Bahsine TV sayesinde Bahsine'ye üye olun! Hemen Üye Ol×
logo
28 Şubat 2020 Cuma 05:35:43
basketbol
05:00California - Colorado BuffaloesCanlı
basketbol
05:00Grand Canyon Antelopes - Mexico State AggiesCanlı
basketbol
05:00Nebraska - Ohio State BuckeyesCanlı
basketbol
04:45Drury Panthers - William JewellCanlı
basketbol
04:30Güney Nazarene Crimson Storm - Southern Arkansas MuleridersCanlı
basketbol
04:30Lindenwood - Illinois SpringfieldCanlı
basketbol
04:30Missouri St Louis - Lewis FlyersCanlı
basketbol
04:30Oral Roberts Golden Eagles - Western Illinois LeathernecksCanlı
basketbol
04:15Belmont Abbey Crusaders - Tennessee Tech Golden EaglesCanlı
basketbol
04:00Detroit - FlamesCanlı
basketbol
04:00Milwaukee - Cleveland State VikingsCanlı
basketbol
04:00Northwestern Wildcats - IllinoisCanlı
basketbol
04:00Western Kentucky Hilltoppers - Louisiana Tech BulldogsCanlı
basketbol
04:00Wichita State Shockers - Temple OwlsCanlı
futbol
03:15Atletico Cali - Fortaleza ZipaquiraCanlı
tenis
02:35Riske, Alis - Vekic, Donna
futbol
03:15Strongest - Royal Pari
futbol
03:15Audax Italiano - Cusco
futbol
03:15Fortaleza - Independiente Avellaneda
futbol
03:15Amazonas - Nacional
futbol
03:15Associação Atlética Ponte Preta - Vila Nova
futbol
03:15Club Blooming - Nacional Potosí
basketbol
04:00Indiana Pacers - Portland Trail blazers
basketbol
04:00Oklahoma City Thunder - Sacramento Kings
basketbol
04:00Villa Nueva - Laminas Coloso
tenis
04:15Taylor Harry Fritz - Kyle Edmund
tenis
04:30Kacper - Aragone
tenis
05:15Cacic/Lajovic - Gonzalez/Skupski
tenis
05:15Renata Zarazua - Tamara Zidansek
tenis
05:15Pasha/Schnur - Novikov/Harrison
tenis
05:30Tamara Zidansek - Renata Zarazua
tenis
05:45Perez/Sanders - Watson/Hibino
futbol
06:00Angeles - Club León
futbol
06:00Seattle Sounders - Club Deportivo Olimpia
futbol
06:00Dorados de Sinaloa - Club Deportivo Mineros de Zacatecas
tenis
06:00Lovett/Cerretani - Niklas-Salminen/Heliovaara
tenis
06:00Stanislas Wawrinka - Grigor Dimitrov
basketbol
06:30GS Warriors - LA Lakers (S SPORT HD)
tenis
06:30Mannarino/Martin - Zverev/Zverev
tenis
06:30Alexandra Bozovic - Asia Muhammed
tenis
06:30Arina Rodionova - Abigail Tere-Apisah
tenis
06:30Irina Ramialison - Alicia Smith
tenis
06:30Jennifer Elie - Lucrezia Stefanini
tenis
06:45Anastasia Potapova - Leylah Annie Fernandez
tenis
07:00Zidansek/Rus - Kravchuk/Olmos
tenis
07:00Rafael Nadal - Soon-Woo Kwon
tenis
07:30Dimitrov/Fritz - Kubot/Melo
tenis
08:00Tere-Apisah/Hourigan - Akita/Minokoshi
tenis
08:00Ureke/Fanning - Aiava/Myers
tenis
09:30Parnaby/Smith - Culley/Preston
tenis
10:00Patael - Yshai Oliel
tenis
10:00Duje Ajdukovic - Fabian Marozsan
tenis
10:00Jonas Forejtek - Dimitar Kuzmanov
tenis
10:00Maxime Hamou - Pedro Cachin
tenis
10:00İpek Öz - Nina Potocnik
tenis
10:00Jiangxue - Maria Herazo Gonzalez
futbol
10:30Desperados - India Culture League
futbol
11:00NACO - Yarkhok United
tenis
11:00Ekaterina Kazionova - Vivian Heisen
tenis
11:00Kamilla Rakhimova - Yuliya Hatouka
tenis
11:00Cezar Cretu - Soichiro Moritani
tenis
11:00Daniele Capecchi - Hoang
tenis
11:00Karim-Mohamed Maamoun - Ryota Tanuma
tenis
11:30Eleonora Molinaro - Eliessa Vanlangendonck
tenis
11:30Zeynep Sönmez - Melanie Stokke
tenis
11:30Miceli/Chung - Ilkel/Çelikbilek
futbol
11:30Baadraan Tehran - Damash Gilan
tenis
11:30Jordan Correia Passos Do Carmo - Hamad Medjedovic
tenis
11:30Andreea Amalia Rosca - Rebeka Masarova
tenis
11:30Oana Gavrila - Noelia Bouzo Zanotti
futbol
11:45Port Melbourne Sharks - Eastern Lions
futbol
12:00Adelaide Raiders - Campbelltown City
futbol
12:00Brisbane Wolves - Rochedale Rovers FutbolClub
futbol
12:00Green Gully - Avondale Heights FutbolClub
futbol
12:00Hapoel Qalansawe - Hapoel Hod HaSharon
futbol
12:00Hapoel Bnei Furadiss - Pardes Hanna-Karkur
futbol
12:00Myanmar Üniversitesi - Kachin United
futbol
12:00Myay - Mawyawadi
futbol
12:00ISPE - Zwegabin United
futbol
12:00Sydney - Western Sydney Wanderers
futbol
12:00Grunge Thistle - North Pine Sports Club
futbol
12:30Oakleigh Cannons - South Melbourne
futbol
12:30Hapoel Ironi Gedera - Maccabi Ironi Sderot
tenis
12:30Anastasia Zakharova - Alina Charaeva
tenis
12:30Valentini Grammatikopoulou - Taisya Pachkaleva
futbol
12:45Sturt Lions - West Torrens Birkalla
futbol
12:45Modbury Jets - Para Hills Knights
futbol
13:00Aragats - Dilijan
futbol
13:00Lokomotiv Yerevan - Van
futbol
13:00Yerevan - Alashkert
futbol
13:00Hakoah Amidar Ramat Gan - Maccabi Herzliya
futbol
13:00Hapoel Kfar Kanna - Haifa Robbie Shapiro
tenis
13:00Antonio Cayetano March - Vasil Kirkov
tenis
13:00Nicholas David Ionel - Filip Cristian Jianu
tenis
13:00Arina Gabriela Vasilescu - Federica Rossi
tenis
13:00Darya Astakhova - Polina Leykina
tenis
13:00Viktoriya Tomova - Jana Fett
futbol
13:15Navad Urmia - Sorkhpooshan Pakdasht
futbol
13:15Hapoel Bikat Hayarden - Ironi Or Yehuda
futbol
13:30Beitar Ramat - Maccabi Ironi Amishav
futbol
13:30Kokand 1912 - Buhara
futbol
13:30Mighty Wanderers - Chicken Inn
futbol
13:45Hapoel Kaukab - Hapoel Iksal Amad
futbol
13:45Dimona - Hapoel
futbol
14:00Rota - Puente Genil
futbol
14:00Ciudad de Torredonjimeno - Atletico Porcuna
futbol
14:00Almería B - Palo
futbol
14:00Maccabi Kiryat Gat - Holon Yermiyahu
futbol
14:00Hapoel Herzliya - Hapoel Migdal HaEmek
futbol
14:00Bnei Jaffa Ortodoxim - Shimshon Tel Aviv
futbol
14:00Otzma FC Holon - Tzairi Tayibe
futbol
14:00Ihud Bnei Kfar Kara - Hapoel Ramot Menashe Meggido
futbol
14:00Maccabi Nujeidat Ahmed - Maccabi Bnei Raina
tenis
14:00Jessika Ponchet - Margot Yerolymos
tenis
14:00Grammatikopoulou/Dzalamidze - Kubareva/Pepelyaeva
tenis
14:00Lansere/Rakhimova - Poznikhirenko/Heisen
futbol
14:30Indian Arrows - Chennai City
futbol
14:30Arcos Club de Fútbol - Pozoblanco
futbol
14:30Nordia Jerusalem - Hapoel Azor
futbol
14:30Maccabi Yafo Kabilyo - Maccabi Sha'arayim
futbol
14:30Beitar Yavne - Beitar Ironi Kiryat
tenis
14:30Richel Hogenkamp - Emma Raducanu
tenis
14:30Samantha Murray - Amandine Hesse
futbol
14:45Maccabi Yavne - Hapoel Kfar Shalem
futbol
14:45Tira - Hapoel Ironi Baqa Al-Gharbiyye
futbol
15:00Saipa - Sanat Naft Abadan
futbol
15:00Hapoel Bnei Arara - Maccabi Tzur Shalom
futbol
15:00Beitar Kfar Saba - Ironi Beit Dagan
futbol
15:00Drita - Drenica Skënderaj
futbol
15:00Ferizaj - Llapi Podujeve
futbol
15:00Al-Foutoua Deir ez-Zor - Jazira Hasakan
futbol
15:00Al-Ittihad SC Aleppo - Al-Sahel Tartus
futbol
15:00Al-Wahda SC Damascus - Tishreen
futbol
15:00Hutteen - Al-Shorta Damascus
futbol
15:00Nawair - Al-Talia
tenis
15:00Saveljic/Celebic - Gonzalez/Katarina
tenis
15:00Wehnelt/Schmitz - Tomac/Jurman
futbol
15:00Oygarden - Norrby
futbol
15:15Wijaya - MS
futbol
15:15Maccabi Ironi Kiryat Ata - Hapoel Bnei Zalafa
futbol
15:30Naft Masjed Soleyman - Paykan
tenis
15:30Myrtille Georges - Harmony
futbol
16:00Hapoel Bnei Musmus - Maccabi Ahi Iksal
futbol
16:00Beitar Tel Aviv Ramla - Maccabi Ahi Nazareth
futbol
16:00Bnei Sakhnin - Hapoel Bnei Lod
futbol
16:00Hapoel Ironi Acre - Hapoel Ashkelon
futbol
16:00Hapoel Nazareth Illit - Hapoel Nir Ramat HaSharon
futbol
16:00Hapoel Ramat Gan Giv'atayim - Hapoel Petah Tikva
futbol
16:00Hapoel Rishon LeZion - Hapoel Afula
futbol
16:00Kafr Qasim - Hapoel Umm al-Fahm
futbol
16:00Maccabi Petah Tikva - Hapoel Katamon Jerusalem
futbol
16:00Digenis Ypsonas - Zakakiou
futbol
16:00Darul Takzim - Kedah
futbol
16:00Borj Amri - Kalaâ Sport
futbol
16:00Bukedea - Doves All Stars
futbol
16:00Dove - Nyamityobora
futbol
16:00Villa - Bright Stars
tenis
16:00Clara Tauson - Pemra Özgen
tenis
16:00Stefanos Tsitsipas - Daniel Evans
futbol
16:00Bullets - Songo
futbol
16:00Vysočina Jihlava - Ústí nad Labem
futbol
16:00Grenland - Rosenborg
tenis
16:05Benjamin Bonzi - Teimuraz Gabashvili
futbol
16:10Dhamk - Hazm Rass
futbol
16:25Fanja - Mirbat
futbol
16:30Hamriah - Taawon
futbol
16:30Urooba - Bataeh
futbol
16:30Al-Dhaid Sharjah - Masafi Club
futbol
16:30Jazira Club - Khor Fakkan
futbol
16:30Baniyas - Shabab Al-Ahli Dubai
futbol
16:30Tuzla City - Velež Mostar
futbol
16:30Cape Umoya - Tshakhuma Tsha Madzivhadila
futbol
16:30Kyetume - Onduparaka
futbol
16:30Saham Club - Al-Suwaiq
futbol
16:50Al-Sailiya - Al-Gharafa Sports Club
futbol
17:00Sesvete - Međimurje
futbol
17:00Pars Jonoubi - Tractor Tabriz
futbol
17:00Doxa Drama - Giannina
tenis
17:00Diāna Marcinkēviča - Vera Lapko
tenis
17:00Aryna Sabalenka - Svetlana Kuznetsova
tenis
17:30Hugo Grenier - Jerzy Janowicz
futbol
17:35Al-Ittihad Club Salalah - Khaboora
futbol
18:00Haugesund - Start
futbol
18:00Cesky Tesin - Bohumin
futbol
18:00Toppfotball - Elverum Fotball
tenis
18:00Novak Djokovic - Gael Monfils
tenis
18:00Casper Ruud - Federico Delbonis
futbol
18:20Adalah - Al-Faisaly Harmah
futbol
18:30Busaiteen Club - Hidd
futbol
18:30Beroe Stara Zagora - Lokomotiv Plovdiv
futbol
18:30Ranheim Fotball - Kristiansund
futbol
18:30Krylia Sovetov - Orenburg
tenis
18:30Ashleigh Barty - Petra Kvitova
futbol
19:00Zamalek - Espérance de Tunis
futbol
19:00Slaven Belupo - Varaždin
futbol
19:00Al-Wakrah Sport Club - Salal
futbol
19:00ASIL Lysi - Aris Limassol
futbol
19:00Molde - Aalesunds
futbol
19:00Sepsi OSK Sfantul Gheorghe - Politehnica Iasi
tenis
19:00Jurij Rodionov - Kaichi Uchida
tenis
19:00Quentin Halys - Ernests Gulbis
futbol
19:15Fujairah - Ittihad Kalba
futbol
19:20Muscat - Nahda Al Buraimi
futbol
19:30Kuopion Palloseura - RoPS
futbol
19:30Armed Forces - Tallinding United
futbol
19:30Wallidan - Milan
futbol
19:30Ksar - Tevragh-Zeina
tenis
19:30Venus/Peers - Melzer/Roger-Vasselin
tenis
19:30Oceane Dodin - Jaqueline Adina Cristian
tenis
19:35Klaasen/Marach - Kontinen/Struff
tenis
19:35Thiago Monteiro - Albert Ramos
futbol
20:00A.Alanyaspor - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
basketbol
20:00Khimki Moskova - Asvel Villeurbanne (beIN SPORTS HD 3)
futbol
20:00Alanyaspor - Beşiktaş
futbol
20:00Notwane - Orapa United
futbol
20:00Viborg - Hvidovre
futbol
20:00Pau - Dunkerque
futbol
20:00Hermanas U 19 - Cordoba U 19
futbol
20:00Dnipro-1 - Dynamo Kyiv
futbol
20:00Bull Salzburg - Eintracht Frankfurt
tenis
20:00Hsieh/Strycova - Dabrowski/Ostapenko
futbol
20:00Dynamo Ceske Budejovice - Banik Ostrava
futbol
20:00Raków Częstochowa - Piast Gliwice
futbol
20:10Feiha - Al-Raed
futbol
20:30SSV Regensburg - Dynamo Dresden (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Karlsruher - Nurnberg
futbol
20:30Jahn Regensburg - Dynamo Dresden
basketbol
21:00Zalgiris Kaunas - Olimpia Milano (beIN SPORTS HD 4)
futbol
21:00Saarbrucken - Balingen
futbol
21:00Nöttingen - Neckarsulmer Sport-Union
futbol
21:00Bramfelder - Union Tornesch
futbol
21:00Atibaia - Clube Atlético Penapolense
futbol
21:00Maritzburg United - Stellenbosch
futbol
21:00Gorica - Istra 1961
futbol
21:00Fredrikstad - Ljungskile
futbol
21:00Andrews - Zebbug Rangers
futbol
21:00Aarhus - Hobro
tenis
21:00Jiri Vesely - Harold Mayot
futbol
21:10Ried - Avusturya Lustenau
futbol
21:10Vorwarts Steyr - Juniors
futbol
21:30Lokomotive Leipzig - Meuselwitz
futbol
21:30Victoria Hamburg - Teutonia 05 Ottensen
futbol
21:30Wiener Neustadt - Wiener Sport-Club
futbol
21:30First Vienna - Favoritner
futbol
21:30SNIM - Nouadhibou
futbol
21:30Dinamo București - Academica Clinceni
futbol
22:00Chateauroux - Le Havre (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
22:00Süderelbe - Curslack-Neuengamme
futbol
22:00Wegberg-Beeck - SpVg Frechen 20
futbol
22:00Bangu Atlético Clube - Associação Atlética Portuguesa
futbol
22:00Raja Casablanca - Mazembe
futbol
22:00Avranches - Quevilly
futbol
22:00Bastia-Borgo - Lyon-Duchère
futbol
22:00Boulogne - Gazélec Ajaccio
futbol
22:00Le - Cholet
futbol
22:00Stade Lavallois - Toulon
futbol
22:00Concarneau - Béziers
futbol
22:00Créteil-Lusitanos - Red Star Saint-Ouen
futbol
22:00Villefranche - Bourg-Péronnas
futbol
22:00Asante Kotoko - Bechem United
futbol
22:00Almere City - Helmond Sport
futbol
22:00Eindhoven - Excelsior
futbol
22:00Volendam - Ahead Eagles
futbol
22:00Maastricht - Den Bosch
futbol
22:00N.E.C. - Breda
futbol
22:00Roda JC Kerkrade - Dordrecht
futbol
22:00Melilla - Vélez
futbol
22:00Grasshopper Club Zürich - Aarau
futbol
22:00Leiknir Reykjavík - Ungmennafélagið Afturelding
futbol
22:00Auxerre - Chamois Niortais
futbol
22:00Nancy - Clermont Foot
futbol
22:00Sochaux-Montbéliard - Rodez Aveyron Football
futbol
22:00Châteauroux - Havre
futbol
22:00Mans - Avant de Guingamp
futbol
22:00Stade Malherbe Caen - Grenoble Foot 38
futbol
22:00Orléans - Troyes
futbol
22:00Valenciennes - Ajaccio
futbol
22:15Breiðablik - Íþróttabandalag Akraness
futbol
22:30F.Düsseldorf - Hertha Berlin (S SPORT 2 HD)
futbol
22:30Lokeren Oost-Vlaanderen - Beerschot Wilrijk
futbol
22:30Lommel - Roeselare
futbol
22:30Virton - Oud-Heverlee Leuven
futbol
22:30Royale Union Saint-Gilloise - Westerlo
futbol
22:30Lynx - Lincoln Red Imps
futbol
22:30Castleknock Celtic - Ratoath Harps
futbol
22:30Kilbarrack United - Larkview Boys
futbol
22:30Broadford Rovers - Glebe North FutbolClub
futbol
22:30Patrick's CYFC - Mochta's
futbol
22:30Ardoi Futbol Elkartea - Valle Egüés
futbol
22:30Gran Valencia - Atlético Club Mineros de Guayana
futbol
22:30Fortuna Düsseldorf - Hertha
futbol
22:30Sint-Truidense - Mechelen
futbol
22:30Jagiellonia Białystok - Lech Poznań
tenis
22:30Hugo Dellien - Renzo Olivo
futbol
22:45Nimes - Marsilya (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
22:45Hibernian - Inverness
futbol
22:45Caernarfon Town - Cefn Druids
futbol
22:45Portsmouth - Rochdale
futbol
22:45Athlone Town - Cabinteely
futbol
22:45Bray Wanderers - Wexford Gençlers
futbol
22:45Drogheda United - Longford Town
futbol
22:45University College Dublin - Cobh Ramblers
futbol
22:45Cork City - Finn Harps
futbol
22:45Derry City - Bohemian
futbol
22:45Shamrock Rovers - Dundalk
futbol
22:45Shelbourne - Patrick's Athletic
futbol
22:45Newbridge Town - Glenville
futbol
22:45Glasgow - Cumbernauld Colts
futbol
22:45Spartans - Vale of Leithen
futbol
22:45Larne - Coleraine
futbol
22:45Portadown - Ballyclare Comrades
futbol
22:45Nîmes Olympique - Olympique de Marseille
futbol
23:00Norwich City - Leicester (S SPORT HD)
futbol
23:00Real Sociedad - Valladolid (spor SMART HD)
basketbol
23:00Valencia Basket - Fenerbahçe Beko (beIN SPORTS HD 3)
futbol
23:00Deportivo Laferrere - Sportivo Dock
futbol
23:00Flint Town United - Prestatyn Town
futbol
23:00Cherry Orchard - Ballymun
futbol
23:00Kevins Boys - Corduff
futbol
23:00Templeogue United - United
futbol
23:00Tullamore Town - Greystones
futbol
23:00Collinstown FutbolClub - Newtown Rangers
futbol
23:00Swords Celtic - Dublin University
futbol
23:00Universidad Técnica de Cajamarca - Melgar
futbol
23:00Norwich City - Leicester City
futbol
23:00Real Sociedad - Real Valladolid
futbol
23:00Las Palmas - Málaga
futbol
23:00Virtus Entella - Krotone
futbol
23:05Defensores de Belgrano - Boys
futbol
23:30Portimonense - Vitoria Setubal
futbol
00:00Union Viera - San Fernando
futbol
00:30Delfin - Técnico Universitario
futbol
00:30Unión La Calera - Club Deportivo Universidad Católica
futbol
01:00Racing Club de Avellaneda - Newell's Old Boys
futbol
01:00Club Atlético Tigre - Gimnasia y Esgrima de Jujuy
futbol
01:00Volta Redonda - Macae Esporte
futbol
01:00Juan Jabloteh - Horquetta Rangers
futbol
01:15Guarani - Agua Santa
futbol
02:00Barretos Esporte Clube - Batatais
futbol
02:00Clube Atlético Linense - Desportivo Brasil
futbol
02:00Atlante - Venados
futbol
02:00Guairena - Club Libertad
futbol
02:00Caracas - Academia Puerto Cabello
futbol
03:00Club Deportivo El Nacional - Liga Deportiva Universitaria de Quito
futbol
03:00W Connection - Defence Force
futbol
03:00Hawke's Bay United - Southern United
futbol
03:10Club Atlético Colón - Boca Juniors
futbol
03:40Junior de Barranquilla - Jaguares de Córdoba Fútbol Club
futbol
04:00Estudiantes Tecos - Atletico Reynosa
futbol
04:00Alianza Lima - Club Centro Deportivo Municipal
futbol
04:00Atlético San Luis - Juarez
futbol
04:00Deportivo Toluca - Monterrey
futbol
05:00Alacranes de Durango - Deportivo Tepic
futbol
05:00Club Calor de San Pedro - Atletico San Francisco
futbol
06:00Alebrijes de Oaxaca - Correcaminos
futbol
06:00Waitakere United - Hamilton Wanderers
futbol
06:00Monarcas Morelia - Cruz Azul
futbol
06:10Club Tijuana - Puebla
basketbol
06:30LA Clippers - Denver Nuggets (S SPORT HD)
futbol
07:30Adelaide Victory - White City FutbolClub
futbol
07:30West Adelaide - Western Strikers
futbol
07:30Cumberland United - North Eastern MetroStars
futbol
09:00Newcastle Jets - Perth Glory
futbol
09:00Heidelberg United - Altona Magic
futbol
10:00Western Pride - Mitchelton FutbolClub
futbol
11:00Gold Coast United - Queensland Lions
futbol
11:00Dandenong Thunder - Bentleigh Greens
futbol
11:15Logan Lightning - Ipswich Knights Soccer Club
futbol
11:30Melbourne Victory - Adelaide United
futbol
11:30Seaford Rangers - South Adelaide Panthers
futbol
11:30Adelaide Olympic - Adelaide Comets
futbol
11:30Real Kashmir - Aizawl
futbol
11:45Adelaide Vipers - Fulham United
futbol
11:45Playford City Patriots - Adelaide Hills Hawks
futbol
11:45Capalaba FutbolClub - Sunshine Coast Wanderers
futbol
12:00Southside Eagles - South United
futbol
12:00Redlands United FutbolClub - Gold Coast Knights
futbol
12:00Hume City - Dandenong City Soccer Club
futbol
12:00Ayeyawady United - Hantharwady United
futbol
12:00Sagaing United - Magwe
futbol
12:00Sothern Myanmar - Yadanarbon
futbol
12:00Batrana Doamna - Ripensia Timisoara
futbol
12:00ACSF Vointa Turnu Magurele - Concordia Chiajna
futbol
12:00Dunărea Călărași - Csikszereda Miercurea Ciuc
futbol
12:00North Bangkok Üniversitesi - Bangkok Thonburi Üniversitesi
futbol
12:00Samut Prakan Customs United - Siam
futbol
12:30Megpayz Crusaderz - Brisbane City
basketbol
13:00Bahçeşehir Klj - Darüşşafaka (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
13:00Sevan - Ani
futbol
13:00Shirak - Noah Yerevan
futbol
13:00Astana - Kaysar
futbol
13:30Dunav Ruse - Botev Vratsa
futbol
13:45Pyunik - Gandzasar
futbol
13:45Sisaket - Customs United
futbol
13:45Rayong - Suphanburi
futbol
14:00Konyaspor - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 2)
futbol
14:00Osmanlıspor - Fatih Karagümrük (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
14:00Konyaspor - Kasımpaşa
futbol
14:00Osmanlı Spor - Fatih Karagümrük
basketbol
14:00Canik Bld. - Fenerbahçe (tivibu SPOR HD)
futbol
14:00CSKA Moskova - Ural Sverdlovsk Bölgesi
futbol
14:00Elmo Adab - Rayka Babol
futbol
14:00Fajr Sepasi - Sanat Mes Kerman
futbol
14:00Khosheh Talaei - Reyhan Alborz
futbol
14:00Rafsanjan - Aluminium Arak
futbol
14:00Sepidrood Rasht - Arman Gohar
futbol
14:00Farense - Académico de Viseu
futbol
14:00Petrolul Ploiești - Farul Constanța
futbol
14:00Nong Bua Pitchaya - Nakhon Pathom United
futbol
14:00Bangkok United - Chiangrai United
futbol
14:00Prachuap - Sukhothai
futbol
14:30East Bengal - Churchill Brothers
futbol
14:30Esteghlal - Malavan
futbol
14:30Sirius Fotboll - Vasteras
futbol
14:30Sollentuna - Göteborg
futbol
14:40Miedz Legnica - Zagłębie Sosnowiec
futbol
15:00Chiangmai - Khon Kaen United
futbol
15:00KhonKaen - Chiangmai United
futbol
15:00Desna Chernihiv - Mariupol
futbol
15:00Lviv - Oleksandriya
futbol
15:00Eibar - Levante (spor SMART HD)
futbol
15:00Erzgebirge Aue - Hamburg (S SPORT 2 HD)
futbol
15:00Eibar - Levante
futbol
15:00Erzgebirge - Hamburger
futbol
15:00Greuther Furth - Stuttgart
futbol
15:00Darmstadt 98 - Heidenheim
futbol
15:00Dassendorf - Osdorf
futbol
15:00Eilenburg - Union Sandersdorf
futbol
15:00Ludwigsfelder - Stendal
futbol
15:00Sumqayit - Keshla
futbol
15:00Kolding - Næstved
futbol
15:00Chemelil Sugar - Leopards
futbol
15:00Mahia - Western Stima
futbol
15:00Kisumu All Stars - Tusker
futbol
15:00Sofapaka - Ulinzi Stars
futbol
15:00Garbarnia Kraków - Legionovia Legionowo
futbol
15:00Jableh - Al-Wathba
futbol
15:15Kuching - FC
basketbol
15:15Galatasaray - Tofaş (TRT Spor HD)
basketbol
15:15Galatasaray - Tofaş (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
15:30Energie Cottbus - Optik Rathenow
futbol
15:30Lichtenberg 47 - Chemie Leipzig
futbol
15:30Oberlausitz Neugersdorf - Grimma
futbol
15:30Brighton - Crystal Palace (S SPORT HD)
futbol
15:30Hull City - Leeds United (beIN SPORTS HD 4)
futbol
15:30Brighton & Hove Albion - Crystal Palace
futbol
15:30Hull City - Leeds United
futbol
15:40Al-Fateh - Al-Wahda Club Mecca
futbol
16:00Magdeburg - Carl Zeiss Jena
futbol
16:00Eintracht Braunschweig - Uerdingen 05
futbol
16:00Zwickau - Würzburger Kickers
futbol
16:00Sonnenhof Großaspach - Hallescher
futbol
16:00Waldhof Mannheim - Kaiserslautern
futbol
16:001860 München - Chemnitzer
futbol
16:00Aubstadt - Garching
futbol
16:00Bahlinger - Elversberg
futbol
16:00Bayern Alzenau - Frankfurt
futbol
16:00Giessen - Rot-Weiss Koblenz
futbol
16:001846 - Steinbach
futbol
16:00Heider - Jeddeloh
futbol
16:00Dorfmerkingen - Freiburger
futbol
16:00Freiberg - Ravensburg
futbol
16:00Stuttgarter Kickers - 08 Bissingen
futbol
16:00Brinkumer - Bremer TS Neustadt
futbol
16:00Vilbel - Ginsheim
futbol
16:00Eintracht Stadtallendorf - Baunatal
futbol
16:00Lehnerz - 1931 Eddersheim
futbol
16:00Merseburg - 1921 Krieschow
futbol
16:00Pampow - Torgelower SV Greif
futbol
16:00Phonix Lubeck - Eckernförder
futbol
16:00Bordesholm - Oldenburger
futbol
16:00Kropp - Union Neumünster
futbol
16:00Botev Plovdiv - Cherno More Varna
futbol
16:00Fremad Amager - Fredericia
futbol
16:00Hapoel Kfar Saba - Hapoel Ra'anana
futbol
16:00Kom Podgorica - Grbalj
futbol
16:00Podgorica - Titograd
futbol
16:00Zeta - Iskra Danilovgrad
futbol
16:00Petrovac - Buducnost Podgorica
futbol
16:00Rudar Pljevlja - Sutjeska
futbol
16:00CWKS Resovia Rzeszów - Gryf Wejherowo
futbol
16:00Rudar Velenje - Olimpija Ljubljana
futbol
16:00Kasetsart Üniversitesi - Ayutthaya United
futbol
16:00Ratchaburi - Nakhon Ratchasima
futbol
16:00Diagoras Rodos - Egaleo
futbol
16:00Niki Volos - Triglia
futbol
16:00Trikala - Thesprotos Igoumenitsa
futbol
16:00Veria - Ierapetra
futbol
16:20Al-Oruba - Oman
futbol
16:20Al-Seeb Sports Club - Rustaq
futbol
16:30Eskişehirspor - Akhisarspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
16:30Viktoria Griesheim - Steinbach
futbol
16:30Rot-Weiß Hadamar - Hessen Kassel
futbol
16:30Türk Gücü Friedberg - Hanau 93
futbol
16:30Waldgirmes - Hessen Dreieich
futbol
16:30Karbach - Arminia Ludwigshafen 03
futbol
16:30Lafnitz - Kapfenberger
futbol
16:30Dibba Al Fujairah - Masfut
futbol
16:30Emirates Cultural Sport Club - Dibba Al-Hisn
futbol
16:30Mladost Doboj Kakanj - Široki Brijeg
futbol
16:30Zvijezda 09 - Željezničar Sarajevo
futbol
16:30Lamontville Golden Arrows - Highlands Park
futbol
16:30Orlando Pirates - Kaizer Chiefs
futbol
16:30Gokulam Kerala - Minerva Punjab
futbol
16:30Eskişehirspor - Akhisar Belediyespor
futbol
16:30Eskilsminne - Häcken
futbol
16:30Östersunds - GAIS
futbol
16:30AŠK Bravo Publikum - Aluminij
futbol
16:30Dynamo Moskova - Spartak Moskova
futbol
16:30Příbram - Mladá Boleslav
futbol
16:30Jablonec - Viktoria Plzen
futbol
16:30Opava - Sigma Olomouc
futbol
16:30Teplice - Slovan Liberec
futbol
16:45Al-Nasr - Bahla Club
futbol
16:50Al-Khor Sports Club - Katar
futbol
17:00Trabzonspor - Ç.Rizespor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
17:00Lazio - Bologna (beIN SPORTS HD 3)
futbol
17:00Trabzonspor - Çaykur Rizespor
futbol
17:00Oberachern - Linx
futbol
17:00Blumenthaler - Aumund-Vegesack
futbol
17:00Engers - Hertha Wiesbach
futbol
17:00Wiener Viktoria - Neusiedl am See 1919
futbol
17:00Karabağ - Sabah Bakü
futbol
17:00Aïn M'lila - Bordj Bou Arréridj
futbol
17:00Belouizdad - Kabylie
futbol
17:00Chennaiyin - FC
futbol
17:00Osijek - Hajduk Split
futbol
17:00Cibalia - Solin
futbol
17:00Dugopolje - Dubrava
futbol
17:00Orijent - Bijelo Brdo
futbol
17:00Cobh Wanderers - Marys
futbol
17:00Valur FutbolClub - Íþróttabandalag Vestmannaeyja
futbol
17:00Lazio - Bologna 1909
futbol
17:00Lorient - Chambly
futbol
17:00Pisa 1909 - Perugia Calcio
futbol
17:00Cittadella - Cremonese
futbol
17:00Benevento Calcio - Spezia Calcio
futbol
17:00Empoli - Pordenone Calcio
futbol
17:00Unione Venezia - Cosenza Calcio
futbol
17:00Juve Stabia - Trapani Calcio
futbol
17:00Wisła Kraków - Wisła Płock
futbol
17:10Al-Muharraq - Manama Club
futbol
17:30Hoffenheim - Bayern Münih (S SPORT 2 HD)
basketbol
17:30Bursaspor - Teksüt Bandırma (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
17:30Hassia Bingen - Gonsenheim
futbol
17:30Koblenz - Röchling Völklingen
futbol
17:30Blau-Weiß Linz - Grazer
futbol
17:30Connah's Quay - Cardiff Metropolitan University
futbol
17:30New Saints - Newtown
futbol
17:30Mainz 05 - Paderborn 07
futbol
17:30Borussia Dortmund - Freiburg
futbol
17:30Augsburg - Borussia Mönchengladbach
futbol
17:30Hoffenheim - Bayern Munich
futbol
18:00Queens Park Rangers - Birmingham City
futbol
18:00Reading - Barnsley
futbol
18:00Sheffield Wednesday - Derby County
futbol
18:00West Bromwich Albion - Wigan Athletic
futbol
18:00Alloa Athletic - United
futbol
18:00Dundee - Arbroath
futbol
18:00Dunfermline Athletic - Dundee United
futbol
18:00Queen of the South - Greenock Morton
futbol
18:00Huesca - Extremadura
futbol
18:00Ponferradina - Sporting de Gijón
futbol
18:00Valencia - Real Betis (spor SMART HD)
futbol
18:00Fulham - Preston (beIN SPORTS HD 4)
futbol
18:00West Ham - Southampton (TRT Spor HD)
futbol
18:00Bournemouth - Chelsea (S SPORT HD)
futbol
18:00Pfeddersheim - Dudenhofen
futbol
18:00Inter Turkspor Kiel - Flensburg
futbol
18:00Blackpool - Ipswich Town
futbol
18:00Bolton Wanderers - Accrington Stanley
futbol
18:00Bristol Rovers - Shrewsbury Town
futbol
18:00Burton Albion - Peterborough United
futbol
18:00Doncaster Rovers - Wycombe Wanderers
futbol
18:00Gillingham - Wimbledon
futbol
18:00Oxford United - Southend United
futbol
18:00Rotherham United - Milton Keynes Dons
futbol
18:00Tranmere Rovers - Fleetwood Town
futbol
18:00Bradford City - Plymouth Argyle
futbol
18:00Cambridge United - Carlisle United
futbol
18:00Colchester United - Cheltenham Town
futbol
18:00Exeter City - Crawley Town
futbol
18:00Forest Green Rovers - Leyton Orient
futbol
18:00Grimsby Town - Northampton Town
futbol
18:00Macclesfield Town - Salford City
futbol
18:00Mansfield Town - Swindon Town
futbol
18:00Morecambe - Crewe Alexandra
futbol
18:00Oldham Athletic - Newport County
futbol
18:00Port Vale - Scunthorpe United
futbol
18:00Stevenage - Walsall
futbol
18:00Gosport Borough - Farnborough
futbol
18:00Harrow Borough - Salisbury City
futbol
18:00Hartley Wintney - Blackfield & Langley
futbol
18:00Hendon - Truro City
futbol
18:00Merthyr Town - Beaconsfield
futbol
18:00Poole Town - Hayes & Yeading United
futbol
18:00Swindon Supermarine - Tiverton Town
futbol
18:00Taunton Town - Walton Casuals
futbol
18:00Weston-super-Mare - Metropolitan Police
futbol
18:00Wimborne Town - Chesham United
futbol
18:00Yate Town - Dorchester Town
futbol
18:00Barwell - Redditch United
futbol
18:00Biggleswade Town - Banbury United
futbol
18:00Hednesford Town - Leiston
futbol
18:00Hitchin Town - Peterborough Sports
futbol
18:00Kings Langley - Coalville Town
futbol
18:00Needham Market - Tamworth
futbol
18:00Nuneaton Town - Bromsgrove
futbol
18:00Rushden & Diamonds - Rushall Olympic
futbol
18:00Ives Town - Alvechurch
futbol
18:00Stourbridge - Lowestoft Town
futbol
18:00Braintree Town - Bath City
futbol
18:00Chippenham Town - Albans
futbol
18:00Dartford - Wealdstone
futbol
18:00Dorking Wanderers - Slough Town
futbol
18:00Dulwich Hamlet - Tonbridge Angels
futbol
18:00Eastbourne Borough - Billericay Town
futbol
18:00Hampton & Richmond Borough - Chelmsford City
futbol
18:00Hungerford Town - Hemel Hempstead Town
futbol
18:00Welling United - Havant & Waterlooville
futbol
18:00Weymouth - Maidstone United
futbol
18:00Hornchurch - Haringey Borough
futbol
18:00Bognor Regis Town - Bowers & Pitsea
futbol
18:00Brightlingsea Regent - East Thurrock United
futbol
18:00Carshalton Athletic - Horsham
futbol
18:00Cheshunt - Folkestone Invicta
futbol
18:00Corinthian-Casuals - Bishop's Stortford
futbol
18:00Enfield Town - Kingstonian
futbol
18:00Leatherhead - Margate
futbol
18:00Wingate & Finchley - Lewes
futbol
18:00Worthing - Potters Bar Town
futbol
18:00Atherton Collieries - Matlock Town
futbol
18:00Buxton - Stafford Rangers
futbol
18:00United of Manchester - Warrington Town
futbol
18:00Gainsborough Trinity - South Shields
futbol
18:00Grantham Town - Stalybridge Celtic
futbol
18:00Hyde United - Lancaster City
futbol
18:00Morpeth Town - Bamber Bridge
futbol
18:00Nantwich Town - Mickleover Sports
futbol
18:00Scarborough Athletic - Redcliffe
futbol
18:00Whitby Town - Ashton United
futbol
18:00Witton Albion - Basford United FutbolClub
futbol
18:00Blyth Spartans - Kettering Town
futbol
18:00Boston United - Farsley Celtic
futbol
18:00Chester - Gateshead
futbol
18:00Darlington - Brackley Town
futbol
18:00Gloucester City - Alfreton Town
futbol
18:00Hereford - Altrincham
futbol
18:00Kidderminster Harriers - Guiseley
futbol
18:00King's Lynn Town - Southport
futbol
18:00Leamington - Bradford Park Avenue
futbol
18:00Spennymoor Town - Telford United
futbol
18:00York City - Curzon Ashton
futbol
18:00Barrow - Dagenham & Redbridge
futbol
18:00Boreham Wood - Hartlepool United
futbol
18:00Bromley - Sutton United
futbol
18:00Eastleigh - Halifax Town
futbol
18:00Ebbsfleet United - Stockport County
futbol
18:00Solihull Moors - Dover Athletic
futbol
18:00Torquay United - Chorley
futbol
18:00Woking - Maidenhead United
futbol
18:00Yeovil Town - Wrexham
futbol
18:00Clyde - Falkirk
futbol
18:00Dumbarton - Raith Rovers
futbol
18:00Forfar Athletic - East Fife
futbol
18:00Montrose - Airdrie United
futbol
18:00Stranraer - Peterhead
futbol
18:00Albion Rovers - Elgin City
futbol
18:00Brechin City - Stirling Albion
futbol
18:00Cowdenbeath - Edinburgh City
futbol
18:00Queen's Park - Annan Athletic
futbol
18:00Stenhousemuir - Cove Rangers
futbol
18:00Santa Catalina Atletico - Platges de Calvia
futbol
18:00Limassol - Ethnikos Achna
futbol
18:00Doxa Katokopias - Paphos
futbol
18:00Salamis Famagusta - Apollon Limassol
futbol
18:00Ballinamallard United - Ballymena United
futbol
18:00Dungannon Swifts - Cliftonville
futbol
18:00Glentoran Belfast United - Crusaders
futbol
18:00Gornik Polkowice - Skra Czestochowa
futbol
18:00Penafiel - Nacional da Madeira
futbol
18:00Cobresal - Deportes Iquique
futbol
18:00Kolos Kovalevka - Karpaty Lviv
futbol
18:00Atlético Venezuela - Monagas
futbol
18:00Bournemouth - Chelsea
futbol
18:00Newcastle United - Burnley
futbol
18:00West Ham United - Southampton
futbol
18:00Valencia - Real Betis
futbol
18:00Esbjerg - Nordsjælland
futbol
18:00Blackburn Rovers - Swansea City
futbol
18:00Cardiff City - Brentford
futbol
18:00Fulham - Preston North
futbol
18:00Huddersfield Town - Charlton Athletic
futbol
18:00Luton Town - Stoke City
futbol
18:00Millwall - Bristol City
futbol
18:15Maccabi Netanya - Maccabi Tel Aviv
futbol
18:20Ettifaq Dammam - Abha
futbol
18:30Al-Najma - Riffa
futbol
18:30Borac Banja Luka - Sarajevo
futbol
18:30Tsarsko Selo Sofia - CSKA Sofia
futbol
18:30Llosetense - Felanitx
futbol
18:30Örebro - Brage
futbol
18:30Oskarshamns - Elfsborg
futbol
19:00Sparta Prague - Fastav Zlín
futbol
19:00Adana Demirspor - Hatayspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Adana Demirspor - Hatayspor
futbol
19:00Mechtersheim - 07 Diefflen
futbol
19:00Mauerwerk - Stripfing Weiden
futbol
19:00Constantine - Magra
futbol
19:00Sétif - Hussein
futbol
19:00Saoura - Alger
futbol
19:00Bel-Abbès - Biskra
futbol
19:00Chippa United - AmaZulu
futbol
19:00Tarancon - Manchego
futbol
19:00Lagun Onak - Sodupe
futbol
19:00Fútbol Alcobendas Sport - Alcalá
futbol
19:00Stade Lausanne-Ouchy - Chiasso
futbol
19:00Budapest Honvéd - Diósgyőri
futbol
19:00Mezőkövesd-Zsóry - Zalaegerszegi
futbol
19:00Fehervar - Kaposvári Rákóczi
futbol
19:00Újpest - Puskás Akadémia
futbol
19:00Várda - Paksi
futbol
19:00Carlos Stein - Deportivo Binacional
futbol
19:00Belchatow - Jastrzębie
futbol
19:00Tychy - Sandecja Nowy Sącz
futbol
19:00Katowice - Błękitni Stargard Szczeciński
futbol
19:00Akhmat - Rostov
futbol
19:00Zenit Saint Petersburg - Lokomotiv Moskova
futbol
19:30Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin
futbol
19:30PSG - JDA Dijon (beIN SPORTS HD 3)
futbol
19:30Liefering Salzburg - Austria Klagenfurt
futbol
19:30Hala - Al-Ahli Club Manama
futbol
19:30HŠK Zrinjski Mostar - Sloboda Tuzla
futbol
19:30Dinamo Zagreb - Rijeka
futbol
19:30Collerense - Ibiza Islas Pitiusas
futbol
19:30Paris Saint-Germain - Dijon
futbol
19:30Kriens - Schaffhausen
futbol
19:301900 - Lausanne-Sport
futbol
19:30Stomil Olsztyn - Odra Opole
futbol
19:45Alger - Oran
futbol
19:45Dhofar S.C.S.C. - Sohar
futbol
20:00Waasland-Beveren - Anderlecht
futbol
20:00ChievoVerona - Livorno Calcio
futbol
20:00Frosinone Calcio - Salernitana 1919
futbol
20:00Antalyaspor - Fenerbahçe
futbol
20:00Udinese - Fiorentina (beIN SPORTS HD 4)
futbol
20:00Antalyaspor - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00Udinese Calcio - Fiorentina
futbol
20:00Arenas Club de Getxo - Logroñés
futbol
20:00Panaderia Pulido - Atletico Tacoronte
futbol
20:00Benigánim - Acero
futbol
20:00Nieciecza - Chojniczanka Chojnice
futbol
20:00Maribor - Tabor Sežana
futbol
20:15Cádiz - Almería
futbol
20:15Feirense - Académica de Coimbra
futbol
20:30Haag - Heracles Almelo
futbol
20:30Leganes - Alaves (spor SMART HD)
futbol
20:30Köln - Schalke 04 (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Watford - Liverpool (S SPORT HD)
futbol
20:30Heart of Midlothian - Rangers
futbol
20:30Köln - Schalke 04
futbol
20:30Watford - Liverpool
futbol
20:30Leganés - Deportivo Alavés
futbol
20:30Plasencia - Trujillo
futbol
20:40Ittihad - Shabab Riyadh
futbol
20:50Bnei Yehuda Tel Aviv - Hapoel Haifa
futbol
20:50Hapoel Tel Aviv - Ironi Sport Hadera
futbol
21:00Young Boys - Zürich
futbol
21:00Sion - Gallen
futbol
21:00United - Colorado Rapids
futbol
21:00Ave - Belenenses
futbol
21:00Cultural y Deportiva Leonesa - Izarra
futbol
21:00Academia Deportiva Cantolao - Atletico Grau
futbol
21:15SuperSport United - Bidvest Wits
futbol
21:30Ferencvárosi - Debreceni
futbol
21:30Stal Stalowa Wola - Bytovia Bytów
futbol
21:30Botoșani - Steaua București
futbol
21:45Zwolle - Vitesse
futbol
21:45VVV-Venlo - Fortuna Sittard
futbol
22:00Dender - Tubize
futbol
22:00KMSK Deinze - Sint-Eloois-Winkel Sport
futbol
22:00Lierse Kempenzonen - Thes Sport
futbol
22:00Patro Eisden Maasmechelen - La Louviere Centre
futbol
22:00Molenbeek - K. Rupel Boom
futbol
22:00Seraing United - Dessel Sport
futbol
22:00Willow Park - Dublin
futbol
22:00Patriotas - Boyacá Chicó
futbol
22:00Elana Toruń - Górnik Łęczna
futbol
22:00Eupen - Royal Mouscron-Péruwelz
futbol
22:00Zulte Waregem - Kortrijk
futbol
22:00Legia Warsaw - Cracovia
futbol
22:00Toulouse - Rennes (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
22:00Monaco - Reims (beIN SPORTS HD 4)
futbol
22:00Montpellier - Strasbourg (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
22:00Amiens - Metz
futbol
22:00Monaco - Stade de Reims
futbol
22:00Montpellier - Strasbourg
futbol
22:00Stade Brestois 29 - Angers
futbol
22:00Toulouse - Stade Rennais
futbol
22:20Mirren - Aberdeen
futbol
22:30Royal Antwerp - Oostende
futbol
22:30Albacete Balompié - Rayo Vallecano
futbol
22:45Sligo Rovers - Waterford
futbol
22:45Casertana - Cavese
futbol
22:45Twente - Heerenveen
futbol
22:45Napoli - Torino (beIN SPORTS HD 3)
futbol
22:45Napoli - Torino
futbol
23:00Lala - Trujillanos
futbol
23:00Racing de Santander - Real Zaragoza
futbol
23:00Montreal Impact - İngiltere Revolution
futbol
23:00Granada - Celta Vigo (spor SMART HD)
futbol
23:00Granada - Celta de Vigo
futbol
23:30Orense Sporting Club - Guayaquil City
futbol
23:30Barranquilla - Bogotá
futbol
23:30Club Cienciano Cusco - Ayacucho
futbol
23:30Houston Dynamo - Angeles Galaxy
futbol
23:30Boavista Porto - Vicente
futbol
23:35Gimnasia y Esgrima La Plata - Atlético Tucumán
futbol
00:00Andrew Lions - Ellerton
futbol
00:00Ciervos - Real Canamy Tlayacapan
futbol
00:00Deportivo Dongu - Cuautla
futbol
00:00River Plate Asuncion - 12 de Octubre FutbolClub
futbol
00:00Colo-Colo - Universidad de Concepción
futbol
00:05Club Atlético Nacional - Independiente Medellín
futbol
00:30Universidad Autónoma de Zacatecas - Mineros de Fresnillo
futbol
01:00Club Canoneros Marina - Inter Playa del Carmen
futbol
01:00de Chihuahua - Atletico Saltillo
basketbol
01:00New York Knicks - Chicago Bulls (S SPORT HD)
futbol
01:30Jose Earthquakes - Toronto
futbol
01:40Club Atlético River Plate - Defensa y Justicia
futbol
02:00Pachuca - Querétaro
futbol
02:00Zacatepec - Cafetaleros de Chiapas
futbol
02:00Dallas - Philadelphia Union
futbol
02:00Deportivo Lara - Deportivo Táchira
futbol
02:00Orlando City Soccer Club - Real Salt Lake
futbol
02:10América de Cali - Deportivo Cali
futbol
02:15Club Nacional Asuncion - Club Olimpia
futbol
02:30Unión Española - Everton de Viña del
futbol
03:00Barcelona Sporting Club - Portoviejo
futbol
03:00Club Sando - Central
futbol
03:50Central Córdoba de Santiago - Club Atlético Banfield
futbol
03:50Godoy Cruz Antonio Tomba - Union de Santa
futbol
04:00Club América - Club Necaxa
futbol
04:00Nashville - Atlanta United
futbol
04:00Alianza Universidad - Deportivo Llacuabamba
futbol
04:00Wellington - Eastern Suburbs
futbol
04:15Alianza Petrolera - Deportes Tolima
futbol
06:00Tigres de la UANL - Club Universidad Nacional
futbol
06:30Vancouver Whitecaps - Sporting Kansas City
futbol
08:00Western United - Central Coast Mariners Academy
futbol
09:00Albans Saints - Melbourne Knights
futbol
10:30Melbourne City - Brisbane Roar
futbol
11:00Brisbane Olympic United - Peninsula Power FutbolClub
futbol
12:00Poli Timisoara - Rapid București
futbol
12:30Dornbirn 1913 - Wacker Innsbruck
futbol
13:00Polvorin - Compostela
futbol
13:00Basconia - Beasain
basketbol
13:00İTÜ - Anadolu Efes (TRT Spor HD)
basketbol
13:00İTÜ - Anadolu Efes (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
13:15Santurtzi - Santutxu
futbol
13:30Recambios Colon - Roda
futbol
13:30Carabanchel - Alamo
futbol
13:30Denizlispor - Yeni Malatyaspor
futbol
13:30Denizlispor - Y.Malatyaspor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
13:45Siete Villas - Gimnastica de Torrelavega
futbol
14:00Horsens - Randers
futbol
14:00Mirandés - Girona
futbol
14:00Flora Tallinn - Narva Trans
futbol
14:00Niroye Zamini - Qashqai
futbol
14:00Ayrfield United - Ardmore Rovers
futbol
14:00Bangor - Edenderry Town
futbol
14:00Drumcondra - John Bosco
futbol
14:00Lucan United - Kilnamanagh
futbol
14:00University College Dublin - Leixlip United
futbol
14:00Internacional de Madrid - Ibiza
futbol
14:00Peña Deportiva - Marino de Luanco
futbol
14:00Prat - Lleida Esportiu
futbol
14:00Levante UD B - Ebro
futbol
14:00Ejea - Castellon
futbol
14:00Real Balompédica Linense - Recreativo de Huelva
futbol
14:00Silva - Choco
futbol
14:00Lorca - Los Garres
futbol
14:00Montijo - Arroyo
futbol
14:00Erzurumspor - Menemen Belediyespor
futbol
14:00Covadonga - San Martin
futbol
14:00Ümraniyespor - Bursaspor
futbol
14:00Europa - Sants
futbol
14:00Esport Club Granollers - Figueres
futbol
14:00Cristobal - Pobla de Mafumet
futbol
14:00Atlético Saguntino - Paterna
futbol
14:00Pozuelo de Alarcón - Fernando de Henares
futbol
14:00Sevilla - Osasuna (spor SMART HD)
futbol
14:00Znicz Pruszków - Pogon
futbol
14:00BB Erzurumspor - Menemenspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
14:00Ümraniyespor - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
basketbol
14:00Beşiktaş - Galatasaray (tivibu SPOR HD)
futbol
14:00Sevilla - Osasuna
futbol
14:00Tambov - Rubin Kazan
futbol
14:15Waalwijk - Utrecht
futbol
14:15Varzim - Mafra
futbol
14:30Korona Kielce - Lechia Gdańsk
futbol
14:30Santa Marta - Real Burgos
futbol
14:30Milan - Genoa (beIN SPORTS HD 4)
futbol
14:30Falkenbergs - Halmstads
futbol
14:30Tvååkers - Norrköping
futbol
14:30Argesul Pitesti - Mioveni
futbol
14:30Milan - Genoa
futbol
14:40Olimpia Grudziądz - Stal Mielec
futbol
15:00Coventry - Sunderland (beIN SPORTS HD 3)
futbol
15:00Ingolstadt 04 - Viktoria Köln
futbol
15:00Coventry City - Sunderland
futbol
15:00Marino - Tamaraceite
futbol
15:00Zorya Luhansk - Olimpik
futbol
15:05Widzew Łódź - Olimpia Elbląg
futbol
15:15Levski Sofia - Slavia Sofia
basketbol
15:15Türk Telekom - Pınar Karşıyaka (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
15:15Gaziantep Basket - OGM Orman (tivibu SPOR 3 HD)
futbol
15:30Arminia Вielefeld - Wehen Wiesbaden
futbol
15:30Pauli - Osnabruck
futbol
15:30Bochum - Sandhausen
futbol
15:30Bochum - Sandhausen (S SPORT 2 HD)
futbol
15:30Union Berlin - Wolfsburg (S SPORT 2 HD)
futbol
15:30Union Furstenwalde - Bischofswerdaer 08
futbol
15:30Auerbach - Viktoria 1889
futbol
15:30Union Berlin - Wolfsburg
futbol
15:45Karaiskakis - Apollon Smyrni
futbol
16:00Odense Boldklub - Silkeborg
futbol
16:00Ankaragücü - Sivasspor
futbol
16:00Ankaragücü - Sivasspor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
16:00Athletic Bilbao - Villarreal (spor SMART HD)
futbol
16:00Meppen - Duisburg
futbol
16:00Hannover - Eintracht Norderstedt 03
futbol
16:00Oldenburg - Havelse
futbol
16:00Nykøbing - Skive
futbol
16:00Triglav Kranj - Mura 05
futbol
16:00Ionikos - Olympiakos Volou 1937
futbol
16:00Kavala - Ialyssos
futbol
16:00Kissamikos - Panachaiki
futbol
16:00Athletic Bilbao - Villarreal
futbol
16:30Eindhoven - Feyenoord
futbol
16:30Genk - Club Brugge
futbol
16:30Slovácko - Slavia Prague
futbol
16:30İstanbulspor - Adanaspor
futbol
16:30İstanbulspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
16:30Čelik Zenica - Radnik Bijeljina
futbol
16:30Bloemfontein Celtic - Baroka
futbol
16:30Polokwane City - Black Leopards
futbol
16:30Kalmar - Jönköpings Södra
futbol
16:30Karlskrona - Malmö
futbol
16:30Örgryte - Fotboll
futbol
16:30Siófok - Aqvital Csakvar
futbol
16:30Budafoki MTE-Ujbuda - Békéscsaba 1912 Előre
futbol
16:30Budaörsi - Gyirmot Sportegyesulet
futbol
16:30Dunakanyar-Vác - Ajka
futbol
16:30Nyíregyháza Spartacus - Kazincbarcikai
futbol
16:30Krasnodar - FC
futbol
17:00Nantes - Lille
futbol
17:00Everton - Manchester United
futbol
17:00Tottenham Hotspur - Wolverhampton
futbol
17:00Parma - SPAL
futbol
17:00Lecce - Atalanta
futbol
17:00Sassuolo Calcio - Brescia Calcio
futbol
17:00Arka Gdynia - ŁKS Łódź
futbol
17:00Lecce - Atalanta (beIN SPORTS HD 3)
futbol
17:00Parma - Spal (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
17:00Everton - Manchester Utd (TRT Spor HD)
futbol
17:00Tottenham - Wolverhampton (S SPORT HD)
futbol
17:00Manchester City - Arsenal (S SPORT HD)
futbol
17:00Nantes - Lille (beIN SPORTS HD 4)
futbol
17:00Lüneburger SK Hansa - Altonaer FC von 1893
futbol
17:00Vejle Boldklub - Køge
futbol
17:00Vendsyssel - Roskilde
futbol
17:00Bengaluru - Atlético de Kolkata
futbol
17:00Rudeš - Kustosja
futbol
17:00Vaduz - Winterthur
futbol
17:00Reggina Calcio - Monopoli
futbol
17:00Rende - Viterbese Castrense
futbol
17:00Rieti - Sicula Leonzio
futbol
17:00Podbeskidzie Bielsko-Biała - Wigry Suwałki
futbol
17:00Puszcza Niepołomice - Chrobry Głogów
futbol
17:00Covilhã - Chaves
futbol
17:00Enosi Panaspropyrgiakos - Kalamata
futbol
17:30Leipzig - Bayer 04 Leverkusen
futbol
17:30Leipzig - Leverkusen (S SPORT 2 HD)
basketbol
17:30Afyon Bld. - Fenerbahçe Beko (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
17:30Verona - Pegasus Saint-James
futbol
17:30Calcio Catania - Vibonese Calcio
futbol
17:30Nitra - ŠK Slovan Bratislava
futbol
17:30Spartak Trnava - ViOn Zlaté Moravce
futbol
17:30AS Trenčín - ŠKF Sereď
futbol
17:30Pohronie - Senica
futbol
17:30Ružomberok - Zemplín Michalovce
futbol
17:30MŠK Žilina - DAC 1904 Dunajská Streda
futbol
17:45Arda Kardzhali - Ludogorets 1945
futbol
18:00Espanyol - Atletico Madrid
futbol
18:00Aves - Paços de Ferreira
futbol
18:00Brøndby - Lyngby Boldklub
futbol
18:00Deportivo de La Coruña - Lugo
futbol
18:00Elche - Numancia
futbol
18:00Luzern - Basel
futbol
18:00Neuchâtel Xamax - Thun
futbol
18:00Servette - Lugano
futbol
18:00Johnstone - Celtic
futbol
18:00Espanyol - Atletico Madrid (spor SMART HD)
futbol
18:00Cray Wanderers - Merstham
futbol
18:00Villarrobledo - Badajoz
futbol
18:00Casa Pia - Cova da Piedade
futbol
18:00Estoril Praia - Vilafranquense
futbol
18:00Gloria Buzău - Universitatea Cluj
futbol
18:00Coquimbo Unido - Deportes La Serena
futbol
18:00Vorskla Poltava - Shakhtar Donetsk
futbol
18:30Tudelano - Unionistas de Salamanca
futbol
18:30Villalbés - Pontellas
futbol
18:30Portmany - Andratx
futbol
18:30Binéfar - Barbastro
futbol
18:30Robres - Brea
futbol
18:30Tolosa - Deusto
futbol
18:30Bembibre - Almazán
futbol
18:30Sundsvall - Varbergs BoIS
futbol
18:30Bromharitaojkarna - Hammarby
futbol
18:30Domžale - Celje
futbol
18:45Sparta Rotterdam - Emmen
futbol
19:00Girondins de Bordeaux - Nice
futbol
19:00Soçi - Arsenal Tula
futbol
19:00LASK Linz - Hartberg
futbol
19:00Rheindorf Altach - Bull Salzburg
futbol
19:00Rapid Wien - Mattersburg
futbol
19:00Pölten - Wolfsberger
futbol
19:00Sturm Graz - Austriya Wien
futbol
19:00Swarovski Tirol - Trenkwalder Admira Wacker Mödling
futbol
19:00Bohemians 1905 Prag - Karviná
futbol
19:00Galatasaray - Gençlerbirliği
futbol
19:00Altay - Altınordu
futbol
19:00Galatasaray - Gençlerbirliği (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:00Altay - Altınordu (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Bordeaux - Nice (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
19:00Langreo - Rosas
futbol
19:00Salmantino - Guijuelo
futbol
19:00Haro Deportivo - Barakaldo
futbol
19:00Badalona - Nucía
futbol
19:00Estudiantes de Mérida - Real Murcia
futbol
19:00UCAM Murcia - Yeclano Deportivo
futbol
19:00Club Rápido de Bouzas - Barco
futbol
19:00San Roque de Lepe - Rota
futbol
19:00Valdivia - Jerez
futbol
19:00Teruel - Fraga
futbol
19:00Tropezón - Union Club Cartes
futbol
19:00Terrassa - Cerdanyola del Vallès
futbol
19:00Sylla - Crevillente Deportivo
futbol
19:00Alzira - Olimpic de Xativa
futbol
19:00Cristo Atletico - Gimnástica Segoviana
futbol
19:00Ejido - Deportivo Linares
futbol
19:00Anorthosis Famagusta - Larnaca
futbol
19:00Enosis Neon Paralimni - Olympiakos Nicosia
futbol
19:00Budapest - Tiszakecske
futbol
19:00Szeged 2011 - Szolnoki MÁV
futbol
19:00Szombathelyi Haladás - Dorogi
futbol
19:00Vasas - Győri
futbol
19:00Universidad San Martín - Carlos Mannucci
futbol
19:30Aston Villa - Manchester City
futbol
19:30Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław
futbol
19:30Aston Villa - Manchester City (beIN SPORTS HD 2)
futbol
19:30Hercules - Andorra
futbol
19:30Don Benito - Villarrubia
futbol
19:30Bari - Avellino 1912
futbol
19:30Potenza - Catanzaro 1929
futbol
19:30Paganese Calcio 1926 - Teramo
futbol
19:30Ternana Calcio - Bisceglie 1913 Don
futbol
19:30Virtus Francavilla - Picerno
futbol
19:45Coruxo - Atlético Madrid B
futbol
20:00Werder Вremen - Eintracht Frankfurt
futbol
20:00Cagliari Calcio - Roma
futbol
20:00R. Charleroi - Standard Liège
futbol
20:00Copenhagen - Fodbold
futbol
20:00Werder Bremen - E.Frankfurt (S SPORT 2 HD)
futbol
20:00Cagliari - Roma (beIN SPORTS HD 3)
basketbol
20:00Büyükçekmece - Beşiktaş SJ (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
20:00Sabadell - Llagostera
futbol
20:00Córdoba - Algeciras
futbol
20:00Cartagena - Marbella
futbol
20:00Sestao River Club - Vitoria
futbol
20:00Sektzia Nes Tziona - Hapoel Ironi Kiryat Shmona
futbol
20:00Crvena Zvezda - Partizan Belgrade
futbol
20:00Aris - Atromitos
futbol
20:00Larissa - Asteras Tripolis
futbol
20:00Crete - Lamia
futbol
20:00Olympiacos - Panetolikos
futbol
20:00Panathinaikos - Volos
futbol
20:00Panionios - Athens
futbol
20:00Skoda Xanthi - PAOK
futbol
20:15Fuenlabrada - Alcorcón
futbol
20:15Real Oviedo - Tenerife
futbol
20:15Palo - Huétor Vega
futbol
20:15Universitatea Craiova - Gaz Metan Mediaș
futbol
20:30Mallorca - Getafe
futbol
20:30Marítimo - Braga
futbol
20:30Columbus Crew - York City
futbol
20:30Independiente del Valle - Olmedo
futbol
20:30Calahorra - Leioa
futbol
21:00York Red Bulls - Cincinnati
basketbol
21:00Charlotte Hornets - Milwaukee Bucks (S SPORT HD)
futbol
21:00Beitar Jerusalem - Ashdod
futbol
21:15Maccabi Haifa - Hapoel Be'er Sheva
futbol
22:00Ajax - Alkmaar
futbol
22:00Cercle Brugge - Gent
futbol
22:00Nacional Potosí - Strongest
futbol
22:00Deportivo Pasto - Equidad
futbol
22:00Llaneros Fútbol Club - Corporación Deportiva Real Cartagena
futbol
22:45Juventus - Internazionale Milano
futbol
22:45Juventus - Inter (beIN SPORTS HD 3)
futbol
23:00Lyon - Saint-Étienne
futbol
23:00Real Madrid - Barcelona
futbol
23:00Seattle Sounders - Chicago Fire Soccer Club
futbol
23:00Vitoria Guimaraes - Tondela
futbol
23:00Delfino Pescara 1936 - Ascoli Calcio 1898
futbol
23:00Lyon - St.Etienne (beIN SPORTS HD 4)
futbol
23:00Real Madrid - Barcelona (spor SMART HD)
futbol
23:00Club Bolívar - Club Bamin Real Potosí
futbol
23:00Aucas - Mushuc Runa Sporting Club
futbol
23:00Sport Boys Warnes - Club Universitario de Deportes
basketbol
23:30LA Clippers - Philadelphia 76ers (S SPORT HD)
futbol
23:30Tigres Futbol Club - Atlético Huila
futbol
23:35Aldosivi - Lorenzo de Almagro
futbol
00:00Cerro Porteño - Club General Díaz
futbol
00:00O'Higgins - Club Universidad de Şili
futbol
00:05Rionegro Aguilas - Envigado Fútbol Club
futbol
00:15Jose Oruro - Club Aurora
futbol
00:30Unión Magdalena - Boca Juniors De Cali
futbol
01:30Angeles - Inter Miami
futbol
01:30Club Social y Deportivo Macará - Club Sport Emelec
futbol
01:40Club Atlético Lanús - Estudiantes de La Plata
futbol
01:45Rosario Central - Arsenal de Sarandí
futbol
01:45Universidad César Vallejo Club de Fútbol - Sporting Cristal
futbol
02:00Guadalajara - Club León
futbol
02:10Cúcuta Deportivo - Atlético Bucaramanga
futbol
02:15Sportivo Luqueno - Club Guaraní
futbol
02:30Oriente Petrolero - Club Jorge Wilstermann
futbol
02:30Corporación Club Deportivo Tuluá - Leones
futbol
02:30Palestino - Deportes Antofagasta
futbol
03:30Portland Timbers - Minnesota United
futbol
03:45Club Santos Laguna - Atlas
futbol
03:50Club Atlético Vélez Sársfield - Argentinos Juniors
futbol
04:15Deportivo Pereira - Once Caldas
futbol
17:00Ergotelis - Levadiakos
futbol
18:30Vitosha Bistritsa - Etar 1924 Veliko Tarnovo
futbol
19:00Balıkesirspor - Keçiörengücü
futbol
19:00Giresunspor - Boluspor
futbol
19:00Balıkesirspor - Keçiörengücü (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
19:00Giresunspor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Hermannstadt - Chindia Targoviste
futbol
20:00İstanbul Başakşehir - Gaziantep
futbol
20:00Kayserispor - Göztepe
futbol
20:00Kayserispor - Göztepe (beIN SPORTS HD 2)
futbol
20:00M.Başakşehir - Gazişehir FK (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00APOEL - Omonia
futbol
20:00Warta Poznań - Radomiak Radom
futbol
21:00Midtjylland - SønderjyskE
futbol
21:00Preussen Munster - Hansa Rostock
futbol
21:00Mjällby - Dalkurd
futbol
21:00Sandvikens - Djurgårdens
futbol
21:00Ahly Cairo - Wadi Degla
futbol
21:00Arab Contractors - Al-Masry Club
futbol
21:00ENPPI Club - Gouna
futbol
21:00Masr - Haras El-Hodood
futbol
21:00Misr El-Makasa - Ismaily
futbol
21:00Pyramids - Zamalek
futbol
21:00Smouha Sporting Club - El-Entag El-Harby
futbol
21:00Tala'ea El-Gaish - Aswan
futbol
21:00Tanta - Al-Ittihad Al-Sakndary
futbol
21:30Cluj - Astra Giurgiu
futbol
22:15Aalen - 08 Homburg
futbol
22:30Santa Clara - Porto
futbol
22:30Hannover 96 - Holstein Kiel
futbol
22:45Sampdoria - Hellas Verona
futbol
22:45Portsmouth - Arsenal
futbol
22:45Paris - Lens
futbol
22:45Middlesbrough - Nottingham Forest
futbol
22:45Paris FC - Lens (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
22:45Middlesbrough - Nottingham Forest (beIN SPORTS HD 4)
futbol
22:45Sampdoria - Verona (beIN SPORTS HD 3)
futbol
23:45Benfica - Moreirense
futbol
00:00Santiago Wanderers - Audax Italiano
futbol
01:00Club Atlético Patronato - Talleres de Córdoba
futbol
01:15Atletico Palmaflor Vinto - Always Ready
futbol
01:30Club Sol de América - Club Sportivo San Lorenzo
futbol
02:00Valledupar - Real Santander
futbol
02:30Curicó Unido - Huachipato
futbol
03:10Club Atlético Huracán - Independiente Avellaneda
futbol
03:15Deportivo Cuenca - Universidad Católica del Ecuador
futbol
03:30Royal Pari - Real Santa Cruz
futbol
04:00Sport Huancayo - Cusco
futbol
04:05Deportes Quindío - Orsomarso
basketbol
04:30SA Spurs - Indiana Pacers (S SPORT HD)
basketbol
20:00Lietuvos Rytas - Galatasaray (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Trabzonspor - Fenerbahçe (ATV HD)
basketbol
06:00LA Lakers - Philadelphia 76ers (S SPORT HD)
basketbol
20:00Tofaş - MoraBanc Andorra (S SPORT 2 HD)
basketbol
20:15Darüşşafaka - Virtus Bologna (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Antalyaspor - A.Alanyaspor (A Spor HD)
futbol
22:45Juventus - Milan (TRT Spor HD)
basketbol
05:30Milwaukee Bucks - Indiana Pacers (S SPORT HD)
futbol
22:45Napoli - Inter (TRT Spor HD)
basketbol
04:00Houston Rockets - LA Clippers (S SPORT HD)
futbol
19:00Menemenspor - Altay (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
19:00Adanaspor - Balıkesirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Beşiktaş - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:00Paderborn - Köln (S SPORT 2 HD)
futbol
23:00Alaves - Valencia (spor SMART HD)
basketbol
06:30LA Lakers - Milwaukee Bucks (S SPORT HD)
basketbol
13:00Pınar Karşıyaka - Bahçeşehir Klj (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
14:00Y.Malatyaspor - Konyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
14:00Keçiörengücü - Boluspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
14:00Hatayspor - BB Erzurumspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
15:00Eibar - Mallorca (spor SMART HD)
basketbol
15:15OGM Orman - Türk Telekom (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
16:30Eskişehirspor - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
16:30Fatih Karagümrük - Adana Demirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:00Gazişehir FK - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
17:00Göztepe - M.Başakşehir (beIN SPORTS HD 2)
futbol
17:30Schalke 04 - Hoffenheim (S SPORT 2 HD)
basketbol
17:30Darüşşafaka - Galatasaray (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
18:00Atletico Madrid - Sevilla (spor SMART HD)
futbol
19:00Bursaspor - İstanbulspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Fenerbahçe - Denizlispor (beIN SPORTS HD 1)
basketbol
20:00Büyükçekmece - Bursaspor (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
20:30B.M.Gladbach - B.Dortmund (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Barcelona - Real Sociedad (spor SMART HD)
futbol
23:00Getafe - Celta Vigo (spor SMART HD)
basketbol
01:00Charlotte Hornets - Houston Rockets (S SPORT HD)
basketbol
04:30GS Warriors - Philadelphia 76ers (S SPORT HD)
basketbol
13:00Teksüt Bandırma - İstanbul BB (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
13:30Kasımpaşa - Kayserispor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
14:00Osasuna - Espanyol (spor SMART HD)
basketbol
15:15Beşiktaş SJ - Fenerbahçe Beko (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
16:00Valladolid - Athletic Bilbao (spor SMART HD)
futbol
16:00Ç.Rizespor - A.Alanyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
16:30Akhisarspor - Osmanlıspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:30Bayern Münih - Augsburg (S SPORT 2 HD)
basketbol
17:30Tofaş - Afyon Bld. (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
18:00Levante - Granada (spor SMART HD)
futbol
19:00Altınordu - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Sivasspor - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00Mainz - F.Düsseldorf (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Villarreal - Leganes (spor SMART HD)
basketbol
22:30LA Clippers - LA Lakers (S SPORT HD)
futbol
23:00Real Betis - Real Madrid (spor SMART HD)
futbol
20:00Gençlerbirliği - Antalyaspor (beIN SPORTS HD 1)
basketbol
20:00Anadolu Efes - Gaziantep Basket (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
04:00Denver Nuggets - Milwaukee Bucks (S SPORT HD)
futbol
14:00Boluspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
16:30Altay - Hatayspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
16:30BB Erzurumspor - Fatih Karagümrük (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Balıkesirspor - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
22:00Eibar - Real Sociedad (spor SMART HD)
futbol
14:00Ümraniyespor - Menemenspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
16:30Giresunspor - Keçiörengücü (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00İstanbulspor - Altınordu (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
19:00Adana Demirspor - Akhisarspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
basketbol
02:30Philadelphia 76ers - Detroit Pistons (S SPORT HD)
futbol
19:00Osmanlıspor - Eskişehirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
22:30F.Düsseldorf - Paderborn (S SPORT 2 HD)
futbol
23:00Real Madrid - Eibar (spor SMART HD)
basketbol
05:30LA Clippers - Brooklyn Nets (S SPORT HD)
basketbol
13:00Gaziantep Basket - Teksüt Bandırma (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
13:15Galatasaray - Fenerbahçe (tivibu SPOR HD)
futbol
15:00Leganes - Valladolid (spor SMART HD)
basketbol
15:15Galatasaray - Pınar Karşıyaka (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
16:30Fatih Karagümrük - Altay (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:30B.Dortmund - Schalke 04 (S SPORT 2 HD)
basketbol
17:30Bursaspor - Beşiktaş SJ (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
18:00Valencia - Levante (spor SMART HD)
futbol
19:00Bursaspor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
basketbol
20:00Afyon Bld. - Darüşşafaka (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
20:30Union Berlin - Bayern Münih (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Mallorca - Barcelona (spor SMART HD)
basketbol
21:00Dallas Mavericks - Phoenix Suns (S SPORT HD)
futbol
23:00Celta Vigo - Villarreal (spor SMART HD)
basketbol
05:00California - Colorado BuffaloesCanlı
basketbol
05:00Grand Canyon Antelopes - Mexico State AggiesCanlı
basketbol
05:00Nebraska - Ohio State BuckeyesCanlı
basketbol
04:45Drury Panthers - William JewellCanlı
basketbol
04:30Güney Nazarene Crimson Storm - Southern Arkansas MuleridersCanlı
basketbol
04:30Lindenwood - Illinois SpringfieldCanlı
basketbol
04:30Missouri St Louis - Lewis FlyersCanlı
basketbol
04:30Oral Roberts Golden Eagles - Western Illinois LeathernecksCanlı
basketbol
04:15Belmont Abbey Crusaders - Tennessee Tech Golden EaglesCanlı
basketbol
04:00Detroit - FlamesCanlı
basketbol
04:00Milwaukee - Cleveland State VikingsCanlı
basketbol
04:00Northwestern Wildcats - IllinoisCanlı
basketbol
04:00Western Kentucky Hilltoppers - Louisiana Tech BulldogsCanlı
basketbol
04:00Wichita State Shockers - Temple OwlsCanlı
basketbol
04:00Indiana Pacers - Portland Trail blazers
basketbol
04:00Oklahoma City Thunder - Sacramento Kings
basketbol
04:00Villa Nueva - Laminas Coloso
basketbol
06:30GS Warriors - LA Lakers (S SPORT HD)
basketbol
20:00Khimki Moskova - Asvel Villeurbanne (beIN SPORTS HD 3)
basketbol
21:00Zalgiris Kaunas - Olimpia Milano (beIN SPORTS HD 4)
basketbol
23:00Valencia Basket - Fenerbahçe Beko (beIN SPORTS HD 3)
basketbol
06:30LA Clippers - Denver Nuggets (S SPORT HD)
basketbol
13:00Bahçeşehir Klj - Darüşşafaka (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
14:00Canik Bld. - Fenerbahçe (tivibu SPOR HD)
basketbol
15:15Galatasaray - Tofaş (TRT Spor HD)
basketbol
15:15Galatasaray - Tofaş (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
17:30Bursaspor - Teksüt Bandırma (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
01:00New York Knicks - Chicago Bulls (S SPORT HD)
basketbol
13:00İTÜ - Anadolu Efes (TRT Spor HD)
basketbol
13:00İTÜ - Anadolu Efes (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
14:00Beşiktaş - Galatasaray (tivibu SPOR HD)
basketbol
15:15Türk Telekom - Pınar Karşıyaka (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
15:15Gaziantep Basket - OGM Orman (tivibu SPOR 3 HD)
basketbol
17:30Afyon Bld. - Fenerbahçe Beko (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
20:00Büyükçekmece - Beşiktaş SJ (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
21:00Charlotte Hornets - Milwaukee Bucks (S SPORT HD)
basketbol
23:30LA Clippers - Philadelphia 76ers (S SPORT HD)
basketbol
04:30SA Spurs - Indiana Pacers (S SPORT HD)
basketbol
20:00Lietuvos Rytas - Galatasaray (S SPORT 2 HD)
basketbol
06:00LA Lakers - Philadelphia 76ers (S SPORT HD)
basketbol
20:00Tofaş - MoraBanc Andorra (S SPORT 2 HD)
basketbol
20:15Darüşşafaka - Virtus Bologna (S SPORT 2 HD)
basketbol
05:30Milwaukee Bucks - Indiana Pacers (S SPORT HD)
basketbol
04:00Houston Rockets - LA Clippers (S SPORT HD)
basketbol
06:30LA Lakers - Milwaukee Bucks (S SPORT HD)
basketbol
13:00Pınar Karşıyaka - Bahçeşehir Klj (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
15:15OGM Orman - Türk Telekom (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
17:30Darüşşafaka - Galatasaray (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
20:00Büyükçekmece - Bursaspor (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
01:00Charlotte Hornets - Houston Rockets (S SPORT HD)
basketbol
04:30GS Warriors - Philadelphia 76ers (S SPORT HD)
basketbol
13:00Teksüt Bandırma - İstanbul BB (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
15:15Beşiktaş SJ - Fenerbahçe Beko (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
17:30Tofaş - Afyon Bld. (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
22:30LA Clippers - LA Lakers (S SPORT HD)
basketbol
20:00Anadolu Efes - Gaziantep Basket (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
04:00Denver Nuggets - Milwaukee Bucks (S SPORT HD)
basketbol
02:30Philadelphia 76ers - Detroit Pistons (S SPORT HD)
basketbol
05:30LA Clippers - Brooklyn Nets (S SPORT HD)
basketbol
13:00Gaziantep Basket - Teksüt Bandırma (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
13:15Galatasaray - Fenerbahçe (tivibu SPOR HD)
basketbol
15:15Galatasaray - Pınar Karşıyaka (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
17:30Bursaspor - Beşiktaş SJ (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
20:00Afyon Bld. - Darüşşafaka (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
21:00Dallas Mavericks - Phoenix Suns (S SPORT HD)
futbol
03:15Atletico Cali - Fortaleza ZipaquiraCanlı
futbol
03:15Strongest - Royal Pari
futbol
03:15Audax Italiano - Cusco
futbol
03:15Fortaleza - Independiente Avellaneda
futbol
03:15Amazonas - Nacional
futbol
03:15Associação Atlética Ponte Preta - Vila Nova
futbol
03:15Club Blooming - Nacional Potosí
futbol
06:00Angeles - Club León
futbol
06:00Seattle Sounders - Club Deportivo Olimpia
futbol
06:00Dorados de Sinaloa - Club Deportivo Mineros de Zacatecas
futbol
10:30Desperados - India Culture League
futbol
11:00NACO - Yarkhok United
futbol
11:30Baadraan Tehran - Damash Gilan
futbol
11:45Port Melbourne Sharks - Eastern Lions
futbol
12:00Adelaide Raiders - Campbelltown City
futbol
12:00Brisbane Wolves - Rochedale Rovers FutbolClub
futbol
12:00Green Gully - Avondale Heights FutbolClub
futbol
12:00Hapoel Qalansawe - Hapoel Hod HaSharon
futbol
12:00Hapoel Bnei Furadiss - Pardes Hanna-Karkur
futbol
12:00Myanmar Üniversitesi - Kachin United
futbol
12:00Myay - Mawyawadi
futbol
12:00ISPE - Zwegabin United
futbol
12:00Sydney - Western Sydney Wanderers
futbol
12:00Grunge Thistle - North Pine Sports Club
futbol
12:30Oakleigh Cannons - South Melbourne
futbol
12:30Hapoel Ironi Gedera - Maccabi Ironi Sderot
futbol
12:45Sturt Lions - West Torrens Birkalla
futbol
12:45Modbury Jets - Para Hills Knights
futbol
13:00Aragats - Dilijan
futbol
13:00Lokomotiv Yerevan - Van
futbol
13:00Yerevan - Alashkert
futbol
13:00Hakoah Amidar Ramat Gan - Maccabi Herzliya
futbol
13:00Hapoel Kfar Kanna - Haifa Robbie Shapiro
futbol
13:15Navad Urmia - Sorkhpooshan Pakdasht
futbol
13:15Hapoel Bikat Hayarden - Ironi Or Yehuda
futbol
13:30Beitar Ramat - Maccabi Ironi Amishav
futbol
13:30Kokand 1912 - Buhara
futbol
13:30Mighty Wanderers - Chicken Inn
futbol
13:45Hapoel Kaukab - Hapoel Iksal Amad
futbol
13:45Dimona - Hapoel
futbol
14:00Rota - Puente Genil
futbol
14:00Ciudad de Torredonjimeno - Atletico Porcuna
futbol
14:00Almería B - Palo
futbol
14:00Maccabi Kiryat Gat - Holon Yermiyahu
futbol
14:00Hapoel Herzliya - Hapoel Migdal HaEmek
futbol
14:00Bnei Jaffa Ortodoxim - Shimshon Tel Aviv
futbol
14:00Otzma FC Holon - Tzairi Tayibe
futbol
14:00Ihud Bnei Kfar Kara - Hapoel Ramot Menashe Meggido
futbol
14:00Maccabi Nujeidat Ahmed - Maccabi Bnei Raina
futbol
14:30Indian Arrows - Chennai City
futbol
14:30Arcos Club de Fútbol - Pozoblanco
futbol
14:30Nordia Jerusalem - Hapoel Azor
futbol
14:30Maccabi Yafo Kabilyo - Maccabi Sha'arayim
futbol
14:30Beitar Yavne - Beitar Ironi Kiryat
futbol
14:45Maccabi Yavne - Hapoel Kfar Shalem
futbol
14:45Tira - Hapoel Ironi Baqa Al-Gharbiyye
futbol
15:00Saipa - Sanat Naft Abadan
futbol
15:00Hapoel Bnei Arara - Maccabi Tzur Shalom
futbol
15:00Beitar Kfar Saba - Ironi Beit Dagan
futbol
15:00Drita - Drenica Skënderaj
futbol
15:00Ferizaj - Llapi Podujeve
futbol
15:00Al-Foutoua Deir ez-Zor - Jazira Hasakan
futbol
15:00Al-Ittihad SC Aleppo - Al-Sahel Tartus
futbol
15:00Al-Wahda SC Damascus - Tishreen
futbol
15:00Hutteen - Al-Shorta Damascus
futbol
15:00Nawair - Al-Talia
futbol
15:00Oygarden - Norrby
futbol
15:15Wijaya - MS
futbol
15:15Maccabi Ironi Kiryat Ata - Hapoel Bnei Zalafa
futbol
15:30Naft Masjed Soleyman - Paykan
futbol
16:00Hapoel Bnei Musmus - Maccabi Ahi Iksal
futbol
16:00Beitar Tel Aviv Ramla - Maccabi Ahi Nazareth
futbol
16:00Bnei Sakhnin - Hapoel Bnei Lod
futbol
16:00Hapoel Ironi Acre - Hapoel Ashkelon
futbol
16:00Hapoel Nazareth Illit - Hapoel Nir Ramat HaSharon
futbol
16:00Hapoel Ramat Gan Giv'atayim - Hapoel Petah Tikva
futbol
16:00Hapoel Rishon LeZion - Hapoel Afula
futbol
16:00Kafr Qasim - Hapoel Umm al-Fahm
futbol
16:00Maccabi Petah Tikva - Hapoel Katamon Jerusalem
futbol
16:00Digenis Ypsonas - Zakakiou
futbol
16:00Darul Takzim - Kedah
futbol
16:00Borj Amri - Kalaâ Sport
futbol
16:00Bukedea - Doves All Stars
futbol
16:00Dove - Nyamityobora
futbol
16:00Villa - Bright Stars
futbol
16:00Bullets - Songo
futbol
16:00Vysočina Jihlava - Ústí nad Labem
futbol
16:00Grenland - Rosenborg
futbol
16:10Dhamk - Hazm Rass
futbol
16:25Fanja - Mirbat
futbol
16:30Hamriah - Taawon
futbol
16:30Urooba - Bataeh
futbol
16:30Al-Dhaid Sharjah - Masafi Club
futbol
16:30Jazira Club - Khor Fakkan
futbol
16:30Baniyas - Shabab Al-Ahli Dubai
futbol
16:30Tuzla City - Velež Mostar
futbol
16:30Cape Umoya - Tshakhuma Tsha Madzivhadila
futbol
16:30Kyetume - Onduparaka
futbol
16:30Saham Club - Al-Suwaiq
futbol
16:50Al-Sailiya - Al-Gharafa Sports Club
futbol
17:00Sesvete - Međimurje
futbol
17:00Pars Jonoubi - Tractor Tabriz
futbol
17:00Doxa Drama - Giannina
futbol
17:35Al-Ittihad Club Salalah - Khaboora
futbol
18:00Haugesund - Start
futbol
18:00Cesky Tesin - Bohumin
futbol
18:00Toppfotball - Elverum Fotball
futbol
18:20Adalah - Al-Faisaly Harmah
futbol
18:30Busaiteen Club - Hidd
futbol
18:30Beroe Stara Zagora - Lokomotiv Plovdiv
futbol
18:30Ranheim Fotball - Kristiansund
futbol
18:30Krylia Sovetov - Orenburg
futbol
19:00Zamalek - Espérance de Tunis
futbol
19:00Slaven Belupo - Varaždin
futbol
19:00Al-Wakrah Sport Club - Salal
futbol
19:00ASIL Lysi - Aris Limassol
futbol
19:00Molde - Aalesunds
futbol
19:00Sepsi OSK Sfantul Gheorghe - Politehnica Iasi
futbol
19:15Fujairah - Ittihad Kalba
futbol
19:20Muscat - Nahda Al Buraimi
futbol
19:30Kuopion Palloseura - RoPS
futbol
19:30Armed Forces - Tallinding United
futbol
19:30Wallidan - Milan
futbol
19:30Ksar - Tevragh-Zeina
futbol
20:00A.Alanyaspor - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00Alanyaspor - Beşiktaş
futbol
20:00Notwane - Orapa United
futbol
20:00Viborg - Hvidovre
futbol
20:00Pau - Dunkerque
futbol
20:00Hermanas U 19 - Cordoba U 19
futbol
20:00Dnipro-1 - Dynamo Kyiv
futbol
20:00Bull Salzburg - Eintracht Frankfurt
futbol
20:00Dynamo Ceske Budejovice - Banik Ostrava
futbol
20:00Raków Częstochowa - Piast Gliwice
futbol
20:10Feiha - Al-Raed
futbol
20:30SSV Regensburg - Dynamo Dresden (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Karlsruher - Nurnberg
futbol
20:30Jahn Regensburg - Dynamo Dresden
futbol
21:00Saarbrucken - Balingen
futbol
21:00Nöttingen - Neckarsulmer Sport-Union
futbol
21:00Bramfelder - Union Tornesch
futbol
21:00Atibaia - Clube Atlético Penapolense
futbol
21:00Maritzburg United - Stellenbosch
futbol
21:00Gorica - Istra 1961
futbol
21:00Fredrikstad - Ljungskile
futbol
21:00Andrews - Zebbug Rangers
futbol
21:00Aarhus - Hobro
futbol
21:10Ried - Avusturya Lustenau
futbol
21:10Vorwarts Steyr - Juniors
futbol
21:30Lokomotive Leipzig - Meuselwitz
futbol
21:30Victoria Hamburg - Teutonia 05 Ottensen
futbol
21:30Wiener Neustadt - Wiener Sport-Club
futbol
21:30First Vienna - Favoritner
futbol
21:30SNIM - Nouadhibou
futbol
21:30Dinamo București - Academica Clinceni
futbol
22:00Chateauroux - Le Havre (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
22:00Süderelbe - Curslack-Neuengamme
futbol
22:00Wegberg-Beeck - SpVg Frechen 20
futbol
22:00Bangu Atlético Clube - Associação Atlética Portuguesa
futbol
22:00Raja Casablanca - Mazembe
futbol
22:00Avranches - Quevilly
futbol
22:00Bastia-Borgo - Lyon-Duchère
futbol
22:00Boulogne - Gazélec Ajaccio
futbol
22:00Le - Cholet
futbol
22:00Stade Lavallois - Toulon
futbol
22:00Concarneau - Béziers
futbol
22:00Créteil-Lusitanos - Red Star Saint-Ouen
futbol
22:00Villefranche - Bourg-Péronnas
futbol
22:00Asante Kotoko - Bechem United
futbol
22:00Almere City - Helmond Sport
futbol
22:00Eindhoven - Excelsior
futbol
22:00Volendam - Ahead Eagles
futbol
22:00Maastricht - Den Bosch
futbol
22:00N.E.C. - Breda
futbol
22:00Roda JC Kerkrade - Dordrecht
futbol
22:00Melilla - Vélez
futbol
22:00Grasshopper Club Zürich - Aarau
futbol
22:00Leiknir Reykjavík - Ungmennafélagið Afturelding
futbol
22:00Auxerre - Chamois Niortais
futbol
22:00Nancy - Clermont Foot
futbol
22:00Sochaux-Montbéliard - Rodez Aveyron Football
futbol
22:00Châteauroux - Havre
futbol
22:00Mans - Avant de Guingamp
futbol
22:00Stade Malherbe Caen - Grenoble Foot 38
futbol
22:00Orléans - Troyes
futbol
22:00Valenciennes - Ajaccio
futbol
22:15Breiðablik - Íþróttabandalag Akraness
futbol
22:30F.Düsseldorf - Hertha Berlin (S SPORT 2 HD)
futbol
22:30Lokeren Oost-Vlaanderen - Beerschot Wilrijk
futbol
22:30Lommel - Roeselare
futbol
22:30Virton - Oud-Heverlee Leuven
futbol
22:30Royale Union Saint-Gilloise - Westerlo
futbol
22:30Lynx - Lincoln Red Imps
futbol
22:30Castleknock Celtic - Ratoath Harps
futbol
22:30Kilbarrack United - Larkview Boys
futbol
22:30Broadford Rovers - Glebe North FutbolClub
futbol
22:30Patrick's CYFC - Mochta's
futbol
22:30Ardoi Futbol Elkartea - Valle Egüés
futbol
22:30Gran Valencia - Atlético Club Mineros de Guayana
futbol
22:30Fortuna Düsseldorf - Hertha
futbol
22:30Sint-Truidense - Mechelen
futbol
22:30Jagiellonia Białystok - Lech Poznań
futbol
22:45Nimes - Marsilya (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
22:45Hibernian - Inverness
futbol
22:45Caernarfon Town - Cefn Druids
futbol
22:45Portsmouth - Rochdale
futbol
22:45Athlone Town - Cabinteely
futbol
22:45Bray Wanderers - Wexford Gençlers
futbol
22:45Drogheda United - Longford Town
futbol
22:45University College Dublin - Cobh Ramblers
futbol
22:45Cork City - Finn Harps
futbol
22:45Derry City - Bohemian
futbol
22:45Shamrock Rovers - Dundalk
futbol
22:45Shelbourne - Patrick's Athletic
futbol
22:45Newbridge Town - Glenville
futbol
22:45Glasgow - Cumbernauld Colts
futbol
22:45Spartans - Vale of Leithen
futbol
22:45Larne - Coleraine
futbol
22:45Portadown - Ballyclare Comrades
futbol
22:45Nîmes Olympique - Olympique de Marseille
futbol
23:00Norwich City - Leicester (S SPORT HD)
futbol
23:00Real Sociedad - Valladolid (spor SMART HD)
futbol
23:00Deportivo Laferrere - Sportivo Dock
futbol
23:00Flint Town United - Prestatyn Town
futbol
23:00Cherry Orchard - Ballymun
futbol
23:00Kevins Boys - Corduff
futbol
23:00Templeogue United - United
futbol
23:00Tullamore Town - Greystones
futbol
23:00Collinstown FutbolClub - Newtown Rangers
futbol
23:00Swords Celtic - Dublin University
futbol
23:00Universidad Técnica de Cajamarca - Melgar
futbol
23:00Norwich City - Leicester City
futbol
23:00Real Sociedad - Real Valladolid
futbol
23:00Las Palmas - Málaga
futbol
23:00Virtus Entella - Krotone
futbol
23:05Defensores de Belgrano - Boys
futbol
23:30Portimonense - Vitoria Setubal
futbol
00:00Union Viera - San Fernando
futbol
00:30Delfin - Técnico Universitario
futbol
00:30Unión La Calera - Club Deportivo Universidad Católica
futbol
01:00Racing Club de Avellaneda - Newell's Old Boys
futbol
01:00Club Atlético Tigre - Gimnasia y Esgrima de Jujuy
futbol
01:00Volta Redonda - Macae Esporte
futbol
01:00Juan Jabloteh - Horquetta Rangers
futbol
01:15Guarani - Agua Santa
futbol
02:00Barretos Esporte Clube - Batatais
futbol
02:00Clube Atlético Linense - Desportivo Brasil
futbol
02:00Atlante - Venados
futbol
02:00Guairena - Club Libertad
futbol
02:00Caracas - Academia Puerto Cabello
futbol
03:00Club Deportivo El Nacional - Liga Deportiva Universitaria de Quito
futbol
03:00W Connection - Defence Force
futbol
03:00Hawke's Bay United - Southern United
futbol
03:10Club Atlético Colón - Boca Juniors
futbol
03:40Junior de Barranquilla - Jaguares de Córdoba Fútbol Club
futbol
04:00Estudiantes Tecos - Atletico Reynosa
futbol
04:00Alianza Lima - Club Centro Deportivo Municipal
futbol
04:00Atlético San Luis - Juarez
futbol
04:00Deportivo Toluca - Monterrey
futbol
05:00Alacranes de Durango - Deportivo Tepic
futbol
05:00Club Calor de San Pedro - Atletico San Francisco
futbol
06:00Alebrijes de Oaxaca - Correcaminos
futbol
06:00Waitakere United - Hamilton Wanderers
futbol
06:00Monarcas Morelia - Cruz Azul
futbol
06:10Club Tijuana - Puebla
futbol
07:30Adelaide Victory - White City FutbolClub
futbol
07:30West Adelaide - Western Strikers
futbol
07:30Cumberland United - North Eastern MetroStars
futbol
09:00Newcastle Jets - Perth Glory
futbol
09:00Heidelberg United - Altona Magic
futbol
10:00Western Pride - Mitchelton FutbolClub
futbol
11:00Gold Coast United - Queensland Lions
futbol
11:00Dandenong Thunder - Bentleigh Greens
futbol
11:15Logan Lightning - Ipswich Knights Soccer Club
futbol
11:30Melbourne Victory - Adelaide United
futbol
11:30Seaford Rangers - South Adelaide Panthers
futbol
11:30Adelaide Olympic - Adelaide Comets
futbol
11:30Real Kashmir - Aizawl
futbol
11:45Adelaide Vipers - Fulham United
futbol
11:45Playford City Patriots - Adelaide Hills Hawks
futbol
11:45Capalaba FutbolClub - Sunshine Coast Wanderers
futbol
12:00Southside Eagles - South United
futbol
12:00Redlands United FutbolClub - Gold Coast Knights
futbol
12:00Hume City - Dandenong City Soccer Club
futbol
12:00Ayeyawady United - Hantharwady United
futbol
12:00Sagaing United - Magwe
futbol
12:00Sothern Myanmar - Yadanarbon
futbol
12:00Batrana Doamna - Ripensia Timisoara
futbol
12:00ACSF Vointa Turnu Magurele - Concordia Chiajna
futbol
12:00Dunărea Călărași - Csikszereda Miercurea Ciuc
futbol
12:00North Bangkok Üniversitesi - Bangkok Thonburi Üniversitesi
futbol
12:00Samut Prakan Customs United - Siam
futbol
12:30Megpayz Crusaderz - Brisbane City
futbol
13:00Sevan - Ani
futbol
13:00Shirak - Noah Yerevan
futbol
13:00Astana - Kaysar
futbol
13:30Dunav Ruse - Botev Vratsa
futbol
13:45Pyunik - Gandzasar
futbol
13:45Sisaket - Customs United
futbol
13:45Rayong - Suphanburi
futbol
14:00Konyaspor - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 2)
futbol
14:00Osmanlıspor - Fatih Karagümrük (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
14:00Konyaspor - Kasımpaşa
futbol
14:00Osmanlı Spor - Fatih Karagümrük
futbol
14:00CSKA Moskova - Ural Sverdlovsk Bölgesi
futbol
14:00Elmo Adab - Rayka Babol
futbol
14:00Fajr Sepasi - Sanat Mes Kerman
futbol
14:00Khosheh Talaei - Reyhan Alborz
futbol
14:00Rafsanjan - Aluminium Arak
futbol
14:00Sepidrood Rasht - Arman Gohar
futbol
14:00Farense - Académico de Viseu
futbol
14:00Petrolul Ploiești - Farul Constanța
futbol
14:00Nong Bua Pitchaya - Nakhon Pathom United
futbol
14:00Bangkok United - Chiangrai United
futbol
14:00Prachuap - Sukhothai
futbol
14:30East Bengal - Churchill Brothers
futbol
14:30Esteghlal - Malavan
futbol
14:30Sirius Fotboll - Vasteras
futbol
14:30Sollentuna - Göteborg
futbol
14:40Miedz Legnica - Zagłębie Sosnowiec
futbol
15:00Chiangmai - Khon Kaen United
futbol
15:00KhonKaen - Chiangmai United
futbol
15:00Desna Chernihiv - Mariupol
futbol
15:00Lviv - Oleksandriya
futbol
15:00Eibar - Levante (spor SMART HD)
futbol
15:00Erzgebirge Aue - Hamburg (S SPORT 2 HD)
futbol
15:00Eibar - Levante
futbol
15:00Erzgebirge - Hamburger
futbol
15:00Greuther Furth - Stuttgart
futbol
15:00Darmstadt 98 - Heidenheim
futbol
15:00Dassendorf - Osdorf
futbol
15:00Eilenburg - Union Sandersdorf
futbol
15:00Ludwigsfelder - Stendal
futbol
15:00Sumqayit - Keshla
futbol
15:00Kolding - Næstved
futbol
15:00Chemelil Sugar - Leopards
futbol
15:00Mahia - Western Stima
futbol
15:00Kisumu All Stars - Tusker
futbol
15:00Sofapaka - Ulinzi Stars
futbol
15:00Garbarnia Kraków - Legionovia Legionowo
futbol
15:00Jableh - Al-Wathba
futbol
15:15Kuching - FC
futbol
15:30Energie Cottbus - Optik Rathenow
futbol
15:30Lichtenberg 47 - Chemie Leipzig
futbol
15:30Oberlausitz Neugersdorf - Grimma
futbol
15:30Brighton - Crystal Palace (S SPORT HD)
futbol
15:30Hull City - Leeds United (beIN SPORTS HD 4)
futbol
15:30Brighton & Hove Albion - Crystal Palace
futbol
15:30Hull City - Leeds United
futbol
15:40Al-Fateh - Al-Wahda Club Mecca
futbol
16:00Magdeburg - Carl Zeiss Jena
futbol
16:00Eintracht Braunschweig - Uerdingen 05
futbol
16:00Zwickau - Würzburger Kickers
futbol
16:00Sonnenhof Großaspach - Hallescher
futbol
16:00Waldhof Mannheim - Kaiserslautern
futbol
16:001860 München - Chemnitzer
futbol
16:00Aubstadt - Garching
futbol
16:00Bahlinger - Elversberg
futbol
16:00Bayern Alzenau - Frankfurt
futbol
16:00Giessen - Rot-Weiss Koblenz
futbol
16:001846 - Steinbach
futbol
16:00Heider - Jeddeloh
futbol
16:00Dorfmerkingen - Freiburger
futbol
16:00Freiberg - Ravensburg
futbol
16:00Stuttgarter Kickers - 08 Bissingen
futbol
16:00Brinkumer - Bremer TS Neustadt
futbol
16:00Vilbel - Ginsheim
futbol
16:00Eintracht Stadtallendorf - Baunatal
futbol
16:00Lehnerz - 1931 Eddersheim
futbol
16:00Merseburg - 1921 Krieschow
futbol
16:00Pampow - Torgelower SV Greif
futbol
16:00Phonix Lubeck - Eckernförder
futbol
16:00Bordesholm - Oldenburger
futbol
16:00Kropp - Union Neumünster
futbol
16:00Botev Plovdiv - Cherno More Varna
futbol
16:00Fremad Amager - Fredericia
futbol
16:00Hapoel Kfar Saba - Hapoel Ra'anana
futbol
16:00Kom Podgorica - Grbalj
futbol
16:00Podgorica - Titograd
futbol
16:00Zeta - Iskra Danilovgrad
futbol
16:00Petrovac - Buducnost Podgorica
futbol
16:00Rudar Pljevlja - Sutjeska
futbol
16:00CWKS Resovia Rzeszów - Gryf Wejherowo
futbol
16:00Rudar Velenje - Olimpija Ljubljana
futbol
16:00Kasetsart Üniversitesi - Ayutthaya United
futbol
16:00Ratchaburi - Nakhon Ratchasima
futbol
16:00Diagoras Rodos - Egaleo
futbol
16:00Niki Volos - Triglia
futbol
16:00Trikala - Thesprotos Igoumenitsa
futbol
16:00Veria - Ierapetra
futbol
16:20Al-Oruba - Oman
futbol
16:20Al-Seeb Sports Club - Rustaq
futbol
16:30Eskişehirspor - Akhisarspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
16:30Viktoria Griesheim - Steinbach
futbol
16:30Rot-Weiß Hadamar - Hessen Kassel
futbol
16:30Türk Gücü Friedberg - Hanau 93
futbol
16:30Waldgirmes - Hessen Dreieich
futbol
16:30Karbach - Arminia Ludwigshafen 03
futbol
16:30Lafnitz - Kapfenberger
futbol
16:30Dibba Al Fujairah - Masfut
futbol
16:30Emirates Cultural Sport Club - Dibba Al-Hisn
futbol
16:30Mladost Doboj Kakanj - Široki Brijeg
futbol
16:30Zvijezda 09 - Željezničar Sarajevo
futbol
16:30Lamontville Golden Arrows - Highlands Park
futbol
16:30Orlando Pirates - Kaizer Chiefs
futbol
16:30Gokulam Kerala - Minerva Punjab
futbol
16:30Eskişehirspor - Akhisar Belediyespor
futbol
16:30Eskilsminne - Häcken
futbol
16:30Östersunds - GAIS
futbol
16:30AŠK Bravo Publikum - Aluminij
futbol
16:30Dynamo Moskova - Spartak Moskova
futbol
16:30Příbram - Mladá Boleslav
futbol
16:30Jablonec - Viktoria Plzen
futbol
16:30Opava - Sigma Olomouc
futbol
16:30Teplice - Slovan Liberec
futbol
16:45Al-Nasr - Bahla Club
futbol
16:50Al-Khor Sports Club - Katar
futbol
17:00Trabzonspor - Ç.Rizespor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
17:00Lazio - Bologna (beIN SPORTS HD 3)
futbol
17:00Trabzonspor - Çaykur Rizespor
futbol
17:00Oberachern - Linx
futbol
17:00Blumenthaler - Aumund-Vegesack
futbol
17:00Engers - Hertha Wiesbach
futbol
17:00Wiener Viktoria - Neusiedl am See 1919
futbol
17:00Karabağ - Sabah Bakü
futbol
17:00Aïn M'lila - Bordj Bou Arréridj
futbol
17:00Belouizdad - Kabylie
futbol
17:00Chennaiyin - FC
futbol
17:00Osijek - Hajduk Split
futbol
17:00Cibalia - Solin
futbol
17:00Dugopolje - Dubrava
futbol
17:00Orijent - Bijelo Brdo
futbol
17:00Cobh Wanderers - Marys
futbol
17:00Valur FutbolClub - Íþróttabandalag Vestmannaeyja
futbol
17:00Lazio - Bologna 1909
futbol
17:00Lorient - Chambly
futbol
17:00Pisa 1909 - Perugia Calcio
futbol
17:00Cittadella - Cremonese
futbol
17:00Benevento Calcio - Spezia Calcio
futbol
17:00Empoli - Pordenone Calcio
futbol
17:00Unione Venezia - Cosenza Calcio
futbol
17:00Juve Stabia - Trapani Calcio
futbol
17:00Wisła Kraków - Wisła Płock
futbol
17:10Al-Muharraq - Manama Club
futbol
17:30Hoffenheim - Bayern Münih (S SPORT 2 HD)
futbol
17:30Hassia Bingen - Gonsenheim
futbol
17:30Koblenz - Röchling Völklingen
futbol
17:30Blau-Weiß Linz - Grazer
futbol
17:30Connah's Quay - Cardiff Metropolitan University
futbol
17:30New Saints - Newtown
futbol
17:30Mainz 05 - Paderborn 07
futbol
17:30Borussia Dortmund - Freiburg
futbol
17:30Augsburg - Borussia Mönchengladbach
futbol
17:30Hoffenheim - Bayern Munich
futbol
18:00Queens Park Rangers - Birmingham City
futbol
18:00Reading - Barnsley
futbol
18:00Sheffield Wednesday - Derby County
futbol
18:00West Bromwich Albion - Wigan Athletic
futbol
18:00Alloa Athletic - United
futbol
18:00Dundee - Arbroath
futbol
18:00Dunfermline Athletic - Dundee United
futbol
18:00Queen of the South - Greenock Morton
futbol
18:00Huesca - Extremadura
futbol
18:00Ponferradina - Sporting de Gijón
futbol
18:00Valencia - Real Betis (spor SMART HD)
futbol
18:00Fulham - Preston (beIN SPORTS HD 4)
futbol
18:00West Ham - Southampton (TRT Spor HD)
futbol
18:00Bournemouth - Chelsea (S SPORT HD)
futbol
18:00Pfeddersheim - Dudenhofen
futbol
18:00Inter Turkspor Kiel - Flensburg
futbol
18:00Blackpool - Ipswich Town
futbol
18:00Bolton Wanderers - Accrington Stanley
futbol
18:00Bristol Rovers - Shrewsbury Town
futbol
18:00Burton Albion - Peterborough United
futbol
18:00Doncaster Rovers - Wycombe Wanderers
futbol
18:00Gillingham - Wimbledon
futbol
18:00Oxford United - Southend United
futbol
18:00Rotherham United - Milton Keynes Dons
futbol
18:00Tranmere Rovers - Fleetwood Town
futbol
18:00Bradford City - Plymouth Argyle
futbol
18:00Cambridge United - Carlisle United
futbol
18:00Colchester United - Cheltenham Town
futbol
18:00Exeter City - Crawley Town
futbol
18:00Forest Green Rovers - Leyton Orient
futbol
18:00Grimsby Town - Northampton Town
futbol
18:00Macclesfield Town - Salford City
futbol
18:00Mansfield Town - Swindon Town
futbol
18:00Morecambe - Crewe Alexandra
futbol
18:00Oldham Athletic - Newport County
futbol
18:00Port Vale - Scunthorpe United
futbol
18:00Stevenage - Walsall
futbol
18:00Gosport Borough - Farnborough
futbol
18:00Harrow Borough - Salisbury City
futbol
18:00Hartley Wintney - Blackfield & Langley
futbol
18:00Hendon - Truro City
futbol
18:00Merthyr Town - Beaconsfield
futbol
18:00Poole Town - Hayes & Yeading United
futbol
18:00Swindon Supermarine - Tiverton Town
futbol
18:00Taunton Town - Walton Casuals
futbol
18:00Weston-super-Mare - Metropolitan Police
futbol
18:00Wimborne Town - Chesham United
futbol
18:00Yate Town - Dorchester Town
futbol
18:00Barwell - Redditch United
futbol
18:00Biggleswade Town - Banbury United
futbol
18:00Hednesford Town - Leiston
futbol
18:00Hitchin Town - Peterborough Sports
futbol
18:00Kings Langley - Coalville Town
futbol
18:00Needham Market - Tamworth
futbol
18:00Nuneaton Town - Bromsgrove
futbol
18:00Rushden & Diamonds - Rushall Olympic
futbol
18:00Ives Town - Alvechurch
futbol
18:00Stourbridge - Lowestoft Town
futbol
18:00Braintree Town - Bath City
futbol
18:00Chippenham Town - Albans
futbol
18:00Dartford - Wealdstone
futbol
18:00Dorking Wanderers - Slough Town
futbol
18:00Dulwich Hamlet - Tonbridge Angels
futbol
18:00Eastbourne Borough - Billericay Town
futbol
18:00Hampton & Richmond Borough - Chelmsford City
futbol
18:00Hungerford Town - Hemel Hempstead Town
futbol
18:00Welling United - Havant & Waterlooville
futbol
18:00Weymouth - Maidstone United
futbol
18:00Hornchurch - Haringey Borough
futbol
18:00Bognor Regis Town - Bowers & Pitsea
futbol
18:00Brightlingsea Regent - East Thurrock United
futbol
18:00Carshalton Athletic - Horsham
futbol
18:00Cheshunt - Folkestone Invicta
futbol
18:00Corinthian-Casuals - Bishop's Stortford
futbol
18:00Enfield Town - Kingstonian
futbol
18:00Leatherhead - Margate
futbol
18:00Wingate & Finchley - Lewes
futbol
18:00Worthing - Potters Bar Town
futbol
18:00Atherton Collieries - Matlock Town
futbol
18:00Buxton - Stafford Rangers
futbol
18:00United of Manchester - Warrington Town
futbol
18:00Gainsborough Trinity - South Shields
futbol
18:00Grantham Town - Stalybridge Celtic
futbol
18:00Hyde United - Lancaster City
futbol
18:00Morpeth Town - Bamber Bridge
futbol
18:00Nantwich Town - Mickleover Sports
futbol
18:00Scarborough Athletic - Redcliffe
futbol
18:00Whitby Town - Ashton United
futbol
18:00Witton Albion - Basford United FutbolClub
futbol
18:00Blyth Spartans - Kettering Town
futbol
18:00Boston United - Farsley Celtic
futbol
18:00Chester - Gateshead
futbol
18:00Darlington - Brackley Town
futbol
18:00Gloucester City - Alfreton Town
futbol
18:00Hereford - Altrincham
futbol
18:00Kidderminster Harriers - Guiseley
futbol
18:00King's Lynn Town - Southport
futbol
18:00Leamington - Bradford Park Avenue
futbol
18:00Spennymoor Town - Telford United
futbol
18:00York City - Curzon Ashton
futbol
18:00Barrow - Dagenham & Redbridge
futbol
18:00Boreham Wood - Hartlepool United
futbol
18:00Bromley - Sutton United
futbol
18:00Eastleigh - Halifax Town
futbol
18:00Ebbsfleet United - Stockport County
futbol
18:00Solihull Moors - Dover Athletic
futbol
18:00Torquay United - Chorley
futbol
18:00Woking - Maidenhead United
futbol
18:00Yeovil Town - Wrexham
futbol
18:00Clyde - Falkirk
futbol
18:00Dumbarton - Raith Rovers
futbol
18:00Forfar Athletic - East Fife
futbol
18:00Montrose - Airdrie United
futbol
18:00Stranraer - Peterhead
futbol
18:00Albion Rovers - Elgin City
futbol
18:00Brechin City - Stirling Albion
futbol
18:00Cowdenbeath - Edinburgh City
futbol
18:00Queen's Park - Annan Athletic
futbol
18:00Stenhousemuir - Cove Rangers
futbol
18:00Santa Catalina Atletico - Platges de Calvia
futbol
18:00Limassol - Ethnikos Achna
futbol
18:00Doxa Katokopias - Paphos
futbol
18:00Salamis Famagusta - Apollon Limassol
futbol
18:00Ballinamallard United - Ballymena United
futbol
18:00Dungannon Swifts - Cliftonville
futbol
18:00Glentoran Belfast United - Crusaders
futbol
18:00Gornik Polkowice - Skra Czestochowa
futbol
18:00Penafiel - Nacional da Madeira
futbol
18:00Cobresal - Deportes Iquique
futbol
18:00Kolos Kovalevka - Karpaty Lviv
futbol
18:00Atlético Venezuela - Monagas
futbol
18:00Bournemouth - Chelsea
futbol
18:00Newcastle United - Burnley
futbol
18:00West Ham United - Southampton
futbol
18:00Valencia - Real Betis
futbol
18:00Esbjerg - Nordsjælland
futbol
18:00Blackburn Rovers - Swansea City
futbol
18:00Cardiff City - Brentford
futbol
18:00Fulham - Preston North
futbol
18:00Huddersfield Town - Charlton Athletic
futbol
18:00Luton Town - Stoke City
futbol
18:00Millwall - Bristol City
futbol
18:15Maccabi Netanya - Maccabi Tel Aviv
futbol
18:20Ettifaq Dammam - Abha
futbol
18:30Al-Najma - Riffa
futbol
18:30Borac Banja Luka - Sarajevo
futbol
18:30Tsarsko Selo Sofia - CSKA Sofia
futbol
18:30Llosetense - Felanitx
futbol
18:30Örebro - Brage
futbol
18:30Oskarshamns - Elfsborg
futbol
19:00Sparta Prague - Fastav Zlín
futbol
19:00Adana Demirspor - Hatayspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Adana Demirspor - Hatayspor
futbol
19:00Mechtersheim - 07 Diefflen
futbol
19:00Mauerwerk - Stripfing Weiden
futbol
19:00Constantine - Magra
futbol
19:00Sétif - Hussein
futbol
19:00Saoura - Alger
futbol
19:00Bel-Abbès - Biskra
futbol
19:00Chippa United - AmaZulu
futbol
19:00Tarancon - Manchego
futbol
19:00Lagun Onak - Sodupe
futbol
19:00Fútbol Alcobendas Sport - Alcalá
futbol
19:00Stade Lausanne-Ouchy - Chiasso
futbol
19:00Budapest Honvéd - Diósgyőri
futbol
19:00Mezőkövesd-Zsóry - Zalaegerszegi
futbol
19:00Fehervar - Kaposvári Rákóczi
futbol
19:00Újpest - Puskás Akadémia
futbol
19:00Várda - Paksi
futbol
19:00Carlos Stein - Deportivo Binacional
futbol
19:00Belchatow - Jastrzębie
futbol
19:00Tychy - Sandecja Nowy Sącz
futbol
19:00Katowice - Błękitni Stargard Szczeciński
futbol
19:00Akhmat - Rostov
futbol
19:00Zenit Saint Petersburg - Lokomotiv Moskova
futbol
19:30Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin
futbol
19:30PSG - JDA Dijon (beIN SPORTS HD 3)
futbol
19:30Liefering Salzburg - Austria Klagenfurt
futbol
19:30Hala - Al-Ahli Club Manama
futbol
19:30HŠK Zrinjski Mostar - Sloboda Tuzla
futbol
19:30Dinamo Zagreb - Rijeka
futbol
19:30Collerense - Ibiza Islas Pitiusas
futbol
19:30Paris Saint-Germain - Dijon
futbol
19:30Kriens - Schaffhausen
futbol
19:301900 - Lausanne-Sport
futbol
19:30Stomil Olsztyn - Odra Opole
futbol
19:45Alger - Oran
futbol
19:45Dhofar S.C.S.C. - Sohar
futbol
20:00Waasland-Beveren - Anderlecht
futbol
20:00ChievoVerona - Livorno Calcio
futbol
20:00Frosinone Calcio - Salernitana 1919
futbol
20:00Antalyaspor - Fenerbahçe
futbol
20:00Udinese - Fiorentina (beIN SPORTS HD 4)
futbol
20:00Antalyaspor - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00Udinese Calcio - Fiorentina
futbol
20:00Arenas Club de Getxo - Logroñés
futbol
20:00Panaderia Pulido - Atletico Tacoronte
futbol
20:00Benigánim - Acero
futbol
20:00Nieciecza - Chojniczanka Chojnice
futbol
20:00Maribor - Tabor Sežana
futbol
20:15Cádiz - Almería
futbol
20:15Feirense - Académica de Coimbra
futbol
20:30Haag - Heracles Almelo
futbol
20:30Leganes - Alaves (spor SMART HD)
futbol
20:30Köln - Schalke 04 (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Watford - Liverpool (S SPORT HD)
futbol
20:30Heart of Midlothian - Rangers
futbol
20:30Köln - Schalke 04
futbol
20:30Watford - Liverpool
futbol
20:30Leganés - Deportivo Alavés
futbol
20:30Plasencia - Trujillo
futbol
20:40Ittihad - Shabab Riyadh
futbol
20:50Bnei Yehuda Tel Aviv - Hapoel Haifa
futbol
20:50Hapoel Tel Aviv - Ironi Sport Hadera
futbol
21:00Young Boys - Zürich
futbol
21:00Sion - Gallen
futbol
21:00United - Colorado Rapids
futbol
21:00Ave - Belenenses
futbol
21:00Cultural y Deportiva Leonesa - Izarra
futbol
21:00Academia Deportiva Cantolao - Atletico Grau
futbol
21:15SuperSport United - Bidvest Wits
futbol
21:30Ferencvárosi - Debreceni
futbol
21:30Stal Stalowa Wola - Bytovia Bytów
futbol
21:30Botoșani - Steaua București
futbol
21:45Zwolle - Vitesse
futbol
21:45VVV-Venlo - Fortuna Sittard
futbol
22:00Dender - Tubize
futbol
22:00KMSK Deinze - Sint-Eloois-Winkel Sport
futbol
22:00Lierse Kempenzonen - Thes Sport
futbol
22:00Patro Eisden Maasmechelen - La Louviere Centre
futbol
22:00Molenbeek - K. Rupel Boom
futbol
22:00Seraing United - Dessel Sport
futbol
22:00Willow Park - Dublin
futbol
22:00Patriotas - Boyacá Chicó
futbol
22:00Elana Toruń - Górnik Łęczna
futbol
22:00Eupen - Royal Mouscron-Péruwelz
futbol
22:00Zulte Waregem - Kortrijk
futbol
22:00Legia Warsaw - Cracovia
futbol
22:00Toulouse - Rennes (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
22:00Monaco - Reims (beIN SPORTS HD 4)
futbol
22:00Montpellier - Strasbourg (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
22:00Amiens - Metz
futbol
22:00Monaco - Stade de Reims
futbol
22:00Montpellier - Strasbourg
futbol
22:00Stade Brestois 29 - Angers
futbol
22:00Toulouse - Stade Rennais
futbol
22:20Mirren - Aberdeen
futbol
22:30Royal Antwerp - Oostende
futbol
22:30Albacete Balompié - Rayo Vallecano
futbol
22:45Sligo Rovers - Waterford
futbol
22:45Casertana - Cavese
futbol
22:45Twente - Heerenveen
futbol
22:45Napoli - Torino (beIN SPORTS HD 3)
futbol
22:45Napoli - Torino
futbol
23:00Lala - Trujillanos
futbol
23:00Racing de Santander - Real Zaragoza
futbol
23:00Montreal Impact - İngiltere Revolution
futbol
23:00Granada - Celta Vigo (spor SMART HD)
futbol
23:00Granada - Celta de Vigo
futbol
23:30Orense Sporting Club - Guayaquil City