Bahsine TV sayesinde Bahsine'ye üye olun! Hemen Üye Ol×
logo
29 Şubat 2020 Cumartesi 13:38:03
futbol
14:00Osmanlıspor - Fatih Karagümrük (beIN SPORTS MAX 1 HD)Canlı
futbol
14:00Konyaspor - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 2)Canlı
basketbol
14:00Canik Bld. - Fenerbahçe (tivibu SPOR HD)Canlı
futbol
13:15Dunav Ruse - Botev VratsaCanlı
basketbol
13:15Juan Knights - Palayan CapitalsCanlı
futbol
13:00Minsk - MinskCanlı
futbol
13:00Shirak - Noah YerevanCanlı
basketbol
13:00Bahçeşehir Koleji - DarüşşafakaCanlı
basketbol
13:00Bahçeşehir Klj - Darüşşafaka (tivibu SPOR 2 HD)Canlı
basketbol
12:45Tbilisi - Olimpi TbilisiCanlı
futbol
12:30Viktoria Zizkov - Baník SokolovCanlı
futbol
12:30Mash’al Mubarek - Sogdiana CizzakCanlı
tenis
12:10Evgeniy Abramov - Evgeny KavtorevCanlı
futbol
12:00Ayeyawady United - Hantharwady UnitedCanlı
futbol
12:00Sagaing United - MagweCanlı
futbol
12:00Sothern Myanmar - YadanarbonCanlı
futbol
12:00Batrana Doamna - Ripensia TimisoaraCanlı
futbol
12:00Dunărea Călărași - Csikszereda Miercurea CiucCanlı
futbol
12:00Songkhla United F. C. - PhattalungCanlı
basketbol
12:00Matrix - Hitech Assumption ThonburiCanlı
futbol
11:45Redlands United FutbolClub - Gold Coast KnightsCanlı
basketbol
11:30Sydney Kings - Melbourne UnitedCanlı
futbol
11:15Melbourne Victory - Adelaide UnitedCanlı
futbol
11:15Adelaide Olympic - Adelaide CometsCanlı
futbol
11:15Boeung - Naga WorldCanlı
tenis
02:35Riske, Alis - Vekic, Donna
futbol
11:30Port Adelaide Lion - Gawler
futbol
11:30Capalaba FutbolClub - Sunshine Coast Wanderers
futbol
11:45Adelaide Vipers - Fulham United
futbol
11:45Playford City Patriots - Adelaide Hills Hawks
futbol
11:45Southside Eagles - South United
futbol
11:45Hume City - Dandenong City Soccer Club
futbol
11:45Olympic Kingsway Sports Club - Fremantle City
futbol
12:00ACSF Vointa Turnu Magurele - Concordia Chiajna
futbol
12:00Motorlet Praha - Cesky Brod
futbol
12:00Sai - Hùng Vương An Giang
futbol
12:00Sportunion Hitzendorf - Gross
futbol
12:00Taucher Erdbau Eggersdorf - Raika Eichkogl
futbol
12:00Mercury-KNTEU Kyiv - Dengoff
futbol
12:00Bangkok - Banbueng
futbol
12:00Samut Prakan Customs United - Siam
tenis
12:00Marta Kostyuk - Martina Di Giuseppe
tenis
12:00Nicolas Alvarez Varona - Majed Kilani
tenis
12:00Thomas Laurent - Benjamin Pietri
tenis
12:00Alice Rame - Giulia Morlet
tenis
12:00Wehnelt - Jordan Correia Passos Do Carmo
futbol
12:15Megpayz Crusaderz - Brisbane City
futbol
12:15Slavoj Vysehrad - Loko Vltavín
futbol
12:15Slovan Velvary - Chomutov
futbol
12:15Chayka Voronezh - Metallurg-OEMK Stary Oskol
futbol
12:15Clarence United - Hobart Olympia Warriors
futbol
12:30Znamya Truda - Dynamo Bryansk
tenis
12:45Krutykh/Uzhylovsky - Nijboer/Smits
futbol
13:00HDFC Bank - Income
futbol
13:00Vihiga Bullets - Kibera Black Stars
futbol
13:00Prostějov - Blansko
futbol
13:00Arsenal Dzerzhinsk - Oshmyany
futbol
13:00Gleinstatten - Heimschuh
futbol
13:00Hellerup - Vanløse
futbol
13:00Lestane - Vinca
futbol
13:00Sokol Zápy - Varnsdorf
futbol
13:00Sevan - Ani
basketbol
13:00Uralmash - Vostok-65 Yuzhno-Sakhalinsk
tenis
13:00Vitaliy Sachko - Karlis Ozolins
futbol
13:15Szombierki Bytom - Siemianowiczanka
basketbol
13:15Asesoft Ploiești - Ploiesti
tenis
13:15Valeria Savinykh - Magdalena Frech
tenis
13:15Igor Sijsling - Jesper De Jong
tenis
13:15Valentin Royer - Jack Draper
tenis
13:30Lizarazo/Herazo Gonzalez - Ainitdinova/Kardava
tenis
13:30Vrbensky/Forejtek - Marozsan/Nagy
tenis
13:30Arshinkova/Topalova - Prisacariu/Halemai
tenis
13:30Clara Tauson - Emma Raducanu
tenis
13:30Antonia Lottner - Brouleau
tenis
13:35Noelia Bouzo Zanotti - Darya Astakhova
futbol
13:45Pyunik - Gandzasar
futbol
13:45Sisaket - Customs United
futbol
13:45Rayong - Suphanburi
futbol
14:00CSKA Moskova - Ural Sverdlovsk Bölgesi
basketbol
14:00İrtiş - SDYUSH Almaty Bölgesi
basketbol
14:00Dinamo Stavropol - Altajbasket Barnaul
basketbol
14:00Mekong United - Eagles
futbol
14:00Osmanlı Spor - Fatih Karagümrük
futbol
14:00Konyaspor - Kasımpaşa
basketbol
14:00Murat Paşaoğlu - Karşıyaka Belediyespor
futbol
14:00Gwelup Croatia - Floreat Athena
futbol
14:00Íþróttafélagið Grótta - Knattspyrnudeild UMFG
futbol
14:00Phnom Penh Crown - Asia Europe University
futbol
14:00Astana - Kaysar
futbol
14:00Farense - Académico de Viseu
futbol
14:00Petrolul Ploiești - Farul Constanța
futbol
14:00Nong Bua Pitchaya - Nakhon Pathom United
futbol
14:00Bangkok United - Chiangrai United
futbol
14:00Prachuap - Sukhothai
futbol
14:00Tataouine - Ariana
futbol
14:00Moschatou - Mera
futbol
14:00Kabwe youth soccer academy - Napsa Stars
futbol
14:00Forrestfield United - Western Knights
futbol
14:00Krško - КНК Fužinar
futbol
14:00Utsiktens - Västra Frölunda
tenis
14:00Vasil Kirkov - Nicholas David Ionel
tenis
14:00Riccardo Bonadio - Sebastian Fanselow
basketbol
14:30Gagarin 3x3 - Bionord 3x3
futbol
14:30Ankara Demirspor - Eyüpspor
futbol
14:30Bodrum Belediyesi Bodrumspor - Tuzlaspor
futbol
14:30Halide Edip Adıvar - Yozgatspor A.Ş.
tenis
14:30Duje Ajdukovic - Yshai Oliel
tenis
14:30Jonas Forejtek - Pedro Cachin
tenis
14:30Eleonora Molinaro - Jiangxue
tenis
14:30Zeynep Sönmez - İpek Öz
basketbol
14:30Final Gençlik - Anadolu Basket
futbol
14:30Persebaya 1927 - Persik Kediri
futbol
14:30East Bengal - Churchill Brothers
futbol
14:30Sirius Fotboll - Vasteras
futbol
14:30Sollentuna - Göteborg
futbol
14:30Hutnik Nowa Huta - Polonia Bytom
tenis
14:30Grammatikopoulou/Dzalamidze - Lansere/Rakhimova
tenis
14:30Lukas Klein - Danylo Kalenichenko
futbol
14:40Miedz Legnica - Zagłębie Sosnowiec
basketbol
14:45Kielce - Stal Stalowa Wola
futbol
14:45AGMK - Metallurg Bekabad
futbol
15:00Eibar - Levante
basketbol
15:00Endonezya Patriots - Prawira Bandung
basketbol
15:00Mgzavrebi-Armia - Titebi
basketbol
15:00IPRC-Kigali - Rusizi
basketbol
15:00United Generations - 30 Plus
futbol
15:00Desna Chernihiv - Mariupol
futbol
15:00Lviv - Oleksandriya
basketbol
15:00Manisa Belediye - Fethiye Belediye
futbol
15:00Erzgebirge - Hamburger
futbol
15:00Greuther Furth - Stuttgart
futbol
15:00Darmstadt 98 - Heidenheim
futbol
15:00Dassendorf - Osdorf
futbol
15:00Eilenburg - Union Sandersdorf
futbol
15:00Ludwigsfelder - Stendal
futbol
15:00Sumqayit - Keshla
futbol
15:00High Quality United - CST
futbol
15:00Kariana Erden - Strumska Slava
futbol
15:00Lokomotiv Sofia - Pirin Blagoevgrad
futbol
15:00Neftochimic Burgas - Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
futbol
15:00Kolding - Næstved
futbol
15:00Madura United - Barito Putera
futbol
15:00Ungmennafélagið Víkingur - Fjölnir
futbol
15:00Dynamo de Douala - Racing Bafoussam
futbol
15:00Fauve Azur - OFTA of Kribi
futbol
15:00Kom Podgorica - Grbalj
futbol
15:00Chemelil Sugar - Leopards
futbol
15:00Mahia - Western Stima
futbol
15:00Kisumu All Stars - Tusker
futbol
15:00Sofapaka - Ulinzi Stars
futbol
15:00Bidco United - Josephs Youth
futbol
15:00Istogu - Drenasi
futbol
15:00Vitia - Malisheva
futbol
15:00Dukagjini - Gjilani
futbol
15:00Feronikeli - Trepca 89
futbol
15:00Garbarnia Kraków - Legionovia Legionowo
futbol
15:00Amagaju - Aspor
futbol
15:00Intare - Kirehe
futbol
15:00Jableh - Al-Wathba
futbol
15:00Chiangmai - Khon Kaen United
futbol
15:00KhonKaen - Chiangmai United
futbol
15:00Voitsberg - Kalsdorf
futbol
15:00Toppfotball - Mjøndalen
futbol
15:00Eibar - Levante (spor SMART HD)
futbol
15:00Erzgebirge Aue - Hamburg (S SPORT 2 HD)
tenis
15:00Lys - Susan Bandecchi
tenis
15:00Kolodziejova/Skamlova - Gavrila/Rosca
tenis
15:00Wehnelt/Schmitz - Saveljic/Celebic
tenis
15:00Viktoriya Tomova - Samantha Murray
tenis
15:00Julian Ocleppo - Alexander Erler
tenis
15:00Mirjam Bjorklund - Cristina Bucsa
futbol
15:15ABDB - IKLS
futbol
15:15Kuching - FC
basketbol
15:15Galatasaray Medical Park - Tofaş
basketbol
15:15Galatasaray - Tofaş (TRT Spor HD)
basketbol
15:15Galatasaray - Tofaş (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
15:30Brighton & Hove Albion - Crystal Palace
futbol
15:30Hull City - Leeds United
futbol
15:30Energie Cottbus - Optik Rathenow
futbol
15:30Oberlausitz Neugersdorf - Grimma
futbol
15:30Notts County - Aveley
futbol
15:30Ermis Aradippou - Karmiotissa Polemidion
futbol
15:30Hull City - Leeds United (beIN SPORTS HD 4)
futbol
15:30Brighton - Crystal Palace (S SPORT HD)
tenis
15:30Tiago Cacao - Ricardo Ojeda Lara
tenis
15:30Jana Čepelová - Margot Yerolymos
futbol
15:40Al-Fateh - Al-Wahda Club Mecca
basketbol
16:00Salon Vilpas Vikings - Helsinki Seagulls
basketbol
16:00Jyvaskyla Academy - Oulun NMKY
basketbol
16:00Avtodor - Tsmoki-Minsk
basketbol
16:00Nizhny Novgorod - Lokomotiv Kuban
basketbol
16:00Balıkesir Büyükşehir Belediyespor - Socar Petkimspor
futbol
16:00Magdeburg - Carl Zeiss Jena
futbol
16:00Eintracht Braunschweig - Uerdingen 05
futbol
16:00Zwickau - Würzburger Kickers
futbol
16:00Bullets - Chicken Inn
futbol
16:00Sonnenhof Großaspach - Hallescher
futbol
16:00Hradec Kralove - Chlumec
futbol
16:00Waldhof Mannheim - Kaiserslautern
futbol
16:00Chrudim - Lisen
futbol
16:001860 München - Chemnitzer
futbol
16:00Bergisch Gladbach 09 - Bonner
futbol
16:00Rodinghausen - Haltern
futbol
16:00Bahlinger - Elversberg
futbol
16:00Bayern Alzenau - Frankfurt
futbol
16:00Giessen - Rot-Weiss Koblenz
futbol
16:00Heider - Jeddeloh
futbol
16:00Freiberg - Ravensburg
futbol
16:00Brinkumer - Bremer TS Neustadt
futbol
16:00Eintracht Stadtallendorf - Baunatal
futbol
16:00Merseburg - 1921 Krieschow
futbol
16:00Pampow - Torgelower SV Greif
futbol
16:00Phonix Lubeck - Eckernförder
futbol
16:00Bordesholm - Oldenburger
futbol
16:00Sport Union Mauer - Wienerberg
futbol
16:00Frauental - Allerheiligen
futbol
16:00Botev Plovdiv - Cherno More Varna
futbol
16:00Litex Lovech - Septemvri Sofia
futbol
16:00Fremad Amager - Fredericia
futbol
16:00Taraji Wadi Al-Nes - Ahli Al-Khalil
futbol
16:00Hapoel Bnei Musmus - Maccabi Ahi Iksal
futbol
16:00Hapoel Kfar Saba - Hapoel Ra'anana
futbol
16:00Petrovac - Buducnost Podgorica
futbol
16:00Rudar Pljevlja - Sutjeska
futbol
16:00Onisilos Sotira - Othellos Athienou
futbol
16:00Vardar - Rabotnički
futbol
16:00Struga Trim & - Sileks
futbol
16:00Kelantan - Kuala Lumpur
futbol
16:00Pahang - Selangor
futbol
16:00Terengganu - Perak
futbol
16:00UiTM - Melaka United
futbol
16:00CWKS Resovia Rzeszów - Gryf Wejherowo
futbol
16:00Bačka Palanka - Trayal
futbol
16:00Metalac Gornji Milanovac - Zlatibor
futbol
16:00Radnički 1923 - Zarkovo
futbol
16:00radnicki Pirot - Fraficar Beograd
futbol
16:00Kabel Novi - Buducnost Dobanovci
futbol
16:00Rudar Velenje - Olimpija Ljubljana
futbol
16:00Lipuli - Namungo
futbol
16:00Mtibwa Sugar - Ndanda
futbol
16:00Mwadui - Coastal Union
futbol
16:00Ruvu Shooting - Mbao
futbol
16:00Ruvu Stars - Azam
futbol
16:00Singida United - Polisi Tanzania
futbol
16:00Young Africans - Alliance
futbol
16:00Kasetsart Üniversitesi - Ayutthaya United
futbol
16:00Ratchaburi - Nakhon Ratchasima
futbol
16:00Kairouan - Club Africain
futbol
16:00Menzel Temime - ‪Sporting Club Ben Arous
futbol
16:00Tripolis - Palliniakos
futbol
16:00Agrotikos Asteras - Kallikrateia
futbol
16:00Nestos Chrisoupolis - Aetos Orfanou
futbol
16:00Thermaikos - Almopos Arideas
futbol
16:00Diagoras Rodos - Egaleo
futbol
16:00Niki Volos - Triglia
futbol
16:00Trikala - Thesprotos Igoumenitsa
futbol
16:00Veria - Ierapetra
futbol
16:00Kabwe Warriors - Nakambala Leopards
futbol
16:00Woon-jae - Lusaka Dynamos
futbol
16:00Nkwazi - Green Buffaloes
tenis
16:00Teimuraz Gabashvili - Ernests Gulbis
tenis
16:00Venus/Peers - Klaasen/Marach
tenis
16:00Vera Lapko - Jessika Ponchet
tenis
16:00Gutierrez Carrasco/Cervino Ruiz - Barnett/Nicholls
tenis
16:00Jong/Stephens - Walkow/Zielinski
tenis
16:00Rikl/Satral - Lemstra/Negritu
futbol
16:15Inter Turku - Turun Palloseura
futbol
16:20Al-Oruba - Oman
futbol
16:20Al-Seeb Sports Club - Rustaq
futbol
16:30Opava - Sigma Olomouc
tenis
16:30Ruben Bemelmans - Francesco Forti
futbol
16:30Teplice - Slovan Liberec
basketbol
16:30Ifaistos Limnou - PAOK
basketbol
16:30Kolossos Rodou - Aris Thessaloniki
basketbol
16:30Panionios - Athens
futbol
16:30Dynamo Moskova - Spartak Moskova
futbol
16:30Eskişehirspor - Akhisar Belediyespor
futbol
16:30Eskişehirspor - Akhisarspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
16:30Viktoria Griesheim - Steinbach
futbol
16:30Rot-Weiß Hadamar - Hessen Kassel
futbol
16:30Türk Gücü Friedberg - Hanau 93
futbol
16:30Waldgirmes - Hessen Dreieich
futbol
16:30Karbach - Arminia Ludwigshafen 03
futbol
16:30Lafnitz - Kapfenberger
futbol
16:30Dibba Al Fujairah - Masfut
futbol
16:30Emirates Cultural Sport Club - Dibba Al-Hisn
futbol
16:30Mladost Doboj Kakanj - Široki Brijeg
futbol
16:30Zvijezda 09 - Željezničar Sarajevo
futbol
16:30Prisons Gaborone - Molepolole City
futbol
16:30Persiraja Aceh - Bhayangkara United
futbol
16:30Lamontville Golden Arrows - Highlands Park
futbol
16:30Orlando Pirates - Kaizer Chiefs
futbol
16:30Free State Stars - Real Kings
futbol
16:30Mbombela United - Stars
futbol
16:30Steenberg United - Richards
futbol
16:30Uthongathi - University of Pretoria
futbol
16:30Gokulam Kerala - Minerva Punjab
futbol
16:30Noordwijk - GVVV Veenendaal
futbol
16:30Eskilsminne - Häcken
futbol
16:30Östersunds - GAIS
futbol
16:30AŠK Bravo Publikum - Aluminij
futbol
16:30Příbram - Mladá Boleslav
futbol
16:30Jablonec - Viktoria Plzen
futbol
16:45Al-Nasr - Bahla Club
futbol
16:50Al-Khor Sports Club - Katar
tenis
17:00Bibiane Schoofs - Arlinda Rushiti
tenis
17:00Bothwell/Harris - Winter Lopez/Roglan
tenis
17:00Anastasiya Komardina - Natalija Kostic
tenis
17:00Lesley Pattinama-Kerkhove - Elsa Jacquemot
basketbol
17:00Nidaros Jets Trondheim - Baerum
futbol
17:00Lazio - Bologna 1909
basketbol
17:00Ibar Rozaje - Danilovgrad
basketbol
17:00Larnaca - Apollon Limassol
basketbol
17:00Keravnos - Enosis Neon Paralimni
basketbol
17:00Ezerunas - Ereliai
basketbol
17:00Joniškio Delikatesas - Suduva-Mantinga Marijampole
basketbol
17:00Taurage - Gargzdu
basketbol
17:00Zanavykas Sakiai - Silute
basketbol
17:00Legia Warszawa - Dąbrowa Górnicza
basketbol
17:00Miercurea Ciuс - Athletic Constanta
basketbol
17:00Espoir BBC Kigali - CMHS
basketbol
17:00REG - Shoot for Stars
basketbol
17:00BARS RGEU - Rusichi Kursk
futbol
17:00Trabzonspor - Çaykur Rizespor
basketbol
17:00Düzce Belediye - Gemlikspor
basketbol
17:00Samsun Anakent - Akhisar Belediyespor
basketbol
17:00Yalova Spor - Torku Konyaspor
futbol
17:00Wisła Kraków - Wisła Płock
futbol
17:00Pisa 1909 - Perugia Calcio
futbol
17:00Cittadella - Cremonese
futbol
17:00Benevento Calcio - Spezia Calcio
futbol
17:00Empoli - Pordenone Calcio
futbol
17:00Unione Venezia - Cosenza Calcio
futbol
17:00Juve Stabia - Trapani Calcio
futbol
17:00Lorient - Chambly
futbol
17:00Zbrojovka Brno - Pardubice
futbol
17:00Nomme Kalju - Maardu Linnameeskond
futbol
17:00Trabzonspor - Ç.Rizespor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
17:00Lazio - Bologna (beIN SPORTS HD 3)
futbol
17:00Oberachern - Linx
futbol
17:00Blumenthaler - Aumund-Vegesack
futbol
17:00Engers - Hertha Wiesbach
futbol
17:00Wiener Viktoria - Neusiedl am See 1919
futbol
17:00Karabağ - Sabah Bakü
futbol
17:00Ceilandia - Ceilandense
futbol
17:00Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense - Esporte Clube Juventude
futbol
17:00Dynamic - Atletico Olympic
futbol
17:00Aïn M'lila - Bordj Bou Arréridj
futbol
17:00Belouizdad - Kabylie
futbol
17:00Dinamo Tbilisi - Telavi
futbol
17:00Chennaiyin - FC
futbol
17:00Osijek - Hajduk Split
futbol
17:00Cibalia - Solin
futbol
17:00Dugopolje - Dubrava
futbol
17:00Orijent - Bijelo Brdo
futbol
17:00Jarun - Maksimir
futbol
17:00Nask Nasice - Dakovo
futbol
17:00HASK Zagreb - Vrbovec
futbol
17:00Hrvace - Zmaj Blato
futbol
17:00Jadran Luka Ploče - Sloga Mravince
futbol
17:00Mladost Zdralovi - Granicar Djurdjevac
futbol
17:00Ponikve - Udarnik Kurilovec
futbol
17:00Spansko - Vinogradar
futbol
17:00Zagora Unešić - Neretva
futbol
17:00Uskok - Primorac Biograd na Moru
futbol
17:00ASWH - Excelsior Maassluis
futbol
17:00Kozakken Boys - Quick Boys
futbol
17:00Valur FutbolClub - Íþróttabandalag Vestmannaeyja
futbol
17:00AS - Astres
futbol
17:00Foncha Street Bamenda - Renaissance FC de Ngoumou
futbol
17:00Leopard Sportif de Douala - Stade de Bertoua
futbol
17:00Progrès Niedercorn - Racing FC Union Lüksemburg
futbol
17:10Al-Muharraq - Manama Club
basketbol
17:15Dinamo Tbilisi - Vera Tbilisi
tenis
17:30Oceane Dodin - Harmony
futbol
17:30Mainz 05 - Paderborn 07
futbol
17:30Borussia Dortmund - Freiburg
futbol
17:30Augsburg - Borussia Mönchengladbach
futbol
17:30Hoffenheim - Bayern Munich
basketbol
17:30Pieno žvaigždės - Dzūkija
basketbol
17:30Bursaspor - Bandırma
futbol
17:30Hoffenheim - Bayern Münih (S SPORT 2 HD)
basketbol
17:30Bursaspor - Teksüt Bandırma (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
17:30Hassia Bingen - Gonsenheim
futbol
17:30Koblenz - Röchling Völklingen
futbol
17:30Blau-Weiß Linz - Grazer
futbol
17:30Connah's Quay - Cardiff Metropolitan University
futbol
17:30New Saints - Newtown
futbol
17:30Amsterdamsche - IJsselmeervogels
futbol
17:30Koninklijke - Scheveningen
futbol
17:30Katwijk - Hardenberg Heemse Combinatie
futbol
18:00Arzew - Annaba
futbol
18:00Racing Club Rélizane - Khroub
futbol
18:00Arba - Tadjenant
futbol
18:00Tlemcen - Olympique de Médéa
futbol
18:00Stars - Eleven Wonders
futbol
18:00Dreams - Aduana Stars
futbol
18:00Gosport Borough - Farnborough
tenis
18:00Gabashvili/Lacko - Bolelli/Mergea
futbol
18:00Harrow Borough - Salisbury City
tenis
18:00Bemelmans/Masur - Jorda Sanchis/Erler
futbol
18:00Bournemouth - Chelsea
futbol
18:00Hartley Wintney - Blackfield & Langley
futbol
18:00Newcastle United - Burnley
futbol
18:00Hendon - Truro City
futbol
18:00West Ham United - Southampton
futbol
18:00Merthyr Town - Beaconsfield
futbol
18:00Wimborne Town - Chesham United
futbol
18:00Yate Town - Dorchester Town
futbol
18:00Barwell - Redditch United
futbol
18:00Biggleswade Town - Banbury United
futbol
18:00Hitchin Town - Peterborough Sports
futbol
18:00Nuneaton Town - Bromsgrove
futbol
18:00Rushden & Diamonds - Rushall Olympic
futbol
18:00Valencia - Real Betis
futbol
18:00Stourbridge - Lowestoft Town
futbol
18:00Braintree Town - Bath City
basketbol
18:00Kataja Basket Club - Nokia
futbol
18:00Chippenham Town - Albans
basketbol
18:00Kaarinan - Kouvot Kouvola
futbol
18:00Dartford - Wealdstone
basketbol
18:00Vitoria Guimaraes - Sporting
futbol
18:00Dorking Wanderers - Slough Town
basketbol
18:00Panathinaikos - Larisa Basket
futbol
18:00Dulwich Hamlet - Tonbridge Angels
futbol
18:00Eastbourne Borough - Billericay Town
futbol
18:00Hampton & Richmond Borough - Chelmsford City
futbol
18:00Hungerford Town - Hemel Hempstead Town
futbol
18:00Weymouth - Maidstone United
futbol
18:00Hornchurch - Haringey Borough
futbol
18:00Bognor Regis Town - Bowers & Pitsea
futbol
18:00Brightlingsea Regent - East Thurrock United
futbol
18:00Carshalton Athletic - Horsham
futbol
18:00Corinthian-Casuals - Bishop's Stortford
futbol
18:00Wingate & Finchley - Lewes
futbol
18:00Worthing - Potters Bar Town
futbol
18:00Atherton Collieries - Matlock Town
basketbol
18:00UNICS - Kalev Cramo
futbol
18:00Buxton - Stafford Rangers
tenis
18:00Novak Djokovic - Stefanos Tsitsipas
futbol
18:00United of Manchester - Warrington Town
tenis
18:00Petra Kvitova - Aryna Sabalenka
futbol
18:00Gainsborough Trinity - South Shields
futbol
18:00Grantham Town - Stalybridge Celtic
futbol
18:00Hyde United - Lancaster City
futbol
18:00Morpeth Town - Bamber Bridge
futbol
18:00Nantwich Town - Mickleover Sports
futbol
18:00Scarborough Athletic - Redcliffe
futbol
18:00Whitby Town - Ashton United
futbol
18:00Darlington - Brackley Town
futbol
18:00Hereford - Altrincham
futbol
18:00King's Lynn Town - Southport
futbol
18:00Spennymoor Town - Telford United
basketbol
18:00Ventspils - TYCO Rapla
futbol
18:00York City - Curzon Ashton
basketbol
18:00Tallinna Ulikool Kalev - Latvijas Universitate
futbol
18:00Barnet - Halesowen Town
basketbol
18:00Lokoko Bisons - Forssan Koripojat
futbol
18:00Concord Rangers - Royston Town
basketbol
18:00Solna - Helsinborg
futbol
18:00Kolos Kovalevka - Karpaty Lviv
futbol
18:00Fylde - Harrogate Town
basketbol
18:00Neptūnas - Panevezys Lietkabelis
futbol
18:00Clyde - Falkirk
basketbol
18:00Gnezno - Decka Pelplin
futbol
18:00Blackburn Rovers - Swansea City
futbol
18:00Dumbarton - Raith Rovers
basketbol
18:00Tarnovia - Tarnowskie Gory
futbol
18:00Cardiff City - Brentford
futbol
18:00Forfar Athletic - East Fife
basketbol
18:00Phoenix Galati - Focsani
futbol
18:00Fulham - Preston North
futbol
18:00Montrose - Airdrie United
basketbol
18:00Sighetu Marmatiei - Targu
futbol
18:00Huddersfield Town - Charlton Athletic
futbol
18:00Albion Rovers - Elgin City
basketbol
18:00Psuxikou - Koroivos
futbol
18:00Luton Town - Stoke City
basketbol
18:00Ankara Kayı Gençlik - Geçit Spor
futbol
18:00Brechin City - Stirling Albion
basketbol
18:00Triton - SAAK Anatolia
futbol
18:00Millwall - Bristol City
basketbol
18:00Kocaeli BŞB Kağıtspor - Bossan Bornova
futbol
18:00Cowdenbeath - Edinburgh City
basketbol
18:00Apollon Patras - Eleftheroupoli Kavalas
futbol
18:00Queens Park Rangers - Birmingham City
futbol
18:00Queen's Park - Annan Athletic
basketbol
18:00Dafni Dafniou - Pagrati
futbol
18:00Reading - Barnsley
futbol
18:00Stenhousemuir - Cove Rangers
basketbol
18:00Filippos Verias - Agriniou
futbol
18:00Sheffield Wednesday - Derby County
futbol
18:00Kelty Hearts - Bonnyrigg Rose
basketbol
18:00Harilaos Trikoupis - Karditsas
futbol
18:00West Bromwich Albion - Wigan Athletic
futbol
18:00Santa Catalina Atletico - Platges de Calvia
basketbol
18:00Oiakas Nafplio - Diagoras Driopideon
futbol
18:00Knattspyrnufélag Akureyrar - Keflavík FutbolClub
futbol
18:00Podgorica - Titograd
futbol
18:00Limassol - Ethnikos Achna
futbol
18:00Doxa Katokopias - Paphos
futbol
18:00Salamis Famagusta - Apollon Limassol
futbol
18:00Esbjerg - Nordsjælland
futbol
18:00Ballinamallard United - Ballymena United
futbol
18:00Dungannon Swifts - Cliftonville
futbol
18:00Glentoran Belfast United - Crusaders
futbol
18:00Dundela - Newry City АFC
futbol
18:00Knockbreda - PSNI
futbol
18:00UNA Strassen - Mondorf-les-Bains
futbol
18:00Gornik Polkowice - Skra Czestochowa
futbol
18:00Penafiel - Nacional da Madeira
futbol
18:00Cobresal - Deportes Iquique
futbol
18:00Atlético Venezuela - Monagas
futbol
18:00Huesca - Extremadura
futbol
18:00Ponferradina - Sporting de Gijón
futbol
18:00Blackpool - Ipswich Town
futbol
18:00Bolton Wanderers - Accrington Stanley
futbol
18:00Bristol Rovers - Shrewsbury Town
futbol
18:00Burton Albion - Peterborough United
futbol
18:00Doncaster Rovers - Wycombe Wanderers
futbol
18:00Gillingham - Wimbledon
futbol
18:00Oxford United - Southend United
futbol
18:00Rotherham United - Milton Keynes Dons
futbol
18:00Alloa Athletic - United
futbol
18:00Dundee - Arbroath
futbol
18:00Dunfermline Athletic - Dundee United
futbol
18:00Queen of the South - Greenock Morton
futbol
18:00Bradford City - Plymouth Argyle
futbol
18:00Cambridge United - Carlisle United
futbol
18:00Colchester United - Cheltenham Town
futbol
18:00Exeter City - Crawley Town
futbol
18:00Grimsby Town - Northampton Town
futbol
18:00Macclesfield Town - Salford City
futbol
18:00Morecambe - Crewe Alexandra
futbol
18:00Oldham Athletic - Newport County
futbol
18:00Port Vale - Scunthorpe United
futbol
18:00Bryne - Egersunds
futbol
18:00Sotra - Lysekloster Idrettslag
futbol
18:00Strømmen - KFUM
futbol
18:00Barrow - Dagenham & Redbridge
futbol
18:00Boreham Wood - Hartlepool United
futbol
18:00Bromley - Sutton United
futbol
18:00Ebbsfleet United - Stockport County
futbol
18:00Solihull Moors - Dover Athletic
futbol
18:00Torquay United - Chorley
futbol
18:00Woking - Maidenhead United
futbol
18:00Yeovil Town - Wrexham
futbol
18:00Valencia - Real Betis (spor SMART HD)
futbol
18:00West Ham - Southampton (TRT Spor HD)
futbol
18:00Bournemouth - Chelsea (S SPORT HD)
futbol
18:00Fulham - Preston (beIN SPORTS HD 4)
futbol
18:00Pfeddersheim - Dudenhofen
futbol
18:00Inter Turkspor Kiel - Flensburg
futbol
18:00Lions Cebelitarık - College Europa
futbol
18:00Béjaïa - Harrach
basketbol
18:04Koping Stars - Djurgarden
futbol
18:15Maccabi Netanya - Maccabi Tel Aviv
basketbol
18:20Juventus Utena - Rytas Vilnius
futbol
18:20Ettifaq Dammam - Abha
tenis
18:30Jiri Vesely - Jerzy Janowicz
tenis
18:30Diāna Marcinkēviča - Isabella Shinikova
tenis
18:30Irina Maria Bara - Audrey Albie
basketbol
18:30Sokol Miedzychod - Notec Inowroclaw
futbol
18:30Al-Najma - Riffa
futbol
18:30Borac Banja Luka - Sarajevo
futbol
18:30Tsarsko Selo Sofia - CSKA Sofia
futbol
18:30Llosetense - Felanitx
futbol
18:30Örebro - Brage
futbol
18:30Oskarshamns - Elfsborg
basketbol
18:45Peristeri - Promitheas Patras
basketbol
18:50Paulo - Corinthians
futbol
19:00Sparta Prague - Fastav Zlín
tenis
19:00Mitu/Paar - Popescu/C. Scholl
futbol
19:00Akhmat - Rostov
basketbol
19:00Vrijednosnice Osijek - Alkar
futbol
19:00Zenit Saint Petersburg - Lokomotiv Moskova
basketbol
19:00Asker Aliens - Fyllingen
basketbol
19:00Frøya Basket - Gimle BBK Bergen
basketbol
19:00Madeira - Oliveirense Basquetebol
futbol
19:00Adana Demirspor - Hatayspor
basketbol
19:00Academic Plovdiv - Yambol
basketbol
19:00Academic Sofia - Euroins Cherno More
basketbol
19:00Chernomorets - Balkan Botevgrad
basketbol
19:00Spartak Pleven - Rilski Sportist
basketbol
19:00Opava - Future Stars Prague
basketbol
19:00Noxtrum Gijon - Carbajosa
basketbol
19:00Lovcen Cetinje - Primorye 1945
basketbol
19:00AZS UL SG Lodz - Warszawa
basketbol
19:00Pogon Ruda Slaska - AWF Mickiewicz - ROMUS Katowice
basketbol
19:00Ljubljana - Brinox Medvode
futbol
19:00Mechtersheim - 07 Diefflen
futbol
19:00Mauerwerk - Stripfing Weiden
futbol
19:00Ahly Cairo - Mamelodi Sundowns
futbol
19:00Constantine - Magra
futbol
19:00Sétif - Hussein
futbol
19:00Bel-Abbès - Biskra
futbol
19:00Chippa United - AmaZulu
futbol
19:00Dinamo Batumi - Merani Tbilisi
futbol
19:00Tarancon - Manchego
futbol
19:00Lagun Onak - Sodupe
futbol
19:00Fútbol Alcobendas Sport - Alcalá
futbol
19:00Zeta - Iskra Danilovgrad
futbol
19:00Prishtina - Ballkani
futbol
19:00Bregalnica Štip - Kit-Go Pehcevo
futbol
19:00Sūduva Marijampolė - VMFD Zalgiris Vilnius
futbol
19:00Budapest Honvéd - Diósgyőri
futbol
19:00Mezőkövesd-Zsóry - Zalaegerszegi
futbol
19:00Fehervar - Kaposvári Rákóczi
futbol
19:00Újpest - Puskás Akadémia
futbol
19:00Várda - Paksi
futbol
19:00Belchatow - Jastrzębie
futbol
19:00Tychy - Sandecja Nowy Sącz
futbol
19:00Katowice - Błękitni Stargard Szczeciński
futbol
19:00Adana Demirspor - Hatayspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:30Paris Saint-Germain - Dijon
basketbol
19:30Hapoel Beersheba - Maccabi Ashdod
basketbol
19:30Maia Basket Clube - Ovarense Basquetebol
futbol
19:30Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin
basketbol
19:30Hallmann Vienna - Graz UBSC
basketbol
19:30Polten - Oberwart Gunners
basketbol
19:30Raiffeisen Wels - Xion Dukes Klosterneuburg
basketbol
19:30Hala - Sitra Club
basketbol
19:30JIP Pardubice - Olomoucko
basketbol
19:30Ostrava - Kralovsti Sokoli
basketbol
19:30IK - Hogsbo
basketbol
19:30Lions de Geneve - Pully Lausanne Foxes
basketbol
19:30Pogon Prudnik - Biofarm Poznan
basketbol
19:30Śląsk Wrocław - Stargard Szczecinski
basketbol
19:30Leca - Galomar
futbol
19:30Liefering Salzburg - Austria Klagenfurt
futbol
19:30Hala - Al-Ahli Club Manama
futbol
19:30HŠK Zrinjski Mostar - Sloboda Tuzla
futbol
19:30Fortune - Banjul United
futbol
19:30Gambiya Ports Authority - Real de Banjul
futbol
19:30GAMTEL - Elite United
futbol
19:30Dinamo Zagreb - Rijeka
futbol
19:30Stomil Olsztyn - Odra Opole
futbol
19:30Al-Ahli Khartoum - Shorta Al Qadarif
futbol
19:30PSG - JDA Dijon (beIN SPORTS HD 3)
basketbol
19:45Kolín - MMCITE Brno
futbol
19:45Alger - Oran
futbol
19:45Dhofar S.C.S.C. - Sohar
tenis
20:00Daniela Seguel - Elisabetta Cocciaretto
tenis
20:00Lammons/Huey - Glasspool/Lawson
tenis
20:00Nuria Parrizas-Diaz - Jaqueline Adina Cristian
tenis
20:00Tamara Korpatsch - Lara Salden
futbol
20:00Udinese Calcio - Fiorentina
basketbol
20:00Lusitânia - Terceira SUSIARTE
futbol
20:00Antalyaspor - Fenerbahçe
futbol
20:00Waasland-Beveren - Anderlecht
basketbol
20:00Krka - Partizan
futbol
20:00ChievoVerona - Livorno Calcio
basketbol
20:00Tirana - Teuta Durres
futbol
20:00Frosinone Calcio - Salernitana 1919
basketbol
20:00Bratunac - Capljina Lasta
basketbol
20:00Spars Sarajevo - Kakanj
basketbol
20:00Union Neuchatel Basket - Nyon
basketbol
20:00Kozuv Gevgelija - Pelister
basketbol
20:00Spielplan Naturtex-SZTE-Szedeak - Kaposvari
basketbol
20:00MOSiR Krosno - Zetkama Doral Nysa Klodzko
basketbol
20:00Polonia 1912 Leszno - Sokol Lancut
basketbol
20:00Kotwica Kołobrzeg - Ksiezak Lowicz
basketbol
20:00Krakow - Polonia Bytom
basketbol
20:00Bielsko-Biala - Bozza Krakow
basketbol
20:00Polkaty Maximus Katy - Gimbasket Wroclaw
basketbol
20:00U-BT Cluj-Napoca - Steaua București
basketbol
20:00Prievidza - Lucenec
basketbol
20:00Inter B Bratislava - Levicki Patrioti
basketbol
20:00Baník Handlová - Iskra Svit
basketbol
20:00Spisska Nova - Komarno
basketbol
20:00Castings Mercator - Hrastnik Zasavje
basketbol
20:00Troti - Mesarija Prunk Sezana
basketbol
20:00Boston University Terriers - Bucknell Bison
basketbol
20:00Colgate Raiders - Army Black Knights
basketbol
20:00Eastern Michigan Eagles - Merkez Michigan Chippewas
basketbol
20:00Iowa Hawkeyes - Penn State
basketbol
20:00IUPUI Jaguars - Detroit
basketbol
20:00Tigers - Texas A&M
basketbol
20:00North Carolina State Wolfpack - Pittsburgh Panthers
basketbol
20:00Texas Tech Red Raiders - Texas Longhorns
basketbol
20:00Villanova Wildcats - Providence Friars
futbol
20:00Saoura - Alger
futbol
20:00Mouloudia Club d'Oujda - Difaa El Jadida
futbol
20:00Mariehamn - HIFK
futbol
20:00Treffers - Rijnsburgse Boys
futbol
20:00Arenas Club de Getxo - Logroñés
futbol
20:00Panaderia Pulido - Atletico Tacoronte
futbol
20:00Benigánim - Acero
futbol
20:00Puerto Golfito - Municipal Garabito
futbol
20:00Union Titus Pétange - Victoria Rosport
futbol
20:00Nieciecza - Chojniczanka Chojnice
futbol
20:00Beira-Mar - Torreense
futbol
20:00ASC Niarry Tally - ASEC Ndiambour
futbol
20:00Maribor - Tabor Sežana
basketbol
20:00Bayreuth - Ratiopharm
basketbol
20:00Basket Zaragoza 2002 - Estudiantes Madrid
basketbol
20:00Iberostar Tenerife Canarias - FIATC Joventut Badalona
futbol
20:00Antalyaspor - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00Udinese - Fiorentina (beIN SPORTS HD 4)
tenis
20:05Jasmine Paolini - Kristina Kucova
tenis
20:05Kaja Juvan - Nadia Podoroska
tenis
20:05Marcela Zacarias - Olga Govortsova
futbol
20:15Cádiz - Almería
futbol
20:15Magpies - Joseph's
futbol
20:15Feirense - Académica de Coimbra
futbol
20:30Watford - Liverpool
futbol
20:30Köln - Schalke 04
futbol
20:30Leganés - Deportivo Alavés
futbol
20:30Haag - Heracles Almelo
basketbol
20:30Granada - Mallorca-Palma
basketbol
20:30Oviedo - A.M.I.C.S. Castelló
basketbol
20:30Ciudad de Ponferrada - Prat
basketbol
20:30Plasencia - Cazorla
basketbol
20:30Flecha - Pielagos
basketbol
20:30Palangos Kursiai - Jonavos Sintek-Jonava
futbol
20:30Plasencia - Trujillo
futbol
20:30Brakna - Riadh
futbol
20:30Heart of Midlothian - Rangers
futbol
20:30Köln - Schalke 04 (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Watford - Liverpool (S SPORT HD)
futbol
20:30Leganes - Alaves (spor SMART HD)
futbol
20:40Ittihad - Shabab Riyadh
futbol
20:50Bnei Yehuda Tel Aviv - Hapoel Haifa
futbol
20:50Hapoel Tel Aviv - Ironi Sport Hadera
basketbol
21:00Maccabi Tel Aviv - Hapoel Gilboa Galil
futbol
21:00Ave - Belenenses
futbol
21:00United - Colorado Rapids
basketbol
21:00Phoenix Hagen - Karlsruhe Lions
basketbol
21:00Kirchheim Knights - Bayer Giants Leverkusen
basketbol
21:00Oberhaching Tropics - Coburg
basketbol
21:00Allianz Swans - Bulls Kapfenberg
basketbol
21:00Takovo Leotar Trebinje - Mladost Mrkonjić Grad
basketbol
21:00Botafogo - Pinheiros Sky Sao Paolo
basketbol
21:00Enrique Soler - Union Linense
basketbol
21:00Euro Nickel - Gostivar
basketbol
21:00Tychy - Znicz Basket Pruszkow
basketbol
21:00Politechnika Czestochowa - Jaworzno
basketbol
21:00Borac - Beograd
basketbol
21:00Sloboda Uzice - Vojvodina
basketbol
21:00Celje - Triglav
basketbol
21:00Hopsi Polzela - Helios Domžale
basketbol
21:00Sencur - Podcetrtek
basketbol
21:00Tajfun Sentjur - Zlatorog Laško
basketbol
21:00Central Connecticut Blue Devils - Saint Francis New York Terriers
futbol
21:00Americano - Nova Iguaçu Futebol Clube
basketbol
21:00Florida Gulf Coast Eagles - Kuzey Alabama Lions
futbol
21:00Associação Desportiva São Caetano - Associação Portuguesa de Desportos
basketbol
21:00Kennesaw State Owls - Jersey Tech Highlanders
futbol
21:00Audax Sao Paulo Esporte Clube - Atlético Monte Azul
basketbol
21:00Maine Black Bears - UMBC Retrievers
futbol
21:00Claro Futebol Clube - Sao Bento
basketbol
21:00Mississippi - Vanderbilt Commodores
futbol
21:00São Bernardo - Preto
basketbol
21:00Hampshire Wildcats - Binghamton Bearcats
futbol
21:00Nacional Sao Paulo - Gremio Esportivo Osasco
basketbol
21:00Niagara Purple Eagles - Iona Gaels
futbol
21:009 de Octubre - Manta Fútbol Club
basketbol
21:00Robert Morris Colonials - Saint Francis Red Flash
futbol
21:00Cultural y Deportiva Leonesa - Izarra
basketbol
21:00Joseph's - Fordham Rams
futbol
21:00Academia Deportiva Cantolao - Atletico Grau
basketbol
21:00Stetson Hatters - Jacksonville Dolphins
basketbol
21:00Winthrop Eagles - High Point Panthers
tenis
21:00Baena/Davidovich Fokina - Arevalo/O'Mara
futbol
21:15SuperSport United - Bidvest Wits
tenis
21:30Dalila Jakupovic - Martina Trevisan
tenis
21:30Lizette Cabrera - Anna Karolína Schmiedlová
tenis
21:30Maddison Inglis - Lara Arruabarrena Vecino
tenis
21:30Stefanie Voegele - Sara Errani
tenis
21:30Jurij Rodionov - Denis Istomin
basketbol
21:30Apollo Amsterdam - Basketball Academie Limburg
futbol
21:30Bragantino clube Do Para - Paysandu Sport Club
basketbol
21:30Artland Dragons - Nürnberger
futbol
21:30Maccabi Ashdod - Shimshon Kafr Qasim
basketbol
21:30Schalke 04 - Wiha Panthers Schwenningen
futbol
21:30Ferencvárosi - Debreceni
basketbol
21:30Start Lublin - Polpharma Starogard Gdański
futbol
21:30Botoșani - Steaua București
basketbol
21:30Academico - Beira
basketbol
21:30Queluz - Estoril Praia
basketbol
21:30Galitos - Vasco Da Gama
basketbol
21:30Guifoes - Vale De Cambria
basketbol
21:30Kansas State Wildcats - Kansas Jayhawks
futbol
21:38Stal Stalowa Wola - Bytovia Bytów
futbol
21:45Zwolle - Vitesse
futbol
21:45VVV-Venlo - Fortuna Sittard
tenis
22:00Maxime Cressy - Liam Broady
tenis
22:00Rebecca Sramkova - Xiaodi
tenis
22:00Tomas Martin Etcheverry - Facundo Diaz Acosta
futbol
22:00Amiens - Metz
futbol
22:00Monaco - Stade de Reims
futbol
22:00Montpellier - Strasbourg
futbol
22:00Stade Brestois 29 - Angers
futbol
22:00Toulouse - Stade Rennais
basketbol
22:00Aris Leeuwarden - Landstede Zwolle
basketbol
22:00Zorg en Zekerheid Leiden - Shoeters Den Bosch
futbol
22:00Eupen - Royal Mouscron-Péruwelz
futbol
22:00Zulte Waregem - Kortrijk
futbol
22:00Legia Warsaw - Cracovia
basketbol
22:00Cholet Basket - Élan Chalon
basketbol
22:00Dijon Bourgogne - Orléans Loiret Basket
basketbol
22:00Nanterre - Boulazac Basket Dordogne
basketbol
22:00Strasbourg - ESSM Le Portel Cote d'Opale
futbol
22:00Dender - Tubize
futbol
22:00KMSK Deinze - Sint-Eloois-Winkel Sport
futbol
22:00Lierse Kempenzonen - Thes Sport
futbol
22:00Patro Eisden Maasmechelen - La Louviere Centre
basketbol
22:00Zadar - KK
futbol
22:00Molenbeek - K. Rupel Boom
basketbol
22:00Eisbären Bremerhaven - Academics Heidelberg
futbol
22:00Seraing United - Dessel Sport
basketbol
22:00Angers Basket Club 49 - Gamarde
futbol
22:00Retro Brasil - Akademika Vitória
basketbol
22:00Orchies - Vosges
futbol
22:00Sport Club do Recife - Afogados da Ingazeıra
basketbol
22:00Besancon Avenir Comtois - Saint Vallier Basket Drome
futbol
22:00Paranoa - do Gama
basketbol
22:00Kaysersberg Ammerschwihr - Andrezieux Boutheon
futbol
22:00Unai Esporte Clube - Taguatinga
basketbol
22:00Charite - Mulhouse Basket
futbol
22:00Branco - Vitoria
basketbol
22:00Rochelle Rupella - Metropole
futbol
22:00Ceará Sporting Club - Guarany de Sobral
basketbol
22:00Maritime Boulogne - Aurore de Vitre
futbol
22:00Pacajus - Caucaia
basketbol
22:00Stade de Vanves - Lorient
futbol
22:00América Futebol Clube Minas Gerais - Tombense
basketbol
22:00Union Basket Chartres Metropole - SOPCC
futbol
22:00Cruzeiro Porto Alegre - Esporte Clube Passo Fundo
basketbol
22:00USAP - Rueil
futbol
22:00Atlético Clube Goianiense - Jaragua
basketbol
22:00Blois Basket 41 - Evreux Basket
futbol
22:00Santos - Sociedade Esportiva Palmeiras
basketbol
22:00SLUC Nancy Basket - Poitiers Basket 86
futbol
22:00Bull Brasil - Clube Atlético Votuporanguense
basketbol
22:00Circulo Gijon - Globalcaja La Roda
futbol
22:00Comercial de Ribeirão Preto - Capivariano
basketbol
22:00Marbella - Hospitalet
futbol
22:00Paulista Futebol Clube - Marília Atlético Clube
basketbol
22:00Tizona - Myrtia Murcia
futbol
22:00Maracaju - Operario
basketbol
22:00Canton Charge - Capital City Go-Go
futbol
22:00Toulouse - Rennes (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
22:00Wydad Casablanca - Étoile du Sahel
basketbol
22:00Tamis Petrohemija Pancevo - Napredak Aleksinac
futbol
22:00Montpellier - Strasbourg (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
22:00Willow Park - Dublin
basketbol
22:00Splosna plovba Portoroz - Postojna
futbol
22:00Monaco - Reims (beIN SPORTS HD 4)
futbol
22:00Patriotas - Boyacá Chicó
basketbol
22:00Bradley - Loyola Ramblers
basketbol
22:00Buffalo Bulls - Akron Zips
basketbol
22:00Canisius Golden Griffins - Saint Peter's Peacocks
basketbol
22:00Clemson Tiger - Florida State Seminoles
basketbol
22:00East Carolina Pirates - Connecticut
basketbol
22:00Evansville Purple Aces - Illinois State Redbirds
basketbol
22:00Holy Cross Crusaders - American Eagles
basketbol
22:00Indiana State - Valparaiso Crusaders
basketbol
22:00Salle - Bonaventure Bonnies
basketbol
22:00Lafayette Leopards - Navy Midshipmen
basketbol
22:00Lipscomb Bisons - Liberty Flames
basketbol
22:00Horned Frogs - Baylor Bears
basketbol
22:00Tennessee Volunteers - Florida
basketbol
22:00Toledo Rockets - Ball State Cardinals
basketbol
22:00Wagner Seahawks - Bryant Bulldogs
futbol
22:08Elana Toruń - Górnik Łęczna
futbol
22:20Mirren - Aberdeen
basketbol
22:30Bristol Flyers - Manchester Giants
basketbol
22:30Leicester Riders - Sheffield Sharks
futbol
22:30Royal Antwerp - Oostende
futbol
22:30Albacete Balompié - Rayo Vallecano
basketbol
22:30Hamburg Towers - Crailsheim Merlins
basketbol
22:30Rasta Vechta - Giessen 46
basketbol
22:30Baloncesto Fuenlabrada - Saski Baskonia
basketbol
22:30MoraBanc Andorra - Gran Canaria
basketbol
22:30Mans Sarthe Basket - Bourg-en-Bresse
basketbol
22:30Oostende - Phoenix Brussels
basketbol
22:30Belfius Mons-Hainaut - Antwerp Giants
basketbol
22:30Leuven Bears - Limburg United
basketbol
22:30Marquette Golden Eagles - Seton Hall Pirates
futbol
22:45Napoli - Torino
futbol
22:45Twente - Heerenveen
futbol
22:45Napoli - Torino (beIN SPORTS HD 3)
futbol
22:45Casertana - Cavese
tenis
23:00Jeffrey John Wolf - Mikael Torpegaard
futbol
23:00Granada - Celta de Vigo
tenis
23:00Casper Ruud - Albert Ramos
futbol
23:00Montreal Impact - İngiltere Revolution
futbol
23:00Racing de Santander - Real Zaragoza
futbol
23:00Reno 1868 - Diego Loyal
futbol
23:00Granada - Celta Vigo (spor SMART HD)
futbol
23:00Farolito - Napa Valley 1839
futbol
23:00Club Atlético Brown - Deportivo Santamarina
futbol
23:00Los Andes - UAI Urquiza
futbol
23:00San Telmo - Club Almirante Brown
futbol
23:00Club Comunicaciones - Argentino de Quilmes
futbol
23:00CSyD Flandria - Fenix Pilar
futbol
23:00Deportivo Armenio - Sacachispas
futbol
23:00Club Atlético Central Córdoba - Club Ferrocarril Midland
futbol
23:00Club Atlético Ituzaingó - Deportivo Español
futbol
23:00Real Pilar - Deportivo Merlo
futbol
23:00Club Social y Deportivo Muñiz - Juventud Unida de San Miguel
futbol
23:00Club Atlético Douglas Haig - Defensores Belgrano Villa Ramallo
futbol
23:00Club Defensores de Pronunciamiento - Central Norte
futbol
23:00Deportivo Madryn - Club Sportivo Penarol
futbol
23:00Maceio - Associação Atlética Coruripe
futbol
23:00River-PI - Flamengo
futbol
23:00Puerto Quito - Club Deportivo Santa Rita
basketbol
23:00Arkansas-Little Rock Trojans - Louisiana-Lafayette Ragin Cajuns
futbol
23:00Artemisa - Matanzas
basketbol
23:00Denver - Western Illinois Leathernecks
futbol
23:00Granma - Villa Clara
basketbol
23:00Edwardsville Cougars - Eastern Illinois Panthers
futbol
23:00Tunas - HABANA
futbol
23:00Santiago de Küba - Ciego de Avila
futbol
23:00Universitario - Independiente de La Chorrera
futbol
23:00Estudiantes De Caracas - Yaracuy
futbol
23:00Titanes - Deportivo JBL del Zulia
futbol
23:00Lala - Trujillanos
futbol
23:15Plácido de Castro - Branco Sport Club
tenis
23:30Kacper - Arthur Rinderknech
tenis
23:30Day/Whittle - Chong/Yu
futbol
23:30Boavista Porto - Vicente
futbol
23:30Gimnasia y Esgrima La Plata - Atlético Tucumán
futbol
23:30Houston Dynamo - Los Angeles Galaxy
basketbol
23:30Miami RedHawks - Bowling Green Falcons
basketbol
23:30Missouri - Mississippi State Bulldogs
basketbol
23:30Sacred Heart University Pioneers - Sharks
futbol
23:30Orense Sporting Club - Guayaquil City
futbol
23:30Barranquilla - Bogotá
futbol
23:30Club Cienciano Cusco - Ayacucho
basketbol
23:45Kentucky Wildcats - Auburn Tigers
basketbol
00:00Povoa - Braga
basketbol
00:00Batı Virginia - Oklahoma
basketbol
00:00Charleston Cougars - Drexel Dragons
basketbol
00:00Colorado State - Force Falcons
basketbol
00:00Doğu Tennessee State Buccaneers - Western Carolina Catamounts
basketbol
00:00Furman Paladins - Citadel Bulldogs
futbol
00:00Five Islands - Saints United
basketbol
00:00Hofstra Pride - James Madison Dukes
futbol
00:00Andrew Lions - Ellerton
basketbol
00:00Maryland-Eastern Shore Hawks - Delaware State Hornets
futbol
00:00Associação Desportiva Cabofriense - Flamengo
basketbol
00:00Missouri State - Güney Illinois Salukis
futbol
00:00Grecia - Herediano
basketbol
00:00Morgan State Bears - Coppin State Eagles
futbol
00:00Guanacasteca - Santa Rosa Santa Cruz
basketbol
00:00Mount St. Mary's Mountaineers - Fairleigh Dickinson Knights
futbol
00:00Consultants Moravia - Municipal Turrialba
basketbol
00:00Nicholls State Colonels - Orleans Privateers
futbol
00:00Sporting San Jose - Curridabat
basketbol
00:00Oklahoma State Cowboys - Iowa State Cyclones
futbol
00:00Ciervos - Real Canamy Tlayacapan
basketbol
00:00Presbyterian Blue Hose - Güney Charleston Buccaneers
futbol
00:00Deportivo Nuevo Chimalhuacan - Uruapan
basketbol
00:00Radford Highlanders - Gardner–Webb Runnin' Bulldogs
futbol
00:00River Plate Asuncion - 12 de Octubre FutbolClub
basketbol
00:00Santa Clara Broncos - Portland
futbol
00:00Colo-Colo - Universidad de Concepción
basketbol
00:00South Carolina State Bulldogs - North Carolina Central Eagles
basketbol
00:00Syracuse Orange - North Carolina Tar Heels
basketbol
00:00Virginia Commonwealth Rams - George Washington Colonials
basketbol
00:00Wake Forest Demon Deacons - Notre Dame Fighting Irish
basketbol
00:00William & Mary Tribe - Elon Phoenix
futbol
00:05Club Atlético Nacional - Independiente Medellín
basketbol
00:12Flames - Oakland Golden Grizzlies
tenis
00:30Camilo Ugo Carabelli - Franco Agamenone
tenis
00:30Thiago Seyboth Wild - Renzo Olivo
futbol
00:30Universidad Autónoma de Zacatecas - Mineros de Fresnillo
basketbol
00:30Abilene Christian Wildcats - Central Arkansas Bears
basketbol
00:30Appalachian State Mountaineers - Coastal Carolina Chanticleers
basketbol
00:30Batı Michigan Broncos - Northern Illinois
basketbol
00:30Campbell Fighting Camels - Asheville Bulldogs
basketbol
00:30Hampton Pirates - Upstate Spartans
basketbol
00:30Mercer Bears - Wofford Terriers
basketbol
00:30South Dakota Coyotes - North Dakota
basketbol
00:30University of Tennessee at Chattanooga Mocs - Greensboro Spartans
tenis
01:00Broady/Clayton - Bourchier/Peliwo
basketbol
01:00York Knicks - Chicago Bulls
basketbol
01:00New York Knicks - Chicago Bulls (S SPORT HD)
futbol
01:00Resende Futebol Clube - Vasco da Gama
futbol
01:00Joinville Esporte Clube - Clube Nautico Marcilio Dias
futbol
01:00Caxias - Sport Club Internacional
futbol
01:00Imperatriz - Juventude
futbol
01:00Atletico Pantoja - Jarabacoa
futbol
01:00Cosmopolites - Cavaly
futbol
01:00Club Canoneros Marina - Inter Playa del Carmen
futbol
01:00de Chihuahua - Atletico Saltillo
futbol
01:00Garden Hotspurs - Road Jets
basketbol
01:00Westchester Knicks - Wisconsin Herd
basketbol
01:00Güney-Doğu Louisiana Lions - Northwestern State Demons
basketbol
01:00Loyola Maryland - Lehigh Mountain Hawks
basketbol
01:00North Dakota State Bison - Nebraska-Omaha Mavericks
basketbol
01:00Samford Bulldogs - Virginia Military Keydets
basketbol
01:00Jose State Spartans - UNLV Runnin' Rebels
basketbol
01:00Tennessee-Martin Skyhawks - Southeast Missouri State Redhawks
tenis
01:05Sofia Sanchez - Caroline Dolehide
tenis
01:05Astra Sharma - Karen Guadiana Campos
tenis
01:05Leylah Annie Fernandez - Giulia Gatto-Monticone
tenis
01:05Renata Zarazua - Varvara Flink
futbol
01:05Club Atlético Belgrano - Deportivo Morón
futbol
01:15Atletico Cerrado - Tocantinópolis
basketbol
01:30Stephen F. Austin Lumberjacks - Lamar Cardinals
basketbol
01:30UMass Lowell River Hawks - Vermont Catamounts
futbol
01:30Dakota - Bubali
futbol
01:30Jose Earthquakes - Toronto
futbol
01:40Club Atlético River Plate - Defensa y Justicia
tenis
02:00Merino/Pena Lopez - Kestelboim/Etcheverry
basketbol
02:00California - Utah
basketbol
02:00Drake Bulldogs - Northern Iowa Panthers
basketbol
02:00Georgia - Arkansas
basketbol
02:00Northern Arizona - Montana State
basketbol
02:00Pepperdine Waves - Brigham Young Cougars
basketbol
02:00Prairie View A&M Panthers - Alabama State Hornets
basketbol
02:00Richmond - Massachusetts
basketbol
02:00Texas A&M-CC - Incarnate Word
basketbol
02:00Tulsa - Central Florida
basketbol
02:00Virginia - Duke Blue Devils
futbol
02:00Jennings Grenades - Road
futbol
02:00Paradise - Claytons Kola Tonic Notre Dame
futbol
02:00Petrolina Social Futebol Clube - Central Sport Club
futbol
02:00Salgueiro - Decisao
futbol
02:00Toledo Colônia Work - Coritiba Foot Ball Club
futbol
02:00Zacatepec - Cafetaleros de Chiapas
futbol
02:00Atlético Chiriquí - Club Deportivo Árabe Unido
futbol
02:00Costa del Este - Alianza de Panama
futbol
02:00Tauro - Club Deportivo Plaza Amador
futbol
02:00Deportivo Lara - Deportivo Táchira
futbol
02:00Dallas - Philadelphia Union
futbol
02:00Orlando City Soccer Club - Real Salt Lake
tenis
02:00Bondarenko/Fichman - Kravchuk/Olmos
futbol
02:00Pachuca - Querétaro
futbol
02:10América de Cali - Deportivo Cali
futbol
02:15Club Nacional Asuncion - Club Olimpia
basketbol
02:30Alcorn State Braves - Southern Jaguars
basketbol
02:30Butler Bulldogs - DePaul Blue Demons
basketbol
02:30Grambling State Tigers - Arkansas-Pine Bluff Golden Lions
basketbol
02:30Jackson State Tigers - Mississippi Valley State Delta Devils
basketbol
02:30Norfolk State Spartans - Howard Bison
futbol
02:30Unión Española - Everton de Viña del
basketbol
03:00Grand Rapids Drive - Lakeland Magic
basketbol
03:00Maine Red Claws - Erie BayHawks
basketbol
03:00Albany Great Danes - Stony Brook Seawolves
basketbol
03:00Duquesne Dukes - George Mason Patriots
basketbol
03:00Eastern Kentucky Colonels - Morehead State Eagles
basketbol
03:00Fresno State Bulldogs - Wyoming Cowboys
basketbol
03:00South Alabama Jaguars - Troy Trojans
basketbol
03:00Wilmington Seahawks - Delaware Fightin' Blue Hens
futbol
03:00Chagos Islands - Club Atlético Temperley
futbol
03:00Barcelona Sporting Club - Portoviejo
tenis
03:00Leylah Annie Fernandez - Heather Watson
basketbol
03:00Platense - Gimnasia Comodoro
basketbol
03:00Wuber Estudiantes de Bahia Blanca - Lorenzo de Almagro
futbol
03:30Estrella - La Fama
basketbol
03:30Atlanta Hawks - Portland Trail blazers
basketbol
03:30Miami Heat - Brooklyn Nets
basketbol
03:30Regatas Corrientes - Comunicaciones Mercedes
futbol
03:50Central Córdoba de Santiago - Club Atlético Banfield
futbol
03:50Godoy Cruz Antonio Tomba - Union de Santa
basketbol
04:00Oklahoma City Blue - Iowa Wolves
basketbol
04:00South Bay Lakers - Agua Caliente Clippers
basketbol
04:00Georgia Tech Yellow Jackets - Miami Hurricanes
basketbol
04:00Grand Canyon Antelopes - Grande Valley
basketbol
04:00Jacksonville State Gamecocks - Tennessee Tech Golden Eagles
basketbol
04:00Kansas City Roos - Chicago State Cougars
basketbol
04:00Loyola Marymount Lions - Francisco
basketbol
04:00Maryland Terrapins - Michigan State Spartans
basketbol
04:00Murray State Racers - Austin Peay Governors
basketbol
04:00Nevada Wolf Pack - Diego State Aztecs
basketbol
04:00Oral Roberts Golden Eagles - Purdue Fort Wayne Mastodons
basketbol
04:00Tulane Green Wave - Memphis Tigers
basketbol
04:00Davis Aggies - Long Beach State 49ers
basketbol
04:00Trojans - Arizona State Sun Devils
basketbol
04:00Wisconsin Green Bay Phoenix - Cleveland State Vikings
basketbol
04:00Wisconsin Milwaukee Panthers - Youngstown State Penguins
futbol
04:00Silver Sands - Wotton
futbol
04:00Nasinu - Suva
futbol
04:00Club Celaya - Tampico Madero
futbol
04:00Alianza Universidad - Deportivo Llacuabamba
futbol
04:00Wellington - Eastern Suburbs
futbol
04:00Nashville - Atlanta United
basketbol
04:00Cleveland Cavaliers - Indiana Pacers
basketbol
04:00Memphis Grizzlies - Los Angeles Lakers
futbol
04:00Club América - Club Necaxa
futbol
04:15Alianza Petrolera - Deportes Tolima
basketbol
04:30Alabama - South Carolina
basketbol
04:30Tennessee State Tigers - Belmont
basketbol
04:30Boston Celtics - Houston Rockets
basketbol
04:30Antonio Spurs - Orlando Magic
tenis
04:30Cabal/Farah - Kubot/Melo
basketbol
05:00Güney Utah Thunderbirds - Idaho Vandals
basketbol
05:00Kuzey Colorado Bears - Eastern Washington Eagles
basketbol
05:00Weber State Wildcats - Portland State
basketbol
05:00Phoenix Suns - Golden State Warriors
basketbol
06:00State Bakersfield Roadrunners - Mexico State Aggies
basketbol
06:00State Northridge Matadors - State Fullerton Titans
basketbol
06:00California Baptist Lancers - Seattle
basketbol
06:00Gonzaga Bulldogs - Saint Mary's
basketbol
06:00Mexico Lobos - Utah State
basketbol
06:00Diego - Pasifik
basketbol
06:00Irvine Anteaters - California Santa Barbara Gauchos
basketbol
06:00UCLA Bruins - Arizona Wildcats
futbol
06:00Lautoka - Labasa
futbol
06:00Rewa - Navua
futbol
06:00Tigres de la UANL - Club Universidad Nacional
basketbol
06:05Sacramento State Hornets - Montana Grizzlies
tenis
06:05Rafael Nadal - Taylor Harry Fritz
futbol
06:30Vancouver Whitecaps - Sporting Kansas City
futbol
07:00Blacktown City - Sydney United
futbol
08:00Western United - Central Coast Mariners Academy
futbol
08:00South West Queensland Thunder - Holland Park Hawks FutbolClub
futbol
08:00Sydney Olympic - Wollongong Wolves
futbol
08:30Rockdale City Suns - Manly United
basketbol
09:00Cairns Taipans - Perth Wildcats
futbol
09:00Albans Saints - Melbourne Knights
basketbol
10:00Patriots Kigali - Rusizi
basketbol
10:30Inanomo Moskova - Motor
futbol
10:30Melbourne City - Brisbane Roar
futbol
11:00Brisbane Olympic United - Peninsula Power FutbolClub
futbol
11:00Marconi Stallions - Cronulla-Sutherland Sharks
futbol
11:30Persija Jakarta - Pusamania Borneo
futbol
11:30Persipura Jayapura - PSIS Semarang
futbol
11:30Angkor Tiger - Kirivong Sok Sen Chey
basketbol
12:00Moskovskiy - Spartak Moscow
futbol
12:00Poli Timisoara - Rapid București
futbol
12:00Kasem Bundit Üniversitesi - Trang
futbol
12:00Muang Loei United - Chachoengsao
futbol
12:15Fach Donaufeld - Post
futbol
12:15Pattani - Nakhon Si United
futbol
12:15Thonburi Üniversitesi - Muangnont Bankunmae
futbol
12:30Dornbirn 1913 - Wacker Innsbruck
futbol
12:30Slovan - Mannsworth
futbol
12:30Brigittenau - 13
futbol
12:45Paloma Hamburg - Meiendorfer
basketbol
13:00IPRC South - 30 Plus
basketbol
13:00UR - REG
futbol
13:00Geestemunde - Habenhauser
futbol
13:00Polvorin - Compostela
futbol
13:00Basconia - Beasain
futbol
13:00Wazito - Kericho
basketbol
13:00İTÜ - Anadolu Efes (TRT Spor HD)
basketbol
13:00İTÜ - Anadolu Efes (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
13:00Sigortam.Net - Anadolu Efes
futbol
13:15Santurtzi - Santutxu
basketbol
13:30İzmir BŞB - Erzurum BSB Gençlik
basketbol
13:30Academy - Rosneft
futbol
13:30Illescas - Club Deportivo Madridejos
futbol
13:30Recambios Colon - Roda
futbol
13:30Carabanchel - Alamo
futbol
13:30Club Deportivo Huétor - Melilla
futbol
13:30Denizlispor - Y.Malatyaspor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
13:30Denizlispor - Yeni Malatyaspor
futbol
13:45Siete Villas - Gimnastica de Torrelavega
futbol
14:00Erzurumspor - Menemen Belediyespor
futbol
14:00Ümraniyespor - Bursaspor
futbol
14:00Gümüşhanespor - Amedspor
futbol
14:00Hekimoğlu Trabzon - Hacettepe
futbol
14:00Sivas Belediye Spor - Belediye Vanspor
futbol
14:00Ağrı 1970 Spor - Kozan Belediyespor
futbol
14:00Artvin Hopaspor - Silivrispor
futbol
14:00Diyarbakırspor - Nazilli Belediyespor
futbol
14:00Elazığ Belediyespor - Tepecik Belediye Spor
futbol
14:00Orduspor - Düzcespor
futbol
14:00Pazarspor - 1954 Kelkit Belediyespor
futbol
14:00Yomraspor - Çankaya
basketbol
14:00CMHS - Shoot for Stars
futbol
14:00Zirə - Gabala
futbol
14:00Flora Tallinn - Narva Trans
futbol
14:00Royal Eagles - Moroka Swallows
futbol
14:00Avalan Kamyaran - Foolad Novin
futbol
14:00Kheybar Khorramabad - Shahrdari Astara
futbol
14:00Persepolis Genaveh - Kaspian Qazvin
futbol
14:00Shahid Ghandi - Shahrdari Hamedan
futbol
14:00Shahrdari Fuman - Novin Kerman
futbol
14:00Ayrfield United - Ardmore Rovers
futbol
14:00Bangor - Edenderry Town
futbol
14:00Drumcondra - John Bosco
futbol
14:00Lucan United - Kilnamanagh
futbol
14:00University College Dublin - Leixlip United
futbol
14:00Internacional de Madrid - Ibiza
futbol
14:00Peña Deportiva - Marino de Luanco
futbol
14:00Prat - Lleida Esportiu
futbol
14:00Levante UD B - Ebro
futbol
14:00Ejea - Castellon
futbol
14:00Real Balompédica Linense - Recreativo de Huelva
futbol
14:00Silva - Choco
futbol
14:00Lorca - Los Garres
futbol
14:00Calamonte - Diocesano
futbol
14:00Montijo - Arroyo
futbol
14:00Solana - Almansa
futbol
14:00Socuéllamos - Puertollano
futbol
14:00Sevilla - Osasuna
futbol
14:00Covadonga - San Martin
futbol
14:00Club Siero - Vallobin
futbol
14:00Tambov - Rubin Kazan
futbol
14:00Europa - Sants
futbol
14:00Esport Club Granollers - Figueres
futbol
14:00Cristobal - Pobla de Mafumet
futbol
14:00Atlético Saguntino - Paterna
futbol
14:00Mostoles - Parla
futbol
14:00Pozuelo de Alarcón - Fernando de Henares
futbol
14:00Atlético Malagueño - Real Jaén
futbol
14:00Svay Rieng - National Defense Ministry
futbol
14:00Visakha - Soltilo Angkor
futbol
14:00Posta Rangers - Mathare United
futbol
14:00Znicz Pruszków - Pogon
futbol
14:00Thong - Watbot City
futbol
14:00Lamphun Warrior - Chamchuri United
futbol
14:00Phrae United - Udon Thani
futbol
14:00Ranong - Samut Sakhon
futbol
14:00Police Tero - Samut Prakan City
futbol
14:00Trat - Bangkok Glass
futbol
14:00Ümraniyespor - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
14:00BB Erzurumspor - Menemenspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
14:00Sevilla - Osasuna (spor SMART HD)
basketbol
14:00Enisey - Astana
basketbol
14:00Beşiktaş - Galatasaray (tivibu SPOR HD)
futbol
14:00Horsens - Randers
futbol
14:00Mirandés - Girona
futbol
14:15Varzim - Mafra
futbol
14:15Waalwijk - Utrecht
futbol
14:30BAKspor - Afjet Afyonspor
futbol
14:30Ergene Velimeşe Spor - Bayburt Grup İl Özel İdare Gençlik Spor
futbol
14:30Etimesgut Belediye Spor Kulubu - Sakaryaspor
futbol
14:30Kardemir Karabükspor - Kırşehirspor
futbol
14:30Konyaspor 1922 - Kırklarelispor
futbol
14:30Niğde Belediyespor - Bandırmaspor
futbol
14:30Pendikspor - Manisa
futbol
14:30Sarıyer - Sancaktepe Belediyespor
futbol
14:30Tarsus İdman Yurdu - Çorum Belediyespor
futbol
14:30Utaş Uşakspor - Kastamonuspor
futbol
14:30Kızılcabölükspor - Bucaspor
futbol
14:30Kocaelispor - Karşıyaka
futbol
14:30Modafen Spor - Malatya Yeşilyurt
futbol
14:30Milan - Genoa
futbol
14:30Lierres - Vital'O
futbol
14:30Persib Bandung - Persela Lamongan
futbol
14:30Makassar - Sleman
futbol
14:30Trau - Mohun Bagan
futbol
14:30Santa Marta - Real Burgos
futbol
14:30Falkenbergs - Halmstads
futbol
14:30Tvååkers - Norrköping
futbol
14:30Argesul Pitesti - Mioveni
futbol
14:30Kocaelispor - Karşıyaka (A Spor HD)
futbol
14:30Milan - Genoa (beIN SPORTS HD 4)
basketbol
14:30Barcelona Bàsquet - Bruixa Dor Manresa
basketbol
14:30Obradoiro - Universidad Catolica de Murcia
futbol
14:30Korona Kielce - Lechia Gdańsk
futbol
14:40Olimpia Grudziądz - Stal Mielec
basketbol
15:00Mladost Zemun - Novi Pazar
futbol
15:00Ingolstadt 04 - Viktoria Köln
futbol
15:00Schwachhausen - Oberneuland
futbol
15:00Coventry City - Sunderland
futbol
15:00Marino - Tamaraceite
futbol
15:00Tonnerre Yaoundé - Bamboutos de Mbouda
futbol
15:00Young Sports - Canon Yaoundé
futbol
15:00Kakamega Homeboyz - Nzoia Sugar
futbol
15:00Kenya Commercial Bank - Bandari
futbol
15:00Ferizaj - Llapi Podujeve
futbol
15:00Gorilla - Akagera
futbol
15:00Coventry - Sunderland (beIN SPORTS HD 3)
futbol
15:00Impeesa - Interforce
futbol
15:00Pepiniere - Sorwathe
futbol
15:00Al-Karamah - Al-Jaish Damascus
futbol
15:00Siam Navy - Lampang
futbol
15:00Uthai Thani - Chai
futbol
15:00Buriram United - Port
futbol
15:00Muangthong United - Chonburi
futbol
15:00Zorya Luhansk - Olimpik
futbol
15:05Widzew Łódź - Olimpia Elbląg
futbol
15:15Levski Sofia - Slavia Sofia
basketbol
15:15Gaziantep Basket - OGM Orman (tivibu SPOR 3 HD)
basketbol
15:15Türk Telekom - Pınar Karşıyaka (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
15:15Royal Halı Gaziantep - Ormanspor
basketbol
15:15Türk Telekom - Pınar Karşıyaka
futbol
15:30Union Berlin - Wolfsburg
futbol
15:30Union Berlin - Wolfsburg (S SPORT 2 HD)
futbol
15:30Bochum - Sandhausen (S SPORT 2 HD)
futbol
15:30Union Furstenwalde - Bischofswerdaer 08
futbol
15:30Germania Halberstadt - Babelsberg 03
futbol
15:30Neustrelitz - Blau-Weiß 90 Berlin
basketbol
15:30Parma Perm - Basket Zielona Góra
futbol
15:30Arminia Вielefeld - Wehen Wiesbaden
futbol
15:30Pauli - Osnabruck
futbol
15:30Bochum - Sandhausen
futbol
15:45Karaiskakis - Apollon Smyrni
basketbol
16:00Norrort - Helsinborg
futbol
16:00Athletic Bilbao - Villarreal
futbol
16:00Athletic Bilbao - Villarreal (spor SMART HD)
futbol
16:00Ankaragücü - Sivasspor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
16:00Ankaragücü - Sivasspor
futbol
16:00Meppen - Duisburg
futbol
16:00Hannover - Eintracht Norderstedt 03
futbol
16:00Oldenburg - Havelse
futbol
16:00Buchholz 08 - Niendorfer
futbol
16:00Eintracht Northeim - Schwalbe Tundern
futbol
16:00Einheit Rudolstadt - Martinroda
futbol
16:00Hertha 03 Zehlendorf - Strausberg
futbol
16:00Greifswalder SV 04 - Tasmania Berlin
futbol
16:00Hertha 06 - Brandenburger Sud 05
futbol
16:00Victoria Seelow - Staaken
futbol
16:00Neftchi Baku - Sabail
futbol
16:00Nykøbing - Skive
futbol
16:00Academy Pandev - Borec
futbol
16:00Shkëndija - Makedonija Gjorče Petrov
futbol
16:00Shkupi - Renova
futbol
16:00Labunishta - Ohrid
futbol
16:00Penang - Sarawak United
futbol
16:00Voždovac - Vojvodina
futbol
16:00Triglav Kranj - Mura 05
futbol
16:00Kitara - Nyamityobora
futbol
16:00Light - Katwe United
futbol
16:00Ionikos - Olympiakos Volou 1937
futbol
16:00Kavala - Ialyssos
futbol
16:00Kissamikos - Panachaiki
futbol
16:00Odense Boldklub - Silkeborg
futbol
16:30İstanbulspor - Adanaspor
futbol
16:30Krasnodar - FC
futbol
16:30Eindhoven - Feyenoord
futbol
16:30İstanbulspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
16:30Čelik Zenica - Radnik Bijeljina
futbol
16:30Gaborone United - Township Rollers
futbol
16:30Bali United Pusam - Persita Tangerang
futbol
16:30Chateauneuf sur Loire - Saint Cyr sur Loire
futbol
16:30Bloemfontein Celtic - Baroka
futbol
16:30Polokwane City - Black Leopards
futbol
16:30Jomo Cosmos - Ajax Cape Town
futbol
16:30Galaxy - Sporting
futbol
16:30Kalmar - Jönköpings Södra
futbol
16:30Karlskrona - Malmö
futbol
16:30Örgryte - Fotboll
futbol
16:30Siófok - Aqvital Csakvar
futbol
16:30Budafoki MTE-Ujbuda - Békéscsaba 1912 Előre
futbol
16:30Budaörsi - Gyirmot Sportegyesulet
futbol
16:30Dunakanyar-Vác - Ajka
futbol
16:30Nyíregyháza Spartacus - Kazincbarcikai
futbol
16:30Genk - Club Brugge
futbol
16:30Slovácko - Slavia Prague
futbol
17:00Arka Gdynia - ŁKS Łódź
futbol
17:00Bocholt - Straelen
futbol
17:00Kleve - Sportfreunde Baumberg
futbol
17:00Kray - Niederwenigern
futbol
17:00Monheim - SSVg Velbert
futbol
17:00Schwarz-Weiß Essen - SpVg Schonnebeck
futbol
17:00SpVgg 04 Ratingen - Velbert
futbol
17:00TuRU Düsseldorf - Meerbusch
futbol
17:00Velbert - Cronenberger
futbol
17:00Germania Egestorf - Hagen-Uthlede
futbol
17:00Heeslinger - Braunschweig
futbol
17:00Spelle-Venhaus - Borussia Hildesheim
futbol
17:00Arminia Hannover - Eintracht Celle
futbol
17:00Frisia - Husumer
futbol
17:00Weiss Ahlen - Kaan-Marienborn
futbol
17:00Meinerzhagen - 09 Dortmund
futbol
17:00Schermbeck - Eintracht Rheine
futbol
17:00Sprockhövel - Gütersloh 2000
futbol
17:00Liège - Charleroi-Marchienne
futbol
17:00URSL Vise - Heist
futbol
17:00Bujumbura - Rukinzo
futbol
17:00Vejle Boldklub - Køge
futbol
17:00Vendsyssel - Roskilde
futbol
17:00Chabab Atlas Khénifra - Association Salé
futbol
17:00Chabab Mohammedia - Kénitra
futbol
17:00Marrakech - Widad
futbol
17:00MAS - Ittihad Khemisset
futbol
17:00Olympique Dcheïra - Chabab Benguerir
futbol
17:00Casablanca - Chabab Rif Al Hoceima
futbol
17:00Widad Témara - Riadi Salmi
futbol
17:00Shabab Alsamu - Markaz Shabab Al-Am'ari
futbol
17:00Bengaluru - Atlético de Kolkata
futbol
17:00Rudeš - Kustosja
futbol
17:00Granicar - Marsonia 1909
futbol
17:00Neretvanac Opuzen - Split
futbol
17:00Vodice - Kamen Ivanbegovina
futbol
17:00Reggina Calcio - Monopoli
futbol
17:00Rende - Viterbese Castrense
futbol
17:00Rieti - Sicula Leonzio
futbol
17:00Avion Academy - Feutcheu
futbol
17:00Dragón - Coton Sport FC de Garoua
futbol
17:00Fovu Club Baham - Colombe du Dja et Lobo
futbol
17:00Bamenda - Eding Sport
futbol
17:00Stade Renard Melong - Panthère du Ndé
futbol
17:00Loum - Fortuna Mfou
futbol
17:00Podbeskidzie Bielsko-Biała - Wigry Suwałki
futbol
17:00Puszcza Niepołomice - Chrobry Głogów
futbol
17:00Covilhã - Chaves
futbol
17:00Enosi Panaspropyrgiakos - Kalamata
basketbol
17:00Çorlu Belediyesi - Başkent Yenişehir
basketbol
17:00Kutaisi 2010 - Rustavi 1991
basketbol
17:00Fryshuset - Bankeryds
futbol
17:00Nantes - Lille
futbol
17:00Everton - Manchester United
futbol
17:00Tottenham Hotspur - Wolverhampton
futbol
17:00Parma - SPAL
futbol
17:00Lecce - Atalanta
futbol
17:00Sassuolo Calcio - Brescia Calcio
futbol
17:00Tottenham - Wolverhampton (S SPORT HD)
futbol
17:00Parma - Spal (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
17:00Lecce - Atalanta (beIN SPORTS HD 3)
futbol
17:00Manchester City - Arsenal (S SPORT HD)
futbol
17:00Everton - Manchester Utd (TRT Spor HD)
futbol
17:00Nantes - Lille (beIN SPORTS HD 4)
basketbol
17:00Alba Berlin - Brose Bamberg
basketbol
17:00Fraport Skyliners Frankfurt - Riesen Ludwigsburg
basketbol
17:00Telekom Baskets Bonn - S.Oliver
futbol
17:00Lüneburger SK Hansa - Altonaer FC von 1893
futbol
17:00Rielasingen-Arlen - Göppingen
futbol
17:00Hastedt - Bremer
futbol
17:00Borgfeld - Leher Turnerschaft
futbol
17:00Sasel - Barmbek-Uhlenhorst
futbol
17:00Concordia von 1907 - Rugenbergen
futbol
17:00Rot-Weiss Walldorf - Fernvald
futbol
17:00Duren - Viktoria 08 Arnoldsweiler
futbol
17:00Hennef 05 - Hürth
futbol
17:15Blau-Weiss Friesdorf - Borussia Freialdenhoven
futbol
17:30Bremerhaven - Hemelingen
futbol
17:30Pesch 1956 - Deutz 05
futbol
17:3003 Hilden - Union Nettetal
futbol
17:30Verona - Pegasus Saint-James
futbol
17:30Mosconia - Lealtad
futbol
17:30Calcio Catania - Vibonese Calcio
futbol
17:30Nitra - ŠK Slovan Bratislava
futbol
17:30Spartak Trnava - ViOn Zlaté Moravce
futbol
17:30AS Trenčín - ŠKF Sereď
futbol
17:30Pohronie - Senica
futbol
17:30Ružomberok - Zemplín Michalovce
futbol
17:30MŠK Žilina - DAC 1904 Dunajská Streda
basketbol
17:30Limbaži - Jēkabpils
futbol
17:30Leipzig - Bayer 04 Leverkusen
futbol
17:30Leipzig - Leverkusen (S SPORT 2 HD)
basketbol
17:30Afyon Bld. - Fenerbahçe Beko (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
17:30Afyon Belediye - Fenerbahçe
basketbol
17:45Iraklis - Ionikos Nikeas
futbol
17:45Arda Kardzhali - Ludogorets 1945
futbol
18:00Brøndby - Lyngby Boldklub
futbol
18:00Deportivo de La Coruña - Lugo
futbol
18:00Elche - Numancia
basketbol
18:00UU-Korihait Uusikaupunki - Pyrintö Tampere
futbol
18:00America de Quito - Fuerza Amarilla
futbol
18:00Renaissance Zemamra - Moghreb Tétouan
futbol
18:00Sidi Kacem - Racing de Casablanca
futbol
18:00Cray Wanderers - Merstham
futbol
18:00Flat Earth - Atlético de Pinto
futbol
18:00Jeunesse Esch - F91 Dudelange
futbol
18:00Muhlenbach - Rodange 91
futbol
18:00Casa Pia - Cova da Piedade
futbol
18:00Estoril Praia - Vilafranquense
basketbol
18:00Nazilli Belediyesi - Spor
futbol
18:00Sanjoanense - Felgueiras
futbol
18:00Oliveirense - Vizela
futbol
18:00Alverca - Grupo Sportivo de Loures
futbol
18:00Anadia - Marinhense
futbol
18:00Associacao Recreativa Sao Martinho - Maria da Fonte
futbol
18:00Berco - Fafe
basketbol
18:00Korikouvot - Munkkiniemen Kisapojat
futbol
18:00Camara de Lobos - Merelinense
basketbol
18:00Trelleborg - Hogsbo
futbol
18:00Esperança de Lagos - Sintrense
basketbol
18:00Riviera Lakers - Lugano Tigers
futbol
18:00Pedras Rubras - Paredes
basketbol
18:00Basket Massagno - Monthey
futbol
18:00Fabril do Barreiro - 1º de Dezembro
basketbol
18:00Starwings Basket Regio Basel - Fribourg Olympic
futbol
18:00Gondomar - Arouca
basketbol
18:00Šiauliai - Nevėžis
futbol
18:00Leca - Lusitania Lourosa
futbol
18:00Lusitano de Vildemoinhos - Trofense
futbol
18:00Olimpico Montijo - Clube Oriental de Lisboa
futbol
18:00Coimbrões - Valadares Gaia Futebol Clube
futbol
18:00Sintra - Pinhalnovense
futbol
18:00Sport Grupo Sacavenense - Amora
futbol
18:00Leiria - Praiense
futbol
18:00Vila Real - Canelas 2010
futbol
18:00Gloria Buzău - Universitatea Cluj
futbol
18:00Coquimbo Unido - Deportes La Serena
futbol
18:00Mladost Lučani - Čukarički
futbol
18:00Proleter Novi - Mačva Šabac
futbol
18:00Radnički Niš - Inđija
futbol
18:00Radnik Surdulica - FK
futbol
18:00Javor Ivanjica - Spartak Zdrepceva
futbol
18:00Backa Topola - Napredak Kruševac
futbol
18:00Vorskla Poltava - Shakhtar Donetsk
futbol
18:00Espanyol - Atletico Madrid
futbol
18:00Aves - Paços de Ferreira
futbol
18:00Espanyol - Atletico Madrid (spor SMART HD)
futbol
18:00Johnstone - Celtic
basketbol
18:00ASVEL Lyon-Villeurbanne - Monako
basketbol
18:20Prienai - Žalgiris
futbol
18:30Tudelano - Unionistas de Salamanca
futbol
18:30Villalbés - Pontellas
futbol
18:30Portmany - Andratx
futbol
18:30Binéfar - Barbastro
futbol
18:30Robres - Brea
futbol
18:30Tolosa - Deusto
futbol
18:30Bembibre - Almazán
futbol
18:30Sundsvall - Varbergs BoIS
futbol
18:30Bromharitaojkarna - Hammarby
futbol
18:30Douanes Nouakchott - Inter Nouakchott
futbol
18:30Domžale - Celje
futbol
18:45Sparta Rotterdam - Emmen
futbol
19:00LASK Linz - Hartberg
futbol
19:00Rapid Wien - Mattersburg
futbol
19:00Pölten - Wolfsberger
futbol
19:00Sturm Graz - Austriya Wien
futbol
19:00Swarovski Tirol - Trenkwalder Admira Wacker Mödling
futbol
19:00Bohemians 1905 Prag - Karviná
basketbol
19:00Skrljevo - Zabok
futbol
19:00Altay - Altınordu
basketbol
19:00Delteco - Club Melilla Baloncesto
basketbol
19:00PWSTE Yaroslav - Rybnik
futbol
19:00ASFA Yennenga - ASEC Koudougou
futbol
19:00Langreo - Rosas
futbol
19:00Salmantino - Guijuelo
futbol
19:00Haro Deportivo - Barakaldo
futbol
19:00Badalona - Nucía
futbol
19:00Villarrobledo - Badajoz
futbol
19:00Estudiantes de Mérida - Real Murcia
futbol
19:00UCAM Murcia - Yeclano Deportivo
futbol
19:00Club Deportivo As Pontes - Ourense
futbol
19:00Club Rápido de Bouzas - Barco
futbol
19:00San Roque de Lepe - Rota
futbol
19:00Club Olímpico de Totana - Club Deportiva Minera
futbol
19:00Muleño - Estrella Grana El Palmar
futbol
19:00Valdivia - Jerez
futbol
19:00Corellano - Peña Deportiva Rociera
futbol
19:00Murchante - Cortes
futbol
19:00Teruel - Fraga
futbol
19:00Toledo - Guadalajara
futbol
19:00Club Almagro - Torrijos
futbol
19:00Tropezón - Union Club Cartes
futbol
19:00Terrassa - Cerdanyola del Vallès
futbol
19:00Sant Andreu - Horta
futbol
19:00Alcoyano - Novelda
futbol
19:00Sylla - Crevillente Deportivo
futbol
19:00Alzira - Olimpic de Xativa
futbol
19:00Cristo Atletico - Gimnástica Segoviana
futbol
19:00Bañeza Fútbol Club - Burgos Promesas
futbol
19:00Ejido - Deportivo Linares
futbol
19:00Anorthosis Famagusta - Larnaca
futbol
19:00Enosis Neon Paralimni - Olympiakos Nicosia
futbol
19:00Budapest - Tiszakecske
futbol
19:00Szeged 2011 - Szolnoki MÁV
futbol
19:00Szombathelyi Haladás - Dorogi
futbol
19:00Vasas - Győri
futbol
19:00Universidad San Martín - Carlos Mannucci
futbol
19:00Fontinhas - Vitoria de Sernache
futbol
19:00Girondins de Bordeaux - Nice
futbol
19:00Soçi - Arsenal Tula
futbol
19:00Galatasaray - Gençlerbirliği (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:00Bordeaux - Nice (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
19:00Galatasaray - Gençlerbirliği
futbol
19:00Altay - Altınordu (beIN SPORTS MAX 1 HD)
basketbol
19:00Real Betis - Bilbao Basket
basketbol
19:00Valencia - Burgos
futbol
19:30Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław
basketbol
19:30Arkadia Traiskirchen Lions - Vienna D.C. Timberwolves
basketbol
19:30Astoria Bydgoszcz - Rosa Radom
basketbol
19:30BCMU Pitesti - Gaz Metan Mediaş
futbol
19:30Banjul Hawks - Marimoo
futbol
19:30Brikama United - Banjul United
futbol
19:30Hercules - Andorra
futbol
19:30Don Benito - Villarrubia
futbol
19:30Xerez - Coria
futbol
19:30Bari - Avellino 1912
futbol
19:30Potenza - Catanzaro 1929
futbol
19:30Paganese Calcio 1926 - Teramo
futbol
19:30Ternana Calcio - Bisceglie 1913 Don
futbol
19:30Virtus Francavilla - Picerno
futbol
19:30Academie Generation Foot - Diambars
futbol
19:30Aston Villa - Manchester City
futbol
19:30Aston Villa - Manchester City (beIN SPORTS HD 2)
futbol
19:45Coruxo - Atlético Madrid B
futbol
20:00R. Charleroi - Standard Liège
futbol
20:00Copenhagen - Fodbold
basketbol
20:00Hapoel Eilat - Hapoel Jerusalem
basketbol
20:00Leyma Basquet Coruna - Marin PeixeGalego
futbol
20:001914 Eilendorf - Breinig
futbol
20:00Raja Beni Mellal - Safi
futbol
20:00Sabadell - Llagostera
futbol
20:00Córdoba - Algeciras
futbol
20:00Cartagena - Marbella
futbol
20:00Sestao River Club - Vitoria
futbol
20:00L'Hospitalet - Castelldefels
futbol
20:00Eldense - Jove Español San Vicente
futbol
20:00Hapoel Marmorek - Ashdod
futbol
20:00Sektzia Nes Tziona - Hapoel Ironi Kiryat Shmona
futbol
20:00Louletano - Armacenenses
futbol
20:00Pikine - Teungueth
futbol
20:00Casa Sport - Stade de Mbour
futbol
20:00Cagliari Calcio - Roma
futbol
20:00CNEPS - Dakar Sacre-Coeur
futbol
20:00Gorée - Douanes Dakar
futbol
20:00Stade Mbour - Diaraf
futbol
20:00Crvena Zvezda - Partizan Belgrade
futbol
20:00Aris - Atromitos
futbol
20:00Larissa - Asteras Tripolis
futbol
20:00Crete - Lamia
futbol
20:00Olympiacos - Panetolikos
futbol
20:00Panathinaikos - Volos
futbol
20:00Panionios - Athens
futbol
20:00Skoda Xanthi - PAOK
futbol
20:00Cagliari - Roma (beIN SPORTS HD 3)
basketbol
20:00Büyükçekmece - Beşiktaş SJ (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
20:00Büyükçekmece - Beşiktaş
basketbol
20:00Bayern Munich - Baskets Oldenburg
futbol
20:15Fuenlabrada - Alcorcón
futbol
20:15Real Oviedo - Tenerife
basketbol
20:15Maccabi Rishon LeZion - Ironi Nahariya
futbol
20:15Palo - Huétor Vega
futbol
20:15Universitatea Craiova - Gaz Metan Mediaș
basketbol
20:15Unicaja Málaga - Real Madrid Baloncesto
basketbol
20:30Hes - Swiss Krono Zary
futbol
20:30Mallorca - Getafe
futbol
20:30Independiente del Valle - Olmedo
futbol
20:30Calahorra - Leioa
futbol
20:30Columbus Crew - York City
futbol
20:30Etoile Commune Arafat - Deuz
futbol
20:30Marítimo - Braga
futbol
21:00Club Atlético Vianés - Alberite
futbol
21:00York Red Bulls - Cincinnati
futbol
21:00Beitar Jerusalem - Ashdod
futbol
21:00Universidad de Guadalajara - Cimarrones de Sonora
basketbol
21:00Charlotte Hornets - Milwaukee Bucks (S SPORT HD)
futbol
21:15Maccabi Haifa - Hapoel Be'er Sheva
futbol
22:00Cercle Brugge - Gent
basketbol
22:00Hapoel Tel Aviv - Ironi Nes-Ziona
futbol
22:00Ajax - Alkmaar
futbol
22:00Liberta - Parham
futbol
22:00Nacional Potosí - Strongest
futbol
22:00Grêmio Esportivo Brasil - Novo Hamburgo
futbol
22:00Deportivo Pasto - Equidad
futbol
22:00Llaneros Fútbol Club - Corporación Deportiva Real Cartagena
futbol
22:45Juventus - Internazionale Milano
futbol
22:45Independiente Juniors - Atletico Porteno
futbol
22:45Juventus - Inter (beIN SPORTS HD 3)
futbol
23:00Delfino Pescara 1936 - Ascoli Calcio 1898
futbol
23:00Lyon - Saint-Étienne
futbol
23:00Real Madrid - Barcelona
futbol
23:00Seattle Sounders - Chicago Fire Soccer Club
futbol
23:00Vitoria Guimaraes - Tondela
futbol
23:00Estudiantes de Buenos Aires - Barracas Central
futbol
23:00William Brown - Platense
futbol
23:00Barbados Defence Force - Blackbirds
futbol
23:00Club Bolívar - Club Bamin Real Potosí
futbol
23:00Aucas - Mushuc Runa Sporting Club
futbol
23:00Chacaritas - Gualaceo Sporting Club
futbol
23:00Carlos Stein - Deportivo Binacional
futbol
23:00Sport Boys Warnes - Club Universitario de Deportes
futbol
23:00W Connection - Defence Force
futbol
23:00Lyon - St.Etienne (beIN SPORTS HD 4)
futbol
23:00Real Madrid - Barcelona (spor SMART HD)
futbol
23:30Club Atlético Gimnasia y Esgrima - Villa Dalmine
futbol
23:30Tigres Futbol Club - Atlético Huila
basketbol
23:30LA Clippers - Philadelphia 76ers (S SPORT HD)
futbol
23:35Aldosivi - Lorenzo de Almagro
futbol
23:59Pigotts Bullets - Ottos Rangers
futbol
00:00Cerro Porteño - Club General Díaz
futbol
00:00O'Higgins - Club Universidad de Şili
futbol
00:05Rionegro Aguilas - Envigado Fútbol Club
futbol
00:15Jose Oruro - Club Aurora
futbol
00:30Unión Magdalena - Boca Juniors De Cali
futbol
01:00Martín de San Juan - Agropecuario
futbol
01:00Britannia - Deportivo Nacional
futbol
01:00Deacons - Brittons Hill
futbol
01:00Pioneros de Cancun - Deportivo CAFESSA Jalisco
futbol
01:00Club Sando - Central
futbol
01:05Club Atletico Mitre - Ferro Carril Oeste
futbol
01:30Los Angeles - Inter Miami
futbol
01:30Club Social y Deportivo Macará - Club Sport Emelec
futbol
01:40Club Atlético Lanús - Estudiantes de La Plata
futbol
01:45Universidad César Vallejo Club de Fútbol - Sporting Cristal
futbol
01:45Rosario Central - Arsenal de Sarandí
futbol
02:00Guadalajara - Club León
futbol
02:10Cúcuta Deportivo - Atlético Bucaramanga
futbol
02:15Sportivo Luqueno - Club Guaraní
futbol
02:30Oriente Petrolero - Club Jorge Wilstermann
futbol
02:30Corporación Club Deportivo Tuluá - Leones
futbol
02:30Palestino - Deportes Antofagasta
futbol
03:00Empire Club - Weymouth Wales
futbol
03:30Portland Timbers - Minnesota United
futbol
03:45Club Santos Laguna - Atlas
futbol
03:50Club Atlético Vélez Sársfield - Argentinos Juniors
futbol
04:15Deportivo Pereira - Once Caldas
futbol
17:00Ergotelis - Levadiakos
futbol
18:30Vitosha Bistritsa - Etar 1924 Veliko Tarnovo
futbol
19:00Balıkesirspor - Keçiörengücü
futbol
19:00Giresunspor - Boluspor
futbol
19:00Balıkesirspor - Keçiörengücü (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
19:00Giresunspor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Hermannstadt - Chindia Targoviste
futbol
20:00İstanbul Başakşehir - Gaziantep
futbol
20:00Kayserispor - Göztepe
futbol
20:00Kayserispor - Göztepe (beIN SPORTS HD 2)
futbol
20:00M.Başakşehir - Gazişehir FK (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00APOEL - Omonia
futbol
20:00Warta Poznań - Radomiak Radom
futbol
21:00Rheindorf Altach - Bull Salzburg
futbol
21:00Midtjylland - SønderjyskE
futbol
21:00Preussen Munster - Hansa Rostock
futbol
21:00Mjällby - Dalkurd
futbol
21:00Sandvikens - Djurgårdens
futbol
21:30Cluj - Astra Giurgiu
futbol
22:15Aalen - 08 Homburg
futbol
22:30Hannover 96 - Holstein Kiel
futbol
22:30Santa Clara - Porto
futbol
22:45Paris - Lens
futbol
22:45Middlesbrough - Nottingham Forest
futbol
22:45Sampdoria - Hellas Verona
futbol
22:45Portsmouth - Arsenal
futbol
22:45Paris FC - Lens (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
22:45Middlesbrough - Nottingham Forest (beIN SPORTS HD 4)
futbol
22:45Sampdoria - Verona (beIN SPORTS HD 3)
futbol
23:45Benfica - Moreirense
futbol
01:00Club Atlético Patronato - Talleres de Córdoba
futbol
01:15Atletico Palmaflor Vinto - Always Ready
futbol
01:30Club Sol de América - Club Sportivo San Lorenzo
futbol
02:00Valledupar - Real Santander
futbol
02:30Curicó Unido - Huachipato
futbol
03:10Club Atlético Huracán - Independiente Avellaneda
futbol
03:15Deportivo Cuenca - Universidad Católica del Ecuador
futbol
03:30Royal Pari - Real Santa Cruz
futbol
04:00Sport Huancayo - Cusco
futbol
04:05Deportes Quindío - Orsomarso
basketbol
04:30SA Spurs - Indiana Pacers (S SPORT HD)
futbol
19:00Lokomotiva - Slaven Belupo
futbol
20:00Lech Poznań - Górnik Zabrze
futbol
20:00Wisła Płock - Raków Częstochowa
basketbol
20:00CSKA Moskova - Zenit Saint-Petersburg
basketbol
20:00Lietuvos Rytas - Galatasaray (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Saarbrucken - Fortuna Düsseldorf
futbol
20:30Trabzonspor - Fenerbahçe (ATV HD)
futbol
20:301846 - Steinbach
futbol
20:30Esbjerg - Aarhus
basketbol
21:00Polski Cukier SIDEn Toruń - King Wilki Morskie Szczecin
basketbol
21:00Žalgiris - Khimki
futbol
21:00Rijeka - Inter Zapresic
basketbol
22:00Olympiacos SFP Pireus - Panathinaikos
futbol
22:30Cracovia - Wisła Kraków
futbol
22:30Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok
futbol
22:45Chesterfield - Harrogate Town
futbol
22:45Chorley - Eastleigh
futbol
22:45Fylde - Notts County
futbol
22:45Halifax Town - Sutton United
futbol
22:45Solihull Moors - Hartlepool United
futbol
22:45United - Dundee United
futbol
22:45Dundee - Alloa Athletic
futbol
22:45Inverness - Greenock Morton
futbol
22:45Partick Thistle - Queen of the South
futbol
22:45Hibernian - Heart of Midlothian
futbol
22:45Schalke 04 - Bayern Munich
futbol
22:45Chelsea - Liverpool
basketbol
22:45ASVEL Lyon-Villeurbanne - Valencia
basketbol
22:45Olimpia Milano - Real Madrid Baloncesto
futbol
22:45Ipswich Town - Fleetwood Town
futbol
22:45Exeter City - Crewe Alexandra
futbol
22:45Plymouth Argyle - Grimsby Town
futbol
22:45Swindon Town - Scunthorpe United
futbol
22:45Barnet - Boreham Wood
futbol
23:00Famalicão - Sporting Lisbon
futbol
23:00Reading - Sheffield United
futbol
23:00West Bromwich Albion - Newcastle United
futbol
00:00Santiago Wanderers - Audax Italiano
futbol
03:30Guabirá - Club Blooming
futbol
03:40Millonarios Fútbol Club - Club Independiente Santa
basketbol
06:00LA Lakers - Philadelphia 76ers (S SPORT HD)
basketbol
20:00Tofaş - MoraBanc Andorra (S SPORT 2 HD)
basketbol
20:15Darüşşafaka - Virtus Bologna (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Antalyaspor - A.Alanyaspor (A Spor HD)
futbol
22:45Juventus - Milan (TRT Spor HD)
basketbol
05:30Milwaukee Bucks - Indiana Pacers (S SPORT HD)
futbol
22:45Napoli - Inter (TRT Spor HD)
basketbol
04:00Houston Rockets - LA Clippers (S SPORT HD)
futbol
19:00Menemenspor - Altay (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
19:00Adanaspor - Balıkesirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Beşiktaş - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:00Paderborn - Köln (S SPORT 2 HD)
futbol
23:00Alaves - Valencia (spor SMART HD)
basketbol
06:30LA Lakers - Milwaukee Bucks (S SPORT HD)
basketbol
13:00Pınar Karşıyaka - Bahçeşehir Klj (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
14:00Y.Malatyaspor - Konyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
14:00Keçiörengücü - Boluspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
14:00Hatayspor - BB Erzurumspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
15:00Eibar - Mallorca (spor SMART HD)
basketbol
15:15OGM Orman - Türk Telekom (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
16:30Eskişehirspor - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
16:30Fatih Karagümrük - Adana Demirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:00Gazişehir FK - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
17:00Göztepe - M.Başakşehir (beIN SPORTS HD 2)
basketbol
17:30Darüşşafaka - Galatasaray (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
17:30Schalke 04 - Hoffenheim (S SPORT 2 HD)
futbol
18:00Atletico Madrid - Sevilla (spor SMART HD)
futbol
19:00Bursaspor - İstanbulspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Fenerbahçe - Denizlispor (beIN SPORTS HD 1)
basketbol
20:00Büyükçekmece - Bursaspor (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
20:30B.M.Gladbach - B.Dortmund (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Barcelona - Real Sociedad (spor SMART HD)
futbol
23:00Getafe - Celta Vigo (spor SMART HD)
basketbol
01:00Charlotte Hornets - Houston Rockets (S SPORT HD)
basketbol
04:30GS Warriors - Philadelphia 76ers (S SPORT HD)
basketbol
13:00Teksüt Bandırma - İstanbul BB (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
13:30Kasımpaşa - Kayserispor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
14:00Osasuna - Espanyol (spor SMART HD)
basketbol
15:15Beşiktaş SJ - Fenerbahçe Beko (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
16:00Valladolid - Athletic Bilbao (spor SMART HD)
futbol
16:00Ç.Rizespor - A.Alanyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
16:30Akhisarspor - Osmanlıspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:30Bayern Münih - Augsburg (S SPORT 2 HD)
basketbol
17:30Tofaş - Afyon Bld. (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
18:00Levante - Granada (spor SMART HD)
futbol
19:00Altınordu - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Sivasspor - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00Mainz - F.Düsseldorf (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Villarreal - Leganes (spor SMART HD)
basketbol
22:30LA Clippers - LA Lakers (S SPORT HD)
futbol
23:00Real Betis - Real Madrid (spor SMART HD)
futbol
20:00Gençlerbirliği - Antalyaspor (beIN SPORTS HD 1)
basketbol
20:00Anadolu Efes - Gaziantep Basket (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
04:00Denver Nuggets - Milwaukee Bucks (S SPORT HD)
futbol
14:00Boluspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
16:30Altay - Hatayspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
16:30BB Erzurumspor - Fatih Karagümrük (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Balıkesirspor - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
22:00Eibar - Real Sociedad (spor SMART HD)
futbol
14:00Ümraniyespor - Menemenspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
16:30Giresunspor - Keçiörengücü (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00İstanbulspor - Altınordu (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
19:00Adana Demirspor - Akhisarspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
basketbol
02:30Philadelphia 76ers - Detroit Pistons (S SPORT HD)
futbol
19:00Osmanlıspor - Eskişehirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
22:30F.Düsseldorf - Paderborn (S SPORT 2 HD)
futbol
23:00Real Madrid - Eibar (spor SMART HD)
basketbol
05:30LA Clippers - Brooklyn Nets (S SPORT HD)
basketbol
13:00Gaziantep Basket - Teksüt Bandırma (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
13:15Galatasaray - Fenerbahçe (tivibu SPOR HD)
futbol
15:00Leganes - Valladolid (spor SMART HD)
basketbol
15:15Galatasaray - Pınar Karşıyaka (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
16:30Fatih Karagümrük - Altay (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:30B.Dortmund - Schalke 04 (S SPORT 2 HD)
basketbol
17:30Bursaspor - Beşiktaş SJ (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
18:00Valencia - Levante (spor SMART HD)
futbol
19:00Bursaspor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
basketbol
20:00Afyon Bld. - Darüşşafaka (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
20:30Union Berlin - Bayern Münih (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Mallorca - Barcelona (spor SMART HD)
basketbol
21:00Dallas Mavericks - Phoenix Suns (S SPORT HD)
futbol
23:00Celta Vigo - Villarreal (spor SMART HD)
basketbol
03:30Milwaukee Bucks - GS Warriors (S SPORT HD)
basketbol
13:00Bahçeşehir Klj - OGM Orman (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
14:00Hatayspor - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
14:00Espanyol - Alaves (spor SMART HD)
basketbol
15:15Fenerbahçe Beko - Tofaş (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
16:00Real Sociedad - Osasuna (spor SMART HD)
basketbol
16:15Beşiktaş - Adana Basket (tivibu SPOR HD)
futbol
16:30Adanaspor - Keçiörengücü (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
16:30Menemenspor - İstanbulspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:30E.Frankfurt - B.M.Gladbach (S SPORT 2 HD)
basketbol
17:30Türk Telekom - Anadolu Efes (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
18:00Athletic Bilbao - Atletico Madrid (spor SMART HD)
futbol
19:00Osmanlıspor - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
19:00Akhisarspor - BB Erzurumspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Augsburg - Wolfsburg (S SPORT 2 HD)
basketbol
20:00İstanbul BB - Büyükçekmece (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
20:30Granada - Getafe (spor SMART HD)
basketbol
22:30Portland TB - Houston Rockets (S SPORT HD)
futbol
23:00Sevilla - Real Betis (spor SMART HD)
basketbol
14:00Canik Bld. - Fenerbahçe (tivibu SPOR HD)Canlı
basketbol
13:15Juan Knights - Palayan CapitalsCanlı
basketbol
13:00Bahçeşehir Koleji - DarüşşafakaCanlı
basketbol
13:00Bahçeşehir Klj - Darüşşafaka (tivibu SPOR 2 HD)Canlı
basketbol
12:45Tbilisi - Olimpi TbilisiCanlı
basketbol
12:00Matrix - Hitech Assumption ThonburiCanlı
basketbol
11:30Sydney Kings - Melbourne UnitedCanlı
basketbol
13:00Uralmash - Vostok-65 Yuzhno-Sakhalinsk
basketbol
13:15Asesoft Ploiești - Ploiesti
basketbol
14:00İrtiş - SDYUSH Almaty Bölgesi
basketbol
14:00Dinamo Stavropol - Altajbasket Barnaul
basketbol
14:00Mekong United - Eagles
basketbol
14:00Murat Paşaoğlu - Karşıyaka Belediyespor
basketbol
14:30Gagarin 3x3 - Bionord 3x3
basketbol
14:30Final Gençlik - Anadolu Basket
basketbol
14:45Kielce - Stal Stalowa Wola
basketbol
15:00Endonezya Patriots - Prawira Bandung
basketbol
15:00Mgzavrebi-Armia - Titebi
basketbol
15:00IPRC-Kigali - Rusizi
basketbol
15:00United Generations - 30 Plus
basketbol
15:00Manisa Belediye - Fethiye Belediye
basketbol
15:15Galatasaray Medical Park - Tofaş
basketbol
15:15Galatasaray - Tofaş (TRT Spor HD)
basketbol
15:15Galatasaray - Tofaş (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
16:00Salon Vilpas Vikings - Helsinki Seagulls
basketbol
16:00Jyvaskyla Academy - Oulun NMKY
basketbol
16:00Avtodor - Tsmoki-Minsk
basketbol
16:00Nizhny Novgorod - Lokomotiv Kuban
basketbol
16:00Balıkesir Büyükşehir Belediyespor - Socar Petkimspor
basketbol
16:30Ifaistos Limnou - PAOK
basketbol
16:30Kolossos Rodou - Aris Thessaloniki
basketbol
16:30Panionios - Athens
basketbol
17:00Nidaros Jets Trondheim - Baerum
basketbol
17:00Ibar Rozaje - Danilovgrad
basketbol
17:00Larnaca - Apollon Limassol
basketbol
17:00Keravnos - Enosis Neon Paralimni
basketbol
17:00Ezerunas - Ereliai
basketbol
17:00Joniškio Delikatesas - Suduva-Mantinga Marijampole
basketbol
17:00Taurage - Gargzdu
basketbol
17:00Zanavykas Sakiai - Silute
basketbol
17:00Legia Warszawa - Dąbrowa Górnicza
basketbol
17:00Miercurea Ciuс - Athletic Constanta
basketbol
17:00Espoir BBC Kigali - CMHS
basketbol
17:00REG - Shoot for Stars
basketbol
17:00BARS RGEU - Rusichi Kursk
basketbol
17:00Düzce Belediye - Gemlikspor
basketbol
17:00Samsun Anakent - Akhisar Belediyespor
basketbol
17:00Yalova Spor - Torku Konyaspor
basketbol
17:15Dinamo Tbilisi - Vera Tbilisi
basketbol
17:30Pieno žvaigždės - Dzūkija
basketbol
17:30Bursaspor - Bandırma
basketbol
17:30Bursaspor - Teksüt Bandırma (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
18:00Kataja Basket Club - Nokia
basketbol
18:00Kaarinan - Kouvot Kouvola
basketbol
18:00Vitoria Guimaraes - Sporting
basketbol
18:00Panathinaikos - Larisa Basket
basketbol
18:00UNICS - Kalev Cramo
basketbol
18:00Ventspils - TYCO Rapla
basketbol
18:00Tallinna Ulikool Kalev - Latvijas Universitate
basketbol
18:00Lokoko Bisons - Forssan Koripojat
basketbol
18:00Solna - Helsinborg
basketbol
18:00Neptūnas - Panevezys Lietkabelis
basketbol
18:00Gnezno - Decka Pelplin
basketbol
18:00Tarnovia - Tarnowskie Gory
basketbol
18:00Phoenix Galati - Focsani
basketbol
18:00Sighetu Marmatiei - Targu
basketbol
18:00Psuxikou - Koroivos
basketbol
18:00Ankara Kayı Gençlik - Geçit Spor
basketbol
18:00Triton - SAAK Anatolia
basketbol
18:00Kocaeli BŞB Kağıtspor - Bossan Bornova
basketbol
18:00Apollon Patras - Eleftheroupoli Kavalas
basketbol
18:00Dafni Dafniou - Pagrati
basketbol
18:00Filippos Verias - Agriniou
basketbol
18:00Harilaos Trikoupis - Karditsas
basketbol
18:00Oiakas Nafplio - Diagoras Driopideon
basketbol
18:04Koping Stars - Djurgarden
basketbol
18:20Juventus Utena - Rytas Vilnius
basketbol
18:30Sokol Miedzychod - Notec Inowroclaw
basketbol
18:45Peristeri - Promitheas Patras
basketbol
18:50Paulo - Corinthians
basketbol
19:00Vrijednosnice Osijek - Alkar
basketbol
19:00Asker Aliens - Fyllingen
basketbol
19:00Frøya Basket - Gimle BBK Bergen
basketbol
19:00Madeira - Oliveirense Basquetebol
basketbol
19:00Academic Plovdiv - Yambol
basketbol
19:00Academic Sofia - Euroins Cherno More
basketbol
19:00Chernomorets - Balkan Botevgrad
basketbol
19:00Spartak Pleven - Rilski Sportist
basketbol
19:00Opava - Future Stars Prague
basketbol
19:00Noxtrum Gijon - Carbajosa
basketbol
19:00Lovcen Cetinje - Primorye 1945
basketbol
19:00AZS UL SG Lodz - Warszawa
basketbol
19:00Pogon Ruda Slaska - AWF Mickiewicz - ROMUS Katowice
basketbol
19:00Ljubljana - Brinox Medvode
basketbol
19:30Hapoel Beersheba - Maccabi Ashdod
basketbol
19:30Maia Basket Clube - Ovarense Basquetebol
basketbol
19:30Hallmann Vienna - Graz UBSC
basketbol
19:30Polten - Oberwart Gunners
basketbol
19:30Raiffeisen Wels - Xion Dukes Klosterneuburg
basketbol
19:30Hala - Sitra Club
basketbol
19:30JIP Pardubice - Olomoucko
basketbol
19:30Ostrava - Kralovsti Sokoli
basketbol
19:30IK - Hogsbo
basketbol
19:30Lions de Geneve - Pully Lausanne Foxes
basketbol
19:30Pogon Prudnik - Biofarm Poznan
basketbol
19:30Śląsk Wrocław - Stargard Szczecinski
basketbol
19:30Leca - Galomar
basketbol
19:45Kolín - MMCITE Brno
basketbol
20:00Lusitânia - Terceira SUSIARTE
basketbol
20:00Krka - Partizan
basketbol
20:00Tirana - Teuta Durres
basketbol
20:00Bratunac - Capljina Lasta
basketbol
20:00Spars Sarajevo - Kakanj
basketbol
20:00Union Neuchatel Basket - Nyon
basketbol
20:00Kozuv Gevgelija - Pelister
basketbol
20:00Spielplan Naturtex-SZTE-Szedeak - Kaposvari
basketbol
20:00MOSiR Krosno - Zetkama Doral Nysa Klodzko
basketbol
20:00Polonia 1912 Leszno - Sokol Lancut
basketbol
20:00Kotwica Kołobrzeg - Ksiezak Lowicz
basketbol
20:00Krakow - Polonia Bytom
basketbol
20:00Bielsko-Biala - Bozza Krakow
basketbol
20:00Polkaty Maximus Katy - Gimbasket Wroclaw
basketbol
20:00U-BT Cluj-Napoca - Steaua București
basketbol
20:00Prievidza - Lucenec
basketbol
20:00Inter B Bratislava - Levicki Patrioti
basketbol
20:00Baník Handlová - Iskra Svit
basketbol
20:00Spisska Nova - Komarno
basketbol
20:00Castings Mercator - Hrastnik Zasavje
basketbol
20:00Troti - Mesarija Prunk Sezana
basketbol
20:00Boston University Terriers - Bucknell Bison
basketbol
20:00Colgate Raiders - Army Black Knights
basketbol
20:00Eastern Michigan Eagles - Merkez Michigan Chippewas
basketbol
20:00Iowa Hawkeyes - Penn State
basketbol
20:00IUPUI Jaguars - Detroit
basketbol
20:00Tigers - Texas A&M
basketbol
20:00North Carolina State Wolfpack - Pittsburgh Panthers
basketbol
20:00Texas Tech Red Raiders - Texas Longhorns
basketbol
20:00Villanova Wildcats - Providence Friars
basketbol
20:00Bayreuth - Ratiopharm
basketbol
20:00Basket Zaragoza 2002 - Estudiantes Madrid
basketbol
20:00Iberostar Tenerife Canarias - FIATC Joventut Badalona
basketbol
20:30Granada - Mallorca-Palma
basketbol
20:30Oviedo - A.M.I.C.S. Castelló
basketbol
20:30Ciudad de Ponferrada - Prat
basketbol
20:30Plasencia - Cazorla
basketbol
20:30Flecha - Pielagos
basketbol
20:30Palangos Kursiai - Jonavos Sintek-Jonava
basketbol
21:00Maccabi Tel Aviv - Hapoel Gilboa Galil
basketbol
21:00Phoenix Hagen - Karlsruhe Lions
basketbol
21:00Kirchheim Knights - Bayer Giants Leverkusen
basketbol
21:00Oberhaching Tropics - Coburg
basketbol
21:00Allianz Swans - Bulls Kapfenberg
basketbol
21:00Takovo Leotar Trebinje - Mladost Mrkonjić Grad
basketbol
21:00Botafogo - Pinheiros Sky Sao Paolo
basketbol
21:00Enrique Soler - Union Linense
basketbol
21:00Euro Nickel - Gostivar
basketbol
21:00Tychy - Znicz Basket Pruszkow
basketbol
21:00Politechnika Czestochowa - Jaworzno
basketbol
21:00Borac - Beograd
basketbol
21:00Sloboda Uzice - Vojvodina
basketbol
21:00Celje - Triglav
basketbol
21:00Hopsi Polzela - Helios Domžale
basketbol
21:00Sencur - Podcetrtek
basketbol
21:00Tajfun Sentjur - Zlatorog Laško
basketbol
21:00Central Connecticut Blue Devils - Saint Francis New York Terriers
basketbol
21:00Florida Gulf Coast Eagles - Kuzey Alabama Lions
basketbol
21:00Kennesaw State Owls - Jersey Tech Highlanders
basketbol
21:00Maine Black Bears - UMBC Retrievers
basketbol
21:00Mississippi - Vanderbilt Commodores
basketbol
21:00Hampshire Wildcats - Binghamton Bearcats
basketbol
21:00Niagara Purple Eagles - Iona Gaels
basketbol
21:00Robert Morris Colonials - Saint Francis Red Flash
basketbol
21:00Joseph's - Fordham Rams
basketbol
21:00Stetson Hatters - Jacksonville Dolphins
basketbol
21:00Winthrop Eagles - High Point Panthers
basketbol
21:30Apollo Amsterdam - Basketball Academie Limburg
basketbol
21:30Artland Dragons - Nürnberger
basketbol
21:30Schalke 04 - Wiha Panthers Schwenningen
basketbol
21:30Start Lublin - Polpharma Starogard Gdański
basketbol
21:30Academico - Beira