
22:30E.Frankfurt - Union Berlin (S SPORT 2 HD)
futbol
22:45Troyes - Auxerre
futbol
22:45Troyes - Auxerre (beIN SPORTS HD 4)
futbol
22:45Bohemian - Sligo Rovers
futbol
22:45Dundalk - Cork City
futbol
22:45Patrick's Athletic - Derry City
futbol
22:45Pro Vercelli 1892 - Novara Calcio
futbol
23:00Deportivo Merlo - Martín de Burzaco
futbol
23:00Sportivo Italiano - Real Pilar
futbol
23:00Atlas - Claypole
futbol
23:00Deportivo Paraguayo - Juventud Unida de San Miguel
futbol
23:00Central Ballester - Club Social y Deportivo Muñiz
futbol
23:00Círculo Deportivo - Sportivo Desamparados
futbol
23:00Club Sportivo Penarol - Club Sportivo Estudiantes
futbol
23:00Club Villa Mitre - Sansinena
futbol
23:00Finn Harps - Shelbourne
futbol
23:00Deportivo Llacuabamba - Universidad San Martín
futbol
23:00Zulia - Lala
futbol
23:00Liverpool - West Ham United
futbol
23:00Perugia Calcio - Empoli
futbol
23:00Liverpool - West Ham (S SPORT HD)
basketbol
23:00Real Madrid - Panathinaikos (beIN SPORTS HD 3)
futbol
23:00Platense - Club Atlético Nueva Chicago
futbol
23:00Canuelas - Excursionistas
futbol
23:00Club El Porvenir - Deportivo Merlo
futbol
23:30Bogotá - Atletico Cali
tenis
23:30Jacob Grills - Patrik Niklas-Salminen
tenis
23:30Ryan Peniston - Evan King
futbol
00:00Club General Díaz - Guairena
futbol
00:00Curicó Unido - Colo-Colo
tenis
00:00Alex De Minaur - Miomir Kecmanovic
tenis
00:00Cameron Norrie - Adrian Mannarino
tenis
00:00John Isner - Mischa Zverev
tenis
00:00Jordan Thompson - Alexander Zverev
tenis
00:00Kyle Edmund - Feliciano Lopez
tenis
00:00Nick Kyrgios - Humbert
tenis
00:00Radu Albot - Pedro Martinez Portero
tenis
00:00Rafael Nadal - Pablo Andujar
tenis
00:00Reilly Opelka - Soon-Woo Kwon
tenis
00:00Stanislas Wawrinka - Frances Tiafoe
tenis
00:00Steve Johnson - Dusan Lajovic
tenis
00:00Taylor Harry Fritz - John Millman
tenis
00:00Cabal/Farah - Bambridge/Mclachlan
tenis
00:00Gonzalez/Skupski - Purcell/Saville
tenis
00:00Granollers/Ceballos - Mannarino/Martin
tenis
00:00Kyrgios/Thompson - Gille/Vliegen
tenis
00:00Lopez/Lopez - Kubot/Melo
tenis
00:00Anastasia Potapova - Anna Karolína Schmiedlová
tenis
00:00Arantxa - Hibino
tenis
00:00Christina McHale - Lauren Davis
tenis
00:00Heather Watson - Coco Vandeweghe
tenis
00:00Kateryna Bondarenko - Danka Kovinić
tenis
00:00Katie Boulter - Jasmine Paolini
tenis
00:00Zhu - Katarina Zavatska
tenis
00:00Marie Bouzkova - Tatjana Maria
tenis
00:00Shelby Rogers - Katie Volynets
tenis
00:00Sloane Stephens - Renata Zarazua
tenis
00:00Tamara Zidansek - Anna Kalinskaya
futbol
01:00Monagas - Yaracuyanos
tenis
01:00Daniell/Oswald - Dimitrov/Fritz
tenis
01:00Nys/Auger Aliassime - Cacic/Lajovic
tenis
01:00Nick Chappell - Joshua Peck
futbol
01:05Club Atlético Temperley - William Brown
futbol
01:40Defensa y Justicia - Rosario Central
futbol
02:00Sao Bento - Associação Desportiva São Caetano
futbol
02:00Orsomarso - Unión Magdalena
futbol
02:00Deportivo Tepic - de Chihuahua
futbol
02:15Club Sportivo San Lorenzo - Sportivo Luqueno
futbol
02:30Deportivo Santamarina - Chacarita Juniors
futbol
02:30O'Higgins - Unión Española
tenis
03:00Benjamin Lock - Shimabukuro
futbol
03:15Técnico Universitario - Aucas
futbol
03:45Talleres de Córdoba - Club Atlético Huracán
futbol
03:45Union de Santa - Central Córdoba de Santiago
futbol
03:50Club Atlético San Martín de Tucumán - Club Atlético Sarmiento
futbol
04:00Alianza Universidad - Club Cienciano Cusco
basketbol
04:00Houston Rockets - New York Knicks (S SPORT HD)
futbol
04:05Jaguares de Córdoba Fútbol Club - Alianza Petrolera
tenis
04:30Filip Peliwo - Jumpei Yamasaki
tenis
06:00Blake Mott - Alexis Galarneau
tenis
08:00Alicia Smith - Jaimee Fourlis
tenis
08:00Arina Rodionova - Repac
tenis
08:00Gabriella Da Silva Fick - Asia Muhammed
tenis
08:00Hiroko Kuwata - Abigail Tere-Apisah
tenis
08:00Ching - Talia Gibson
tenis
08:00Lucrezia Stefanini - Jang Su Jeong
tenis
08:00Naiktha Bains - Erika Sema
tenis
08:00Olivia Symons - Jennifer Elie
tenis
08:00Paige Mary Hourigan - Irina Ramialison
tenis
08:00Zuzana Zlochova - Ivana Popovic
tenis
11:00Daniel Evans - Fabio Fognini
tenis
11:00Hubert Hurkacz - Alexander Bublik
tenis
11:00João Sousa - Filip Krajinović
tenis
11:00Marin Cilic - Benoît Paire
tenis
11:00Nikoloz Basilashvili - Richard Berankis
tenis
11:00Pablo Carreno Busta - Stefanos Tsitsipas
tenis
11:00Prajnesh Gunneswaran - Dennis Novak
tenis
11:00Roberto Bautista-Agut - Jan-Lennard Struff
tenis
11:00Yen-Hsun - Yasutaka Uchiyama
tenis
11:00Yoshihito Nishioka - Pierre-Hugues Herbert
tenis
11:00Krawietz/Mies - Rojer/Tecau
tenis
11:00Melzer/Roger-Vasselin - Marray/Skupski
tenis
11:00Paez/Ebden - Dodig/Polasek
tenis
11:00Rublev/Khachanov - Klaasen/Marach
tenis
12:00Ram/Salisbury - Djokovic/Cilic
tenis
12:00Arends/Pel - Coria/Londero
tenis
12:00Jebawy/Zelenay - Arevalo/O'Mara
tenis
12:00Lama/Seyboth Wild - Baena/Davidovich Fokina
tenis
12:00Lock/Lock - Bourchier/Peliwo
tenis
12:00Blanch/Ficovich - Ore/Rapp
tenis
12:00Gomez/Quiroz - King/Yang
tenis
12:00Gonzalez/Roelofse - Lindstedt/Polansky
tenis
12:00Aslan Karatsev - Hugo Gaston
tenis
12:00Illya Marchenko - Matthias Bachinger
tenis
12:00Borg - Ernests Gulbis
tenis
12:00Molchanov/Hsieh - Halys/Lamasine
tenis
12:00Ashleigh Barty - Laura Siegemund
tenis
12:00Garbine Muguruza - Ajla Tomljanovic
tenis
12:00Karolina Pliskova - Bernarda Pera
tenis
12:00Veronika Kudermetova - Belinda Bencic
tenis
12:00Mattek-Sands/Flipkens - Mertens/Sabalenka
futbol
14:00Hatayspor - Osmanlı Spor
futbol
14:00Hatayspor - Osmanlıspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
tenis
16:00Doumbia/Reboul - Bolelli/Mergea
tenis
16:00Inglot/Qureshi - Benchetrit/Stakhovsky
futbol
16:30Menemen Belediyespor - Adana Demirspor
futbol
16:30Menemenspor - Adana Demirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:00North East United - Chennaiyin
tenis
18:00Andrej Martin - Alejandro Davidovich Fokina
tenis
18:00Federico Coria - Juan Ignacio Londero
tenis
18:00Jozef Kovalik - Salvatore Caruso
tenis
18:00Thiago Monteiro - Leonardo Mayer
tenis
18:00Paolo Lorenzi - Alejandro Tabilo
tenis
18:00Arneodo/Begemann - Bagnis/Cuevas
tenis
18:00Delbonis/Duran - Barrios Vera/Tabilo
tenis
18:00Demoliner/Middelkoop - Goransson/Dellien
tenis
18:00Sitak/Sharan - Monteiro/Romboli
tenis
18:00Aragon/Kwiatkowski - Novikov/Harrison
tenis
18:00King/Reese - Guinard/Rinderknech
tenis
18:00Lovett/Cerretani - Niklas-Salminen/Heliovaara
tenis
18:00Pasha/Schnur - Scott/Harper
basketbol
18:00OGM Orman - İTÜ (tivibu SPOR 2 HD)
tenis
19:00Gage Brymer - Gabriel Diallo
tenis
19:00Liam Caruana - Aziz Dougaz
tenis
19:00Matias Franco Descotte - Cleeve Harper
tenis
19:00Shintaro Imai - Skander Mansouri
tenis
19:00Glasspool/Lawson - Verbeek/Smith
tenis
19:00Lammons/Huey - Prashanth/Ramanathan
futbol
19:00Fatih Karagümrük - Eskişehirspor
futbol
19:00Fatih Karagümrük - Eskişehirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Rapid București - ACSF Vointa Turnu Magurele
basketbol
20:15Anadolu Efes - Bursaspor (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
22:45Blackpool - Bolton Wanderers
futbol
22:45Coventry City - Rotherham United
futbol
22:45Oxford United - Accrington Stanley
futbol
22:45Portsmouth - Milton Keynes Dons
futbol
22:45Shrewsbury Town - Tranmere Rovers
futbol
22:45Sunderland - Fleetwood Town
futbol
22:45Cheltenham Town - Northampton Town
futbol
22:45Grimsby Town - Newport County
futbol
22:45Gosport Borough - Salisbury City
futbol
22:45Hartley Wintney - Farnborough
futbol
22:45Poole Town - Metropolitan Police
futbol
22:45Swindon Supermarine - Hayes & Yeading United
futbol
22:45Wimborne Town - Merthyr Town
futbol
22:45Alvechurch - Coalville Town
futbol
22:45Biggleswade Town - Lowestoft Town
futbol
22:45Hednesford Town - Peterborough Sports
futbol
22:45Royston Town - Stourbridge
futbol
22:45Billericay Town - Oxford City
futbol
22:45Chippenham Town - Concord Rangers
futbol
22:45Tonbridge Angels - Hampton & Richmond Borough
futbol
22:45Wealdstone - Chelmsford City
futbol
22:45East Thurrock United - Hornchurch
futbol
22:45Potters Bar Town - Haringey Borough
futbol
22:45Buxton - Warrington Town
futbol
22:45Lancaster City - Whitby Town
futbol
22:45Mickleover Sports - Matlock Town
futbol
22:45Morpeth Town - Stalybridge Celtic
futbol
22:45Nantwich Town - United of Manchester
futbol
22:45Boston United - Gateshead
futbol
22:45Kettering Town - Brackley Town
futbol
22:45Telford United - Curzon Ashton
futbol
22:45Aldershot Town - Boreham Wood
futbol
22:45Barnet - Dagenham & Redbridge
futbol
22:45Fylde - Notts County
futbol
22:45Maidenhead United - Ebbsfleet United
futbol
22:45Dumbarton - Clyde
futbol
22:45Peterhead - Forfar Athletic
futbol
22:45Stranraer - Montrose
futbol
22:45Albion Rovers - Cowdenbeath
futbol
22:45Stirling Albion - Cove Rangers
futbol
22:45Cardiff City - Nottingham Forest
futbol
22:45Huddersfield Town - Bristol City
futbol
22:45Luton Town - Brentford
futbol
22:45Queens Park Rangers - Derby County
futbol
22:45United - Greenock Morton
futbol
22:45Dunfermline Athletic - Inverness
futbol
22:45Motherwell - Mirren
futbol
23:00Chelsea - Bayern Munich
futbol
23:00Napoli - Barcelona
futbol
23:00West Bromwich Albion - Preston North
tenis
01:00Blancaneaux/Grills - Drzewiecki/Oliveira
tenis
01:00Lenz/Santillan - Broady/Clayton
basketbol
03:00Texas AM - Kentucky (S SPORT 2 HD)
futbol
03:40Leones - Atlético Huila
basketbol
06:00LA Lakers - NO Pelicans (S SPORT HD)
tenis
13:00Koolhof/Mektic - Janahi/Al Janahi
futbol
16:30Akhisar Belediyespor - Giresunspor
futbol
16:30Altınordu - Erzurumspor
futbol
16:30Akhisarspor - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
16:30Altınordu - BB Erzurumspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
basketbol
18:00Tofaş - Bahçeşehir Klj (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
18:00Darüşşafaka - Türk Telekom (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
19:00Adanaspor - Ümraniyespor
futbol
19:00Adanaspor - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Braga - Rangers
basketbol
20:15Teksüt Bandırma - Büyükçekmece (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
20:15Fenerbahçe Beko - Galatasaray (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
22:45Havant & Waterlooville - Slough Town
futbol
22:45Kingstonian - Corinthian-Casuals
futbol
22:45Lewes - Bognor Regis Town
futbol
22:45Brechin City - Queen's Park
futbol
22:45Blackburn Rovers - Stoke City
futbol
22:45Fulham - Swansea City
futbol
22:45Hull City - Barnsley
futbol
22:45Middlesbrough - Leeds United
futbol
22:45Millwall - Birmingham City
futbol
22:45Sheffield Wednesday - Charlton Athletic
futbol
23:00Lyon - Juventus
futbol
23:00Real Madrid - Manchester City
futbol
23:00Reading - Wigan Athletic
basketbol
03:00Virginia Tech - Virginia (S SPORT 2 HD)
futbol
03:40Deportes Quindío - Tigres Futbol Club
basketbol
06:00Utah Jazz - Boston Celtics (S SPORT HD)
futbol
14:00Keçiörengücü - İstanbulspor
futbol
14:00Keçiörengücü - İstanbulspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
16:30Boluspor - Balıkesirspor
futbol
16:30Boluspor - Balıkesirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
basketbol
18:00Beşiktaş SJ - Afyon Bld. (TRT Spor HD)
basketbol
18:00Beşiktaş SJ - Afyon Bld. (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
18:30Inter Zapresic - Lokomotiva
futbol
19:00Bursaspor - Altay
futbol
19:00Bursaspor - Altay (beIN SPORTS MAX 1 HD)
basketbol
20:15Pınar Karşıyaka - Gaziantep Basket (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
20:55Basel - APOEL
futbol
20:55İstanbul Başakşehir - Sporting Lisbon
futbol
20:55Gent - Roma
futbol
20:55LASK Linz - Alkmaar
futbol
20:55Malmö - Wolfsburg
futbol
20:55Porto - Bayer 04 Leverkusen
futbol
20:55Espanyol - Wolverhampton
futbol
23:00Ajax - Getafe
futbol
23:00Arsenal - Olympiacos
futbol
23:00Benfica - Shakhtar Donetsk
futbol
23:00Celtic - Copenhagen
futbol
23:00Internazionale Milano - Ludogorets 1945
futbol
23:00Manchester United - Club Brugge
futbol
23:00Bull Salzburg - Eintracht Frankfurt
futbol
23:00Sevilla - Cluj
basketbol
06:30GS Warriors - LA Lakers (S SPORT HD)
futbol
20:00A.Alanyaspor - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:30SSV Regensburg - Dynamo Dresden (S SPORT 2 HD)
futbol
22:30F.Düsseldorf - Hertha Berlin (S SPORT 2 HD)
futbol
23:00Norwich City - Leicester (S SPORT HD)
futbol
23:00Real Sociedad - Valladolid (spor SMART HD)
basketbol
06:30LA Clippers - Denver Nuggets (S SPORT HD)
basketbol
13:00Bahçeşehir Klj - Darüşşafaka (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
14:00Canik Bld. - Fenerbahçe (tivibu SPOR HD)
futbol
14:00Osmanlıspor - Fatih Karagümrük (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
14:00Konyaspor - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 1)
futbol
15:00Eibar - Levante (spor SMART HD)
futbol
15:00Erzgebirge Aue - Hamburg (S SPORT 2 HD)
basketbol
15:15Galatasaray - Tofaş (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
15:30Brighton - Crystal Palace (S SPORT HD)
futbol
16:30Eskişehirspor - Akhisarspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:00Trabzonspor - Ç.Rizespor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
17:30Hoffenheim - Bayern Münih (S SPORT 2 HD)
basketbol
17:30Bursaspor - Teksüt Bandırma (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
18:00Aston Villa - Sheffield Utd (TRT Spor HD)
futbol
18:00Bournemouth - Chelsea (S SPORT HD)
futbol
18:00Valencia - Real Betis (spor SMART HD)
futbol
19:00Adana Demirspor - Hatayspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Antalyaspor - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
basketbol
20:00Türk Telekom - Pınar Karşıyaka (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
20:30Köln - Schalke 04 (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Watford - Liverpool (S SPORT HD)
futbol
20:30Leganes - Alaves (spor SMART HD)
futbol
23:00Granada - Celta Vigo (spor SMART HD)
basketbol
01:00New York Knicks - Chicago Bulls (S SPORT HD)
basketbol
13:00İstanbul BB - Anadolu Efes (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
13:30Denizlispor - Y.Malatyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
14:00Sevilla - Osasuna (spor SMART HD)
futbol
14:00BB Erzurumspor - Menemenspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
14:00Ümraniyespor - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
basketbol
14:00Beşiktaş - Galatasaray (tivibu SPOR HD)
basketbol
15:15Gaziantep Basket - OGM Orman (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
15:30Union Berlin - Wolfsburg (S SPORT 2 HD)
futbol
16:00Athletic Bilbao - Villarreal (spor SMART HD)
futbol
16:00Ankaragücü - Sivasspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
16:30İstanbulspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:00Tottenham - Wolverhampton (S SPORT HD)
futbol
17:00Manchester City - Arsenal (TRT Spor HD)
futbol
17:30Leipzig - Leverkusen (S SPORT 2 HD)
basketbol
17:30Afyon Bld. - Fenerbahçe Beko (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
18:00Espanyol - Atletico Madrid (spor SMART HD)
futbol
19:00Galatasaray - Gençlerbirliği (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:00Altay - Altınordu (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Werder Bremen - E.Frankfurt (S SPORT 2 HD)
basketbol
20:00Büyükçekmece - Beşiktaş SJ (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
20:30Mallorca - Getafe (spor SMART HD)
basketbol
21:00Charlotte Hornets - Milwaukee Bucks (S SPORT HD)
futbol
23:00Real Madrid - Barcelona (spor SMART HD)
basketbol
23:30LA Clippers - Philadelphia 76ers (S SPORT HD)
futbol
19:00Balıkesirspor - Keçiörengücü (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
19:00Giresunspor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Kayserispor - Göztepe (beIN SPORTS HD 2)
futbol
20:00M.Başakşehir - Gazişehir FK (beIN SPORTS HD 1)
basketbol
04:30SA Spurs - Indiana Pacers (S SPORT HD)
basketbol
20:00Lietuvos Rytas - Galatasaray (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Trabzonspor - Fenerbahçe (ATV HD)
basketbol
06:00LA Lakers - Philadelphia 76ers (S SPORT HD)
basketbol
20:00Tofaş - MoraBanc Andorra (S SPORT 2 HD)
basketbol
20:15Darüşşafaka - Virtus Bologna (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Antalyaspor - A.Alanyaspor (A Spor HD)
futbol
22:45Juventus - Milan (TRT Spor HD)
basketbol
05:30Milwaukee Bucks - Indiana Pacers (S SPORT HD)
futbol
22:45Napoli - Inter (TRT Spor HD)
basketbol
04:00Houston Rockets - LA Clippers (S SPORT HD)
futbol
19:00Menemenspor - Altay (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
19:00Adanaspor - Balıkesirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Beşiktaş - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:00Paderborn - Köln (S SPORT 2 HD)
futbol
23:00Alaves - Valencia (spor SMART HD)
basketbol
06:30LA Lakers - Milwaukee Bucks (S SPORT HD)
basketbol
13:00Pınar Karşıyaka - Bahçeşehir Klj (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
14:00Y.Malatyaspor - Konyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
14:00Keçiörengücü - Boluspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
14:00Hatayspor - BB Erzurumspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
15:00Eibar - Mallorca (spor SMART HD)
basketbol
15:15OGM Orman - Türk Telekom (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
16:30Eskişehirspor - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
16:30Fatih Karagümrük - Adana Demirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:00Gazişehir FK - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
17:00Göztepe - M.Başakşehir (beIN SPORTS HD 2)
futbol
17:30Schalke 04 - Hoffenheim (S SPORT 2 HD)
basketbol
17:30Darüşşafaka - Galatasaray (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
18:00Atletico Madrid - Sevilla (spor SMART HD)
futbol
19:00Bursaspor - İstanbulspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Fenerbahçe - Denizlispor (beIN SPORTS HD 1)
basketbol
20:00Büyükçekmece - Bursaspor (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
20:30B.M.Gladbach - B.Dortmund (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Barcelona - Real Sociedad (spor SMART HD)
futbol
23:00Getafe - Celta Vigo (spor SMART HD)
basketbol
01:00Charlotte Hornets - Houston Rockets (S SPORT HD)
basketbol
04:30GS Warriors - Philadelphia 76ers (S SPORT HD)
basketbol
13:00Teksüt Bandırma - İstanbul BB (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
13:30Kasımpaşa - Kayserispor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
14:00Osasuna - Espanyol (spor SMART HD)
basketbol
15:15Beşiktaş SJ - Fenerbahçe Beko (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
16:00Valladolid - Athletic Bilbao (spor SMART HD)
futbol
16:00Ç.Rizespor - A.Alanyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
16:30Akhisarspor - Osmanlıspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:30Bayern Münih - Augsburg (S SPORT 2 HD)
basketbol
17:30Tofaş - Afyon Bld. (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
18:00Levante - Granada (spor SMART HD)
futbol
19:00Altınordu - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Sivasspor - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00Mainz - F.Düsseldorf (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Villarreal - Leganes (spor SMART HD)
basketbol
22:30LA Clippers - LA Lakers (S SPORT HD)
futbol
23:00Real Betis - Real Madrid (spor SMART HD)
futbol
20:00Gençlerbirliği - Antalyaspor (beIN SPORTS HD 1)
basketbol
20:00Anadolu Efes - Gaziantep Basket (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
04:00Denver Nuggets - Milwaukee Bucks (S SPORT HD)
futbol
14:00Boluspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
16:30Altay - Hatayspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
16:30BB Erzurumspor - Fatih Karagümrük (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Balıkesirspor - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
22:00Eibar - Real Sociedad (spor SMART HD)
basketbol
04:00Washington State Cougars - Stanford CardinalCanlı
basketbol
04:00Club Deportivo Comercio de Santa Sylvina - Sarmiento de ResistenciaCanlı
basketbol
04:00Martin de Curuzu Cuatia - Club Sol de America de FormosaCanlı
basketbol
03:30Ferrocarril Concordia - Capuchinos de ConcordiaCanlı
basketbol
03:30Zarate Independiente - Club Sportivo EscobarCanlı
basketbol
03:00Domingo Faustino Sarmiento de Formosa - Club Adelante Muchachada Amante del Deporte de GoyaCanlı
basketbol
03:00Pergamino - Estudiantes de La PlataCanlı
basketbol
03:00Union de Mar del Plata - Union Vecinal De La PlataCanlı
basketbol
03:00Chicago Bulls - Washington Wizards
basketbol
03:00Oklahoma City Thunder - Antonio Spurs
basketbol
04:00Bahamalar - Meksika
basketbol
04:30Golden State Warriors - Orleans Pelicans
basketbol
23:00Real Madrid - Panathinaikos (beIN SPORTS HD 3)
basketbol
04:00Houston Rockets - New York Knicks (S SPORT HD)
basketbol
18:00OGM Orman - İTÜ (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
20:15Anadolu Efes - Bursaspor (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
03:00Texas AM - Kentucky (S SPORT 2 HD)
basketbol
06:00LA Lakers - NO Pelicans (S SPORT HD)
basketbol
18:00Tofaş - Bahçeşehir Klj (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
18:00Darüşşafaka - Türk Telekom (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
20:15Teksüt Bandırma - Büyükçekmece (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
20:15Fenerbahçe Beko - Galatasaray (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
03:00Virginia Tech - Virginia (S SPORT 2 HD)
basketbol
06:00Utah Jazz - Boston Celtics (S SPORT HD)
basketbol
18:00Beşiktaş SJ - Afyon Bld. (TRT Spor HD)
basketbol
18:00Beşiktaş SJ - Afyon Bld. (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
20:15Pınar Karşıyaka - Gaziantep Basket (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
06:30GS Warriors - LA Lakers (S SPORT HD)
basketbol
06:30LA Clippers - Denver Nuggets (S SPORT HD)
basketbol
13:00Bahçeşehir Klj - Darüşşafaka (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
14:00Canik Bld. - Fenerbahçe (tivibu SPOR HD)
basketbol
15:15Galatasaray - Tofaş (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
17:30Bursaspor - Teksüt Bandırma (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
20:00Türk Telekom - Pınar Karşıyaka (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
01:00New York Knicks - Chicago Bulls (S SPORT HD)
basketbol
13:00İstanbul BB - Anadolu Efes (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
14:00Beşiktaş - Galatasaray (tivibu SPOR HD)
basketbol
15:15Gaziantep Basket - OGM Orman (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
17:30Afyon Bld. - Fenerbahçe Beko (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
20:00Büyükçekmece - Beşiktaş SJ (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
21:00Charlotte Hornets - Milwaukee Bucks (S SPORT HD)
basketbol
23:30LA Clippers - Philadelphia 76ers (S SPORT HD)
basketbol
04:30SA Spurs - Indiana Pacers (S SPORT HD)
basketbol
20:00Lietuvos Rytas - Galatasaray (S SPORT 2 HD)
basketbol
06:00LA Lakers - Philadelphia 76ers (S SPORT HD)
basketbol
20:00Tofaş - MoraBanc Andorra (S SPORT 2 HD)
basketbol
20:15Darüşşafaka - Virtus Bologna (S SPORT 2 HD)
basketbol
05:30Milwaukee Bucks - Indiana Pacers (S SPORT HD)
basketbol
04:00Houston Rockets - LA Clippers (S SPORT HD)
basketbol
06:30LA Lakers - Milwaukee Bucks (S SPORT HD)
basketbol
13:00Pınar Karşıyaka - Bahçeşehir Klj (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
15:15OGM Orman - Türk Telekom (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
17:30Darüşşafaka - Galatasaray (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
20:00Büyükçekmece - Bursaspor (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
01:00Charlotte Hornets - Houston Rockets (S SPORT HD)
basketbol
04:30GS Warriors - Philadelphia 76ers (S SPORT HD)
basketbol
13:00Teksüt Bandırma - İstanbul BB (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
15:15Beşiktaş SJ - Fenerbahçe Beko (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
17:30Tofaş - Afyon Bld. (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
22:30LA Clippers - LA Lakers (S SPORT HD)
basketbol
20:00Anadolu Efes - Gaziantep Basket (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
04:00Denver Nuggets - Milwaukee Bucks (S SPORT HD)
futbol
05:00Albion SC Pros - Los AngelesCanlı
futbol
03:30Deportes Temuco - ÑublenseCanlı
futbol
03:00Weymouth Wales - Deacons
futbol
03:15Once Caldas - Patriotas
futbol
03:30Estudiantes de La Plata - Club Atlético River Plate
futbol
03:45Juarez - Club Santos Laguna
futbol
03:45Tampico Madero - Alebrijes de Oaxaca
futbol
04:00Arnett Gardens - Mount Pleasant Academy
futbol
09:00Istaravshan Ura-Tyube - Lokomotiv Pamir
futbol
11:00Tom Tomsk - Mordovia Saransk
futbol
11:00Income - Police
futbol
11:30Rukh Brest - Rīgas Futbola skola
futbol
11:30Real Kashmir - Indian Arrows
futbol
12:00Ravshan Kulob - CSKA Pomir Duşanbe
futbol
13:30Çankaya - Çatalca Spor
futbol
13:45Besat Kermanshah - Hamedan
futbol
13:45Esteghlal Molasani - Foolad Novin
futbol
13:45Iranjavan - Chooka Talesh
futbol
13:45Kaspian Qazvin - Shahrdari Fuman
futbol
13:45Melli Hafari - Shohada Babolsar
futbol
13:45Novin Kerman - Atrak Bojnourd
futbol
13:45Milad Mehr - Avalan Kamyaran
futbol
13:45Shahrdari Astara - Shahid Ghandi
futbol
13:45Shahrdari Hamedan - Persepolis Genaveh
futbol
13:45Shahrdari Mahshahr - Naft Omidiyeh
futbol
13:45Shohada Razakan - Naft Gachsaran
futbol
15:00Bomet - Migori
futbol
15:30Bangladesh Police - Uttar Baridhara Club
futbol
15:30Sheikh Russel - Mohammedan Sporting Club Dhaka
futbol
16:00Marekh Port Said - Suez Montakhab
futbol
16:00Al-Nasr Kahire - Nojom Al Mostabel
futbol
16:00Ceramika Cleopatra - Qanah
futbol
16:00Daklyeh - Tersana
futbol
16:00Petrojet - Zarqa
futbol
16:30Chertanovo Moskova - Riga
futbol
17:00Vital'O - Kayanza United
futbol
17:00Markaz Shabab Al-Am'ari - Markz Balata
futbol
17:00Platanias - Giannina
futbol
17:45Al-Wathba - Kuwait
futbol
18:00Manama Club - Ahed
futbol
18:00Slavia Sofia - Dunav Ruse
futbol
18:00Shabab Al Khaleel - Shabab Alsamu
futbol
18:00Tudu Mighty Jets - Great Olimpiyat Oyunları
futbol
18:00Sertanense - Fátima
futbol
18:30Csikszereda Miercurea Ciuc - Batrana Doamna
futbol
19:00Hilal Al-Quds - Al-Jaish Damascus
futbol
19:15Tambov - Shinnik Yaroslavl
futbol
19:45Alger - Alger
futbol
20:00Çaykur Rizespor - İstanbul Başakşehir
futbol
20:00Kasımpaşa - Denizlispor
futbol
20:00Banik Ostrava - Jablonec
futbol
20:00Ç.Rizespor - M.Başakşehir (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00Kasımpaşa - Denizlispor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
20:00Al-Ansar Beirut - Al-Faisaly Amman
futbol
20:00Hapoel Bnei Lod - Hapoel Rishon LeZion
futbol
20:00Hapoel Umm al-Fahm - Maccabi Petah Tikva
futbol
20:00Maccabi Ahi Nazareth - Hapoel Katamon Jerusalem
futbol
20:00George's - Mqabba
futbol
20:30Bidvest Wits - Chippa United
futbol
20:30Ahly Cairo - Zamalek
futbol
21:00Horsens - Aarhus
futbol
21:00Sundsvall - Bromharitaojkarna
futbol
21:00Hammarby - Varbergs BoIS
futbol
21:00Raja Casablanca - Renaissance Zemamra
futbol
21:00Botoșani - Politehnica Iasi
futbol
21:15Maccabi Tel Aviv - Hapoel Tel Aviv
futbol
22:00Waterford - Shamrock Rovers
futbol
22:15Naxxar Lions - Andrews
futbol
22:30Eintracht Frankfurt - Union Berlin
futbol
22:30Vicente - Benfica
futbol
22:30E.Frankfurt - Union Berlin (S SPORT 2 HD)
futbol
22:45Troyes - Auxerre
futbol
22:45Troyes - Auxerre (beIN SPORTS HD 4)
futbol
22:45Bohemian - Sligo Rovers
futbol
22:45Dundalk - Cork City
futbol
22:45Patrick's Athletic - Derry City
futbol
22:45Pro Vercelli 1892 - Novara Calcio
futbol
23:00Deportivo Merlo - Martín de Burzaco
futbol
23:00Sportivo Italiano - Real Pilar
futbol
23:00Atlas - Claypole
futbol
23:00Deportivo Paraguayo - Juventud Unida de San Miguel
futbol
23:00Central Ballester - Club Social y Deportivo Muñiz
futbol
23:00Círculo Deportivo - Sportivo Desamparados
futbol
23:00Club Sportivo Penarol - Club Sportivo Estudiantes
futbol
23:00Club Villa Mitre - Sansinena
futbol
23:00Finn Harps - Shelbourne
futbol
23:00Deportivo Llacuabamba - Universidad San Martín
futbol
23:00Zulia - Lala
futbol
23:00Liverpool - West Ham United
futbol
23:00Perugia Calcio - Empoli
futbol
23:00Liverpool - West Ham (S SPORT HD)
futbol
23:00Platense - Club Atlético Nueva Chicago
futbol
23:00Canuelas - Excursionistas
futbol
23:00Club El Porvenir - Deportivo Merlo
futbol
23:30Bogotá - Atletico Cali
futbol
00:00Club General Díaz - Guairena
futbol
00:00Curicó Unido - Colo-Colo
futbol
01:00Monagas - Yaracuyanos
futbol
01:05Club Atlético Temperley - William Brown
futbol
01:40Defensa y Justicia - Rosario Central
futbol
02:00Sao Bento - Associação Desportiva São Caetano
futbol
02:00Orsomarso - Unión Magdalena
futbol
02:00Deportivo Tepic - de Chihuahua
futbol
02:15Club Sportivo San Lorenzo - Sportivo Luqueno
futbol
02:30Deportivo Santamarina - Chacarita Juniors
futbol
02:30O'Higgins - Unión Española
futbol
03:15Técnico Universitario - Aucas
futbol
03:45Talleres de Córdoba - Club Atlético Huracán
futbol
03:45Union de Santa - Central Córdoba de Santiago
futbol
03:50Club Atlético San Martín de Tucumán - Club Atlético Sarmiento
futbol
04:00Alianza Universidad - Club Cienciano Cusco
futbol
04:05Jaguares de Córdoba Fútbol Club - Alianza Petrolera
futbol
14:00Hatayspor - Osmanlı Spor
futbol
14:00Hatayspor - Osmanlıspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
16:30Menemen Belediyespor - Adana Demirspor
futbol
16:30Menemenspor - Adana Demirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:00North East United - Chennaiyin
futbol
19:00Fatih Karagümrük - Eskişehirspor
futbol
19:00Fatih Karagümrük - Eskişehirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Rapid București - ACSF Vointa Turnu Magurele
futbol
22:45Blackpool - Bolton Wanderers
futbol
22:45Coventry City - Rotherham United
futbol
22:45Oxford United - Accrington Stanley
futbol
22:45Portsmouth - Milton Keynes Dons
futbol
22:45Shrewsbury Town - Tranmere Rovers
futbol
22:45Sunderland - Fleetwood Town
futbol
22:45Cheltenham Town - Northampton Town
futbol
22:45Grimsby Town - Newport County
futbol
22:45Gosport Borough - Salisbury City
futbol
22:45Hartley Wintney - Farnborough
futbol
22:45Poole Town - Metropolitan Police
futbol
22:45Swindon Supermarine - Hayes & Yeading United
futbol
22:45Wimborne Town - Merthyr Town
futbol
22:45Alvechurch - Coalville Town
futbol
22:45Biggleswade Town - Lowestoft Town
futbol
22:45Hednesford Town - Peterborough Sports
futbol
22:45Royston Town - Stourbridge
futbol
22:45Billericay Town - Oxford City
futbol
22:45Chippenham Town - Concord Rangers
futbol
22:45Tonbridge Angels - Hampton & Richmond Borough
futbol
22:45Wealdstone - Chelmsford City
futbol
22:45East Thurrock United - Hornchurch
futbol
22:45Potters Bar Town - Haringey Borough
futbol
22:45Buxton - Warrington Town
futbol
22:45Lancaster City - Whitby Town
futbol
22:45Mickleover Sports - Matlock Town
futbol
22:45Morpeth Town - Stalybridge Celtic
futbol
22:45Nantwich Town - United of Manchester
futbol
22:45Boston United - Gateshead
futbol
22:45Kettering Town - Brackley Town
futbol
22:45Telford United - Curzon Ashton
futbol
22:45Aldershot Town - Boreham Wood
futbol
22:45Barnet - Dagenham & Redbridge
futbol
22:45Fylde - Notts County
futbol
22:45Maidenhead United - Ebbsfleet United
futbol
22:45Dumbarton - Clyde
futbol
22:45Peterhead - Forfar Athletic
futbol
22:45Stranraer - Montrose
futbol
22:45Albion Rovers - Cowdenbeath
futbol
22:45Stirling Albion - Cove Rangers
futbol
22:45Cardiff City - Nottingham Forest
futbol
22:45Huddersfield Town - Bristol City
futbol
22:45Luton Town - Brentford
futbol
22:45Queens Park Rangers - Derby County
futbol
22:45United - Greenock Morton
futbol
22:45Dunfermline Athletic - Inverness
futbol
22:45Motherwell - Mirren
futbol
23:00Chelsea - Bayern Munich
futbol
23:00Napoli - Barcelona
futbol
23:00West Bromwich Albion - Preston North
futbol
03:40Leones - Atlético Huila
futbol
16:30Akhisar Belediyespor - Giresunspor
futbol
16:30Altınordu - Erzurumspor
futbol
16:30Akhisarspor - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
16:30Altınordu - BB Erzurumspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Adanaspor - Ümraniyespor
futbol
19:00Adanaspor - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Braga - Rangers
futbol
22:45Havant & Waterlooville - Slough Town
futbol
22:45Kingstonian - Corinthian-Casuals
futbol
22:45Lewes - Bognor Regis Town
futbol
22:45Brechin City - Queen's Park
futbol
22:45Blackburn Rovers - Stoke City
futbol
22:45Fulham - Swansea City
futbol
22:45Hull City - Barnsley
futbol
22:45Middlesbrough - Leeds United
futbol
22:45Millwall - Birmingham City
futbol
22:45Sheffield Wednesday - Charlton Athletic
futbol
23:00Lyon - Juventus
futbol
23:00Real Madrid - Manchester City
futbol
23:00Reading - Wigan Athletic
futbol
03:40Deportes Quindío - Tigres Futbol Club
futbol
14:00Keçiörengücü - İstanbulspor
futbol
14:00Keçiörengücü - İstanbulspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
16:30Boluspor - Balıkesirspor
futbol
16:30Boluspor - Balıkesirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
18:30Inter Zapresic - Lokomotiva
futbol
19:00Bursaspor - Altay
futbol
19:00Bursaspor - Altay (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:55Basel - APOEL
futbol
20:55İstanbul Başakşehir - Sporting Lisbon
futbol
20:55Gent - Roma
futbol
20:55LASK Linz - Alkmaar
futbol
20:55Malmö - Wolfsburg
futbol
20:55Porto - Bayer 04 Leverkusen
futbol
20:55Espanyol - Wolverhampton
futbol
23:00Ajax - Getafe
futbol
23:00Arsenal - Olympiacos
futbol
23:00Benfica - Shakhtar Donetsk
futbol
23:00Celtic - Copenhagen
futbol
23:00Internazionale Milano - Ludogorets 1945
futbol
23:00Manchester United - Club Brugge
futbol
23:00Bull Salzburg - Eintracht Frankfurt
futbol
23:00Sevilla - Cluj
futbol
20:00A.Alanyaspor - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:30SSV Regensburg - Dynamo Dresden (S SPORT 2 HD)
futbol
22:30F.Düsseldorf - Hertha Berlin (S SPORT 2 HD)
futbol
23:00Norwich City - Leicester (S SPORT HD)
futbol
23:00Real Sociedad - Valladolid (spor SMART HD)
futbol
14:00Osmanlıspor - Fatih Karagümrük (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
14:00Konyaspor - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 1)
futbol
15:00Eibar - Levante (spor SMART HD)
futbol
15:00Erzgebirge Aue - Hamburg (S SPORT 2 HD)
futbol
15:30Brighton - Crystal Palace (S SPORT HD)
futbol
16:30Eskişehirspor - Akhisarspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:00Trabzonspor - Ç.Rizespor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
17:30Hoffenheim - Bayern Münih (S SPORT 2 HD)
futbol
18:00Aston Villa - Sheffield Utd (TRT Spor HD)
futbol
18:00Bournemouth - Chelsea (S SPORT HD)
futbol
18:00Valencia - Real Betis (spor SMART HD)
futbol
19:00Adana Demirspor - Hatayspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Antalyaspor - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:30Köln - Schalke 04 (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Watford - Liverpool (S SPORT HD)
futbol
20:30Leganes - Alaves (spor SMART HD)
futbol
23:00Granada - Celta Vigo (spor SMART HD)
futbol
13:30Denizlispor - Y.Malatyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
14:00Sevilla - Osasuna (spor SMART HD)
futbol
14:00BB Erzurumspor - Menemenspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
14:00Ümraniyespor - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
15:30Union Berlin - Wolfsburg (S SPORT 2 HD)
futbol
16:00Athletic Bilbao - Villarreal (spor SMART HD)
futbol
16:00Ankaragücü - Sivasspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
16:30İstanbulspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:00Tottenham - Wolverhampton (S SPORT HD)
futbol
17:00Manchester City - Arsenal (TRT Spor HD)
futbol
17:30Leipzig - Leverkusen (S SPORT 2 HD)
futbol
18:00Espanyol - Atletico Madrid (spor SMART HD)
futbol
19:00Galatasaray - Gençlerbirliği (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:00Altay - Altınordu (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Werder Bremen - E.Frankfurt (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Mallorca - Getafe (spor SMART HD)
futbol
23:00Real Madrid - Barcelona (spor SMART HD)
futbol
19:00Balıkesirspor - Keçiörengücü (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
19:00Giresunspor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Kayserispor - Göztepe (beIN SPORTS HD 2)
futbol
20:00M.Başakşehir - Gazişehir FK (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:30Trabzonspor - Fenerbahçe (ATV HD)
futbol
20:30Antalyaspor - A.Alanyaspor (A Spor HD)
futbol
22:45Juventus - Milan (TRT Spor HD)
futbol
22:45Napoli - Inter (TRT Spor HD)
futbol
19:00Menemenspor - Altay (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
19:00Adanaspor - Balıkesirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Beşiktaş - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:00Paderborn - Köln (S SPORT 2 HD)
futbol
23:00Alaves - Valencia (spor SMART HD)
futbol
14:00Y.Malatyaspor - Konyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
14:00Keçiörengücü - Boluspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
14:00Hatayspor - BB Erzurumspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
15:00Eibar - Mallorca (spor SMART HD)
futbol
16:30Eskişehirspor - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
16:30Fatih Karagümrük - Adana Demirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:00Gazişehir FK - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
17:00Göztepe - M.Başakşehir (beIN SPORTS HD 2)
futbol
17:30Schalke 04 - Hoffenheim (S SPORT 2 HD)
futbol
18:00Atletico Madrid - Sevilla (spor SMART HD)
futbol
19:00Bursaspor - İstanbulspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Fenerbahçe - Denizlispor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:30B.M.Gladbach - B.Dortmund (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Barcelona - Real Sociedad (spor SMART HD)
futbol
23:00Getafe - Celta Vigo (spor SMART HD)
futbol
13:30Kasımpaşa - Kayserispor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
14:00Osasuna - Espanyol (spor SMART HD)
futbol
16:00Valladolid - Athletic Bilbao (spor SMART HD)
futbol
16:00Ç.Rizespor - A.Alanyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
16:30Akhisarspor - Osmanlıspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:30Bayern Münih - Augsburg (S SPORT 2 HD)
futbol
18:00Levante - Granada (spor SMART HD)
futbol
19:00Altınordu - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Sivasspor - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00Mainz - F.Düsseldorf (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Villarreal - Leganes (spor SMART HD)
futbol
23:00Real Betis - Real Madrid (spor SMART HD)
futbol
20:00Gençlerbirliği - Antalyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
14:00Boluspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
16:30Altay - Hatayspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
16:30BB Erzurumspor - Fatih Karagümrük (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Balıkesirspor - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
22:00Eibar - Real Sociedad (spor SMART HD)
tenis
02:35Riske, Alis - Vekic, Donna
tenis
02:45Damir Dzumhur - Alex Bolt
tenis
04:00Francesca Di Lorenzo - Usue Maitane Arconada
tenis
04:15Taro Daniel - Marcos Giron
tenis
04:45Xiyu Wang - Anhelina Kalinina
tenis
12:00Andrea Vavassori - Sadio Doumbia
tenis
12:00Chun Hsin Tseng - Mathieu Perchicot
tenis
13:00Mikhail Kukushkin - Karen Khachanov
tenis
13:00Christian Samuelsson - Jake Hersey
tenis
13:00Josip Krstanovic - Patrick Foley
tenis
13:00Karl Friberg - Linus Frost
tenis
13:00Kristjan Tamm - Scott Duncan
tenis
13:05Venus/Peers - Paire/Herbert
tenis
13:30Matteo Viola - Bernabe Zapata Miralles
tenis
13:35Teimuraz Gabashvili - Nicola Kuhn
tenis
14:00Shuai Zhang - Carla Suarez Navarro
tenis
14:30Kontinen/Struff - Pavic/Soares
tenis
14:30Bart Stevens - Hendrik Jebens
tenis
14:30Brandon Murphy - Sean Hodkin
tenis
14:30Zielinski - George Houghton
tenis
14:30Julius Tverijonas - Jones
tenis
15:00Philipp Kohlschreiber - Mohamed Safwat
tenis
15:00Arthur De Greef - Sasi Kumar Mukund
tenis
15:00Evgeny Karlovskiy - Hugo Grenier
tenis
15:30Anett Kontaveit - Anastasija Sevastova
tenis
15:30Maria Sakkari - Julia Goerges
tenis
15:30Misaki - Tereza Martincova
tenis
15:30Petra Martic - Barbora Zahlavova Strycova
tenis
15:30Saisai Zheng - Marketa Vondrousova
tenis
16:00Andrey Rublev - Lorenzo Musetti
tenis
16:30Blaz Kavcic - Borna Gojo
tenis
16:30Pavel Kotov - Tristan Lamasine
tenis
17:00Anastasia Pavlyuchenkova - Yulia Putintseva
tenis
17:00Swiatek - Donna Vekić
tenis
17:00Kiki Bertens - Karolina Muchova
tenis
17:00Su-Wei Hsieh - Vera Zvonareva
tenis
17:30Lloyd Harris - Richard Gasquet
tenis
17:30Bencic/Kenin - Barty/Schuurs
tenis
18:00Novak Djokovic - Malek Jaziri
tenis
18:00Hiroki Moriya - Alex Molcan
tenis
18:30Zdenek Kolar - Jerzy Janowicz
tenis
18:30Dayana Yastremskaya - Kirsten Flipkens
tenis
18:30Jennifer Brady - Alison Riske
tenis
18:30Hradecka/Klepac - Zhang/Zheng
tenis
19:00Marco Cecchinato - Hugo Dellien
tenis
19:00Elina Svitolina - Amanda Anisimova
tenis
19:30Gael Monfils - Marton Fucsovics
tenis
19:30Mats Moraing - Tung-Lin
tenis
19:30Büyükakçay/Siegemund - Garcia/Mirza
tenis
20:00Duan/Kudermetova - Kudriavtseva/Srebotnik
tenis
20:00Shvedova/Jurak - Alexandrova/Blinkova
tenis
20:00Dabrowski/Ostapenko - Kalashnikova/Christian
tenis
20:30Thiago Seyboth Wild - Facundo Bagnis
tenis
20:30Collin Altamirano - Fabrizio Ornago
tenis
20:30Tobias Simon - Taha Baadi
tenis
20:30Rayane Roumane - Harold Mayot
tenis
20:30Sorana Cirstea - Elena Rybakina
tenis
21:00Peng/Han - Linette/Tig
tenis
21:30Krejcikova/Siniakova - Ninomiya/Yang
tenis
22:00Roberto Carballes Baena - Jaume Antoni Munar Clar
tenis
22:00Mayer/Molteni - A. Behar/Escobar
tenis
22:00Raymond Sarmiento - Kacper
tenis
22:00Yusuke Takahashi - Robert Quentin
tenis
22:00Mathias Bourgue - Viktor Galovic
tenis
23:30Jacob Grills - Patrik Niklas-Salminen
tenis
23:30Ryan Peniston - Evan King
tenis
00:00Alex De Minaur - Miomir Kecmanovic
tenis
00:00Cameron Norrie - Adrian Mannarino
tenis
00:00John Isner - Mischa Zverev
tenis
00:00Jordan Thompson - Alexander Zverev
tenis
00:00Kyle Edmund - Feliciano Lopez
tenis
00:00Nick Kyrgios - Humbert
tenis
00:00Radu Albot - Pedro Martinez Portero
tenis
00:00Rafael Nadal - Pablo Andujar
tenis
00:00Reilly Opelka - Soon-Woo Kwon
tenis
00:00Stanislas Wawrinka - Frances Tiafoe
tenis
00:00Steve Johnson - Dusan Lajovic
tenis
00:00Taylor Harry Fritz - John Millman
tenis
00:00Cabal/Farah - Bambridge/Mclachlan
tenis
00:00Gonzalez/Skupski - Purcell/Saville
tenis
00:00Granollers/Ceballos - Mannarino/Martin
tenis
00:00Kyrgios/Thompson - Gille/Vliegen
tenis
00:00Lopez/Lopez - Kubot/Melo
tenis
00:00Anastasia Potapova - Anna Karolína Schmiedlová
tenis
00:00Arantxa - Hibino
tenis
00:00Christina McHale - Lauren Davis
tenis
00:00Heather Watson - Coco Vandeweghe
tenis
00:00Kateryna Bondarenko - Danka Kovinić
tenis
00:00Katie Boulter - Jasmine Paolini
tenis
00:00Zhu - Katarina Zavatska
tenis
00:00Marie Bouzkova - Tatjana Maria
tenis
00:00Shelby Rogers - Katie Volynets
tenis
00:00Sloane Stephens - Renata Zarazua
tenis
00:00Tamara Zidansek - Anna Kalinskaya
tenis
01:00Daniell/Oswald - Dimitrov/Fritz
tenis
01:00Nys/Auger Aliassime - Cacic/Lajovic
tenis
01:00Nick Chappell - Joshua Peck
tenis
03:00Benjamin Lock - Shimabukuro
tenis
04:30Filip Peliwo - Jumpei Yamasaki
tenis
06:00Blake Mott - Alexis Galarneau
tenis
08:00Alicia Smith - Jaimee Fourlis
tenis
08:00Arina Rodionova - Repac
tenis
08:00Gabriella Da Silva Fick - Asia Muhammed
tenis
08:00Hiroko Kuwata - Abigail Tere-Apisah
tenis
08:00Ching - Talia Gibson
tenis
08:00Lucrezia Stefanini - Jang Su Jeong
tenis
08:00Naiktha Bains - Erika Sema
tenis
08:00Olivia Symons - Jennifer Elie
tenis
08:00Paige Mary Hourigan - Irina Ramialison
tenis
08:00Zuzana Zlochova - Ivana Popovic
tenis
11:00Daniel Evans - Fabio Fognini
tenis
11:00Hubert Hurkacz - Alexander Bublik
tenis
11:00João Sousa - Filip Krajinović
tenis
11:00Marin Cilic - Benoît Paire
tenis
11:00Nikoloz Basilashvili - Richard Berankis
tenis
11:00Pablo Carreno Busta - Stefanos Tsitsipas
tenis
11:00Prajnesh Gunneswaran - Dennis Novak
tenis
11:00Roberto Bautista-Agut - Jan-Lennard Struff
tenis
11:00Yen-Hsun - Yasutaka Uchiyama
tenis
11:00Yoshihito Nishioka - Pierre-Hugues Herbert
tenis
11:00Krawietz/Mies - Rojer/Tecau
tenis
11:00Melzer/Roger-Vasselin - Marray/Skupski
tenis
11:00Paez/Ebden - Dodig/Polasek
tenis
11:00Rublev/Khachanov - Klaasen/Marach
tenis
12:00Ram/Salisbury - Djokovic/Cilic
tenis
12:00Arends/Pel - Coria/Londero
tenis
12:00Jebawy/Zelenay - Arevalo/O'Mara
tenis
12:00Lama/Seyboth Wild - Baena/Davidovich Fokina
tenis
12:00Lock/Lock - Bourchier/Peliwo
tenis
12:00Blanch/Ficovich - Ore/Rapp
tenis
12:00Gomez/Quiroz - King/Yang
tenis
12:00Gonzalez/Roelofse - Lindstedt/Polansky
tenis
12:00Aslan Karatsev - Hugo Gaston
tenis
12:00Illya Marchenko - Matthias Bachinger
tenis
12:00Borg - Ernests Gulbis
tenis
12:00Molchanov/Hsieh - Halys/Lamasine
tenis
12:00Ashleigh Barty - Laura Siegemund
tenis
12:00Garbine Muguruza - Ajla Tomljanovic
tenis
12:00Karolina Pliskova - Bernarda Pera
tenis
12:00Veronika Kudermetova - Belinda Bencic
tenis
12:00Mattek-Sands/Flipkens - Mertens/Sabalenka
tenis
16:00Doumbia/Reboul - Bolelli/Mergea
tenis
16:00Inglot/Qureshi - Benchetrit/Stakhovsky
tenis
18:00Andrej Martin - Alejandro Davidovich Fokina
tenis
18:00Federico Coria - Juan Ignacio Londero
tenis
18:00Jozef Kovalik - Salvatore Caruso
tenis
18:00Thiago Monteiro - Leonardo Mayer
tenis
18:00Paolo Lorenzi - Alejandro Tabilo
tenis
18:00Arneodo/Begemann - Bagnis/Cuevas
tenis
18:00Delbonis/Duran - Barrios Vera/Tabilo
tenis
18:00Demoliner/Middelkoop - Goransson/Dellien
tenis
18:00Sitak/Sharan - Monteiro/Romboli
tenis
18:00Aragon/Kwiatkowski - Novikov/Harrison
tenis
18:00King/Reese - Guinard/Rinderknech
tenis
18:00Lovett/Cerretani - Niklas-Salminen/Heliovaara
tenis
18:00Pasha/Schnur - Scott/Harper
tenis
19:00Gage Brymer - Gabriel Diallo
tenis
19:00Liam Caruana - Aziz Dougaz
tenis
19:00Matias Franco Descotte - Cleeve Harper
tenis
19:00Shintaro Imai - Skander Mansouri
tenis
19:00Glasspool/Lawson - Verbeek/Smith
tenis
19:00Lammons/Huey - Prashanth/Ramanathan
tenis
01:00Blancaneaux/Grills - Drzewiecki/Oliveira
tenis
01:00Lenz/Santillan - Broady/Clayton
tenis
13:00Koolhof/Mektic - Janahi/Al Janahi
Riske, Alis - Vekic, Donna
Paylaş:

Haberler

Fenerbahçe’de kötü gidiş devam ediyor

Fenerbahçe’de kötü gidiş devam ediyorFenerbahçe, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında ağırladığı MKE Ankaragücü'ne 3-1 yenilerek kötü gidişatını sürdürdü.…

Fenerbahçe, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında ağırladığı MKE Ankaragücü'ne 3-1 yenilerek kötü gidişatını sürdürdü.

Fenerbahçe, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında ağırladığı MKE Ankaragücü'ne 3-1 yenilerek kötü gidişatını sürdürdü.

Ülker Stadı'nda oynanan karşılaşmanın ilk yarısını konuk ekip 35. dakikada Ricardo Faty'nin golüyle 1-0 önde kapattı. İkinci yarıda daha fazla topa hakim olan MKE Ankaragücü, 74. dakikada penaltıdan Erdem Özgenç, 77. dakikada da El Kabir'in attığı golle durumu 3-0'a getirdi.

Fenerbahçe, 89. dakikada Michael Frey'in ayağından kazandığı golle skoru 3-1 yaparken, müsabakadan puansız ayrıldı.

Süper Lig'de üst üste 4. maçını da kazanamayan Fenerbahçe, 9 puanda kaldı. Çaykur Rizespor'un yarın Beşiktaş'tan puan alması durumunda Fenerbahçe, küme düşme hattı olan 16. sıraya gerileyecek.

Kadıköy'de puan kayıplarına devam

Fenerbahçe, Süper Lig'de Kadıköy'deki galibiyet hasretini 4 maça çıkardı.

Ligin ilk haftasında konuk ettiği Bursaspor'u 2-1'le geçen sarı-lacivertliler, ardından çıktığı 4 iç saha maçında da galibiyet elde edemedi.

Ülker Stadı'nda son 4 karşılaşmasında Fenerbahçe, Kayserispor ile MKE Ankaragücü'ne yenilip, Beşiktaş ve Medipol Başakşehir'le berabere kaldı.

Slimani derbide yok

Fenerbahçe'nin Cezayirli futbolcusu İslam Slimani, gördüğü kırmızı kart nedeniyle gelecek hafta Galatasaray derbisinde forma giyemeyecek.

Hakem Hüseyin Göçek'in VAR sistemiyle MKE Ankaragücü lehine verdiği penaltı kararına sinirlenen Slimani, yoğun itirazlarda bulundu. Göçek'ten sarı kart gören Slimani, itirazlarını sürdürünce 71. dakikada ikinci sarı karttan kırmızı kartla saha dışında kaldı.

Fenerbahçe taraftarından büyük tepki

Fenerbahçeli taraftarlar, müsabakada takımlarına tepki gösterdi.

Sarı-lacivertli ekibin aldığı kötü sonuçlara rağmen tribünlerin tamamını dolduran Fenerbahçeli taraftarlar, bir kez daha hayal kırıklığına uğradı.

Maçın ikinci yarısında MKE Ankaragücü takımını alkışlayan taraftarlar, kendi oyuncularını ise protesto etti. Fenerbahçeli futbolcular aleyhine tezahüratlar yapan taraftarlar, MKE Ankaragücü'nün her pas yapmasına da "oley" çekerek destek verdi.

VAR uyarısıyla penaltı

MKE Ankaragücü, maçın 71. dakikada VAR sisteminin uyarısıyla penaltı kazandı.

Maçın 70. dakikasında Yassine Benzia'nın Dja Djedje'yle girdiği mücadele sonucunda hakem Hüseyin Göçek önce oyunu durdurdu. VAR hakemlerinin uyarısıyla 1 dakika sonra pozisyonu izleyen Göçek, penaltı kararı verdi.

Karşılaşmanın 72. dakikasında Erdem Özgenç'in kullandığı penaltıyla MKE Ankaragücü ikinci golünü buldu.

MKE Ankaragücü'nde şansızlık

MKE Ankaragücü'nde iki futbolcu ilk yarının sonunda sakatlanarak maça devam edemedi.

Başkent temsilcisinde ilk yarının uzatma bölümünde Yalçın Ayhan ve Alihan Kubalas sakatlanarak kenara geldi. Maça devam edemeyen iki oyuncunun yerine İsmail Kartal, zorunlu olarak Bakary Kone ile Sedat Ağçay'ı oyuna dahil etti.

Bu iki futbolcunun sakatlığı sırasında uzun süre saha içerisinde tedavi görmelerine, Fenerbahçeli futbolcular ve teknik heyet tepki gösterdi.

Aynı başlıktaSüper LigSonuçlarPuan durumu

El Clasico’da Barcelona 5 golle kazandı

El Clasico’da Barcelona 5 golle kazandıİspanya 1. Futbol Ligi'nin (La Liga) 10. haftasında Barcelona, sahasında Real Madrid'i 5-1 yendi.…

İspanya 1. Futbol Ligi'nin (La Liga) 10. haftasında Barcelona, sahasında Real Madrid'i 5-1 yendi.

İspanya 1. Futbol Ligi'nin (La Liga) 10. haftasında Barcelona, sahasında Real Madrid'i 5-1 yendi.

Cristiano Ronaldo'nun Juventus'a transferi sonrası ilk El Clasico'da Lionel Messi de sakatlığı nedeniyle forma giyemezken, müsabakayı "Hat-trick" yaparak tamamlayan Luis Suarez, ön plana çıkan isim oldu.

Camp Nou'daki karşılaşmanın 11. dakikasında Philippe Coutinho'nun golüyle ev sahibi takım 1-0 öne geçti.

Maçın 28. dakikada Luis Suarez, Raphael Varane'in müdahalesi sonrası yere düştü. Penaltı vermeyen hakem, itiraz sonrası VAR sistemi ile kararını değiştirdi. 30. dakikada Luis Suarez, penaltıyı gole çevirdi ve ilk yarı Barcelona'nın 2-0 üstünülüğü ile sona erdi.

Mücadelenin 50. dakikasında Marcelo Vieira, Real Madrid adına farkı 1'e indirdi. 75 ve 83. dakikalarda Luis Suarez'in kaydettiği gollerle skor 4-1'e geldi. 87. dakikada Arturo Vidal, müsabakanın son golünü kaydetti ve karşılaşma 5-1 Barcelona'nın tarihi galibiyeti ile tamamlandı.

Barcelona, bu skorla puanını 21'e çıkarıp liderliğini korurken, Real Madrid 14 puanda kaldı.

İspanyol basınında, son 6 maçtır zafer elde edemeyen Real Madrid'in teknik direktörü Julen Lopetegui'nin takımdaki geleceğinin kritik olduğu yorumları yapıldı.

Galatasaray, Malatya’dan puansız dönüyor

Galatasaray, Malatya’dan puansız dönüyorGalatasaray, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında deplasmanda Evkur Yeni Malatyaspor'a 2-0 yenildi.…

Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında deplasmanda Evkur Yeni Malatyaspor'a 2-0 yenildi.

Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında deplasmanda Evkur Yeni Malatyaspor'a 2-0 yenildi.

Sarı-kırmızılı takım, sakatlıklar nedeniyle birçok önemli futbolcusundan yoksun mücadele ettiği müsabakada, Donald ile Adem Büyük'ün penaltıdan kaydettiği gollerle sahadan mağlubiyetle ayrıldı.

Süper Lig'de bu sonuçla 19 puanda kalan Galatasaray averajla 3. sıraya geriledi. Evkur Yeni Malatyaspor ise puanını 15'e çıkardı.

Deplasmanda 3. mağlubiyet

Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'de bu sezonki 3. mağlubiyetini yine dış sahada yaşadı.

Sarı-kırmızılı takım, ligde deplasmanda oynadığı 5 karşılaşmanın 2'sini kazanırken, 3'ünü kaybetti.

Deplasmanda MKE Ankaragücü ve Antalyaspor'u yenen Galatasaray, Trabzonspor, Akhisarspor ve Evkur Yeni Malatyaspor'a ise mağlup oldu.

Mariano derbide cezalı

Galatasaray'ın Brezilyalı futbolcusu Mariano Filho, Evkur Yeni Malatyaspor maçında gördüğü sarı kartla cezalı duruma düştü.

Brezilyalı futbolcu, Süper Lig'in 11. haftasında 2 Kasım Cuma günü Fenerbahçe ile oynanacak derbide forma giyemeyecek.

Belhanda sakatlandı

Galatasaraylı futbolcu Younes Belhanda, yaşadığı sakatlık nedeniyle karşılaşmaya devam edemedi.

Faslı futbolcu, yaşadığı sakatlık nedeniyle müsabakanın 30. dakikasında yerini Ahmet Çalık'a bıraktı.

Ozak Kabak 3. kez penaltıya neden oldu

Galatasaray'ın genç futbolcusu Ozan Kabak, Evkur Yeni Malatyaspor maçında bu sezon 3. kez penaltıya sebebiyet verdi.

Genç futbolcunun, karşılaşmanın 63. dakikasında Adem Büyük'e yaptığı müdahale sonrasında hakem Halis Özkahya penaltı noktasını işaret etti. 66. dakikada penaltıyı kullanan Adem Büyük, topa ağlara göndererek takımını 2-0 öne geçirdi.

Ozan Kabak, bu sezon ligde Kasımpaşa ve Bursaspor ile oynanan müsabakalarda da birer kez penaltıya neden olmuştu.