Bahsine TV sayesinde Bahsine'ye üye olun! Hemen Üye Ol×
logo
25 Şubat 2020 Salı 03:34:40
basketbol
03:00Florida State Seminoles - Louisville CardinalsCanlı
basketbol
03:00Texas Longhorns - Batı VirginiaCanlı
basketbol
03:00Sportivo America - Barrio ParqueCanlı
futbol
02:30Deportivo Santamarina - Chacarita JuniorsCanlı
futbol
01:45Deportivo Tepic - de ChihuahuaCanlı
tenis
02:35Riske, Alis - Vekic, Donna
tenis
00:45Anastasia Potapova - Anna Karolína Schmiedlová
tenis
00:45Heather Watson - Coco Vandeweghe
futbol
01:30Defensa y Justicia - Rosario Central
futbol
01:45Sao Bento - Associação Desportiva São Caetano
futbol
01:45Orsomarso - Unión Magdalena
futbol
02:00Club Sportivo San Lorenzo - Sportivo Luqueno
basketbol
02:00Amerika Birleşik Devletleri Virjin Adaları - Küba
basketbol
02:00Paraguay - Panama
basketbol
02:00Ferro San Salvador - Luciano
tenis
02:15Marcelo Tomas Barrios Vera - Carlos Taberner
futbol
02:30O'Higgins - Unión Española
basketbol
02:30Sarmiento de Coronel Suarez - Racing Olavarria
tenis
02:30Arantxa - Hibino
tenis
02:30Garcia/Kukaras - Chong/Yu
tenis
02:45Kateryna Bondarenko - Danka Kovinić
tenis
02:45Benjamin Lock - Shimabukuro
tenis
02:45Gumulya/Rompies - Day/Whittle
basketbol
03:00Cleveland Cavaliers - Miami Heat
basketbol
03:00Philadelphia 76ers - Atlanta Hawks
basketbol
03:00Washington Wizards - Milwaukee Bucks
basketbol
03:00Dominik Cumhuriyeti - Kanada
basketbol
03:00Uruguay - Brezilya
basketbol
03:00Club Sportivo Pilar - Ciudad de Campana
futbol
03:15Técnico Universitario - Aucas
tenis
03:15Tommy Paul - Mackenzie Mcdonald
tenis
03:30Alex De Minaur - Miomir Kecmanovic
futbol
03:45Talleres de Córdoba - Club Atlético Huracán
futbol
03:45Union de Santa - Central Córdoba de Santiago
futbol
03:50Club Atlético San Martín de Tucumán - Club Atlético Sarmiento
futbol
04:00Harbour View - Vere United
futbol
04:00Alianza Universidad - Club Cienciano Cusco
tenis
04:00Zverev/Zverev - Monroe/Withrow
tenis
04:00Arruabarrena/McHale - Dolehide/Sharma
tenis
04:00Tamara Zidansek - Anna Kalinskaya
tenis
04:00Xiyu Wang - Yafan Wang
basketbol
04:00Houston Rockets - New York Knicks (S SPORT HD)
futbol
04:05Jaguares de Córdoba Fútbol Club - Alianza Petrolera
tenis
04:30Filip Peliwo - Jumpei Yamasaki
tenis
04:30Stanislas Wawrinka - Frances Tiafoe
tenis
05:00Alana Parnaby - Mana Kawamura
tenis
05:00Amber Marshall - Sakura Hosogi
tenis
05:00Emily Fanning - Misaki Matsuda
tenis
05:00Himeno Sakatsume - Minokoshi
tenis
05:00Marianna Zakarlyuk - Zara Brankovic
tenis
05:00Shiho Akita - Erin Routliffe
tenis
05:30Marcos Giron - Gerardo Lopez Villasenor
tenis
06:00Blake Mott - Alexis Galarneau
tenis
07:00Alicia Smith - Jaimee Fourlis
tenis
07:00Arina Rodionova - Repac
tenis
07:00Lucrezia Stefanini - Jang Su Jeong
tenis
07:00Olivia Symons - Jennifer Elie
tenis
07:00Kyle Edmund - Feliciano Lopez
futbol
08:00R&F - Wofoo Tai
tenis
08:30Akita/Minokoshi - Kawamura/Kishigami
tenis
08:30Bozovic/Marshall - Aiava/Myers
tenis
08:30Tere-Apisah/Hourigan - Wu/Matsuda
tenis
08:30Zakarlyuk/Peddi Reddy - Ureke/Fanning
tenis
10:00Patael - Philip Bachmaier
tenis
10:00Dimitriy Voronin - Marco Miceli
tenis
10:00Duje Ajdukovic - Filip Misolic
tenis
10:00Pavle Daljev - Alessandro Ingarao
tenis
10:00Peter Nagy - Marlon Vankan
tenis
10:00Daria Kudashova - Garkusha
tenis
10:00Elena Malygina - Ekaterina Vishnevskaya
tenis
10:00Maria Shusharina - Aneta Laboutkova
tenis
10:00Taisya Pachkaleva - Anastasia Poplavskaya
tenis
10:00Gibson/Repac - Morisaki/Sema
tenis
10:00Kung/Stefanini - Barad Itzhaki/Kawagishi
tenis
10:00Parnaby/Smith - Culley/Preston
tenis
10:00Rodionova/Routliffe - Nikoloski/Iaconi
tenis
11:00Alexis Canter - Nemanja Malesevic
tenis
11:00Issei Okamura - Phuong Van Nguyen
tenis
11:00David Jorda Sanchis - Marco De Rossi
tenis
11:00Mirko Martinez - Andrea Gola
tenis
11:00Remy Bertola - Leonardo Taddia
tenis
11:00Sandro Kopp - Tommaso Compagnucci
tenis
11:30Maxime Hamou - Zsombor Piros
tenis
11:30Yanki Erel - Mert Naci Türker
tenis
11:30Hong Kit Wong - Benjamin Pietri
tenis
11:30Kyle Lok Yin Tang - Runhao
tenis
11:30Manish Sureshkumar - Riccardo Maiga
tenis
11:30Laura Boehner - Giulia Morlet
tenis
11:30Petia Arshinkova - Margaux Orange
tenis
11:30Anna Kubareva - Oksana Selekhmeteva
tenis
11:30Ekaterina Yashina - Darya Krasnova
tenis
11:30Yuliya Hatouka - Kseniya Yersh
futbol
12:00Yangon United - Toyota
tenis
12:00Lock/Lock - Bourchier/Peliwo
tenis
12:00Illya Marchenko - Matthias Bachinger
futbol
12:30Brisbane Strikers - Gold Coast Knights
tenis
12:30Alexander Shevchenko - Dusty Boyer
tenis
12:30Antonio Cayetano March - Valentin Guenther
tenis
12:30Gabriele Maria Noce - Vasil Kirkov
tenis
12:30Mykyta Mashtakov - Lior Goldenberg
tenis
12:30Alba Carrillo Marin - Laura Svatikova
tenis
12:30Angela Fita Boluda - Gabriela Horackova
tenis
12:30Darya Astakhova - Laetitia Pulchartova
tenis
12:30Polina Leykina - Aurora Zantedeschi
tenis
12:30Cezar Cretu - Asrawy
tenis
12:30Luca Potenza - Patric Prinoth
tenis
12:30Marco Mosciatti - Gian Marco Ortenzi
tenis
12:30Yannik Steinegger - Giuseppe Tresca
tenis
13:00Altuna/Rune - Agabigun/Ilhan
tenis
13:00Gunes/Sarıtaş - Miceli/Chung
tenis
13:00Vrbensky/Forejtek - Leshem/Oliel
tenis
13:00Melzer/Roger-Vasselin - Marray/Skupski
tenis
13:00Nino Ehrenschneider - Yu
tenis
13:00Pisane - Majed Kilani
tenis
13:00Lara Escauriza - Tess Sugnaux
tenis
13:00Nefisa Berberovic - Florencia Araya
tenis
13:00Liauw A Fong - Justina Mikulskyte
tenis
13:00Gasanova/Strakhova - Koval/Herdzelas
tenis
13:00Aidan Mchugh - Alexis Gautier
tenis
13:00Gijs Brouwer - Markus Eriksson
tenis
13:00Jesper De Jong - Daniel Little
tenis
13:00Yannick Mertens - Henry Patten
tenis
13:00Marin Cilic - Benoît Paire
tenis
13:00Prajnesh Gunneswaran - Dennis Novak
tenis
13:00Yen-Hsun - Yasutaka Uchiyama
tenis
13:30Fabien Reboul - Filippo Baldi
tenis
13:30Matteo Viola - Quentin Halys
futbol
14:00Hatayspor - Osmanlı Spor
futbol
14:00Svay Rieng - Bali United Pusam
tenis
14:00Francesco Forti - Giulio Zeppieri
tenis
14:00Matteo Arnaldi - Artem Dubrivnyy
tenis
14:00Anett Kontaveit - Aryna Sabalenka
futbol
14:00Hatayspor - Osmanlıspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
tenis
14:30Aksu/Tkemaladze - Erel/Kirkin
tenis
14:30Vankan/Diarra - Akkoyun/Turker
futbol
14:30Ceres - Than Quảng Ninh
futbol
14:30Hougang United - Chi Minh City
tenis
14:30Rublev/Khachanov - Klaasen/Marach
tenis
14:30Pavlovic/Evans - Gonzalez/Katarina
tenis
14:30Saveljic/Celebic - Demeroutis/Ernaelsteen
tenis
14:30Yecong - Moez Echargui
tenis
14:30Darja Vidmanova - Taylor
tenis
14:30Julita Saner - Sophia Biolay
tenis
14:30Ganz/Duerst - Prisacariu/Halemai
tenis
14:30Woerner/Krainer - Hassen/Dragomirov
tenis
14:30Grammatikopoulou/Dzalamidze - Burdina/Laboutkova
tenis
14:30Korokozidi/Krasnova - Poznikhirenko/Heisen
tenis
14:30Kuznetsova/Pospelova - Anshba/Pachkaleva
tenis
14:30Alexander Donski - Mark Whitehouse
tenis
14:30Evan Hoyt - Igor Sijsling
tenis
14:30João Sousa - Filip Krajinović
tenis
15:00Aslan Karatsev - Hugo Gaston
tenis
15:00Benjamin Bonzi - Chun Hsin Tseng
tenis
15:00Borna Gojo - Lorenzo Giustino
tenis
15:00Razborsek - Andrew Paulson
tenis
15:00Dabrowski/Ostapenko - Alexandrova/Blinkova
tenis
15:00Melichar/Xu - Duan/Kudermetova
tenis
15:00Daniel Evans - Fabio Fognini
tenis
15:00Hubert Hurkacz - Alexander Bublik
tenis
15:30Arshinkova/Topalova - Orlova/Petruzelova
tenis
15:30Andrea Guerrieri - Alexander Erler
tenis
15:30Riccardo Balzerani - Emiliano Maggioli
tenis
15:30Hradecka/Klepac - Babos/Mladenovic
tenis
15:30Barbora Zahlavova Strycova - Jelena Ostapenko
tenis
15:30Carla Suarez Navarro - Petra Kvitova
tenis
15:30Svetlana Kuznetsova - Swiatek
tenis
15:30Vera Zvonareva - Saisai Zheng
futbol
15:30Brothers Union - Bashundhara Kings
futbol
15:45Al-Batin - Thuqbah
futbol
15:55Taqdom - Al-Mojzel
tenis
16:00Paez/Ebden - Dodig/Polasek
tenis
16:00Ram/Salisbury - Djokovic/Cilic
tenis
16:00Boyer/Kirkov - Ionel/Mashtakov
tenis
16:00Wong/Ng - Skorilas/Khomentovskiy
tenis
16:00Kaza/Sureshkumar - Suresh/Elangovan
tenis
16:00Petr Nouza - Jonas Trinker
futbol
16:00Express - Uganda Revenue Authority
tenis
16:30Yoshihito Nishioka - Pierre-Hugues Herbert
tenis
16:30Pavel Kotov - Antoine Hoang
tenis
16:30Jiri Lehecka - Savriyan Danilov
futbol
16:30Menemen Belediyespor - Adana Demirspor
futbol
16:30Busoga United - Wakiso Giants
futbol
16:30Proline - Tooro United
futbol
16:30Menemenspor - Adana Demirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
tenis
17:00Sumit Nagal - Hugo Grenier
tenis
17:00Alessandro Bega - Federico Arnaboldi
tenis
17:00Hsieh/Strycova - Kichenok/Kichenok
tenis
17:00Ashleigh Barty - Laura Siegemund
tenis
17:00Dayana Yastremskaya - Sofia Kenin
tenis
17:00Elise Mertens - Yulia Putintseva
tenis
17:00Veronika Kudermetova - Belinda Bencic
futbol
17:00North East United - Chennaiyin
futbol
17:00Vodice - Urania
futbol
17:00Helsingborgs - Tekstilshchik Ivanovo
futbol
17:00Strømmen - Oygarden
tenis
17:30Nikoloz Basilashvili - Richard Berankis
tenis
17:30Janahi/Al Janahi - Koolhof/Mektic
tenis
17:30Sabanov/Sabanov - Vavassori/Margaroli
futbol
17:30Lichtenberg 47 - Meuselwitz
futbol
17:30Koper - Opatija
tenis
18:00Pablo Carreno Busta - Stefanos Tsitsipas
tenis
18:00Andrej Martin - Alejandro Davidovich Fokina
tenis
18:00Federico Delbonis - Martin Klizan
tenis
18:00Jozef Kovalik - Salvatore Caruso
tenis
18:00Thiago Monteiro - Leonardo Mayer
tenis
18:00Demoliner/Middelkoop - Goransson/Dellien
tenis
18:00Gage Brymer - Gabriel Diallo
tenis
18:00Liam Caruana - Aziz Dougaz
tenis
18:00Shintaro Imai - Skander Mansouri
tenis
18:00King/Reese - Guinard/Rinderknech
tenis
18:00Lenz/Santillan - Broady/Clayton
tenis
18:00Lovett/Cerretani - Niklas-Salminen/Heliovaara
tenis
18:00Alexander Braun - Johannes Haerteis
tenis
18:00Carlos Gomez-Herrera - Kevin King
tenis
18:00Justin Boulais - Guilherme Clezar
tenis
18:00Sekou Bangoura - John-Patrick Smith
tenis
18:00Glasspool/Lawson - Verbeek/Smith
tenis
18:00Lammons/Huey - Prashanth/Ramanathan
futbol
18:00Olimpija Ljubljana - Triglav Kranj
futbol
18:15Polvorin - Villalbés
futbol
18:20Najoom - Al-Ta'ee
tenis
18:30Alison Van Uytvanck - Elena Rybakina
tenis
18:30Garbine Muguruza - Ajla Tomljanovic
tenis
18:30Maxime Janvier - Jerzy Janowicz
futbol
18:55Hottain - Ohud Medina
tenis
19:00Karolina Pliskova - Bernarda Pera
tenis
19:00Renzo Olivo - Pedro Sousa
tenis
19:00Gomez/Quiroz - King/Yang
tenis
19:00Gonzalez/Roelofse - Lindstedt/Polansky
tenis
19:00Polmans/Harris - Arias/Bangoura
tenis
19:00Büyükakçay/Siegemund - Chan/Chan
futbol
19:00Fatih Karagümrük - Eskişehirspor
futbol
19:00Safi - Rabat
futbol
19:00Fatih Karagümrük - Eskişehirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
tenis
19:30Roberto Bautista-Agut - Jan-Lennard Struff
tenis
19:30Lukas Lacko - Sasi Kumar Mukund
futbol
19:30Qadsia - Dhofar S.C.S.C.
futbol
19:30Bombada FutbolClub - Gunjur United
futbol
19:30Samger - 2 Infantry
futbol
19:30Young Africans Banjul - City
tenis
20:00Maria Sakkari - Tereza Martincova
tenis
20:00Matias Franco Descotte - Cleeve Harper
futbol
20:00Barco - Pontellas
futbol
20:00Assyriska Turabdin - Nässjö
futbol
20:00Rapid București - ACSF Vointa Turnu Magurele
futbol
20:00Aluminij - Rudar Velenje
tenis
20:30Jabeur - Jennifer Brady
tenis
20:30Borg - Ernests Gulbis
tenis
21:00Peng/Han - Bencic/Kenin
futbol
21:00Moghreb Tétouan - Raja Beni Mellal
futbol
21:00Real Canamy Tlayacapan - Deportivo Nuevo Chimalhuacan
tenis
21:30Mattek-Sands/Flipkens - Mertens/Sabalenka
tenis
22:00Filip Horansky - Juan Pablo Patino-Samudio
tenis
22:00Robin Haase - Harold Mayot
futbol
22:30Europa Point - Boca Juniors Cebelitarık
futbol
22:30Ammanford - Pontypridd Town
futbol
22:30Taff's Well - Haverfordwest County
futbol
22:30Hartley Wintney - Farnborough
futbol
22:45Maidenhead United - Ebbsfleet United
futbol
22:45Vauxhall Motors - Hyde United
futbol
22:45Dumbarton - Clyde
futbol
22:45Peterhead - Forfar Athletic
futbol
22:45Stranraer - Montrose
futbol
22:45Albion Rovers - Cowdenbeath
futbol
22:45Stirling Albion - Cove Rangers
futbol
22:45Ballyclare Comrades - Knockbreda
futbol
22:45Cardiff City - Nottingham Forest
futbol
22:45Huddersfield Town - Bristol City
futbol
22:45Luton Town - Brentford
futbol
22:45Queens Park Rangers - Derby County
futbol
22:45United - Greenock Morton
futbol
22:45Dunfermline Athletic - Inverness
futbol
22:45Motherwell - Mirren
futbol
22:45Bristol Manor Farm - Frome Town
futbol
22:45Halesowen Town - Didcot Town
futbol
22:45Blackpool - Bolton Wanderers
futbol
22:45Coventry City - Rotherham United
futbol
22:45Oxford United - Accrington Stanley
futbol
22:45Portsmouth - Milton Keynes Dons
futbol
22:45Shrewsbury Town - Tranmere Rovers
futbol
22:45Sunderland - Fleetwood Town
futbol
22:45Cheltenham Town - Northampton Town
futbol
22:45Grimsby Town - Newport County
futbol
22:45Gosport Borough - Salisbury City
futbol
22:45Poole Town - Metropolitan Police
futbol
22:45Swindon Supermarine - Hayes & Yeading United
futbol
22:45Wimborne Town - Merthyr Town
futbol
22:45Alvechurch - Coalville Town
futbol
22:45Biggleswade Town - Lowestoft Town
futbol
22:45Hednesford Town - Peterborough Sports
futbol
22:45Royston Town - Stourbridge
futbol
22:45Billericay Town - Oxford City
futbol
22:45Chippenham Town - Concord Rangers
futbol
22:45Tonbridge Angels - Hampton & Richmond Borough
futbol
22:45Wealdstone - Chelmsford City
futbol
22:45Burgess Hill Town - Whyteleafe
futbol
22:45Chichester City - Herne
futbol
22:45Heybridge Swifts - Tilbury
futbol
22:45East Thurrock United - Hornchurch
futbol
22:45Cardiff City - Nottingham Forest (beIN SPORTS HD 4)
futbol
22:45Potters Bar Town - Haringey Borough
futbol
22:45Dunston - Marske United
futbol
22:45Pontefract Collieries - Clitheroe
futbol
22:45Buxton - Warrington Town
futbol
22:45Lancaster City - Whitby Town
futbol
22:45Mickleover Sports - Matlock Town
futbol
22:45Morpeth Town - Stalybridge Celtic
futbol
22:45Nantwich Town - United of Manchester
futbol
22:45Boston United - Gateshead
futbol
22:45Kettering Town - Brackley Town
futbol
22:45Telford United - Curzon Ashton
futbol
22:45Aldershot Town - Boreham Wood
futbol
22:45Barnet - Dagenham & Redbridge
futbol
22:45Fylde - Notts County
futbol
23:00Deportivo Español - Club Atlético Victoriano Arenas
futbol
23:00Yupanqui - Club Defensores de Cambaceres
futbol
23:00Ards - Dergview
futbol
23:00West Bromwich Albion - Preston North
tenis
23:00Federico Coria - Juan Ignacio Londero
tenis
23:00Lama/Seyboth Wild - Baena/Davidovich Fokina
futbol
23:00Chelsea - Bayern Munich
futbol
23:00Napoli - Barcelona
futbol
23:00Chelsea - Bayern Münih (beIN SPORTS HD 2)
futbol
23:00Napoli - Barcelona (beIN SPORTS HD 1)
tenis
23:30Sitak/Sharan - Monteiro/Romboli
futbol
23:35Club Almirante Brown - Deportivo Armenio
futbol
00:00Santiago Morning - Cobreloa
tenis
00:00Christina McHale - Lauren Davis
tenis
00:00Kaja Juvan - Venus Williams
tenis
00:00Katie Boulter - Jasmine Paolini
tenis
00:00Leylah Annie Fernandez - Nina Stojanovic
tenis
00:00Zhu - Katarina Zavatska
tenis
00:00Sara Errani - Sara Sorribes Tormo
tenis
00:00Shelby Rogers - Katie Volynets
tenis
00:00Sloane Stephens - Renata Zarazua
tenis
00:00Usue Maitane Arconada - Caroline Dolehide
tenis
00:00Alex Bolt - Felix Auger Aliassime
tenis
00:00Damir Dzumhur - Grigor Dimitrov
tenis
00:00John Isner - Mischa Zverev
tenis
00:00Nick Kyrgios - Humbert
tenis
00:00Radu Albot - Pedro Martinez Portero
tenis
00:00Rafael Nadal - Pablo Andujar
tenis
00:00Steve Johnson - Dusan Lajovic
tenis
00:00Taylor Harry Fritz - John Millman
tenis
00:00Cabal/Farah - Bambridge/Mclachlan
tenis
00:00Gonzalez/Skupski - Purcell/Saville
tenis
00:00Granollers/Ceballos - Mannarino/Martin
tenis
00:00Lopez/Lopez - Kubot/Melo
tenis
00:00Nys/Auger Aliassime - Cacic/Lajovic
tenis
00:00Bondarenko/Fichman - Bouzkova/Voracova
tenis
00:00Perez/Sanders - Wang/Zhu
tenis
00:00Seguel/Errani - Adamczak/Sanchez
tenis
00:00Watson/Hibino - Kovinic/Jakupovic
tenis
00:00Kalinskaya/Potapova - Kravchuk/Olmos
tenis
01:00Jason Jung - Alexander Zverev
tenis
01:00Aragon/Kwiatkowski - Novikov/Harrison
tenis
01:00Blancaneaux/Grills - Drzewiecki/Oliveira
tenis
01:00Lister/Sizikova - Zacarias/Zarazua
futbol
01:15River Plate Montevideo - Atletico Grau
futbol
02:00Sporting Canamy - Pioneros de Cancun
futbol
02:00Conaree United - Fast Cash Saddlers United
tenis
02:00Blanch/Ficovich - Ore/Rapp
futbol
02:30Rangers - Unión San Felipe
tenis
02:30Paolo Lorenzi - Alejandro Tabilo
basketbol
03:00Texas AM - Kentucky (S SPORT 2 HD)
futbol
03:30Goiás Esporte Clube - Club Sol de América
futbol
03:30River Plate Asuncion - Deportivo Cali
futbol
03:30Sport Huancayo - Argentinos Juniors
futbol
03:30Atlético Tucumán - Independiente Medellín
futbol
03:40Leones - Atlético Huila
futbol
04:00Atlanta United - Motagua
basketbol
06:00LA Lakers - NO Pelicans (S SPORT HD)
tenis
08:00Gabriella Da Silva Fick - Asia Muhammed
tenis
08:00Hiroko Kuwata - Abigail Tere-Apisah
tenis
08:00Ching - Talia Gibson
tenis
08:00Naiktha Bains - Erika Sema
tenis
08:00Paige Mary Hourigan - Irina Ramialison
tenis
08:00Zuzana Zlochova - Ivana Popovic
tenis
10:00Kubareva/Pepelyaeva - Tikhonova/Charaeva
tenis
11:00Krawietz/Mies - Rojer/Tecau
tenis
11:00Filipa Santos - Oana Gavrila
tenis
11:00Anna Ukolova - Lina Glushko
tenis
11:00Ines Murta - Emily Appleton
tenis
11:00Mariam Dalakishvili - Anna Siskova
tenis
11:00Federico Iannaccone - Kelsey Stevenson
tenis
11:00Francesco Maestrelli - Vaughn Hunter
tenis
11:00Luca Nardi - David Poljak
tenis
11:00Ryan Nijboer - Lorenzo Rottoli
tenis
11:00Simon Yitbarek - Chien-Hsun
tenis
12:00Novak Djokovic - Philipp Kohlschreiber
tenis
12:00Doumbia/Reboul - Bolelli/Mergea
tenis
12:00Molchanov/Hsieh - Halys/Lamasine
tenis
12:00Fiona Ganz - Gergana Topalova
tenis
12:00Janos Fekete - Albano Olivetti
tenis
12:00Lukas Klein - Tomas Vanko
tenis
12:00Patrik Rikl - Pavel Nejedly
tenis
12:00Peter Benjamin Privara - Leandro Riedi
futbol
13:00BUFC - Kerala
futbol
13:00Nagoya Grampus - Shimizu S-Pulse
futbol
13:00Oita Trinita - Gamba Osaka
futbol
13:00Sagan Tosu - Yokohama
futbol
13:00Sanfrecce Hiroshima - Consadole Sapporo
futbol
13:00Shonan Bellmare - Kashiwa Reysol
futbol
13:00Vegalta Sendai - Cerezo Osaka
futbol
13:30Urawa Red Diamonds - Matsumoto Yamaga
tenis
15:00Botic Van De Zandschulp - Alex Molcan
tenis
15:00Jiri Vesely - Mathias Bourgue
tenis
15:00Mats Moraing - Enzo Couacaud
tenis
16:00Inglot/Qureshi - Benchetrit/Stakhovsky
futbol
16:30Tabor Sežana - Domžale
futbol
16:30Akhisar Belediyespor - Giresunspor
futbol
16:30Altınordu - Erzurumspor
futbol
16:30Akhisarspor - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
16:30Altınordu - BB Erzurumspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:00Avellino 1912 - Paganese Calcio 1926
futbol
17:00Picerno - Calcio Catania
futbol
17:00Sicula Leonzio - Casertana
tenis
18:00Arends/Pel - Coria/Londero
tenis
18:00Arneodo/Begemann - Bagnis/Cuevas
tenis
18:00Delbonis/Duran - Barrios Vera/Tabilo
tenis
18:00Jebawy/Zelenay - Arevalo/O'Mara
basketbol
18:00Tofaş - Bahçeşehir Klj (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
18:00OGM Orman - İTÜ (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
18:00Darüşşafaka - Türk Telekom (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
18:30Vibonese Calcio - Virtus Francavilla
futbol
19:00Mura 05 - Maribor
futbol
19:00Adanaspor - Ümraniyespor
futbol
19:00Adanaspor - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Celje - AŠK Bravo Publikum
futbol
20:00Braga - Rangers
basketbol
20:15Teksüt Bandırma - Büyükçekmece (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
20:15Fenerbahçe Beko - Galatasaray (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
20:30Bisceglie 1913 Don - Viterbese Castrense
futbol
20:30Teramo - Potenza
futbol
20:30Cavese - Rende
futbol
22:45Havant & Waterlooville - Slough Town
futbol
22:45Kingstonian - Corinthian-Casuals
futbol
22:45Lewes - Bognor Regis Town
futbol
22:45Malahide United - Portmarnock
futbol
22:45Maynooth University Town - Kilnamanagh
futbol
22:45Brechin City - Queen's Park
futbol
22:45Monopoli - Rieti
futbol
22:45Ternana Calcio - Bari
futbol
22:45Catanzaro 1929 - Reggina Calcio
futbol
22:45Blackburn Rovers - Stoke City
futbol
22:45Fulham - Swansea City
futbol
22:45Hull City - Barnsley
futbol
22:45Middlesbrough - Leeds United
futbol
22:45Millwall - Birmingham City
futbol
22:45Sheffield Wednesday - Charlton Athletic
futbol
23:00Portlaoise - Inchicore Athletic
futbol
23:00Liffey Wanderers - Lucan United
futbol
23:00Reading - Wigan Athletic
futbol
23:00Lyon - Juventus
futbol
23:00Real Madrid - Manchester City
futbol
23:00Lyon - Juventus (beIN SPORTS HD 2)
futbol
23:00Real Madrid - Manchester City (beIN SPORTS HD 1)
futbol
01:15Cerro Porteño - Barcelona Sporting Club
basketbol
03:00Virginia Tech - Virginia (S SPORT 2 HD)
futbol
03:30Clube de Regatas do Flamengo - Independiente del Valle
futbol
03:30Sport Club Internacional - Deportes Tolima
futbol
03:40Deportes Quindío - Tigres Futbol Club
futbol
04:00Montreal Impact - Deportivo Saprissa
basketbol
06:00Utah Jazz - Boston Celtics (S SPORT HD)
futbol
06:00Club América - Comunicaciones
futbol
14:00Keçiörengücü - İstanbulspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
14:00Keçiörengücü - İstanbulspor
futbol
16:30Boluspor - Balıkesirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
16:30Boluspor - Balıkesirspor
basketbol
18:00Beşiktaş SJ - Afyon Bld. (TRT Spor HD)
basketbol
18:00Beşiktaş SJ - Afyon Bld. (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
18:30Inter Zapresic - Lokomotiva
futbol
19:00Bursaspor - Altay (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Bursaspor - Altay
basketbol
20:15Pınar Karşıyaka - Gaziantep Basket (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
20:55Basel - APOEL
futbol
20:55İstanbul Başakşehir - Sporting Lisbon
futbol
20:55Gent - Roma
futbol
20:55LASK Linz - Alkmaar
futbol
20:55Malmö - Wolfsburg
futbol
20:55Porto - Bayer 04 Leverkusen
futbol
20:55Espanyol - Wolverhampton
futbol
23:00Francis - Hartstown Huntstown
futbol
23:00Crumlin United - University College Dublin
futbol
23:00Ajax - Getafe
futbol
23:00Arsenal - Olympiacos
futbol
23:00Benfica - Shakhtar Donetsk
futbol
23:00Celtic - Copenhagen
futbol
23:00Internazionale Milano - Ludogorets 1945
futbol
23:00Manchester United - Club Brugge
futbol
23:00Bull Salzburg - Eintracht Frankfurt
futbol
23:00Sevilla - Cluj
basketbol
06:30GS Warriors - LA Lakers (S SPORT HD)
futbol
12:00Sydney - Western Sydney Wanderers
futbol
13:00Kashima Antlers - Vissel Kobe
futbol
17:00Sesvete - Međimurje
futbol
18:30Beroe Stara Zagora - Lokomotiv Plovdiv
futbol
18:30Krylia Sovetov - Orenburg
futbol
19:00Slaven Belupo - Varaždin
futbol
20:00Alanyaspor - Beşiktaş
futbol
20:00A.Alanyaspor - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00Viborg - Hvidovre
futbol
20:00Pau - Dunkerque
futbol
20:00Dnipro-1 - Dynamo Kyiv
futbol
20:00Dynamo Ceske Budejovice - Banik Ostrava
futbol
20:00Raków Częstochowa - Piast Gliwice
futbol
20:30SSV Regensburg - Dynamo Dresden (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Karlsruher - Nurnberg
futbol
20:30Jahn Regensburg - Dynamo Dresden
futbol
21:00Gorica - Istra 1961
futbol
21:00Aarhus - Hobro
futbol
21:10Ried - Avusturya Lustenau
futbol
21:10Vorwarts Steyr - Juniors
futbol
22:00Avranches - Quevilly
futbol
22:00Bastia-Borgo - Lyon-Duchère
futbol
22:00Boulogne - Gazélec Ajaccio
futbol
22:00Le - Cholet
futbol
22:00Stade Lavallois - Toulon
futbol
22:00Concarneau - Béziers
futbol
22:00Créteil-Lusitanos - Red Star Saint-Ouen
futbol
22:00Villefranche - Bourg-Péronnas
futbol
22:00Almere City - Helmond Sport
futbol
22:00Eindhoven - Excelsior
futbol
22:00Volendam - Ahead Eagles
futbol
22:00Maastricht - Den Bosch
futbol
22:00N.E.C. - Breda
futbol
22:00Roda JC Kerkrade - Dordrecht
futbol
22:00Auxerre - Chamois Niortais
futbol
22:00Nancy - Clermont Foot
futbol
22:00Sochaux-Montbéliard - Rodez Aveyron Football
futbol
22:00Châteauroux - Havre
futbol
22:00Mans - Avant de Guingamp
futbol
22:00Stade Malherbe Caen - Grenoble Foot 38
futbol
22:00Orléans - Troyes
futbol
22:00Valenciennes - Ajaccio
futbol
22:30Fortuna Düsseldorf - Hertha
futbol
22:30F.Düsseldorf - Hertha Berlin (S SPORT 2 HD)
futbol
22:30Castleknock Celtic - Ratoath Harps
futbol
22:30Kilbarrack United - Larkview Boys
futbol
22:30Broadford Rovers - Glebe North FutbolClub
futbol
22:30Patrick's CYFC - Mochta's
futbol
22:30Sint-Truidense - Mechelen
futbol
22:30Jagiellonia Białystok - Lech Poznań
futbol
22:45Nîmes Olympique - Olympique de Marseille
futbol
22:45Portsmouth - Rochdale
futbol
22:45Athlone Town - Cabinteely
futbol
22:45Bray Wanderers - Wexford Gençlers
futbol
22:45Drogheda United - Longford Town
futbol
22:45University College Dublin - Cobh Ramblers
futbol
22:45Newbridge Town - Glenville
futbol
22:45Hibernian - Inverness
futbol
23:00Norwich City - Leicester City
futbol
23:00Real Sociedad - Real Valladolid
futbol
23:00Norwich City - Leicester (S SPORT HD)
futbol
23:00Real Sociedad - Valladolid (spor SMART HD)
futbol
23:00Cherry Orchard - Ballymun
futbol
23:00Kevins Boys - Corduff
futbol
23:00Templeogue United - United
futbol
23:00Tullamore Town - Greystones
futbol
23:00Collinstown FutbolClub - Newtown Rangers
futbol
23:00Swords Celtic - Dublin University
futbol
23:00Las Palmas - Málaga
futbol
23:00Virtus Entella - Krotone
futbol
23:30Portimonense - Vitoria Setubal
basketbol
06:30LA Clippers - Denver Nuggets (S SPORT HD)
basketbol
13:00Bahçeşehir Klj - Darüşşafaka (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
14:00Osmanlıspor - Fatih Karagümrük (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
14:00Konyaspor - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 1)
basketbol
14:00Canik Bld. - Fenerbahçe (tivibu SPOR HD)
futbol
15:00Erzgebirge Aue - Hamburg (S SPORT 2 HD)
futbol
15:00Eibar - Levante (spor SMART HD)
basketbol
15:15Galatasaray - Tofaş (TRT Spor HD)
basketbol
15:15Galatasaray - Tofaş (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
15:30Brighton - Crystal Palace (S SPORT HD)
futbol
16:30Eskişehirspor - Akhisarspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:00Trabzonspor - Ç.Rizespor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
17:30Hoffenheim - Bayern Münih (S SPORT 2 HD)
basketbol
17:30Bursaspor - Teksüt Bandırma (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
18:00Bournemouth - Chelsea (S SPORT HD)
futbol
18:00West Ham - Southampton (TRT Spor HD)
futbol
18:00Valencia - Real Betis (spor SMART HD)
futbol
19:00Adana Demirspor - Hatayspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Antalyaspor - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
basketbol
20:00Türk Telekom - Pınar Karşıyaka (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
20:30Köln - Schalke 04 (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Watford - Liverpool (S SPORT HD)
futbol
20:30Leganes - Alaves (spor SMART HD)
futbol
23:00Granada - Celta Vigo (spor SMART HD)
basketbol
01:00New York Knicks - Chicago Bulls (S SPORT HD)
basketbol
13:00İstanbul BB - Anadolu Efes (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
13:30Denizlispor - Y.Malatyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
14:00Ümraniyespor - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
14:00BB Erzurumspor - Menemenspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
14:00Sevilla - Osasuna (spor SMART HD)
basketbol
14:00Beşiktaş - Galatasaray (tivibu SPOR HD)
basketbol
15:15Gaziantep Basket - OGM Orman (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
15:30Union Berlin - Wolfsburg (S SPORT 2 HD)
futbol
15:30Bochum - Sandhausen (S SPORT 2 HD)
futbol
16:00Athletic Bilbao - Villarreal (spor SMART HD)
futbol
16:00Ankaragücü - Sivasspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
16:30İstanbulspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:00Everton - Manchester Utd (TRT Spor HD)
futbol
17:00Manchester City - Arsenal (S SPORT HD)
futbol
17:00Tottenham - Wolverhampton (S SPORT HD)
futbol
17:30Leipzig - Leverkusen (S SPORT 2 HD)
basketbol
17:30Afyon Bld. - Fenerbahçe Beko (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
18:00Espanyol - Atletico Madrid (spor SMART HD)
futbol
19:00Altay - Altınordu (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Galatasaray - Gençlerbirliği (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00Werder Bremen - E.Frankfurt (S SPORT 2 HD)
basketbol
20:00Büyükçekmece - Beşiktaş SJ (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
21:00Charlotte Hornets - Milwaukee Bucks (S SPORT HD)
futbol
23:00Real Madrid - Barcelona (spor SMART HD)
basketbol
23:30LA Clippers - Philadelphia 76ers (S SPORT HD)
futbol
19:00Balıkesirspor - Keçiörengücü (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
19:00Giresunspor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Kayserispor - Göztepe (beIN SPORTS HD 2)
futbol
20:00M.Başakşehir - Gazişehir FK (beIN SPORTS HD 1)
basketbol
04:30SA Spurs - Indiana Pacers (S SPORT HD)
basketbol
20:00Lietuvos Rytas - Galatasaray (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Trabzonspor - Fenerbahçe (ATV HD)
basketbol
06:00LA Lakers - Philadelphia 76ers (S SPORT HD)
basketbol
20:00Tofaş - MoraBanc Andorra (S SPORT 2 HD)
basketbol
20:15Darüşşafaka - Virtus Bologna (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Antalyaspor - A.Alanyaspor (A Spor HD)
futbol
22:45Juventus - Milan (TRT Spor HD)
basketbol
05:30Milwaukee Bucks - Indiana Pacers (S SPORT HD)
futbol
22:45Napoli - Inter (TRT Spor HD)
basketbol
04:00Houston Rockets - LA Clippers (S SPORT HD)
futbol
19:00Menemenspor - Altay (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
19:00Adanaspor - Balıkesirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Beşiktaş - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:00Paderborn - Köln (S SPORT 2 HD)
futbol
23:00Alaves - Valencia (spor SMART HD)
basketbol
06:30LA Lakers - Milwaukee Bucks (S SPORT HD)
basketbol
13:00Pınar Karşıyaka - Bahçeşehir Klj (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
14:00Y.Malatyaspor - Konyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
14:00Keçiörengücü - Boluspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
14:00Hatayspor - BB Erzurumspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
15:00Eibar - Mallorca (spor SMART HD)
basketbol
15:15OGM Orman - Türk Telekom (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
16:30Eskişehirspor - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
16:30Fatih Karagümrük - Adana Demirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:00Gazişehir FK - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
17:00Göztepe - M.Başakşehir (beIN SPORTS HD 2)
futbol
17:30Schalke 04 - Hoffenheim (S SPORT 2 HD)
basketbol
17:30Darüşşafaka - Galatasaray (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
18:00Atletico Madrid - Sevilla (spor SMART HD)
futbol
19:00Bursaspor - İstanbulspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Fenerbahçe - Denizlispor (beIN SPORTS HD 1)
basketbol
20:00Büyükçekmece - Bursaspor (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
20:30B.M.Gladbach - B.Dortmund (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Barcelona - Real Sociedad (spor SMART HD)
futbol
23:00Getafe - Celta Vigo (spor SMART HD)
basketbol
01:00Charlotte Hornets - Houston Rockets (S SPORT HD)
basketbol
04:30GS Warriors - Philadelphia 76ers (S SPORT HD)
basketbol
13:00Teksüt Bandırma - İstanbul BB (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
13:30Kasımpaşa - Kayserispor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
14:00Osasuna - Espanyol (spor SMART HD)
basketbol
15:15Beşiktaş SJ - Fenerbahçe Beko (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
16:00Valladolid - Athletic Bilbao (spor SMART HD)
futbol
16:00Ç.Rizespor - A.Alanyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
16:30Akhisarspor - Osmanlıspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:30Bayern Münih - Augsburg (S SPORT 2 HD)
basketbol
17:30Tofaş - Afyon Bld. (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
18:00Levante - Granada (spor SMART HD)
futbol
19:00Altınordu - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Sivasspor - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00Mainz - F.Düsseldorf (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Villarreal - Leganes (spor SMART HD)
basketbol
22:30LA Clippers - LA Lakers (S SPORT HD)
futbol
23:00Real Betis - Real Madrid (spor SMART HD)
futbol
20:00Gençlerbirliği - Antalyaspor (beIN SPORTS HD 1)
basketbol
20:00Anadolu Efes - Gaziantep Basket (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
04:00Denver Nuggets - Milwaukee Bucks (S SPORT HD)
futbol
14:00Boluspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
16:30Altay - Hatayspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
16:30BB Erzurumspor - Fatih Karagümrük (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Balıkesirspor - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
22:00Eibar - Real Sociedad (spor SMART HD)
futbol
14:00Ümraniyespor - Menemenspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
16:30Giresunspor - Keçiörengücü (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Adana Demirspor - Akhisarspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00İstanbulspor - Altınordu (beIN SPORTS MAX 2 HD)
basketbol
03:00Florida State Seminoles - Louisville CardinalsCanlı
basketbol
03:00Texas Longhorns - Batı VirginiaCanlı
basketbol
03:00Sportivo America - Barrio ParqueCanlı
basketbol
02:00Amerika Birleşik Devletleri Virjin Adaları - Küba
basketbol
02:00Paraguay - Panama
basketbol
02:00Ferro San Salvador - Luciano
basketbol
02:30Sarmiento de Coronel Suarez - Racing Olavarria
basketbol
03:00Cleveland Cavaliers - Miami Heat
basketbol
03:00Philadelphia 76ers - Atlanta Hawks
basketbol
03:00Washington Wizards - Milwaukee Bucks
basketbol
03:00Dominik Cumhuriyeti - Kanada
basketbol
03:00Uruguay - Brezilya
basketbol
03:00Club Sportivo Pilar - Ciudad de Campana
basketbol
04:00Houston Rockets - New York Knicks (S SPORT HD)
basketbol
03:00Texas AM - Kentucky (S SPORT 2 HD)
basketbol
06:00LA Lakers - NO Pelicans (S SPORT HD)
basketbol
18:00Tofaş - Bahçeşehir Klj (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
18:00OGM Orman - İTÜ (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
18:00Darüşşafaka - Türk Telekom (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
20:15Teksüt Bandırma - Büyükçekmece (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
20:15Fenerbahçe Beko - Galatasaray (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
03:00Virginia Tech - Virginia (S SPORT 2 HD)
basketbol
06:00Utah Jazz - Boston Celtics (S SPORT HD)
basketbol
18:00Beşiktaş SJ - Afyon Bld. (TRT Spor HD)
basketbol
18:00Beşiktaş SJ - Afyon Bld. (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
20:15Pınar Karşıyaka - Gaziantep Basket (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
06:30GS Warriors - LA Lakers (S SPORT HD)
basketbol
06:30LA Clippers - Denver Nuggets (S SPORT HD)
basketbol
13:00Bahçeşehir Klj - Darüşşafaka (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
14:00Canik Bld. - Fenerbahçe (tivibu SPOR HD)
basketbol
15:15Galatasaray - Tofaş (TRT Spor HD)
basketbol
15:15Galatasaray - Tofaş (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
17:30Bursaspor - Teksüt Bandırma (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
20:00Türk Telekom - Pınar Karşıyaka (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
01:00New York Knicks - Chicago Bulls (S SPORT HD)
basketbol
13:00İstanbul BB - Anadolu Efes (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
14:00Beşiktaş - Galatasaray (tivibu SPOR HD)
basketbol
15:15Gaziantep Basket - OGM Orman (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
17:30Afyon Bld. - Fenerbahçe Beko (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
20:00Büyükçekmece - Beşiktaş SJ (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
21:00Charlotte Hornets - Milwaukee Bucks (S SPORT HD)
basketbol
23:30LA Clippers - Philadelphia 76ers (S SPORT HD)
basketbol
04:30SA Spurs - Indiana Pacers (S SPORT HD)
basketbol
20:00Lietuvos Rytas - Galatasaray (S SPORT 2 HD)
basketbol
06:00LA Lakers - Philadelphia 76ers (S SPORT HD)
basketbol
20:00Tofaş - MoraBanc Andorra (S SPORT 2 HD)
basketbol
20:15Darüşşafaka - Virtus Bologna (S SPORT 2 HD)
basketbol
05:30Milwaukee Bucks - Indiana Pacers (S SPORT HD)
basketbol
04:00Houston Rockets - LA Clippers (S SPORT HD)
basketbol
06:30LA Lakers - Milwaukee Bucks (S SPORT HD)
basketbol
13:00Pınar Karşıyaka - Bahçeşehir Klj (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
15:15OGM Orman - Türk Telekom (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
17:30Darüşşafaka - Galatasaray (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
20:00Büyükçekmece - Bursaspor (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
01:00Charlotte Hornets - Houston Rockets (S SPORT HD)
basketbol
04:30GS Warriors - Philadelphia 76ers (S SPORT HD)
basketbol
13:00Teksüt Bandırma - İstanbul BB (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
15:15Beşiktaş SJ - Fenerbahçe Beko (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
17:30Tofaş - Afyon Bld. (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
22:30LA Clippers - LA Lakers (S SPORT HD)
basketbol
20:00Anadolu Efes - Gaziantep Basket (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
04:00Denver Nuggets - Milwaukee Bucks (S SPORT HD)
futbol
02:30Deportivo Santamarina - Chacarita JuniorsCanlı
futbol
01:45Deportivo Tepic - de ChihuahuaCanlı
futbol
01:30Defensa y Justicia - Rosario Central
futbol
01:45Sao Bento - Associação Desportiva São Caetano
futbol
01:45Orsomarso - Unión Magdalena
futbol
02:00Club Sportivo San Lorenzo - Sportivo Luqueno
futbol
02:30O'Higgins - Unión Española
futbol
03:15Técnico Universitario - Aucas
futbol
03:45Talleres de Córdoba - Club Atlético Huracán
futbol
03:45Union de Santa - Central Córdoba de Santiago
futbol
03:50Club Atlético San Martín de Tucumán - Club Atlético Sarmiento
futbol
04:00Harbour View - Vere United
futbol
04:00Alianza Universidad - Club Cienciano Cusco
futbol
04:05Jaguares de Córdoba Fútbol Club - Alianza Petrolera
futbol
08:00R&F - Wofoo Tai
futbol
12:00Yangon United - Toyota
futbol
12:30Brisbane Strikers - Gold Coast Knights
futbol
14:00Hatayspor - Osmanlı Spor
futbol
14:00Svay Rieng - Bali United Pusam
futbol
14:00Hatayspor - Osmanlıspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
14:30Ceres - Than Quảng Ninh
futbol
14:30Hougang United - Chi Minh City
futbol
15:30Brothers Union - Bashundhara Kings
futbol
15:45Al-Batin - Thuqbah
futbol
15:55Taqdom - Al-Mojzel
futbol
16:00Express - Uganda Revenue Authority
futbol
16:30Menemen Belediyespor - Adana Demirspor
futbol
16:30Busoga United - Wakiso Giants
futbol
16:30Proline - Tooro United
futbol
16:30Menemenspor - Adana Demirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:00North East United - Chennaiyin
futbol
17:00Vodice - Urania
futbol
17:00Helsingborgs - Tekstilshchik Ivanovo
futbol
17:00Strømmen - Oygarden
futbol
17:30Lichtenberg 47 - Meuselwitz
futbol
17:30Koper - Opatija
futbol
18:00Olimpija Ljubljana - Triglav Kranj
futbol
18:15Polvorin - Villalbés
futbol
18:20Najoom - Al-Ta'ee
futbol
18:55Hottain - Ohud Medina
futbol
19:00Fatih Karagümrük - Eskişehirspor
futbol
19:00Safi - Rabat
futbol
19:00Fatih Karagümrük - Eskişehirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:30Qadsia - Dhofar S.C.S.C.
futbol
19:30Bombada FutbolClub - Gunjur United
futbol
19:30Samger - 2 Infantry
futbol
19:30Young Africans Banjul - City
futbol
20:00Barco - Pontellas
futbol
20:00Assyriska Turabdin - Nässjö
futbol
20:00Rapid București - ACSF Vointa Turnu Magurele
futbol
20:00Aluminij - Rudar Velenje
futbol
21:00Moghreb Tétouan - Raja Beni Mellal
futbol
21:00Real Canamy Tlayacapan - Deportivo Nuevo Chimalhuacan
futbol
22:30Europa Point - Boca Juniors Cebelitarık
futbol
22:30Ammanford - Pontypridd Town
futbol
22:30Taff's Well - Haverfordwest County
futbol
22:30Hartley Wintney - Farnborough
futbol
22:45Maidenhead United - Ebbsfleet United
futbol
22:45Vauxhall Motors - Hyde United
futbol
22:45Dumbarton - Clyde
futbol
22:45Peterhead - Forfar Athletic
futbol
22:45Stranraer - Montrose
futbol
22:45Albion Rovers - Cowdenbeath
futbol
22:45Stirling Albion - Cove Rangers
futbol
22:45Ballyclare Comrades - Knockbreda
futbol
22:45Cardiff City - Nottingham Forest
futbol
22:45Huddersfield Town - Bristol City
futbol
22:45Luton Town - Brentford
futbol
22:45Queens Park Rangers - Derby County
futbol
22:45United - Greenock Morton
futbol
22:45Dunfermline Athletic - Inverness
futbol
22:45Motherwell - Mirren
futbol
22:45Bristol Manor Farm - Frome Town
futbol
22:45Halesowen Town - Didcot Town
futbol
22:45Blackpool - Bolton Wanderers
futbol
22:45Coventry City - Rotherham United
futbol
22:45Oxford United - Accrington Stanley
futbol
22:45Portsmouth - Milton Keynes Dons
futbol
22:45Shrewsbury Town - Tranmere Rovers
futbol
22:45Sunderland - Fleetwood Town
futbol
22:45Cheltenham Town - Northampton Town
futbol
22:45Grimsby Town - Newport County
futbol
22:45Gosport Borough - Salisbury City
futbol
22:45Poole Town - Metropolitan Police
futbol
22:45Swindon Supermarine - Hayes & Yeading United
futbol
22:45Wimborne Town - Merthyr Town
futbol
22:45Alvechurch - Coalville Town
futbol
22:45Biggleswade Town - Lowestoft Town
futbol
22:45Hednesford Town - Peterborough Sports
futbol
22:45Royston Town - Stourbridge
futbol
22:45Billericay Town - Oxford City
futbol
22:45Chippenham Town - Concord Rangers
futbol
22:45Tonbridge Angels - Hampton & Richmond Borough
futbol
22:45Wealdstone - Chelmsford City
futbol
22:45Burgess Hill Town - Whyteleafe
futbol
22:45Chichester City - Herne
futbol
22:45Heybridge Swifts - Tilbury
futbol
22:45East Thurrock United - Hornchurch
futbol
22:45Cardiff City - Nottingham Forest (beIN SPORTS HD 4)
futbol
22:45Potters Bar Town - Haringey Borough
futbol
22:45Dunston - Marske United
futbol
22:45Pontefract Collieries - Clitheroe
futbol
22:45Buxton - Warrington Town
futbol
22:45Lancaster City - Whitby Town
futbol
22:45Mickleover Sports - Matlock Town
futbol
22:45Morpeth Town - Stalybridge Celtic
futbol
22:45Nantwich Town - United of Manchester
futbol
22:45Boston United - Gateshead
futbol
22:45Kettering Town - Brackley Town
futbol
22:45Telford United - Curzon Ashton
futbol
22:45Aldershot Town - Boreham Wood
futbol
22:45Barnet - Dagenham & Redbridge
futbol
22:45Fylde - Notts County
futbol
23:00Deportivo Español - Club Atlético Victoriano Arenas
futbol
23:00Yupanqui - Club Defensores de Cambaceres
futbol
23:00Ards - Dergview
futbol
23:00West Bromwich Albion - Preston North
futbol
23:00Chelsea - Bayern Munich
futbol
23:00Napoli - Barcelona
futbol
23:00Chelsea - Bayern Münih (beIN SPORTS HD 2)
futbol
23:00Napoli - Barcelona (beIN SPORTS HD 1)
futbol
23:35Club Almirante Brown - Deportivo Armenio
futbol
00:00Santiago Morning - Cobreloa
futbol
01:15River Plate Montevideo - Atletico Grau
futbol
02:00Sporting Canamy - Pioneros de Cancun
futbol
02:00Conaree United - Fast Cash Saddlers United
futbol
02:30Rangers - Unión San Felipe
futbol
03:30Goiás Esporte Clube - Club Sol de América
futbol
03:30River Plate Asuncion - Deportivo Cali
futbol
03:30Sport Huancayo - Argentinos Juniors
futbol
03:30Atlético Tucumán - Independiente Medellín
futbol
03:40Leones - Atlético Huila
futbol
04:00Atlanta United - Motagua
futbol
13:00BUFC - Kerala
futbol
13:00Nagoya Grampus - Shimizu S-Pulse
futbol
13:00Oita Trinita - Gamba Osaka
futbol
13:00Sagan Tosu - Yokohama
futbol
13:00Sanfrecce Hiroshima - Consadole Sapporo
futbol
13:00Shonan Bellmare - Kashiwa Reysol
futbol
13:00Vegalta Sendai - Cerezo Osaka
futbol
13:30Urawa Red Diamonds - Matsumoto Yamaga
futbol
16:30Tabor Sežana - Domžale
futbol
16:30Akhisar Belediyespor - Giresunspor
futbol
16:30Altınordu - Erzurumspor
futbol
16:30Akhisarspor - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
16:30Altınordu - BB Erzurumspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:00Avellino 1912 - Paganese Calcio 1926
futbol
17:00Picerno - Calcio Catania
futbol
17:00Sicula Leonzio - Casertana
futbol
18:30Vibonese Calcio - Virtus Francavilla
futbol
19:00Mura 05 - Maribor
futbol
19:00Adanaspor - Ümraniyespor
futbol
19:00Adanaspor - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Celje - AŠK Bravo Publikum
futbol
20:00Braga - Rangers
futbol
20:30Bisceglie 1913 Don - Viterbese Castrense
futbol
20:30Teramo - Potenza
futbol
20:30Cavese - Rende
futbol
22:45Havant & Waterlooville - Slough Town
futbol
22:45Kingstonian - Corinthian-Casuals
futbol
22:45Lewes - Bognor Regis Town
futbol
22:45Malahide United - Portmarnock
futbol
22:45Maynooth University Town - Kilnamanagh
futbol
22:45Brechin City - Queen's Park
futbol
22:45Monopoli - Rieti
futbol
22:45Ternana Calcio - Bari
futbol
22:45Catanzaro 1929 - Reggina Calcio
futbol
22:45Blackburn Rovers - Stoke City
futbol
22:45Fulham - Swansea City
futbol
22:45Hull City - Barnsley
futbol
22:45Middlesbrough - Leeds United
futbol
22:45Millwall - Birmingham City
futbol
22:45Sheffield Wednesday - Charlton Athletic
futbol
23:00Portlaoise - Inchicore Athletic
futbol
23:00Liffey Wanderers - Lucan United
futbol
23:00Reading - Wigan Athletic
futbol
23:00Lyon - Juventus
futbol
23:00Real Madrid - Manchester City
futbol
23:00Lyon - Juventus (beIN SPORTS HD 2)
futbol
23:00Real Madrid - Manchester City (beIN SPORTS HD 1)
futbol
01:15Cerro Porteño - Barcelona Sporting Club
futbol
03:30Clube de Regatas do Flamengo - Independiente del Valle
futbol
03:30Sport Club Internacional - Deportes Tolima
futbol
03:40Deportes Quindío - Tigres Futbol Club
futbol
04:00Montreal Impact - Deportivo Saprissa
futbol
06:00Club América - Comunicaciones
futbol
14:00Keçiörengücü - İstanbulspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
14:00Keçiörengücü - İstanbulspor
futbol
16:30Boluspor - Balıkesirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
16:30Boluspor - Balıkesirspor
futbol
18:30Inter Zapresic - Lokomotiva
futbol
19:00Bursaspor - Altay (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Bursaspor - Altay
futbol
20:55Basel - APOEL
futbol
20:55İstanbul Başakşehir - Sporting Lisbon
futbol
20:55Gent - Roma
futbol
20:55LASK Linz - Alkmaar
futbol
20:55Malmö - Wolfsburg
futbol
20:55Porto - Bayer 04 Leverkusen
futbol
20:55Espanyol - Wolverhampton
futbol
23:00Francis - Hartstown Huntstown
futbol
23:00Crumlin United - University College Dublin
futbol
23:00Ajax - Getafe
futbol
23:00Arsenal - Olympiacos
futbol
23:00Benfica - Shakhtar Donetsk
futbol
23:00Celtic - Copenhagen
futbol
23:00Internazionale Milano - Ludogorets 1945
futbol
23:00Manchester United - Club Brugge
futbol
23:00Bull Salzburg - Eintracht Frankfurt
futbol
23:00Sevilla - Cluj
futbol
12:00Sydney - Western Sydney Wanderers
futbol
13:00Kashima Antlers - Vissel Kobe
futbol
17:00Sesvete - Međimurje
futbol
18:30Beroe Stara Zagora - Lokomotiv Plovdiv
futbol
18:30Krylia Sovetov - Orenburg
futbol
19:00Slaven Belupo - Varaždin
futbol
20:00Alanyaspor - Beşiktaş
futbol
20:00A.Alanyaspor - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00Viborg - Hvidovre
futbol
20:00Pau - Dunkerque
futbol
20:00Dnipro-1 - Dynamo Kyiv
futbol
20:00Dynamo Ceske Budejovice - Banik Ostrava
futbol
20:00Raków Częstochowa - Piast Gliwice
futbol
20:30SSV Regensburg - Dynamo Dresden (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Karlsruher - Nurnberg
futbol
20:30Jahn Regensburg - Dynamo Dresden
futbol
21:00Gorica - Istra 1961
futbol
21:00Aarhus - Hobro
futbol
21:10Ried - Avusturya Lustenau
futbol
21:10Vorwarts Steyr - Juniors
futbol
22:00Avranches - Quevilly
futbol
22:00Bastia-Borgo - Lyon-Duchère
futbol
22:00Boulogne - Gazélec Ajaccio
futbol
22:00Le - Cholet
futbol
22:00Stade Lavallois - Toulon
futbol
22:00Concarneau - Béziers
futbol
22:00Créteil-Lusitanos - Red Star Saint-Ouen
futbol
22:00Villefranche - Bourg-Péronnas
futbol
22:00Almere City - Helmond Sport
futbol
22:00Eindhoven - Excelsior
futbol
22:00Volendam - Ahead Eagles
futbol
22:00Maastricht - Den Bosch
futbol
22:00N.E.C. - Breda
futbol
22:00Roda JC Kerkrade - Dordrecht
futbol
22:00Auxerre - Chamois Niortais
futbol
22:00Nancy - Clermont Foot
futbol
22:00Sochaux-Montbéliard - Rodez Aveyron Football
futbol
22:00Châteauroux - Havre
futbol
22:00Mans - Avant de Guingamp
futbol
22:00Stade Malherbe Caen - Grenoble Foot 38
futbol
22:00Orléans - Troyes
futbol
22:00Valenciennes - Ajaccio
futbol
22:30Fortuna Düsseldorf - Hertha
futbol
22:30F.Düsseldorf - Hertha Berlin (S SPORT 2 HD)
futbol
22:30Castleknock Celtic - Ratoath Harps
futbol
22:30Kilbarrack United - Larkview Boys
futbol
22:30Broadford Rovers - Glebe North FutbolClub
futbol
22:30Patrick's CYFC - Mochta's
futbol
22:30Sint-Truidense - Mechelen
futbol
22:30Jagiellonia Białystok - Lech Poznań
futbol
22:45Nîmes Olympique - Olympique de Marseille
futbol
22:45Portsmouth - Rochdale
futbol
22:45Athlone Town - Cabinteely
futbol
22:45Bray Wanderers - Wexford Gençlers
futbol
22:45Drogheda United - Longford Town
futbol
22:45University College Dublin - Cobh Ramblers
futbol
22:45Newbridge Town - Glenville
futbol
22:45Hibernian - Inverness
futbol
23:00Norwich City - Leicester City
futbol
23:00Real Sociedad - Real Valladolid
futbol
23:00Norwich City - Leicester (S SPORT HD)
futbol
23:00Real Sociedad - Valladolid (spor SMART HD)
futbol
23:00Cherry Orchard - Ballymun
futbol
23:00Kevins Boys - Corduff
futbol
23:00Templeogue United - United
futbol
23:00Tullamore Town - Greystones
futbol
23:00Collinstown FutbolClub - Newtown Rangers
futbol
23:00Swords Celtic - Dublin University
futbol
23:00Las Palmas - Málaga
futbol
23:00Virtus Entella - Krotone
futbol
23:30Portimonense - Vitoria Setubal
futbol
14:00Osmanlıspor - Fatih Karagümrük (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
14:00Konyaspor - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 1)
futbol
15:00Erzgebirge Aue - Hamburg (S SPORT 2 HD)
futbol
15:00Eibar - Levante (spor SMART HD)
futbol
15:30Brighton - Crystal Palace (S SPORT HD)
futbol
16:30Eskişehirspor - Akhisarspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:00Trabzonspor - Ç.Rizespor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
17:30Hoffenheim - Bayern Münih (S SPORT 2 HD)
futbol
18:00Bournemouth - Chelsea (S SPORT HD)
futbol
18:00West Ham - Southampton (TRT Spor HD)
futbol
18:00Valencia - Real Betis (spor SMART HD)
futbol
19:00Adana Demirspor - Hatayspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Antalyaspor - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:30Köln - Schalke 04 (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Watford - Liverpool (S SPORT HD)
futbol
20:30Leganes - Alaves (spor SMART HD)
futbol
23:00Granada - Celta Vigo (spor SMART HD)
futbol
13:30Denizlispor - Y.Malatyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
14:00Ümraniyespor - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
14:00BB Erzurumspor - Menemenspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
14:00Sevilla - Osasuna (spor SMART HD)
futbol
15:30Union Berlin - Wolfsburg (S SPORT 2 HD)
futbol
15:30Bochum - Sandhausen (S SPORT 2 HD)
futbol
16:00Athletic Bilbao - Villarreal (spor SMART HD)
futbol
16:00Ankaragücü - Sivasspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
16:30İstanbulspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:00Everton - Manchester Utd (TRT Spor HD)
futbol
17:00Manchester City - Arsenal (S SPORT HD)
futbol
17:00Tottenham - Wolverhampton (S SPORT HD)
futbol
17:30Leipzig - Leverkusen (S SPORT 2 HD)
futbol
18:00Espanyol - Atletico Madrid (spor SMART HD)
futbol
19:00Altay - Altınordu (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Galatasaray - Gençlerbirliği (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00Werder Bremen - E.Frankfurt (S SPORT 2 HD)
futbol
23:00Real Madrid - Barcelona (spor SMART HD)
futbol
19:00Balıkesirspor - Keçiörengücü (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
19:00Giresunspor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Kayserispor - Göztepe (beIN SPORTS HD 2)
futbol
20:00M.Başakşehir - Gazişehir FK (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:30Trabzonspor - Fenerbahçe (ATV HD)
futbol
20:30Antalyaspor - A.Alanyaspor (A Spor HD)
futbol
22:45Juventus - Milan (TRT Spor HD)
futbol
22:45Napoli - Inter (TRT Spor HD)
futbol
19:00Menemenspor - Altay (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
19:00Adanaspor - Balıkesirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Beşiktaş - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:00Paderborn - Köln (S SPORT 2 HD)
futbol
23:00Alaves - Valencia (spor SMART HD)
futbol
14:00Y.Malatyaspor - Konyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
14:00Keçiörengücü - Boluspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
14:00Hatayspor - BB Erzurumspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
15:00Eibar - Mallorca (spor SMART HD)
futbol
16:30Eskişehirspor - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
16:30Fatih Karagümrük - Adana Demirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:00Gazişehir FK - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
17:00Göztepe - M.Başakşehir (beIN SPORTS HD 2)
futbol
17:30Schalke 04 - Hoffenheim (S SPORT 2 HD)
futbol
18:00Atletico Madrid - Sevilla (spor SMART HD)
futbol
19:00Bursaspor - İstanbulspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Fenerbahçe - Denizlispor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:30B.M.Gladbach - B.Dortmund (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Barcelona - Real Sociedad (spor SMART HD)
futbol
23:00Getafe - Celta Vigo (spor SMART HD)
futbol
13:30Kasımpaşa - Kayserispor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
14:00Osasuna - Espanyol (spor SMART HD)
futbol
16:00Valladolid - Athletic Bilbao (spor SMART HD)
futbol
16:00Ç.Rizespor - A.Alanyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
16:30Akhisarspor - Osmanlıspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:30Bayern Münih - Augsburg (S SPORT 2 HD)
futbol
18:00Levante - Granada (spor SMART HD)
futbol
19:00Altınordu - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Sivasspor - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00Mainz - F.Düsseldorf (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Villarreal - Leganes (spor SMART HD)
futbol
23:00Real Betis - Real Madrid (spor SMART HD)
futbol
20:00Gençlerbirliği - Antalyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
14:00Boluspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
16:30Altay - Hatayspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
16:30BB Erzurumspor - Fatih Karagümrük (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Balıkesirspor - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
22:00Eibar - Real Sociedad (spor SMART HD)
futbol
14:00Ümraniyespor - Menemenspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
16:30Giresunspor - Keçiörengücü (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Adana Demirspor - Akhisarspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00İstanbulspor - Altınordu (beIN SPORTS MAX 2 HD)
tenis
02:35Riske, Alis - Vekic, Donna
tenis
00:45Anastasia Potapova - Anna Karolína Schmiedlová
tenis
00:45Heather Watson - Coco Vandeweghe
tenis
02:15Marcelo Tomas Barrios Vera - Carlos Taberner
tenis
02:30Arantxa - Hibino
tenis
02:30Garcia/Kukaras - Chong/Yu
tenis
02:45Kateryna Bondarenko - Danka Kovinić
tenis
02:45Benjamin Lock - Shimabukuro
tenis
02:45Gumulya/Rompies - Day/Whittle
tenis
03:15Tommy Paul - Mackenzie Mcdonald
tenis
03:30Alex De Minaur - Miomir Kecmanovic
tenis
04:00Zverev/Zverev - Monroe/Withrow
tenis
04:00Arruabarrena/McHale - Dolehide/Sharma
tenis
04:00Tamara Zidansek - Anna Kalinskaya
tenis
04:00Xiyu Wang - Yafan Wang
tenis
04:30Filip Peliwo - Jumpei Yamasaki
tenis
04:30Stanislas Wawrinka - Frances Tiafoe
tenis
05:00Alana Parnaby - Mana Kawamura
tenis
05:00Amber Marshall - Sakura Hosogi
tenis
05:00Emily Fanning - Misaki Matsuda
tenis
05:00Himeno Sakatsume - Minokoshi
tenis
05:00Marianna Zakarlyuk - Zara Brankovic
tenis
05:00Shiho Akita - Erin Routliffe
tenis
05:30Marcos Giron - Gerardo Lopez Villasenor
tenis
06:00Blake Mott - Alexis Galarneau
tenis
07:00Alicia Smith - Jaimee Fourlis
tenis
07:00Arina Rodionova - Repac
tenis
07:00Lucrezia Stefanini - Jang Su Jeong
tenis
07:00Olivia Symons - Jennifer Elie
tenis
07:00Kyle Edmund - Feliciano Lopez
tenis
08:30Akita/Minokoshi - Kawamura/Kishigami
tenis
08:30Bozovic/Marshall - Aiava/Myers
tenis
08:30Tere-Apisah/Hourigan - Wu/Matsuda
tenis
08:30Zakarlyuk/Peddi Reddy - Ureke/Fanning
tenis
10:00Patael - Philip Bachmaier
tenis
10:00Dimitriy Voronin - Marco Miceli
tenis
10:00Duje Ajdukovic - Filip Misolic
tenis
10:00Pavle Daljev - Alessandro Ingarao
tenis
10:00Peter Nagy - Marlon Vankan
tenis
10:00Daria Kudashova - Garkusha
tenis
10:00Elena Malygina - Ekaterina Vishnevskaya
tenis
10:00Maria Shusharina - Aneta Laboutkova
tenis
10:00Taisya Pachkaleva - Anastasia Poplavskaya
tenis
10:00Gibson/Repac - Morisaki/Sema
tenis
10:00Kung/Stefanini - Barad Itzhaki/Kawagishi
tenis
10:00Parnaby/Smith - Culley/Preston
tenis
10:00Rodionova/Routliffe - Nikoloski/Iaconi
tenis
11:00Alexis Canter - Nemanja Malesevic
tenis
11:00Issei Okamura - Phuong Van Nguyen
tenis
11:00David Jorda Sanchis - Marco De Rossi
tenis
11:00Mirko Martinez - Andrea Gola
tenis
11:00Remy Bertola - Leonardo Taddia
tenis
11:00Sandro Kopp - Tommaso Compagnucci
tenis
11:30Maxime Hamou - Zsombor Piros
tenis
11:30Yanki Erel - Mert Naci Türker
tenis
11:30Hong Kit Wong - Benjamin Pietri
tenis
11:30Kyle Lok Yin Tang - Runhao
tenis
11:30Manish Sureshkumar - Riccardo Maiga
tenis
11:30Laura Boehner - Giulia Morlet
tenis
11:30Petia Arshinkova - Margaux Orange
tenis
11:30Anna Kubareva - Oksana Selekhmeteva
tenis
11:30Ekaterina Yashina - Darya Krasnova
tenis
11:30Yuliya Hatouka - Kseniya Yersh
tenis
12:00Lock/Lock - Bourchier/Peliwo
tenis
12:00Illya Marchenko - Matthias Bachinger
tenis
12:30Alexander Shevchenko - Dusty Boyer
tenis
12:30Antonio Cayetano March - Valentin Guenther
tenis
12:30Gabriele Maria Noce - Vasil Kirkov
tenis
12:30Mykyta Mashtakov - Lior Goldenberg
tenis
12:30Alba Carrillo Marin - Laura Svatikova
tenis
12:30Angela Fita Boluda - Gabriela Horackova
tenis
12:30Darya Astakhova - Laetitia Pulchartova
tenis
12:30Polina Leykina - Aurora Zantedeschi
tenis
12:30Cezar Cretu - Asrawy
tenis
12:30Luca Potenza - Patric Prinoth
tenis
12:30Marco Mosciatti - Gian Marco Ortenzi
tenis
12:30Yannik Steinegger - Giuseppe Tresca
tenis
13:00Altuna/Rune - Agabigun/Ilhan
tenis
13:00Gunes/Sarıtaş - Miceli/Chung
tenis
13:00Vrbensky/Forejtek - Leshem/Oliel
tenis
13:00Melzer/Roger-Vasselin - Marray/Skupski
tenis
13:00Nino Ehrenschneider - Yu
tenis
13:00Pisane - Majed Kilani
tenis
13:00Lara Escauriza - Tess Sugnaux
tenis
13:00Nefisa Berberovic - Florencia Araya
tenis
13:00Liauw A Fong - Justina Mikulskyte
tenis
13:00Gasanova/Strakhova - Koval/Herdzelas
tenis
13:00Aidan Mchugh - Alexis Gautier
tenis
13:00Gijs Brouwer - Markus Eriksson
tenis
13:00Jesper De Jong - Daniel Little
tenis
13:00Yannick Mertens - Henry Patten
tenis
13:00Marin Cilic - Benoît Paire
tenis
13:00Prajnesh Gunneswaran - Dennis Novak
tenis
13:00Yen-Hsun - Yasutaka Uchiyama
tenis
13:30Fabien Reboul - Filippo Baldi
tenis
13:30Matteo Viola - Quentin Halys
tenis
14:00Francesco Forti - Giulio Zeppieri
tenis
14:00Matteo Arnaldi - Artem Dubrivnyy
tenis
14:00Anett Kontaveit - Aryna Sabalenka
tenis
14:30Aksu/Tkemaladze - Erel/Kirkin
tenis
14:30Vankan/Diarra - Akkoyun/Turker
tenis
14:30Rublev/Khachanov - Klaasen/Marach
tenis
14:30Pavlovic/Evans - Gonzalez/Katarina
tenis
14:30Saveljic/Celebic - Demeroutis/Ernaelsteen
tenis
14:30Yecong - Moez Echargui
tenis
14:30Darja Vidmanova - Taylor
tenis
14:30Julita Saner - Sophia Biolay
tenis
14:30Ganz/Duerst - Prisacariu/Halemai
tenis
14:30Woerner/Krainer - Hassen/Dragomirov
tenis
14:30Grammatikopoulou/Dzalamidze - Burdina/Laboutkova
tenis
14:30Korokozidi/Krasnova - Poznikhirenko/Heisen
tenis
14:30Kuznetsova/Pospelova - Anshba/Pachkaleva
tenis
14:30Alexander Donski - Mark Whitehouse
tenis
14:30Evan Hoyt - Igor Sijsling
tenis
14:30João Sousa - Filip Krajinović
tenis
15:00Aslan Karatsev - Hugo Gaston
tenis
15:00Benjamin Bonzi - Chun Hsin Tseng
tenis
15:00Borna Gojo - Lorenzo Giustino
tenis
15:00Razborsek - Andrew Paulson
tenis
15:00Dabrowski/Ostapenko - Alexandrova/Blinkova
tenis
15:00Melichar/Xu - Duan/Kudermetova
tenis
15:00Daniel Evans - Fabio Fognini
tenis
15:00Hubert Hurkacz - Alexander Bublik
tenis
15:30Arshinkova/Topalova - Orlova/Petruzelova
tenis
15:30Andrea Guerrieri - Alexander Erler
tenis
15:30Riccardo Balzerani - Emiliano Maggioli
tenis
15:30Hradecka/Klepac - Babos/Mladenovic
tenis
15:30Barbora Zahlavova Strycova - Jelena Ostapenko
tenis
15:30Carla Suarez Navarro - Petra Kvitova
tenis
15:30Svetlana Kuznetsova - Swiatek
tenis
15:30Vera Zvonareva - Saisai Zheng
tenis
16:00Paez/Ebden - Dodig/Polasek
tenis
16:00Ram/Salisbury - Djokovic/Cilic
tenis
16:00Boyer/Kirkov - Ionel/Mashtakov
tenis
16:00Wong/Ng - Skorilas/Khomentovskiy
tenis
16:00Kaza/Sureshkumar - Suresh/Elangovan
tenis
16:00Petr Nouza - Jonas Trinker
tenis
16:30Yoshihito Nishioka - Pierre-Hugues Herbert
tenis
16:30Pavel Kotov - Antoine Hoang
tenis
16:30Jiri Lehecka - Savriyan Danilov
tenis
17:00Sumit Nagal - Hugo Grenier
tenis
17:00Alessandro Bega - Federico Arnaboldi
tenis
17:00Hsieh/Strycova - Kichenok/Kichenok
tenis
17:00Ashleigh Barty - Laura Siegemund
tenis
17:00Dayana Yastremskaya - Sofia Kenin
tenis
17:00Elise Mertens - Yulia Putintseva
tenis
17:00Veronika Kudermetova - Belinda Bencic
tenis
17:30Nikoloz Basilashvili - Richard Berankis
tenis
17:30Janahi/Al Janahi - Koolhof/Mektic
tenis
17:30Sabanov/Sabanov - Vavassori/Margaroli
tenis
18:00Pablo Carreno Busta - Stefanos Tsitsipas
tenis
18:00Andrej Martin - Alejandro Davidovich Fokina
tenis
18:00Federico Delbonis - Martin Klizan
tenis
18:00Jozef Kovalik - Salvatore Caruso
tenis
18:00Thiago Monteiro - Leonardo Mayer
tenis
18:00Demoliner/Middelkoop - Goransson/Dellien
tenis
18:00Gage Brymer - Gabriel Diallo
tenis
18:00Liam Caruana - Aziz Dougaz
tenis
18:00Shintaro Imai - Skander Mansouri
tenis
18:00King/Reese - Guinard/Rinderknech
tenis
18:00Lenz/Santillan - Broady/Clayton
tenis
18:00Lovett/Cerretani - Niklas-Salminen/Heliovaara
tenis
18:00Alexander Braun - Johannes Haerteis
tenis
18:00Carlos Gomez-Herrera - Kevin King
tenis
18:00Justin Boulais - Guilherme Clezar
tenis
18:00Sekou Bangoura - John-Patrick Smith
tenis
18:00Glasspool/Lawson - Verbeek/Smith
tenis
18:00Lammons/Huey - Prashanth/Ramanathan
tenis
18:30Alison Van Uytvanck - Elena Rybakina
tenis
18:30Garbine Muguruza - Ajla Tomljanovic
tenis
18:30Maxime Janvier - Jerzy Janowicz
tenis
19:00Karolina Pliskova - Bernarda Pera
tenis
19:00Renzo Olivo - Pedro Sousa
tenis
19:00Gomez/Quiroz - King/Yang
tenis
19:00Gonzalez/Roelofse - Lindstedt/Polansky
tenis
19:00Polmans/Harris - Arias/Bangoura
tenis
19:00Büyükakçay/Siegemund - Chan/Chan
tenis
19:30Roberto Bautista-Agut - Jan-Lennard Struff
tenis
19:30Lukas Lacko - Sasi Kumar Mukund
tenis
20:00Maria Sakkari - Tereza Martincova
tenis
20:00Matias Franco Descotte - Cleeve Harper
tenis
20:30Jabeur - Jennifer Brady
tenis
20:30Borg - Ernests Gulbis
tenis
21:00Peng/Han - Bencic/Kenin
tenis
21:30Mattek-Sands/Flipkens - Mertens/Sabalenka
tenis
22:00Filip Horansky - Juan Pablo Patino-Samudio
tenis
22:00Robin Haase - Harold Mayot
tenis
23:00Federico Coria - Juan Ignacio Londero
tenis
23:00Lama/Seyboth Wild - Baena/Davidovich Fokina
tenis
23:30Sitak/Sharan - Monteiro/Romboli
tenis
00:00Christina McHale - Lauren Davis
tenis
00:00Kaja Juvan - Venus Williams
tenis
00:00Katie Boulter - Jasmine Paolini
tenis
00:00Leylah Annie Fernandez - Nina Stojanovic
tenis
00:00Zhu - Katarina Zavatska
tenis
00:00Sara Errani - Sara Sorribes Tormo
tenis
00:00Shelby Rogers - Katie Volynets
tenis
00:00Sloane Stephens - Renata Zarazua
tenis
00:00Usue Maitane Arconada - Caroline Dolehide
tenis
00:00Alex Bolt - Felix Auger Aliassime
tenis
00:00Damir Dzumhur - Grigor Dimitrov
tenis
00:00John Isner - Mischa Zverev
tenis
00:00Nick Kyrgios - Humbert
tenis
00:00Radu Albot - Pedro Martinez Portero
tenis
00:00Rafael Nadal - Pablo Andujar
tenis
00:00Steve Johnson - Dusan Lajovic
tenis
00:00Taylor Harry Fritz - John Millman
tenis
00:00Cabal/Farah - Bambridge/Mclachlan
tenis
00:00Gonzalez/Skupski - Purcell/Saville
tenis
00:00Granollers/Ceballos - Mannarino/Martin
tenis
00:00Lopez/Lopez - Kubot/Melo
tenis
00:00Nys/Auger Aliassime - Cacic/Lajovic
tenis
00:00Bondarenko/Fichman - Bouzkova/Voracova
tenis
00:00Perez/Sanders - Wang/Zhu
tenis
00:00Seguel/Errani - Adamczak/Sanchez
tenis
00:00Watson/Hibino - Kovinic/Jakupovic
tenis
00:00Kalinskaya/Potapova - Kravchuk/Olmos
tenis
01:00Jason Jung - Alexander Zverev
tenis
01:00Aragon/Kwiatkowski - Novikov/Harrison
tenis
01:00Blancaneaux/Grills - Drzewiecki/Oliveira
tenis
01:00Lister/Sizikova - Zacarias/Zarazua
tenis
02:00Blanch/Ficovich - Ore/Rapp
tenis
02:30Paolo Lorenzi - Alejandro Tabilo
tenis
08:00Gabriella Da Silva Fick - Asia Muhammed
tenis
08:00Hiroko Kuwata - Abigail Tere-Apisah
tenis
08:00Ching - Talia Gibson
tenis
08:00Naiktha Bains - Erika Sema
tenis
08:00Paige Mary Hourigan - Irina Ramialison
tenis
08:00Zuzana Zlochova - Ivana Popovic
tenis
10:00Kubareva/Pepelyaeva - Tikhonova/Charaeva
tenis
11:00Krawietz/Mies - Rojer/Tecau
tenis
11:00Filipa Santos - Oana Gavrila
tenis
11:00Anna Ukolova - Lina Glushko
tenis
11:00Ines Murta - Emily Appleton
tenis
11:00Mariam Dalakishvili - Anna Siskova
tenis
11:00Federico Iannaccone - Kelsey Stevenson
tenis
11:00Francesco Maestrelli - Vaughn Hunter
tenis
11:00Luca Nardi - David Poljak
tenis
11:00Ryan Nijboer - Lorenzo Rottoli
tenis
11:00Simon Yitbarek - Chien-Hsun
tenis
12:00Novak Djokovic - Philipp Kohlschreiber
tenis
12:00Doumbia/Reboul - Bolelli/Mergea
tenis
12:00Molchanov/Hsieh - Halys/Lamasine
tenis
12:00Fiona Ganz - Gergana Topalova
tenis
12:00Janos Fekete - Albano Olivetti
tenis
12:00Lukas Klein - Tomas Vanko
tenis
12:00Patrik Rikl - Pavel Nejedly
tenis
12:00Peter Benjamin Privara - Leandro Riedi
tenis
15:00Botic Van De Zandschulp - Alex Molcan
tenis
15:00Jiri Vesely - Mathias Bourgue
tenis
15:00Mats Moraing - Enzo Couacaud
tenis
16:00Inglot/Qureshi - Benchetrit/Stakhovsky
tenis
18:00Arends/Pel - Coria/Londero
tenis
18:00Arneodo/Begemann - Bagnis/Cuevas
tenis
18:00Delbonis/Duran - Barrios Vera/Tabilo
tenis
18:00Jebawy/Zelenay - Arevalo/O'Mara
beIN SPORTS MAX 2 HD
Paylaş:

Haberler

Fenerbahçe’de kötü gidiş devam ediyor

Fenerbahçe’de kötü gidiş devam ediyorFenerbahçe, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında ağırladığı MKE Ankaragücü'ne 3-1 yenilerek kötü gidişatını sürdürdü.…

Fenerbahçe, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında ağırladığı MKE Ankaragücü'ne 3-1 yenilerek kötü gidişatını sürdürdü.

Fenerbahçe, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında ağırladığı MKE Ankaragücü'ne 3-1 yenilerek kötü gidişatını sürdürdü.

Ülker Stadı'nda oynanan karşılaşmanın ilk yarısını konuk ekip 35. dakikada Ricardo Faty'nin golüyle 1-0 önde kapattı. İkinci yarıda daha fazla topa hakim olan MKE Ankaragücü, 74. dakikada penaltıdan Erdem Özgenç, 77. dakikada da El Kabir'in attığı golle durumu 3-0'a getirdi.

Fenerbahçe, 89. dakikada Michael Frey'in ayağından kazandığı golle skoru 3-1 yaparken, müsabakadan puansız ayrıldı.

Süper Lig'de üst üste 4. maçını da kazanamayan Fenerbahçe, 9 puanda kaldı. Çaykur Rizespor'un yarın Beşiktaş'tan puan alması durumunda Fenerbahçe, küme düşme hattı olan 16. sıraya gerileyecek.

Kadıköy'de puan kayıplarına devam

Fenerbahçe, Süper Lig'de Kadıköy'deki galibiyet hasretini 4 maça çıkardı.

Ligin ilk haftasında konuk ettiği Bursaspor'u 2-1'le geçen sarı-lacivertliler, ardından çıktığı 4 iç saha maçında da galibiyet elde edemedi.

Ülker Stadı'nda son 4 karşılaşmasında Fenerbahçe, Kayserispor ile MKE Ankaragücü'ne yenilip, Beşiktaş ve Medipol Başakşehir'le berabere kaldı.

Slimani derbide yok

Fenerbahçe'nin Cezayirli futbolcusu İslam Slimani, gördüğü kırmızı kart nedeniyle gelecek hafta Galatasaray derbisinde forma giyemeyecek.

Hakem Hüseyin Göçek'in VAR sistemiyle MKE Ankaragücü lehine verdiği penaltı kararına sinirlenen Slimani, yoğun itirazlarda bulundu. Göçek'ten sarı kart gören Slimani, itirazlarını sürdürünce 71. dakikada ikinci sarı karttan kırmızı kartla saha dışında kaldı.

Fenerbahçe taraftarından büyük tepki

Fenerbahçeli taraftarlar, müsabakada takımlarına tepki gösterdi.

Sarı-lacivertli ekibin aldığı kötü sonuçlara rağmen tribünlerin tamamını dolduran Fenerbahçeli taraftarlar, bir kez daha hayal kırıklığına uğradı.

Maçın ikinci yarısında MKE Ankaragücü takımını alkışlayan taraftarlar, kendi oyuncularını ise protesto etti. Fenerbahçeli futbolcular aleyhine tezahüratlar yapan taraftarlar, MKE Ankaragücü'nün her pas yapmasına da "oley" çekerek destek verdi.

VAR uyarısıyla penaltı

MKE Ankaragücü, maçın 71. dakikada VAR sisteminin uyarısıyla penaltı kazandı.

Maçın 70. dakikasında Yassine Benzia'nın Dja Djedje'yle girdiği mücadele sonucunda hakem Hüseyin Göçek önce oyunu durdurdu. VAR hakemlerinin uyarısıyla 1 dakika sonra pozisyonu izleyen Göçek, penaltı kararı verdi.

Karşılaşmanın 72. dakikasında Erdem Özgenç'in kullandığı penaltıyla MKE Ankaragücü ikinci golünü buldu.

MKE Ankaragücü'nde şansızlık

MKE Ankaragücü'nde iki futbolcu ilk yarının sonunda sakatlanarak maça devam edemedi.

Başkent temsilcisinde ilk yarının uzatma bölümünde Yalçın Ayhan ve Alihan Kubalas sakatlanarak kenara geldi. Maça devam edemeyen iki oyuncunun yerine İsmail Kartal, zorunlu olarak Bakary Kone ile Sedat Ağçay'ı oyuna dahil etti.

Bu iki futbolcunun sakatlığı sırasında uzun süre saha içerisinde tedavi görmelerine, Fenerbahçeli futbolcular ve teknik heyet tepki gösterdi.

Aynı başlıktaSüper LigSonuçlarPuan durumu

El Clasico’da Barcelona 5 golle kazandı

El Clasico’da Barcelona 5 golle kazandıİspanya 1. Futbol Ligi'nin (La Liga) 10. haftasında Barcelona, sahasında Real Madrid'i 5-1 yendi.…

İspanya 1. Futbol Ligi'nin (La Liga) 10. haftasında Barcelona, sahasında Real Madrid'i 5-1 yendi.

İspanya 1. Futbol Ligi'nin (La Liga) 10. haftasında Barcelona, sahasında Real Madrid'i 5-1 yendi.

Cristiano Ronaldo'nun Juventus'a transferi sonrası ilk El Clasico'da Lionel Messi de sakatlığı nedeniyle forma giyemezken, müsabakayı "Hat-trick" yaparak tamamlayan Luis Suarez, ön plana çıkan isim oldu.

Camp Nou'daki karşılaşmanın 11. dakikasında Philippe Coutinho'nun golüyle ev sahibi takım 1-0 öne geçti.

Maçın 28. dakikada Luis Suarez, Raphael Varane'in müdahalesi sonrası yere düştü. Penaltı vermeyen hakem, itiraz sonrası VAR sistemi ile kararını değiştirdi. 30. dakikada Luis Suarez, penaltıyı gole çevirdi ve ilk yarı Barcelona'nın 2-0 üstünülüğü ile sona erdi.

Mücadelenin 50. dakikasında Marcelo Vieira, Real Madrid adına farkı 1'e indirdi. 75 ve 83. dakikalarda Luis Suarez'in kaydettiği gollerle skor 4-1'e geldi. 87. dakikada Arturo Vidal, müsabakanın son golünü kaydetti ve karşılaşma 5-1 Barcelona'nın tarihi galibiyeti ile tamamlandı.

Barcelona, bu skorla puanını 21'e çıkarıp liderliğini korurken, Real Madrid 14 puanda kaldı.

İspanyol basınında, son 6 maçtır zafer elde edemeyen Real Madrid'in teknik direktörü Julen Lopetegui'nin takımdaki geleceğinin kritik olduğu yorumları yapıldı.

Galatasaray, Malatya’dan puansız dönüyor

Galatasaray, Malatya’dan puansız dönüyorGalatasaray, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında deplasmanda Evkur Yeni Malatyaspor'a 2-0 yenildi.…

Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında deplasmanda Evkur Yeni Malatyaspor'a 2-0 yenildi.

Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında deplasmanda Evkur Yeni Malatyaspor'a 2-0 yenildi.

Sarı-kırmızılı takım, sakatlıklar nedeniyle birçok önemli futbolcusundan yoksun mücadele ettiği müsabakada, Donald ile Adem Büyük'ün penaltıdan kaydettiği gollerle sahadan mağlubiyetle ayrıldı.

Süper Lig'de bu sonuçla 19 puanda kalan Galatasaray averajla 3. sıraya geriledi. Evkur Yeni Malatyaspor ise puanını 15'e çıkardı.

Deplasmanda 3. mağlubiyet

Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'de bu sezonki 3. mağlubiyetini yine dış sahada yaşadı.

Sarı-kırmızılı takım, ligde deplasmanda oynadığı 5 karşılaşmanın 2'sini kazanırken, 3'ünü kaybetti.

Deplasmanda MKE Ankaragücü ve Antalyaspor'u yenen Galatasaray, Trabzonspor, Akhisarspor ve Evkur Yeni Malatyaspor'a ise mağlup oldu.

Mariano derbide cezalı

Galatasaray'ın Brezilyalı futbolcusu Mariano Filho, Evkur Yeni Malatyaspor maçında gördüğü sarı kartla cezalı duruma düştü.

Brezilyalı futbolcu, Süper Lig'in 11. haftasında 2 Kasım Cuma günü Fenerbahçe ile oynanacak derbide forma giyemeyecek.

Belhanda sakatlandı

Galatasaraylı futbolcu Younes Belhanda, yaşadığı sakatlık nedeniyle karşılaşmaya devam edemedi.

Faslı futbolcu, yaşadığı sakatlık nedeniyle müsabakanın 30. dakikasında yerini Ahmet Çalık'a bıraktı.

Ozak Kabak 3. kez penaltıya neden oldu

Galatasaray'ın genç futbolcusu Ozan Kabak, Evkur Yeni Malatyaspor maçında bu sezon 3. kez penaltıya sebebiyet verdi.

Genç futbolcunun, karşılaşmanın 63. dakikasında Adem Büyük'e yaptığı müdahale sonrasında hakem Halis Özkahya penaltı noktasını işaret etti. 66. dakikada penaltıyı kullanan Adem Büyük, topa ağlara göndererek takımını 2-0 öne geçirdi.

Ozan Kabak, bu sezon ligde Kasımpaşa ve Bursaspor ile oynanan müsabakalarda da birer kez penaltıya neden olmuştu.